Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 23:41   #691
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

nie, pisałam, że ten film jest dość stary (szedł w tv jakieś +/- 10 lat temu), a ten, który podałaś jest sprzed 2 lat
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 23:54   #692
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Często bywa że rozum psoci figle i nierzadko wprowadza w błąd,zwłaszcza tutaj
Powodzenia w poszukiwaniach zatem!
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:31   #693
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Teraz ja potrzebuję pomocy
Za dzieciaka uwielbiałam "Zmierzch tytanów" i przypomniały mi się ostatnio dwie sceny które kojarzą mi się z tym filmem ale chyba z niego nie pochodzą jednak

Pierwsza to grupa ludzi przypływa na wyspę Cyklopa i on tam zjada paru ludzi (jak u Homera) tak widać jak ich obgryza.
A drugie to jakiś koleś czai się w sypialni babki i widzi jak chyba ptak wielki przylatuje i ona lunatykuje i wsiada do klatki którą ten ptak przyniósł i gdzieś odlatują.
Ratujcie bo mnie to zamęczy
Przypominam się bo nadal nie znalazłam a wciąż mnie to męczy
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:35   #694
Marzenka312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Szukam tytułu fimu, z serii okruchy zycia czy cos w tym stylu.
Był o jakiejsc patologicznej rodzinie, jedna kobieta z tej rodziny, niewiem jakies adoptowane dziecko może, było wiezione w piwnicy kilka lat, małżenstwo które mieszkało w tym domu stwarzało pozory normalnych, jednak facet schodzil do piwnicy i gwałcil tamta kobiete kiedy chciał, pamietam ze jak ta kobiete wyciagneła z tej piwnicy jakas mloda dziewczyna to ona wyglądała jak czarownica, brudna, bardzo długie włosy itd.
Bardzo prosze o tytuł tego filmu.
Marzenka312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:55   #695
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

dziewczyny kojarzycie może film w którym dziecko wpada do jakiejś studzienki i praktycznie przez cały film ratownicy próbują je wydobyc
film leciał prawdopodobnie na polsacie jakieś 10 lat temu
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 20:51   #696
Kuroi Hoshi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Mam nadzieje, że któraś z Was mi pomoże, bo zaczynam popadać w paranoję czy oglądałam pewien film, czy mi się przyśniło.. zwłaszcza, że oglądałam go z siostrą (jestem tego pewna!), a ona nie pamięta nic takiego..


To był jakiś azjatycki horror, albo ewentualnie jego remake. Był puszczany w tv 5-6 lat temu albo coś w tym stylu. Więc nie pamiętam go zbyt dobrze. Ale od dobrych 4 lat ciągle chodzi mi po głowie i za nic nie mogę sobie przypomnieć co to był za film. Pamiętam tylko kilka, możliwe, że mało znaczących szczegółów, jeszcze bardziej możliwe, że przekręconych, ale mam nadzieję, że ktoś cudem to oglądał i mi pomoże. Ale do rzeczy, bo się rozgadałam za bardzo


Najbardziej w głowie utkwiła mi taka sytuacja, że w mieszkaniu pewnej dziewczyny, która mieszkała ze swoją mamą (babcią?), która swoją drogą chyba chora albo nawet umarła w trakcie filmu, słychać było odgłos uderzania czymś o ścianę. Tak jakby sąsiad uderzał w nią ze swojego mieszkania. Problem w tym, że to było mieszkanie narożne (tak to się na to chyba mówi )i za ścianą była już ulica i było to dość wysokie piętro, więc nawet sąsiad jakby był upierdliwy to by nie mógł postukać Jak się później okazało, to w tym mieszkaniu na suficie kiedyś ktoś się powiesił (jakaś dziewczyna?) i ten odgłos był właśnie spowodowany uderzaniem jej ciała o ścianę. Początkowo dziewczyna mieszkająca tam nie widziała umarlaka, zwisającego z sufitu do jakiegoś tam czasu. Aaaa i pamiętam, że po środku pokoju stał stolik, taki niski, przy którym mama/babcia tamtej bohaterki siedziała.


Nic więcej nie pamiętam, a spędza mi to sen z powiek, ilekroć sobie o tym filmie przypomnę. Ktokolwiek widział? kojarzy? błagam
Kuroi Hoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:52   #697
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kuroi Hoshi Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że któraś z Was mi pomoże, bo zaczynam popadać w paranoję czy oglądałam pewien film, czy mi się przyśniło.. zwłaszcza, że oglądałam go z siostrą (jestem tego pewna!), a ona nie pamięta nic takiego..


To był jakiś azjatycki horror, albo ewentualnie jego remake. Był puszczany w tv 5-6 lat temu albo coś w tym stylu. Więc nie pamiętam go zbyt dobrze. Ale od dobrych 4 lat ciągle chodzi mi po głowie i za nic nie mogę sobie przypomnieć co to był za film. Pamiętam tylko kilka, możliwe, że mało znaczących szczegółów, jeszcze bardziej możliwe, że przekręconych, ale mam nadzieję, że ktoś cudem to oglądał i mi pomoże. Ale do rzeczy, bo się rozgadałam za bardzo


Najbardziej w głowie utkwiła mi taka sytuacja, że w mieszkaniu pewnej dziewczyny, która mieszkała ze swoją mamą (babcią?), która swoją drogą chyba chora albo nawet umarła w trakcie filmu, słychać było odgłos uderzania czymś o ścianę. Tak jakby sąsiad uderzał w nią ze swojego mieszkania. Problem w tym, że to było mieszkanie narożne (tak to się na to chyba mówi )i za ścianą była już ulica i było to dość wysokie piętro, więc nawet sąsiad jakby był upierdliwy to by nie mógł postukać Jak się później okazało, to w tym mieszkaniu na suficie kiedyś ktoś się powiesił (jakaś dziewczyna?) i ten odgłos był właśnie spowodowany uderzaniem jej ciała o ścianę. Początkowo dziewczyna mieszkająca tam nie widziała umarlaka, zwisającego z sufitu do jakiegoś tam czasu. Aaaa i pamiętam, że po środku pokoju stał stolik, taki niski, przy którym mama/babcia tamtej bohaterki siedziała.


Nic więcej nie pamiętam, a spędza mi to sen z powiek, ilekroć sobie o tym filmie przypomnę. Ktokolwiek widział? kojarzy? błagam
Klątwa
http://www.filmweb.pl/Grudge.Klatwa ale głowy nie dam czy pierwsza część
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 10:54   #698
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
dziewczyny kojarzycie może film w którym dziecko wpada do jakiejś studzienki i praktycznie przez cały film ratownicy próbują je wydobyc
film leciał prawdopodobnie na polsacie jakieś 10 lat temu
Może ten?
http://www.filmweb.pl/film/Na+ratune...ce-1989-197853
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 11:03   #699
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Ja poszukuje filmu,którego widziałam tylko kawałek ,a bardzo chciałabym go znów obejrzeć. Film opowaida o dwóch Ukrainkach (tak mi sie wydaje) , matce i córce , ktore zostały wywiezione do domu publicznego. Wszystko zaczeło sie od matki, przyjechała do jakiegoś faceta, a on na lotnisku zabrał jej paszport i wywiózł gdzieś do burdelu. A pozniej chyba dojechała córka i to samo sie z nią stało. Ta dziewczyna to dziewica, przerażona, chciała uciec skacząc z balkonu ,ale ja złapali. czy ktoś może kojarzy?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:52   #700
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Ja poszukuje filmu,którego widziałam tylko kawałek ,a bardzo chciałabym go znów obejrzeć. Film opowaida o dwóch Ukrainkach (tak mi sie wydaje) , matce i córce , ktore zostały wywiezione do domu publicznego. Wszystko zaczeło sie od matki, przyjechała do jakiegoś faceta, a on na lotnisku zabrał jej paszport i wywiózł gdzieś do burdelu. A pozniej chyba dojechała córka i to samo sie z nią stało. Ta dziewczyna to dziewica, przerażona, chciała uciec skacząc z balkonu ,ale ja złapali. czy ktoś może kojarzy?
Może chodzi o "Dziewczyny z przemytu" ? Co prawda nie matka i córka ale jest kobieta która zakochana wyjeżdża z mężczyzną który ją oddaje i młoda dziewczyna,która myśli że zostanie modelką i także trafia w to samo miejsce?
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 15:42   #701
Kuroi Hoshi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Klątwa
http://www.filmweb.pl/Grudge.Klatwa ale głowy nie dam czy pierwsza część
Nie, niestety to nie Klątwa, ani japońska wersja, ani remake amerykański Przeszukałam tysiące filmów o takiej tematyce i chyba skończy się na tym, że sobie coś wymyśliłam, bo wszyscy rozkładają ręce, a mnie te film męczy
Kuroi Hoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 15:54   #702
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kuroi Hoshi Pokaż wiadomość
Nie, niestety to nie Klątwa, ani japońska wersja, ani remake amerykański Przeszukałam tysiące filmów o takiej tematyce i chyba skończy się na tym, że sobie coś wymyśliłam, bo wszyscy rozkładają ręce, a mnie te film męczy
Ale ja pamiętam tą scenę więc ona faktycznie gdzieś była. Tylko dała bym sobie rękę uciąć, że to była Klątwa i, że to była zapowiedź powieszenia kogoś dopiero to pukanie. Bo to pukanie było, a potem ta dziewczyna z sufitu tak jakby wyszła i wciągnęła kogoś swoimi włosami tak, że go powiesiła i zaczął tak właśnie stukać. Chyba, że ja też sobie coś wymyśliłam
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 16:35   #703
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
Może chodzi o "Dziewczyny z przemytu" ? Co prawda nie matka i córka ale jest kobieta która zakochana wyjeżdża z mężczyzną który ją oddaje i młoda dziewczyna,która myśli że zostanie modelką i także trafia w to samo miejsce?


Dziękuje sprawdzę
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:06   #704
Kuroi Hoshi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Ale ja pamiętam tą scenę więc ona faktycznie gdzieś była. Tylko dała bym sobie rękę uciąć, że to była Klątwa i, że to była zapowiedź powieszenia kogoś dopiero to pukanie. Bo to pukanie było, a potem ta dziewczyna z sufitu tak jakby wyszła i wciągnęła kogoś swoimi włosami tak, że go powiesiła i zaczął tak właśnie stukać. Chyba, że ja też sobie coś wymyśliłam
z tego co pamiętam, to w Klątwie była chyba taka scena, że facet zabił swoją żonę i później sam się powiesił. A w tym filmie, co ja oglądałam to na bank była to kobieta i na pewno nie była to Klątwa. Albo obydwie mieszamy fakty z filmów, albo to ja.. Prędzej bym się skłaniała ku temu, że mi się coś przyśniło i ludzi męczę
Kuroi Hoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:15   #705
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kuroi Hoshi Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam, to w Klątwie była chyba taka scena, że facet zabił swoją żonę i później sam się powiesił. A w tym filmie, co ja oglądałam to na bank była to kobieta i na pewno nie była to Klątwa. Albo obydwie mieszamy fakty z filmów, albo to ja.. Prędzej bym się skłaniała ku temu, że mi się coś przyśniło i ludzi męczę
Na pewno Ci się nie przyśniło bo pamiętam dokładnie tą scenę o której mówisz
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:50   #706
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Dziewczyny znowu przypomniał mi się jakiś film i za nic nie pamiętam tytułu. Oglądałam go jakieś 2-3 lata temu na Polsacie. Film opowiada o młodym, czarnoskórym żołnierzu. Służył on w jakiejś jednostce, być może w marines. Gdy był dzieckiem był wykorzystywany seksulanie przez jakąś kobietę, ale nie wiem czy to była jego matka, macocha czy babcia, ale w każdym razie ktoś z jego rodziny. Zołnierz cierpi z powodu traumy z przeszłości, w międzyczasie poznał dziewczynę, którą z pracy, którą stara się mu pomóc. Coś kojarzycie
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 21:37   #707
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
tak! dziekuję
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:31   #708
pomponowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Witam Poszukuje tytułu filmu, który był emitowany w cyklu "Walt Disney przedstawia" w latach 90, po bajce. Polskie tłumaczenie tytuł to na 99 % "Uczniowska wymiana/zamiana"
Film opowiadał o niepopularnych i nieurodziwych chłopaku i dziewczynie, którzy chodzili do tej samej szkoły i się przyjaźnili. W ich szkole miała być wymiana uczniów i ta dwójka postanowiła się podszyć pod jakichś uczniów z zagranicy. Chłopak udawał włocha , dziewczyna nie pamiętam kogo
. Bohaterowie stali się niezwykle popularni, mieli różne szalone pomysły. Wszystko oczywiście poprzedziła ich cudowna metamorfoza zewnętrzna. Na końcu filmu była jakaś impreza na świeżym powietrzu i wszystko skończyło się szczęśliwie. Zaznaczam, że nie chodzi o film "Uczniowska balanga". Jeśli ktoś zna oryginalny tytuł błagam o pomoc
pomponowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 12:16   #709
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

A ja szukam filmu, gdzie żona pisała w internecie z mężczyzną, później spotkali się, uprawiali seks, etc, a w końcu ona chciała żeby on ją zabił (I chyba tak też się stało) ?
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 14:53   #710
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
A ja szukam filmu, gdzie żona pisała w internecie z mężczyzną, później spotkali się, uprawiali seks, etc, a w końcu ona chciała żeby on ją zabił (I chyba tak też się stało) ?
dołączam się
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 18:34   #711
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

szukam tytułu horroru, ogólnie nie pamiętam jego treści, wiem tylko, że była scena ze studentką medycy(?), która w nocy pracowała w kostnicy i nie wiem czy coś ją tam zaatakowało czy cokolwiek, wiem, że kiepski ten opis, ale może ktoś coś skojarzy
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 11:50   #712
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
A ja szukam filmu, gdzie żona pisała w internecie z mężczyzną, później spotkali się, uprawiali seks, etc, a w końcu ona chciała żeby on ją zabił (I chyba tak też się stało) ?
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
dołączam się
Gdzie jest Nancy? (Downloading Nancy)
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 19:15   #713
aasiaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

witam.
Może ktoś zna taki oto film:
akcja dzieje się w szkole, typ filmu gdzie nauczyciel zdobywa serca uczniów. Pojawia się tam cytat króla Szutruk Nahhunte jako pewna ważna myśl na co dzień.
Jest zorganizowany konkurs, n-l robi mały przekręt - zamienia miejscami osoby z 3 i 4 miejsca by dać szansę temu z 4, jakoś uważa, że powinien. Ten wygrywa w kolejnym etapie, ale okazuje się, że oszukiwał przez co dużo traci w oczach n-la.
Uczniowie są już dorośli, spotykają się razem, n-l też z nimi jest. Ten uczeń aby się oczyścić proponuje jeszcze jedną partię konkursu (odegrana w ciekawy sposób, 3 tamtych finalistów przebiera się w "togi"). W trakcie n-l orientuje się, że ten znowu oszukuje... słuchawka w uchu. wie, że chłopak odpowie na każde pytanie, poza jednym - o wcześniej wspomniany cytat Sztruka

ktoś wie co to za film? a jakby jeszcze ktoś pamiętał ten cytat
__________________
Zapraszam na
http://enolek.blogspot.com

Moje wątki:
aasiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 20:11   #714
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aasiaa1 Pokaż wiadomość
witam.
Może ktoś zna taki oto film:
akcja dzieje się w szkole, typ filmu gdzie nauczyciel zdobywa serca uczniów. Pojawia się tam cytat króla Szutruk Nahhunte jako pewna ważna myśl na co dzień.
Jest zorganizowany konkurs, n-l robi mały przekręt - zamienia miejscami osoby z 3 i 4 miejsca by dać szansę temu z 4, jakoś uważa, że powinien. Ten wygrywa w kolejnym etapie, ale okazuje się, że oszukiwał przez co dużo traci w oczach n-la.
Uczniowie są już dorośli, spotykają się razem, n-l też z nimi jest. Ten uczeń aby się oczyścić proponuje jeszcze jedną partię konkursu (odegrana w ciekawy sposób, 3 tamtych finalistów przebiera się w "togi"). W trakcie n-l orientuje się, że ten znowu oszukuje... słuchawka w uchu. wie, że chłopak odpowie na każde pytanie, poza jednym - o wcześniej wspomniany cytat Sztruka

ktoś wie co to za film? a jakby jeszcze ktoś pamiętał ten cytat
'I am Shutruk Nahunte, King of Anshand and Sussa, Sovereign of the land of Elam. I destroyed Sippar, took the stele of Niran-Sin, and brought it back to Elam, where I erected it as an offering to my god. Shutruk Nahunte - 1158 B.C.'?
jeśli to ten cytat, to tytuł filmu to 'Emperor's Club'
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 20:34   #715
aasiaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
'I am Shutruk Nahunte, King of Anshand and Sussa, Sovereign of the land of Elam. I destroyed Sippar, took the stele of Niran-Sin, and brought it back to Elam, where I erected it as an offering to my god. Shutruk Nahunte - 1158 B.C.'?
jeśli to ten cytat, to tytuł filmu to 'Emperor's Club'
tak, to właśnie to, dziękuję tylko cytat źle zapamiętałam
__________________
Zapraszam na
http://enolek.blogspot.com

Moje wątki:
aasiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 10:07   #716
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Szukam filmu z niedźwiadkiem w roli głównej.Na początku filmu zabili mu matkę.Był on brązowy i miał liczne przygody.Miał on tez wystepować w cyrku..film z lat 90 tych.

pomoże ktoś? szukam i nie mogę go znaleźć..
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 10:42   #717
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Szukam filmu z niedźwiadkiem w roli głównej.Na początku filmu zabili mu matkę.Był on brązowy i miał liczne przygody.Miał on tez wystepować w cyrku..film z lat 90 tych.

pomoże ktoś? szukam i nie mogę go znaleźć..
Historia pewnego misia?
http://www.filmweb.pl/film/Historia+...ia-2004-243852
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 11:43   #718
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

To i ja się dołączę.

Poszukuję już od kilku lat filmu, który widziałam kilkanaście lat temu. Akcja działa się początkowo na pokładzie samolotu, który później wylądował na lotnisku lub innym opustoszałym miejscu. W tym miejscu były potwory, takie małe z tego co pamiętam kształtu kulistego i włochate, atakowały pasażerów. Film na 99% miał w tytule właśnie nazwę tych potworków.
Kojarzę też, że był puszczany w dwóch częściach.

Jakby ktoś kojarzył to bardzo proszę o pomoc, bo męczy mnie to już od dawna
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 12:59   #719
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
To i ja się dołączę.

Poszukuję już od kilku lat filmu, który widziałam kilkanaście lat temu. Akcja działa się początkowo na pokładzie samolotu, który później wylądował na lotnisku lub innym opustoszałym miejscu. W tym miejscu były potwory, takie małe z tego co pamiętam kształtu kulistego i włochate, atakowały pasażerów. Film na 99% miał w tytule właśnie nazwę tych potworków.
Kojarzę też, że był puszczany w dwóch częściach.

Jakby ktoś kojarzył to bardzo proszę o pomoc, bo męczy mnie to już od dawna
a tam nie było akcji z zatrzymaniem czasu? że samolot niby wpadł w jakąś czarną dziurę, wylądował na opustoszałym lotnisku i się okazało właśnie, że wylądowali w zatrzymanym w czasie świecie, który miał być pożarty przez te stworki? ależ to był fajny film, oglądałam go za czasów dziecięcych i bałam się jak cholera
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 13:39   #720
southie
Raczkowanie
 
Avatar southie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

http://www.youtube.com/watch?v=1JqxOMuP40s ?

Chociaż trochę potwory nie pasują do opisu.
Kojarzę z dzieciństwa jeszcze crittersy
southie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-19 17:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.