Zbyt młody wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-09, 22:26   #1
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 221

Zbyt młody wygląd


Znacie osoby, które wyglądają na dużo młodsze niż są w rzeczywistości? Ja należę do takich osób i nie jest to wcale fajne, jakby się mogło niektórym wydawać. Mam prawie 32 lata, ale nikt by mi tyle nie dał. Miałam różne dziwne sytuacje, np. sprzedawczyni w sklepie zwracała się do mnie po imieniu, albo jakieś 2-3 lata temu przy podpisywaniu czegoś pewna pani zdziwiła się, że mam już 18 lat (miałam dużo więcej). Nie wiem z czego to może wynikać. Nie maluję się ale przecież gdybym się malowała to nie wyglądałabym wcale jakoś dużo starzej.
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-12, 14:15   #2
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 260
Dot.: Zbyt młody wygląd

Niesmiertelne czas o mnie zapomniał.

1. Paradoksalnie brak makijazu to własnie plus do młodzienczosci.

2. Niektórzy ludzie mają taki mental ze zwracaja się do kogos per kochanie słonko. Musiała znac twoje imie.
3. 32 lata to nie jest wcale tak duzo.
4. W marketach i sklepach mają obowiązek pytać o wiek tak mniej wiecej do 30. Bo lepiej wypytać niz sprzedawca miałby sie zdziwic a podstawiony klient narobic problemów. Ludzie sie trafiaja rózni jeśli chodzi o sprawianie wrazenia. Sama miałam kolege w klasie którego gdy miał 14 lat wszyscy brali za studenta.

5. Masa ludzi z reguły wyglada na młodszych niż rzeczywiscie, bo dziś w naszej szerokości geograficznej ludzie nie sa wyniszczeni przez tryb życia, mają zadbane zęby itp (jak o nie dbaja, ale dostep do dentystow jest), powszechnym jest mlodzieżowy styl ubierania sie (dzinsy i tshirty nosi się dekadami do późnych lat, to już nie te czasy ze przeskakiwało się w garnitur z krótkich spodenek albo ze trzeba sie wbijać w garsonke czy kiecki z gorsetem przy 20+).
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-12 15:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.