Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-24, 02:36   #271
bogoss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 32
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez twister_male Pokaż wiadomość
Delikatny makijaż powinien być niezauważalny.
To po Ci makijaz jak go nie widac?
bogoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 10:08   #272
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez bogoss Pokaż wiadomość
To po Ci makijaz jak go nie widac?

No właśnie... Ja rozumiem, że makijaż głownie służy do korekty twarzy, ale także do jej ozdoby i przeważnie do tej drugiej opcji. Mi makijaż potrzebny jest do korekty i lepszego samopoczucia. Ale makijaż u dziewczyn to musi być do ozdoby, bo inaczej zatracimy sens robienia sobie tapetki. Ja oceniam dziewczyny po makijażu: im bardziej umalowana i staranniej i dokladniej tym lepsza i znająca się na rzeczy. Jak dziewczyn aumi się porządnie umalować to mznaczy że się nadaje.
__________________
So w h i l e I'm s t i l l h e a l i n g
Just try and have a little patience



like a....
+++ V I R G I N +++
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 10:12   #273
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Podnosze bo nudno
Pozatym mam nowe pozycje w mojej kosmetyczce - Hot Liss, Maska nawilzajaca z Welli, odzywka 30 sec Welli i pelno nowosci ktorych nazw nie pamietam. Prosto z London
Raduje sie serce raduje sie dusza...
A jak sie wlosy moje ciesza

Hot Liss jest do "thoopy"... Nie chroni włosów, jego efekty wygladzające woglee słabo działają. Poza ładnym zapachem i cudownym różowym opakowaniem nie nadaje się do niczego innego.
__________________
So w h i l e I'm s t i l l h e a l i n g
Just try and have a little patience



like a....
+++ V I R G I N +++
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:51   #274
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
No właśnie... Ja rozumiem, że makijaż głownie służy do korekty twarzy, ale także do jej ozdoby i przeważnie do tej drugiej opcji. Mi makijaż potrzebny jest do korekty i lepszego samopoczucia. Ale makijaż u dziewczyn to musi być do ozdoby, bo inaczej zatracimy sens robienia sobie tapetki. Ja oceniam dziewczyny po makijażu: im bardziej umalowana i staranniej i dokladniej tym lepsza i znająca się na rzeczy. Jak dziewczyn aumi się porządnie umalować to mznaczy że się nadaje.
HolyBoy i tu sie wlasnie z Toba nie zgodze. Zwlaszcza z tym, ze im bardziej umalowana.... Uwazam, ze im bardziej umalowana tym gorzej. Dlaczego? dlatego ze dziewczyny rzadko potrafia sobie zrobic naprawde dobry makijaz i ciekawy. Przewaznie jest on albo zupelnie niedobrany kolorystycznie itp, albo duzo przesadzono z jego intensywnoscia. Bo rozumiem wieczorem, na impreze itp to mozna sobie zaszalec, ale jak widze taka jedna z druga jak chodzi tak do szkoly to masakra. Zreszta mysle, ze dziewczyny podzielaja moje zdanie. Studiujac kosmetologie, nie da sie ukryc, ze wiekszosc studentow to byly kobiety to musze przyznac, ze chyba na caly moj rok zdarzylo sie kilka, ktore jakos mocniej sie malowaly, a tak to wszystkie nosily delikatne, ale ladnie i profesjonalnie wykonane makijaze dzienne. I o to w tym chodzi. Bo nie chodzi o to, zeby na co dzien poprzez "tapete" przybierac swego rodzaju maske. A zrobienie makijazu typu "make-up no make-up" to jak widac, dla niektorych bardzo ciezka sprawa. Zreszta na temat makijazu mozna by tu pisac i pisac Generalnie jako osoba z doswiadczeniem w tym zawodzie, czesto sie przygladam ludziom wszedzie. Takie juz mam chyba zboczenie zawodowe
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:14   #275
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Pokaż wiadomość
Jak dziewczyn aumi się porządnie umalować to mznaczy że się nadaje.
Nadaje sie do czego?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:29   #276
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Nadaje się do np. flirtu
__________________
So w h i l e I'm s t i l l h e a l i n g
Just try and have a little patience



like a....
+++ V I R G I N +++
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 09:13   #277
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Wiem o co Ci chodzi HollyBoy.

Przykład:

Znam jedną dziewczynę. Nie oszukujmy się, jej uroda jest mocno przeciętna. Typ szarej myszki. Nawet rzęs nie maluje. jest blada, oczy podsinione, na policzkach wyraźne naczynka, na nosie wągry, oczka jak szparki.
I nagle bum, ktoregoś dnia przychodzi do pracy umalowana. Na powiece liner, na rzesach tusz. Oko się otworzyło, nabrało ładnego kształtu migdałka. Połozyła podkład, co prawda tochę za ciemny, ale zniknęły wągry i te paskudne rumienie na polikach.
I nagle okazało się, że dziewczyna jest całkiem ŁADNA.
Wszyscy więc jej mówią: ale ładnie wyglądasz, powinnaś tak zawsze się malować..achy i ochy! Dziewczyna się rumieni, widać, że sie z nami zgadza.

A następnego dna znów przyłazi bez makijażu i znowu straszy.

Nie rozumiem kobiet, które wiedzą, że moga byc ładniejsze a nic z tym nie robią, bo nie chce im się wstać 10 minut wcześniej.



A co do facetów zdania nie zmienię. Metroseksualizm mnie mierzi i basta!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 09:57   #278
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Nie widzę nic złego w tym że mężczyzna używa kosmetyków i dba o siebie.On przecież też ma skórę która potrzebuje pielęgnacji. Podkład i korektor tez jest ok, przesada to błyszczyk,róż, cień .
Co do makijażu to prawda jest taka jak wcześniej już napisała jedna wizażanka, bardzo mało jest dziewczyn które potrafią naprawdę ładnie i odpowiednio do sowojej urody i sytuacji w jakiej się znajdują pomalować.
Za ciemny podkład nałożony tylko na twarz gdy szyja straszy bladością, przesadzony kolor pomadki, tusz kapiący z rzęs, cienie brokatowe do szkoły itp to często widok na naszych ulicach. Nie każdy jednak zostało obdarowany nieskazitelną urodą i cerą. Kosmetyki kolorowe mają nam pomagac a nie pomagać w straszeniu otoczenia.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 11:02   #279
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Nie widzę nic złego w tym że mężczyzna używa kosmetyków i dba o siebie.On przecież też ma skórę która potrzebuje pielęgnacji. Podkład i korektor tez jest ok, przesada to błyszczyk,róż, cień .
Co do makijażu to prawda jest taka jak wcześniej już napisała jedna wizażanka, bardzo mało jest dziewczyn które potrafią naprawdę ładnie i odpowiednio do sowojej urody i sytuacji w jakiej się znajdują pomalować.
Za ciemny podkład nałożony tylko na twarz gdy szyja straszy bladością, przesadzony kolor pomadki, tusz kapiący z rzęs, cienie brokatowe do szkoły itp to często widok na naszych ulicach. Nie każdy jednak zostało obdarowany nieskazitelną urodą i cerą. Kosmetyki kolorowe mają nam pomagac a nie pomagać w straszeniu otoczenia.
Akszeinga... jak mozesz.... to nie napisala "jedna wizazanka", tylko ja :P Twoj kolega po fachu milo mi, ze spotkalismy na tym samym watku i milo mi, ze podzielasz moje zdanie
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:23   #280
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Ups bardzo Cię przeraszam nie patrzyłam dokładnie kto był autorem postu
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 15:03   #281
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

"mój" TŻ :
* żel pod prysznic (Adidas)
* szampon do włosów (Babydream)
* żel do h.i. (Oceanic)
* pianka do golenia (Nivea)
* balsam po goleniu (Nivea)
* pomadka ochronna do ust (Nivea)
* krem do rąk
* antyperspirant (Adidas)
* mydło do rąk
* pasta do zębów
* żel do mycia twarzy (Avon)
* tonik (Ziaja)
* krem nawilżający do twarzy (Avon)

Połowę z tego kupiłam mu ja - używa, jak mu się przypomni, hehe
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 21:34   #282
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Połowę z tego kupiłam mu ja - używa, jak mu się przypomni, hehe
Ja kupiłam bratu balsam po goleniu bo podkradał mi krem nawilżający, a gdzie tam studentowi takie rzeczy w głowie Przecież to studenci mają teraz w pokoju nie bałagan, a feng shui
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 23:22   #283
MATiM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
facet-kosmetyki-krem

Jak w temacie

Moglybyscie poradzic jakie skosmetyki dla faceta? Mam wrazliwa cere...obecnie uzywam loreal pure zone zel gleboko oczyszczajacy z peelingiem i raczej zalezaloby mi na jakims kremie.
Cera - mieszana
Mam na policzkach takie jakby rumience i zalezaloby mi aby ta cere ujednolicic..pod wzgledem koloru i jakosci


Co sadzicie o :
Nivea - Visage Young - Beautiful Skin - krem nawilżający + lekki podkład

Niestety z podkladem, co raczej mi nie jest potrzebvne, ale czytalem duzo pochlebnych wypowiedzi na ten temat

L' Oréal PURE ZONE Deep Control krem



Kazda rada mile widziana.
Pozdrawiam.
MATiM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 23:56   #284
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: facet-kosmetyki-krem

Nie polecam Ci tego kremu Nivei, nie nawilza, ma zbyt ciemny kolor, zle sie rozprowadza i zostawia smugi na twarzy(takie sa moje doswiadczenia z tym mazidlem) Soraya Witaminowa terapia matujaca- Krem nawilzajaco matujacy na dzien-uwazam ze jest rewelacyjny. Mozesz tez poszukac czegos specjalnie dla faceta na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=94
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 13:09   #285
filemoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Kosmetyki które używam na codzien:
-żel do mycia twarzy
-krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu z filtrami
-odżywka do włosow bez spłukiwania
-żel pod prysznic
-antiperspirant do skory wrażliwej
-krem natłuszczajacy do rąk
i od czasu do czasu:
-peelingi zwykłe i enzymatyczne do twarzy
-henna wax treatment
-pianka do golenia
-zel po goleniu
-olejek rycynowy
-woda perfumowana

Zawsze staram się być czysty i pachnący. Jednak mój problem polega na tym, ze mam cere tradzikowa i jak nie wyskoczy mi w ciagu jednego dnia pryszcz, to normalnie cud. Ale gorsze od pryszczy sa blizny i przebarwienia. Dlatego kiedyś jeszcze stosowałem kryjący krem koloryzujący Excipial Pigmentcreme. Teraz niestety nic nie mogę. Mam strasznie złuszczona buzie od tych wszystkich lekow, ze nawet podkałd nie chce się trzymac. (zostaje tylko krem nawilżający, po którym się swiece jak…). Podkład dodaje pewności siebie sprawia, ze czuje się normalniej. Gdybym nie miał tego syfu chodziłbym z czysta buzia, a zycie byłoby piękniejsze… .
filemoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:11   #286
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zadbany Facet :)

Odświeżam wątek...
Mój TŻ z racji tego, że są dość wysokie temperatury ma problemy z nieprzyjemnym zapachem.
Gdy ostatnio odwiedził mnie wracając z pracy to...

Twierdzi, że antyperspirant nic nie da bo wszystko zatrzyma się mu na włosach
(a tego mu matka natura nie szczędziła )
Błagam pomóżcie



Ps. Na sugestie aby wydepilował te swoje krzaki odpowiedział, że nigdy tego nie zrobi, bo to takie niemęskie. Jak dobrze, że jestem dziewczynką
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:47   #287
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Zadbany Facet :)

Helena, czyli twój TŻ nie używa żadnego antyperspirantu?
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 19:06   #288
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zadbany Facet :)

No nie...
Tylko o dziwo do tej pory nie miał z tym problemu, aż do teraz
Używa jakiś zwykłych pachnideł ale nie antyperspirantu...
Bo "przez ten busz to nic sie nie przebije"
Zapytałam się go tak niedyskretnie "a może za rzadko się myjesz??"
Ale stwierdził, że teraz to nawet 3 razy dziennie bo sam "się czuje"

HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 19:25   #289
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Zadbany Facet :)

Trochę to dziwne... Nie wiem jak powiedzieć facetowi, żeby zaczął używac antyperspirantu, żeby go nie urazić...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 09:43   #290
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Zadbany Facet :)

Jezeli to Twoj staly partner od dluzszego czasu to chyba nie bedzie problemu ze zwroceniem mu uwagi, na fakt, ze powinien uzywac antyperspirantu. W koncu to jeden z podstawowych kosmetykow, ktory powinien byc stosowany nie tylko latem, ale u osob z potliwoscia, takze w czasie innych por roku. Rozumiem, ze przykre zapachy w przypadku Twojego partnera wywodza sie z pach. Wspominalas ze jest bardzo owlosiony, dlatego bez wzglednie musi zgolic te okolice. Wlosy pod pachami zatrzymuja bowiem potem i sa zrodlem przykrego zapachu. A czy golenie pach jest niemeskie?! Nie sadze. Na pewno jest to lepsze niz przykry zapach i swiadomosc, ze inni to czuja. Ja w kazdym badz razie swoim pacjentom majacym jakies problemy z potliwoscia, zawsze polecam (chociazby latem) golenie okolic pach i zawsze sobie to chwala.
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 15:03   #291
Agul_la
Raczkowanie
 
Avatar Agul_la
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Opole :)
Wiadomości: 77
GG do Agul_la
Smile Dot.: Zadbany Facet :)

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
...Ps. Na sugestie aby wydepilował te swoje krzaki odpowiedział, że nigdy tego nie zrobi, bo to takie niemęskie. Jak dobrze, że jestem dziewczynką
Ha ha skądś to znam – mój TŻ też bronił swojego owłosienia pod pachami jak ostatniej ostoi męskości. Co prawda używał antków, ale szybko przykry zapach się przebijał.
Też proponowałam, prosiłam, żeby się tam ogolił – NIGDY!!!
Trochę wjechałam mu na ambicję, że skoro włosy pod pachami i snujący się stamtąd zapaszek świadczą o jego męskości no to w jakiej epoce on żyje etc. Dla mnie męski facet to…
Co prawda nie od razu podziałało, w końcu kiedyś go ubłagałam, że tylko na próbę wydepiluję mu pachy, żeby zobaczył jak to jest – no bo umrze i nawet nie będzie wiedział. Jak już doświadczył tego stanu, sam mi teraz podbiera kremy do depilacji i pilnuje stanu swoich paszekJ
Z innymi kosmetykami bywa różnie, ale małymi kroczkami przekonuje się do kolejnych „nowości”. Do pomadek zachęciłam go właśnie smakersami.
Kremu i maseczek jeszcze niedawno bał się jak diabeł święconej wody, ale też widzę, że powoli mu się zmienia, używa sporadycznie, ale jednak.
Teraz (latem) smaruje się różnymi filtrami jak wychodzimy na słońce, tzn jak mu przypomnę (ale przynajmniej nie protestuje).
Powoli malymi kroczkami przekonuje się, że męskość nie musi być szorstka i smierdząca.
PS. Mój TŻ nawet łykanie witamin uważał za niegodne twardziela - na szczęscie tylko krowy nie zmieniają pogladów.
Agul_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 17:40   #292
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zadbany Facet :)

Cytat:
Napisane przez Agul_la Pokaż wiadomość
Ha ha skądś to znam – mój TŻ też bronił swojego owłosienia pod pachami jak ostatniej ostoi męskości. Co prawda używał antków, ale szybko przykry zapach się przebijał. Też proponowałam, prosiłam, żeby się tam ogolił – NIGDY!!!
Dokładnie!! Typ upartego jaskiniowca Mój tż ma ogólnie "swój świat i swoje kredki" Jedyne kontakty z lekarzami ma gdy laduje szpitalu bo normalnie do lekarza go zaciagnac to... Dla niego facet który sie depiluje jest z miejsca skreślony. No ale mu nie przegadasz...nie raz probowalam i nic Kiedyś słyszałam babciny sposob na nieprzyjemny zapach potu...mianowicie picie jakis ziółek. Tylko nie pamietam jakich i czy to w ogóle działa:confused : A może jakieś potrawy wzmagaja nieprzyjemny zapach

Nie znam się na tych babcinych cudach ... mam swój lady speed stick i nikomu go nie oddam nawet pod groźbą śmierci
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 09:36   #293
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Zadbany Facet :)

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dokładnie!! Typ upartego jaskiniowca Mój tż ma ogólnie "swój świat i swoje kredki" Jedyne kontakty z lekarzami ma gdy laduje szpitalu bo normalnie do lekarza go zaciagnac to... Dla niego facet który sie depiluje jest z miejsca skreślony. No ale mu nie przegadasz...nie raz probowalam i nic Kiedyś słyszałam babciny sposob na nieprzyjemny zapach potu...mianowicie picie jakis ziółek. Tylko nie pamietam jakich i czy to w ogóle działa:confused : A może jakieś potrawy wzmagaja nieprzyjemny zapach

Nie znam się na tych babcinych cudach ... mam swój lady speed stick i nikomu go nie oddam nawet pod groźbą śmierci
rozumiem, ale przeciez depilacja (a raczej lepsza nazwa w przypadku mezczyzn, ktora im sie zle nie kojarzy to "golenie") pach to zupelnie cos normalnego. niemal wszyscy faceci, ktorym zalecalem to, robia to regularnie, ale nie ze wzgledow estetycznych czy jakichs fanaberii, ale wlasnie ze wzgledow higienicznych. Nie warto zatem sie przed takim czynem wzbraniac. Przeciez to nie nogi, nie okolice intymne, ani owlosienie klatki piersiowej - które dla niektorych mezczyzn sa uwazane za atrybuty meskosci, a kazdy inny jest niemeski (czyt. homoseksualista - to okreslenie najczesciej pada z ust dumnych ze swojego owlosienia facetow). taki poglad niestety caly czas istnieje. Mysle, ze jezeli dalej nie bedzie chcial sie ugiac to nalezaloby zaprowadzic go do specjalisty, a wtedy juz na pewno sie zgodzi
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 16:31   #294
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Zadbany Facet :)

Moze pomoga ziola? np. z melisy lub szałwii. raz dziennie najlepiej przed snem wypic taki napar i powinno pomagac

pozdrawiam!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 20:41   #295
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Zadbany Facet :)

a ja uważam że wystarczy jak facet się myje.
peeling? krem pod oczy? nie no.... proponuje jeszcze tipsy i puder brązujący...
ja uwielbiam taki `szorstki' wygląd u mężczyzny, a delikatna cera po kremach czy manicure czy wydepilowane cokolwiek (poza goleniem twarzy...) jest dla mnie zabawne

i jakie względy higieniczne? przecież włosy natura dała nam min w celach ochronnych, co jest niehigienicznego we włosach pod pachami u faceta? depilacja to estetyka a nie higiena

(na koniec dodam, żeby nie było wątpliwości, że ja dbam o swój wygląd i uważam, że u kobiet jest to jak najbardziej pożądana cecha...)
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:11   #296
Tristan
Raczkowanie
 
Avatar Tristan
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 228
GG do Tristan
Dot.: Zadbany Facet :)

Cytat:
Napisane przez kosmetolog22 Pokaż wiadomość
no bez przesady, nikt sie nikim nie zajmuje :P bede bronil swojego meskiego gatunku!! bo sam jestem jego przedstawicielem :P
Masz rację, jest coraz więcej facetów którzy o siebie dbają no i dobrze..
Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
a ja uważam że wystarczy jak facet się myje.
peeling? krem pod oczy? nie no.... proponuje jeszcze tipsy i puder brązujący...
ja uwielbiam taki `szorstki' wygląd u mężczyzny, a delikatna cera po kremach czy manicure czy wydepilowane cokolwiek (poza goleniem twarzy...) jest dla mnie zabawne

i jakie względy higieniczne? przecież włosy natura dała nam min w celach ochronnych, co jest niehigienicznego we włosach pod pachami u faceta? depilacja to estetyka a nie higiena

(na koniec dodam, żeby nie było wątpliwości, że ja dbam o swój wygląd i uważam, że u kobiet jest to jak najbardziej pożądana cecha...)
Wg mnie facet powinien być zadbany, nie tylko Kobieta ma prawo do ładnego wyglądu, już dawno nie żyjemy w średniowieczu gdzie mycie się było czymś nieprzyzwoitym, teraz wręcz jest wskazane dbanie o siebie, aby ładnie się wyglądało.
__________________
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zacznij od Siebie!!!J
Tristan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:56   #297
nalesniczek
Raczkowanie
 
Avatar nalesniczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bogatynia (pyza:P)
Wiadomości: 127
GG do nalesniczek
Dot.: Zadbany Facet :)

Co jest męskiego we włosach na klatce piersiowej u faceta ?:/ jeszcze jak ma mało tych włosków to ujdzie...ale jak jest taki gąszcz to dla mnie tragedia pod pachami też....ah Ci faceci kto ich zrozumie??
__________________
Konsekwencja, cierpliwość i wytrwałość-bez tego ani rusz
nalesniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 16:24   #298
sebastek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Witam Ponownie,wziałem sie porzadnie za oczyszczanie skóry(he po nicku mozna poznac,ze jestem facetem,ale to nic to chyab jest rzecza normalna,ze chcem dbac o cere) jestem w młodym wieku 17lat.
Wiadomo okres dojrzewania,jednak chcem abyscie wy pomogły miw moich problemach.Nie znam sie za bardzo na komsetologi,wiec napisalęm.
Na twarzy mam piegi,jednak chcem aby to wygladalo i podkreślało koloryt skóry.Posiadam równiez małe niewidoczne dla oka białe krostki,jednka przy naciagnieciu skóry widac je i mozna je wycisnac,jednak to nie jest dobre na dłuzsza mete.Krostki mam an brodzie i na czole.
Drugim moim problemem jest,ze nie posiadam stoswnych kosmetyków do pielegnacji twarzy.Chcem sie pomalu zmienic,wiec zaczynam.. Prosze was pomóżcie mi aby to bylo wszytsko higieniczne i ładne,bo przeceiz mówia,ze "piegi to jak wgazdy na niebie " zaakceptowałem to,jednak chcem teraz o to zadbac.
Prosze wypisac kosmetyki do twarzy aby zadbac o nia jak i o pozbycie sie krostek.Nie sa to zadne duze krosty,tylko małe krostki,ale i tego trzeba sie pozbyc.
Cera raczej jest tłusta,chcem osignąc cere,aby był gładka i przyjemna w dotyku.
HELP!!!!!!!!

P.S Temat moze powtarzał sie,ale u płci przeciwnej wiec pozwolilem sobie załozyc temat.Dziekuje.

Edytowane przez sebastek
Czas edycji: 2007-09-18 o 16:59 Powód: błąd w pisowni
sebastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 18:26   #299
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

Kup sobie jakiś żel do oczyszczania twarzy i już. Kremów chyba nie potrzebujesz, bo większych problemów z cerą nie masz(te małe krostki to ja też mam i po przetestowaniu wielu kosmetyków stwierdziłam, że nic specjalnie nie pomaga, więc po co ładować chemię na twarz?) i ich na siłę nie wyszukuj. A z tymi piegami to nie wiem, o co ci chodzi.
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 19:34   #300
nick212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Pielęgnacja Twarzy-od zera[ facet ]

wita cie facet 18 letni ktory juz przezyl troche na kosmetykach chce studiowac farmacje wiec musze a uwielbiam dbac o twarz PO 1 pisze sie CHCE a nie CHCEM , jak masz te male syfki to polecam szare mydlo najlepsze nie tam jakies bzdurne mydelka po 5 zl. do tego nie wstydz sie kup maseczke gleboko oczyszczajaca z Dr. Ireny Eris Ponizej 20 tak to sie nazywa wiesz zalezy jaki masz typ skóry wrazliwa to nic na bazie siarki alkoholinadtlenku beznonilu , jezeli tlusta to mozesz te a jak wrazliwa radze acne fan ( ziolowy super) get aut ( punktowy zel na syfy super polecam) LA ROCHE-POSAY EFFACLAR K ( to zel do twarzy posmarujesz wsiaknie ok ) i moze jeszcze clindacne wszystko wybierz sobie jaki chcesz ja uzywalem pierwszy kladlem clindacne ( zalezy w jakiej aptece kupisz bo nie zawsze daja bo na recepte) cmaruj twarz , pozniej LA ROCHE POSAY na cala twarz i punktowy get aut na cala twarz. tydzien poprawa 80 % bo do piegów to chyba nie zabardzo solarka bo daje jeszcze wiecej ich i cera jasna robi sie rozowa wiec jakis balsamik opalajacy do twarzy i wszystko pozdro.,
nick212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.