:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 14:50   #1
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk

:(


hej.musze sie z wmai w koncu tym podzielic bo juz nie wytrzymuję.mam nadzieje ze mi pomożecie

zacznę od poczatku.
jestem z Kamilem prawie 2 lata.on wyjeżdzą w każde wakcje do holandii do pracy.nie przeszkadza mi to/.wiem że musi.ale ostatnio cos jest nie tak.wyjechal jeszcze w roku skzolnym.potem wrocil na tydzien i pojechal spowrotem.wszystko bylo ok.dzwonil do mnie,pisal.a tera zkontakt sie urwal.pisze do niego codziennie ale on nie daje znaku zycia.jak pisal top tylko tyle ze pracuje i nie ma na nic czasu.zadnych milych słów.a ostatnio jka mu napisalam co o tym wszystki mysle to odpisal ze nie ma tam innej i nie bedzie mial(bo w sumie tak mu napsialam)i zebym sobie ulozyla zycie bez niego.no i ze mnie kocha.a wczoraj jego mama napisala ze on ma tam nowe znajome i ze sie zmienil nie od poznania.miałam do niego jechac ale teraz juz sama niewiem co mam robic.moze cos poradzicie?wszystko przedstawiłam w skrócie wiec jesli czegos nie rozumiecie to postaram sie to lepiej wyjasnic.licze na wasza pomoc.
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:54   #2
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: :(

może mama w delikatny sposób chciała przekazać, że kogoś ma.
nie jedź do niego!
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:15   #3
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: :(

O kurcze nieciekawa sytuacja.. Poznał tam dużo nowych znajomych którzy pewnie prócz pracy baardzo dużo imprezują itp. wydaje mi się, że być może nie chce w jakiś sposób od nich odstawać i też sobie poużywać życia . Mógł też poznać tam jakąs dziewczyne
Jednak sama mówisz, że napisał żebyś ułożyła sobie życie bez niego i myślę, że nie ma co tu kombinować i jeździć. tylko idiotke z siebie zrobisz która lata za jakimś frajerem który nie docenia tego co ma i myśli, że imprezy to coś o wiele ciekawszego.
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:47   #4
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: :(

o kurcze...bedzie tego zalowal jak wroci tutaj lub jak zatesni za Toba. ja bym chyba poejchasla zeby zobaczyc na wlasne oczy co tam sie dzieje, ale musisz byc przygotowana na najgorsze;*buziakii
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:47   #5
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

ale ja własnie niewiem czy on tam imprezuje bo codziennie pracuje 15 godzin.jest na to czas?odpuściłabym sobie od razu ale wiem ze gdyby byl tutaj na miejscu to zadne dziewczyny nie wchodza w gre.jest naprawde kochany,wyrozumialy.ale moze to moja wina ze sie nie odzywa.to ja czesciej imprezuje i gdzies wychodze.ale nic poza tym.pisze mu to wszystko i moze po prostu czuje się zdradzony w pewien sposob.ale w sumie jego wybór.nie ma żony i dzieci na których musi zarabiac.mogł zostac.jego mama jest szczera do bólu.gdyby mial tam kogos z kim sie pokazuje publicznie to bym o tym wiedziala.napisalaby.a poza tym dodala ze on z nią wogóle nie rzomawia.logiczne jest ze nie chce dostawac od otoczenia i jesli chce gdzies wyjsc to prosze bardzo.nie mam prawa mu tego zabronic.a imprezowcem nie jest.woli siedziec w domu i ogladac ze mna filmy.zawsze sei zlosci jak chce gdzies wyjsc.juz sama niewiem co mam myslec.zawsze mu na mnie zalezalo.widzialam to.a poza tym otworzyl sie przede mną.to ze mna przezył swój pierwszy raz.to ja znam jego najskrytsze tajemnice.wiem o nim praktycznie wszystko(nielicząc tych wakacji).sądzicie ze mogłby to tak wszystko zostawic i odejśc???
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:47   #6
*jamajka
Przyczajenie
 
Avatar *jamajka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: :(

W takiej sytuacji proponuje chociaż wiem że to będzie trudne poczekać aż On pierwszy coś napisze.. Ty już pokazałaś mu że martwisz się o Niego pisząc mu codziennie smsy niech teraz On się trochę postara.. trzymaj się bedzie dobrze
*jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:48   #7
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

Mysia

własnie tylko dlatego chce tam jechac.nie mogę dłuzej życ w niepewności.chcę znać prawdę,nawet jeżeli będzie najgorsza.i mam nadzieje ze bedzie zalowal jesli mnie tak zostawi.
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 15:51   #8
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

jamajka


dzisiaj pomyslalam tak samo.napisalam mu esa ze czekam na jego ruch i ze jezeli mu zalezy to niech sie odezwie,ze bede o niego wlaczyc.i sie nie poddam.od tej pory nie zamierzam do niego pisac.
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:51   #9
*jamajka
Przyczajenie
 
Avatar *jamajka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: :(

To jego mama jest tam z nim w Holandii ??
*jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:52   #10
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez *jamajka
To jego mama jest tam z nim w Holandii ??
jego mama pojechala tam na tydzien,bo jego tata tam non stop siedzi
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 15:54   #11
*jamajka
Przyczajenie
 
Avatar *jamajka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: :(

To jak bardzo Ci zależy na tym żeby się z nim zobaczyć to może skontaktuj się z jego mamą, powiedz że chcesz przyjechać, jeśli jesteście w dobrych stosunkach to pomogłaby Ci musisz zdecydowac albo stawiasz wszystko na jedna karte i jedziesz.. albo czekasz tu w niepewnosci ... boshh sama nie wiem co bym zrobiła
*jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 15:58   #12
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez *jamajka
To jak bardzo Ci zależy na tym żeby się z nim zobaczyć to może skontaktuj się z jego mamą, powiedz że chcesz przyjechać, jeśli jesteście w dobrych stosunkach to pomogłaby Ci musisz zdecydowac albo stawiasz wszystko na jedna karte i jedziesz.. albo czekasz tu w niepewnosci ... boshh sama nie wiem co bym zrobiła

własnie miałam z nia jechac do niego tydzien temu ale nie było miejsc do spania.i teraz muszę sobie radzic sama.kuzynka powiedziala ze ze mna pojedzie.pojedziemy albo na stopa albo poprosze tate zeby pogadal ze swoimi kumplami w firmie czy ktos nie mogłby nas zabrac.bo jest kierowca tira.tylko jest jescze problem rodziców bo moga nie zgodzic się na taki wyjazd
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 16:06   #13
anioleczek1986
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 63
GG do anioleczek1986
Dot.: :(

Okropna historia- szczerze ci wspołczuje.. Mój też za niedługo ma jechac za granice do pracy i pewnie tez bede miała jakies takie chore mysli..

Jak dobrze pamietam napisąłas, ze twoj TZ powiedział ci, ze cie kocha ale zebys o nim zapomniała.. Skoro powiedział, że kocha to raczej nie ma kogos innego.. Chociaz... Z drugiej strony patrzac na ta cała sytuacje to niby czemu miałby ci sugerowac zebys o nim zapomniała i znalazła sobie kogos innego??Decza go wyrzuty sumienia...
Mysle, że rozwiazaniem tej sytuacji bedzie szczera rozmowa z jego mama.. Ona na pewno powie ci prawde.. Mysle tez, że wyjazd do niego to nie jest dobry pomysł.. Staraj sie dowiedzic jak najwiecej od jego mamy.. Moze chłopak po prostu dobrze sie bawi, nie chce odstawac od towarzystwa wiec sie dostosował, moze ... Nie wiem
anioleczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 16:12   #14
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: :(

wg mnie skoro mam Ci coś takiego powiedziała, to oznacza żebys przygotowała się na najgorsze a Twój TZ zachowuje się źle. ja bym nie wytrzymała... z kolei nawet jesli tam pojedziesz to przeciez może Cie okłamac, nie powiedziec prawdy w oczy...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 16:16   #15
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez anioleczek1986
Okropna historia- szczerze ci wspołczuje.. Mój też za niedługo ma jechac za granice do pracy i pewnie tez bede miała jakies takie chore mysli..

Jak dobrze pamietam napisąłas, ze twoj TZ powiedział ci, ze cie kocha ale zebys o nim zapomniała.. Skoro powiedział, że kocha to raczej nie ma kogos innego.. Chociaz... Z drugiej strony patrzac na ta cała sytuacje to niby czemu miałby ci sugerowac zebys o nim zapomniała i znalazła sobie kogos innego??Decza go wyrzuty sumienia...
Mysle, że rozwiazaniem tej sytuacji bedzie szczera rozmowa z jego mama.. Ona na pewno powie ci prawde.. Mysle tez, że wyjazd do niego to nie jest dobry pomysł.. Staraj sie dowiedzic jak najwiecej od jego mamy.. Moze chłopak po prostu dobrze sie bawi, nie chce odstawac od towarzystwa wiec sie dostosował, moze ... Nie wiem
ale mi się własnie wydaje ze to przeze mnie tak pisał.bo jak sie dowiedzialam ze nie zlatwil mi mijesc od spania albo ze przyjezdza miesiac pozniej to pisalam mu okropne smsmy.potem tego zalowalam i prtzepraszalam.moze to wszystko moja wina.
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 16:20   #16
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez Cdz
wg mnie skoro mam Ci coś takiego powiedziała, to oznacza żebys przygotowała się na najgorsze a Twój TZ zachowuje się źle. ja bym nie wytrzymała... z kolei nawet jesli tam pojedziesz to przeciez może Cie okłamac, nie powiedziec prawdy w oczy...
tez prawda.no ale moze przynajmniej sama zobacze jak to wszystko wyglada.a moze rodzice mnie niepuszcza?i wtedy chcac nie chcac bede musiala czekac.
ja ledwo wytrzymuje.mam okropne mysli w głowie.i mam wrazenie ze to sie zle skonczy.chociaz bardzo tego nie chce.ale z drugiej strony mysle sobie ze on tez juz tam nie djae rady,jeszcze te moje smsy go przytlaczaja.wiem ze ciezko pracuje.i ze nie jest mu dobrze z dala od znjomych i od domu.
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 19:28   #17
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: :(

dziewnie to torchę ujął skoro napisał, zebyś sobie ułożyła życie bez niego i że Cię kocha - jedno wyklucza drugie
naprawdę nie wiem co Ci poradzić, choćbyś nawet tam pojechała to jeśli chłopak ma coś na sumieniu będzie się starał na wszelkie sposoy ukryć prawdę
z drygiej strony takie czekanie jest męczące, ale zgodzę się z Cdz, ze jeśli już taki tekst usłyszałaś od jego mamy to powinnaś przygotować się na najgorsze
pozdrawiam i życzę szybkiego wyjaśnienia całej tej sytuacji
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 20:00   #18
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: :(

Kasiacezk współczuję Ci naprawdę.. facetów czasem nie da się zrozumiec. czasem coś palną bez namysłu chociaz tak naprawdę nie myślą... wyobrażam sobie jak bardzo jest Ci cięzko.. może spróbuj poczekac jeszcze troszkę.. moze sam się odezwie.. hmm sama nie wiem
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 20:20   #19
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: :(

Znam kilka osób które pracowały w Holandii i tam naprawdę niezłe jaja odchodzą :/ To oczywiście nie świadczy, że Twój TŻ jest tak podatny na wpływy nie znamy Go.
Może faktycznie poczuł się urażony Twoimi esemesami, jest zmęczony pracą, rozdrażniony, a Ty jeszcze się czepiasz i być może podjął pochopną decyzje. Jednak gdyby tak było myślę, że już by się do Ciebie odezwał tym bardziej, że napisałaś mu, że czekasz i będziesz walczyć. Ciężko cokolwiek powiedzieć
Nawet jeśli pojedziesz to wcale nie znaczy, że dowiesz się prawdy. Napewno troche tęskni. Zobaczyłby Cie pomyślał, że przecież przejechałaś taki kawał, tak się starasz to On nie może Cie zranić i może zachowywać się zupełnie wporządku. A kiedy wyjedziesz z czasem znów mogłoby się to powtórzyć..
Możemy sobie tak gdybać, a i tak się nie dowiemy. Proponuje porozmawiać z Jego mamą. Powiedzieć jej o swoich obawach i poprosić żeby powiedziała Ci prawdę, bo inaczej ta niepewność Cie zamęczy.
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 21:47   #20
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: :(

Myślę, że rozmowa z jego mamą wiele wyjaśni. Postaraj się wytrzymać w postanowieniu i poczekać na jego ruch. Jeśli dłużej tego nie zniesiesz, to załatwiaj wyjazd i nawiedź go osobiście. Tak naprawdę tylko szczera z nim rozmowa wszystko wyjaśni. Trzymaj się! Jesteśmy z Tobą!
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 22:05   #21
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: :(

Może napisz do niego list i wszystko wyjaśnij - swoje obawy, niepewności? Ale bez oskarżeń, niepotrzebnych złośliwości.
I poproś o odpowiedź - jeśli Mu na Tobie zależy.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:25   #22
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: :(

Z tym listem to dobry pomysł.
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 09:56   #23
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: :(

niewiadomo naprawde jak ejst. moze na serio pracuje duzo i nie ma czasu a dodatkowo sie wkurza ze Ty ciagle imprezujesz a on haruje od rana do nocy. nic niewiadomo. ja bym pojechala albo czekala na jego powrot, buzka
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:46   #24
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

dzieki wielkie dziewczatka za odpowiedzi.juz mi troche lepiej.list napisałam jak jego mama do niego jechała.i wszystko w nim zawarłam.wszysciutko.a jesli wyjazd nie wypali ze wzgledu na moich rodziców oto poczekam do wrzesnia.dużo czasu nie zostało.szybko zleci.jestem teraz u kuzynki w gdańsku i czas mi szybko mija.mysle ze bedzie dobrze.a z jego mama i tak porozmawiam.moze podał mi przez nia list?tego narazie niewiem.okaze sie po jej powrocie.dziewczynki teraz wyjezdzam na kilka dni io nie bede miala dostepu do internetu.bardzo wam dziekuje ze mnie wspieracie.buziaki
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:52   #25
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez wersta
może mama w delikatny sposób chciała przekazać, że kogoś ma.
nie jedź do niego!
Przykro mi to mówić ale według mnie wersta ma racje...
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:01   #26
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: :(

Dla mnie związek na odległość nie ma więkrzych szans. I nie wierze w gadanie,że to jest próba dla jego siły, że jak się naprawde ludzie kochają to się nigdy nie rozstaną i nic im na drodze nie stanie. To jest przykre, ale jak by się kogoś nie kochało, to jeśli nie ma go przy Tobie za długo, to układasz sobie życie bez niego. Przyzwyczajasz się do samotności. Ja nie mówie,że on nie kocha i na pewno tęsknił. Normalne jest też to, że Ty na miejscu tęsknisz i myślisz o nim częściej. On tam poznaje nowych ludzi ma nowe,inne życie i zatapia się w tym, przez to ma mniej czasu na myślenie o Tobie. Może powstrzymaj się od jakiego kolwiek kontaktu z nim. Jeśli poczuje,że coś stracił sam się odezwie. Powodzenia
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:03   #27
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

no coz.bardzo możliwe.zaprzeczyc nie mogę.wszystko się okaze po naszej rozmowie.i czy sie wogóle odezwie.zobaczymy.ale wiecie co?stwierdziłam ze wszystko zmienilo sie z dnia na dzień.wiec niewiem teraz jak to sobie tłumaczyc.pewnie przypadkowa znajomośc przerodziła sie w cos wiecej.licze tylko na to ze jesli tak jest,to kamil po powrocie nie bedzie mial kontaktu z ta dziewczyna i przekona sie ze stracil mnie na zawsze i bedzie tego żałował.jestem okrutna.wiem.ale taka moja natura
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:05   #28
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez perelka-20
Dla mnie związek na odległość nie ma więkrzych szans. I nie wierze w gadanie,że to jest próba dla jego siły, że jak się naprawde ludzie kochają to się nigdy nie rozstaną i nic im na drodze nie stanie. To jest przykre, ale jak by się kogoś nie kochało, to jeśli nie ma go przy Tobie za długo, to układasz sobie życie bez niego. Przyzwyczajasz się do samotności. Ja nie mówie,że on nie kocha i na pewno tęsknił. Normalne jest też to, że Ty na miejscu tęsknisz i myślisz o nim częściej. On tam poznaje nowych ludzi ma nowe,inne życie i zatapia się w tym, przez to ma mniej czasu na myślenie o Tobie. Może powstrzymaj się od jakiego kolwiek kontaktu z nim. Jeśli poczuje,że coś stracił sam się odezwie. Powodzenia

no i narazie od kontaktu sie powstrzymuję.wytrzymam długo.jestem tego pewna.dziękuję za odpowiedz
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:15   #29
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: :(

kasiacezk - "moja wina"? Jaka "moja wina"? NIGDY! Nigdy nie obwiniaj siebie za to, że Twój facet zachował się jak palant (bo inaczej tego nie można nazwać). Jeśli to czyjaś wina, to tylko jego samego. Nie daj się! Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:30   #30
kasiacezk
Raczkowanie
 
Avatar kasiacezk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka;)
Wiadomości: 418
GG do kasiacezk
Dot.: :(

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
kasiacezk - "moja wina"? Jaka "moja wina"? NIGDY! Nigdy nie obwiniaj siebie za to, że Twój facet zachował się jak palant (bo inaczej tego nie można nazwać). Jeśli to czyjaś wina, to tylko jego samego. Nie daj się! Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.
no musze to sobie jakos tłumaczyc bo nie wierzyłam że stac go na to żeby tak postapic.teraz już wiem że go stać.nie daję się
__________________

Póki nie przyjdzie śmierć, która wszystko niszczy... życie jest piękne

kasiacezk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.