Patenty na bycie NAJ :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 14:34   #661
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Na spuchnięte nogi:
wymasować od stóp włącznie do ud balsamem antycellulitowym Ziai z tej serii pomarańczowej. Drenaż murowany, nogi po chwili są o nieba lżejsze. A jeszcze jak Teżet to zrobi, to w ogólę przemiło
Niestety ten problem mnie dotyczy i to dość często . Jednak perspektywa takiego masażu (szczególnie przy udziale TŻa) podoba mi się . Tylko tego balsamu nie mam na stanie .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 14:43   #662
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Niestety ten problem mnie dotyczy i to dość często .
Mnie niestety też
Baaa... Nawet nie tylko nogi, ale przy dużym upale i zmęczeniu to i ręce puchną i twarz robi mi się jak kulka .

Tyle, że twarzy tym cudem chyba nie posmaruję

Ps. Działa mi nowa Apteka w Sieci
Ps.2. Ale nam się dyskusja ożywiła jak tylko "Szefowa" wróciła
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 14:47   #663
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Co do ciężkich nóg, to staram się też siedzieć/leżeć z nogami uniesionymi wyżej niż reszta ciała. Też trochę pomaga. A przy okazji profilaktyka antyżylakowa .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 15:03   #664
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Spróbujcie koniecznie tej Ziai - groszowa sprawa, a teraz na upały pomaga
Na buzię psikam schłodzoną termalką.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 11:46   #665
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Spójrzcie dziewczyny, w naszych patentach zdarza się, że kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji X, doskonale sprawdza się w pielęgnacji Y., np.:
  • balsam antycellulitowy Ziaja jako środek na zmęczone nogi
  • odżywka do włosów (okropna, obciążajaca włosy) nadaje się świetnie do zmiękczenia włosków przed depilacją)
Czyżby producenci mylili się z etykietami i przeznaczeniem .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 12:44   #666
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hehe u mnie odzywka z silikonami jest najlepsza do depilacji
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 13:08   #667
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cześć Dziewczyny, przeczytałam cały wątek, zaczęłam wczoraj
Mam mnóstwo problemów z moimi nogami,może coś mi doradzicie. Nogi mam zgrabne i długie i na tym koniec. Pękają mi naczynka, ostatnio je zamykałam laserem, efekt taki sobie, zamknięte są tylko niektóre. Do tego mam cholerne skłonności do rozstępów. Mam je na biodrach, kilka długich cienkich pasków, cieniuteńkie na udach( prawie niewidoczne na szczęcie), ostatnio zauważyłam też nowy nabytek w okolicy kolana, to już naprawdę gruba przesada .Dodam, że jestem szczupła, nie rodziłam i nie miałam wahań wagi większych niż kilka kilo. Od paru lat ważę 54 kilo przy 1.70 cm.Do tego wszystkiego cellulit, widoczny mniej więcej od kolana do połowy uda. Żeby i tego było mało, mam widoczną żyłę na prawej łydce. Byłam u lekarza i najprawdopodobniej po koniec roku idę na zabieg ( na samą myśl robi mi się słabo, jak będą mi tą żyłę wyciągać ). Chyba się normalnie załamię. Żyła nie jest jakimś typowym, duzym zylakiem, ale mnie wnerwia okrutnie i krępuje. Wstydzę się nosic coś krótkiego i kiszę się w portkach do kolana. Może macie jakiś pomysł na tymczasowe zamaskowanie tego cholerstwa, wyć mi sie chce. Natura dała mi ładne nogi, ale o zdrowiu zapomniała.Tego żylaka mam połowę swojego życia i zawsze unikałam latem krótkich rzeczy, teraz mam 28 lat i mimo, że nikt nie daje mi więcej niż 23 lata,nie wiem czy to aby nie za póżno na eksponowanie odnóży. Moje koleżanki (rówieśnice) twierdzą, że kiecki do połowy uda to tylko dla 20-latek. Mój TŻ twierdzi, że mówią tak, bo nie mają co pokazać i są zakompleksione, ale ja i tak się zastanawiam...
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 14:25   #668
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Syla!!! pamiętam Cię z wątku rzucaczek nie wróciłaś do palenia, mam nadzieję?
Nie przejmuj się bredzeniem "życzliwych" koleżanek, ja pokazuje nogi i będę pokazywać do końca życia - jak ma się ładne, to czemu je do licha chować, bo dwudziestka juz dawno temu stuknęła? bez sensu.
Postaraj sie nie przejmować tymi problemami wizualnymi - samoopalacz pozwoli je choć trochę ukryć. A żylę usuniesz - to będzie taki zabieg kosmetyczny, nie ma się czym przejmować jesteś pod kontrolą jakiegoś lekarza? cellulit jest często związany ze złą gospodarką wodną czy hormonalną.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 14:45   #669
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Witaj Sandija Miło mi, że mnie pamiętasz Niestety, po około 2 miesiącach palenia wróciłam do nałogu. Zaglądam czasem na wątek"rzucic palenie", ale się tak nie wpisuje, bo mi cholernie wstyd, że tak dałam ciała. Jestem z Was wszystkich bardzo dumna, że nie dałyście się i że nie palicie Pigułki any biorę od 9 lat, i od razu, po około 3 miesiącach zauwazyłam cellulit. Teraz biorę Yasmin, ginekolog mi powiedziała, że pigułki to tylko jedna z przyczyn cellulitu. Może jakbym nawet nie brała to i tak by się pojawił. Nie wiem,z wiekiem to chyba za bardzo nie ma nic wspólnego, moja mama dopiero niedawno( ma 47 lat) zauwazyła u siebie, widzę, że ten problem mają nawet bardzo młode dziewczyny, nastolatki. Muszę się po prostu zabrać za siebie, ćwiczenia, zielona herbatka, takie tam.Obiecuję sobie, że będę ćwiczyć i na obiecankach się kończy, niestety.Na rozstępy miałam Galenica, ale stosowałam tylko miesiąc, krucho było z kaską. Znowu muszę do kupić i stosować przez parę miesięcy. A ta żyła może nie jest jakaś widoczna, zalezy od dnia, w takie upały bardziej ją widac, zastanawiałam się czy by ją czymś nie posmarować, jakimś korektorem?Samoopalacz teraz na niewiele sie przyda, bo jestem opalona. Nie mogę się doczekać jak mi usuną tę zyłę, trochę się boje, ale chce mieć to już z głowy. Serdecznie Cię pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 15:01   #670
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ojej, to szkoda, że się poddałaś ale co ja Ci będę suszyć głowę - Twoje życie,Twoja decyzja. Ale że wrociłaś? przecież tak dobrze Ci szło ja już po tak długim czasie stałam się absolutną terrorystką antynikotynową - nie ciepię tego smrodu.

Ale wracając do tematu:
No niestety - ćwiczenia są niezbędne, zeby pozbyć się cellulitu. Ja ze swojej strony polecam jako wspomagacz herbatki SlimLine naszego Herbapolu. Działa detoksująco, wiec naprawdę bardzo pomaga.

Rzeczywiście, do cellulitu przyczyniają się pigułki, tak samo jak opalanie, kawa i papierosy.

Jeżeli masz tendecje do żylaków, to absolutnie nie możesz brać pigułek! to jest jedno z głownych przeciwwskazań.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 16:20   #671
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

No widzisz, szło mi dobrze, muszę znowu spróbowac.
Co do herbatki, to dzisiaj kupię. Jeżeli chodzi o skłonność do zylaków,sama wiem,że nie powinnam brać pigułek,tym bardziej w połączeniu z paleniem papierosów, pokazałam ginekolog, mówiłam o zabiegu, a ona wypisała mi receptę na Yasmin.We wrześniu będe u specjalisty na wizycie przed zabiegiem to z nim pogadam. Wtedy nawet nie zapytał, czy czasem nie biorę. Ach Ci lekarze...
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 16:28   #672
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Sandija, weszłam na stronę Herbapolu, znalazłam tam herbatki System Slim Figura, trzy rodzaje:spalanie, oczyszczanie i stabilizacja. O te chodzi?Kupić tę oczyszczającą?
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 16:35   #673
wrotka-mn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

na zmęczone i opuchnięte nogi polecam krem aldo vandiniego -odświerzający zapach, lekki, autentycznie chłodzi nogi, sprawia że staja się lżejsze( dostępny w Douglasie) , cena ok. 20 zł
na żylaki to przedewszystkimnależy się pożegnać z gorącą wodą
wrotka-mn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 17:31   #674
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, ten watek to strzal w 10tke
wiele z Waszych sposobow juz stosuje, mam jednak pytanie, nie wiem czy dobrze zrozumialam:
- odzywke nakladacie na wilgotne wlosy (trzymac ok.30-40 min, najlepiej zostawic na noc), a nastepnie rano zmywacie i myjecie wlosy szamponem i na koniec splykujecie je zimna woda? chodzi mi o to czy szampon po odzywce?

Moje sposoby (moge sie powtarzac, prosze nie krzyczec)
- filtry, filtry i jeszcze raz filtry obecnie uzywam LRP AL w duecie z Active C XL, na to skrobia, brazerek (lub puder Blended Face Powder Clinique-polecam!) i moja twarz wyglada o niebo lepiej niz wczesniej
- ogolnie maluje sie b.naturalnie (jak na razie nie musze za wiele tuszowac), ale mus to dobry tusz do rzes (obecnie jestem zachwycona Masterpiece MF) + blyszczyk na usta (nowy Vichy), twarz od razu robi sie promienna, a spojrzenie bardziej wyraziste
- regularny manicure i pedicure caly rok- dlonie i paznokcie to moja obsesja, paznokcie musze miec umalowane i juz, czuje sie wtedy naprawde kobieco.
Bardzo chwalilam (i nadal to robie ) krem "pedicure in a minute" z SH, ale ostatnio znalazlam (na wizazu, gdziezby indziej?) tanszy, domowy odpowiednik- peeling cukrowy: mieszamy 3 lyzki oliwy z oliwek z cukrem (tym kuchennym) i cynamonem( dla aromatu), stopki po tym zabiegu sa nie do poznania. Oprocz tego stosuje co kilka dni pinik Scholla na suche stopy i obowiazkowo krem 2 razy dziennie- obecnie mam ich kilka, polecam:
*maseczka do stop Scholla- naprawde nawilza, a nie tylko natluszcza, tylko wchlania sie troche dlugo, wiec stosuje ja kilka razy w tyg. na wieczor
*krem na pekajace piety Scholla- mam ta nowsza wersje (60g), ladnie sie wchlania i piety (mimo, ze nie mam pekajacych) sa o wiele wiele gladsze
*krem na pekajace piety z lnem Polleny Ewy, taniutki jak barszcz, naprawde warto sprobowac, tym bardziej, ze zapach ma milusi (inny niz wiekszosc kremow do stop)
*krem do stop Fuss Wohl z Rossmanna, rowniez tani, dobrze nawilza stopy, pachnie awokado

- do twarzy cerom mieszanym polecam serie Lirene, mam mleczko do demakijazu, zel i tonik, nie zawieraja SLS, nie wysuszaja buzi, dobrze odswierzaja (calkiem porzadny jest tez zel peelinigujacy do mycia twarzy z tej nowej serii)
- natomiast moj nr 1 wsrod peelingow do ciala jest pomaranczowy z serii antycellulitowej Lirene, drobinki nie sa za male i swietnie usuwaja martwy naskorek. no i ten zapach
- w koncu znalazlam swoj samoopalacz do twarzy (a wlasciwie 2): Autohelios z LRP oraz z Avene, oba slicznie nawilzaja twarz, w przypadku Avene w ogole (serio!) nie czuc typowej woni samoopalaczowej, u LRP czuc odrobinke (ja i tak nakladam na noc), no i odcien opalenizny nie jest zolto-pomaranczowy. LRP "opala" ciut bardziej od Avene, wiec czesto pod niego stosuje krem nawilzajacy (mam jasna karnacje)
-do "opalania" ciala bladolicym polecam balsam brazujacy Garniera- Skora Musnieta Sloncem, jest o wiele jasniejszy niz np Dove czy J&J, dlatego jak najbardziej nadaje sie dla poczatkujacych- zero smug, schodzi rownomiernie i mozna stopniowac odcien opalenizny (u mnie w przypadku Dove 1szego dnia opalenizna byla na tyle mocna, ze nie dalo sie jej stopniowac, poza tym Dove zostawial smugi),musze jeszcze przetesowac jasniejsza wersje Dove (mialam ta do ciemnej karnacji)

-co do ubioru, lubie spodniczki, sukienki, bluzki przylegajace do ciala-to wszystko, co podkresla nasza kobiecosc. mam jednak zasade-jesli krotka spodniczka, to bluzka bez dekoltu.
obecnie jestem w ciazy, co spowodowalo, ze powoli trace swoj przedciazowy rozmiar (36)-jednak nadal wybieram rzeczy, ktore podkreslaja moja figure, a jednoczesnie np nie uciskaja brzuszka tak wiec, ogrodniczkom, workowatym ubraniom mowie stanowczo nie! zreszta teraz mamy taki wybor ubran ciazowych, ze kazda przyszla mama moze wygladac naprawde z klasa
jesli chodzi o dodatki, to jestem maniaczka torebek, nie mam ich jakos strasznie duzo, ale lubie oryginalne sztuki

Nie ma kobiet idealnych, kazda z nas ma jakies niedoskonalosci, chodzi o to by umiec dobrze podkreslic to, co jest naszym atutem. plus duzo usmiechu i wtedy kazda z nas bedzie atrakcyjna- dla siebie oraz innych.
To by bylo tyle na razie, jak mi sie cos jeszcze przjdzie do glowy to dopisze
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 18:31   #675
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

chomiczko ogromne gratulacje z powdu ciąży!!!!
życzę przyjemnego jej przebiegu
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:25   #676
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

chomiczko- dokładnie tak- najpierw odżywka, potem szampon
niekoniecznie musisz czekać całą noc

pozdrawiam Cie serdecznie
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:46   #677
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez evitka21
chomiczko ogromne gratulacje z powdu ciąży!!!!
życzę przyjemnego jej przebiegu
Evitko21, dziekuje
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:48   #678
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez basiao84
chomiczko- dokładnie tak- najpierw odżywka, potem szampon
niekoniecznie musisz czekać całą noc

pozdrawiam Cie serdecznie
Basiu84, dzieki za wyjasnienie, czyli robie w dobrej kolejnosci
buziaki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 20:17   #679
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Moj kolejny PATENT:

serum z witamina C wlasnorecznie ukrecone
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 21:28   #680
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Chomiczko bardzo gratuluje ciązy Ja rok temu w lecie tez prezentowałam ciązowy brzuszek Który miesiąc? Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 22:19   #681
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Moj kolejny PATENT:

serum z witamina C wlasnorecznie ukrecone
głupie może pytanie ale :
JAK to SIĘ robi???
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 22:51   #682
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
głupie może pytanie ale :
JAK to SIĘ robi???
Proszę bardzo:
- tu obszerny wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=17827

- tu przepisy Basi Kwiatkowskiej:
http://www.biochemiaurody.com/DzialLab/serum-wit.c.htm

Miłego czytania
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 10:23   #683
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez anah
Chomiczko bardzo gratuluje ciązy Ja rok temu w lecie tez prezentowałam ciązowy brzuszek Który miesiąc? Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam
Anah, dziekuje teraz jestem w 15 tc, planowany temin porodu ok.14-20 stycznia a Ty masz coreczke czy synka?

mam nadzieje, ze zaraz mi sie nie dostanie za OT
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 11:04   #684
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Anah, dziekuje teraz jestem w 15 tc, planowany temin porodu ok.14-20 stycznia a Ty masz coreczke czy synka?

mam nadzieje, ze zaraz mi sie nie dostanie za OT
Gratuluję Nie przejmuj się tu w kazdym wątku są off topy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 21:43   #685
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny wybaczcie, że pytam akurat w tym wątku,ale trafiłam na to forum dopiero dzisiaj, zaczęłam czytać ten wątek,ale nie przebrnęłam przez cały, napewno jak znajde chwilke to przeczytam od deski do deski,ale mam pytanko. Wcześniej pisałyście o wodzie termalnej, ja do tej pory takowej nie używałam, ale bardzo mnie zaciekawiła i chciałabym sobie zakupić tylko nie wiem jak ona będzie się sprawować w przypadku makijażu? Jesienią i zmią nakładam na twarz Ziemię Egipską, czy po spryskaniu twarzy wodą i przetarciu chusteczką, nie będę musiała poraz kolejny nakładać Ziemi na twarz? Czy przypadkiem jej nie zetrę?
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 21:48   #686
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

cynamonko, ja po użyciu wody termalnej nie przecieram twarzy chusteczką, tylko ją delikatnie przykładam.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 21:58   #687
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a ja dodaje kolejny mini-patencik moze komus sie przyda:
-zauwazylam ze niezwykle blyszcza mi sie wlosy jesli zaczynam je suszyc suszarka po kilku minutach chodzenia w reczniku na glowie ale w taki sposob ze: bierzemy garsc wlosow u nasady w dlon i trzymajac je gladzimy je do dolu susząc jednoczesnie suszarka. Prostuje to wlosy a przede wszystkim zamyka łuski wlosa.Przez co pozniej lśnia. Sprawdzilam ze bez tego wcale sie tak nie blyszcza.Chyba nie pusze juz pisac ze strumien suszarki kierujemy takze z kierunkiem zamykania sie łusek czyli do dolu
- kolejna rzecz: ocet do wlosow: nie wiem jak to sie robi i ile czasu gdyz mam wstret do zapachu octu ale chyba po prostu polewa sie wlosy octem po myciu i nie splukuje(babcia mowila ze chyba nie smierdzi pozniej...ale ciezko mi uwierzyc).Jej sasiadka tak robila i teraz bedać babcia ma gruby warkocz;]
- jesli chodzi o diete to polecam zsiadle mleko z lodowki
- mleczko oczywiscie Eris,do demakijazu,to oslawione z KWC
- jak dla mnie nie ma lepszego puderk w kamieniu niz ten manhattana w przeswitujacym opakowaniu
- puder brazujacy: najlepszy to SENSIQE (!!!) za 9 zl w kulkach (zadne astory i manhattany,rimmel i inne sie nie umywają) no chyba ze te z gornej pólki ale tych jeszcze nie testowalam
-biostymina do wlosow. mama opowiadala mi ze preparat ten byl kiedys bardzo tani i jej kolezanka miala wypadajace wlosy i zaczela wcierac duzo biostyminy i pozniej miala geste bardzo wloski i nowe zaczely jej ponoc wyrastac....
-babcia mowi ze nic tak na cere nie dziala jak...zupy...hmmm moze cos w tym jest bo ma 80 lat a zmarszczki tylko mimiczne...
- oczywiscie biale zabki: Diamond Email w zoltym opakowaniu,chyba juz bylo
- dla wszystkich intensywnie oczyszczajacych twarz: polecam codziennie stoowanie maseczki Eris "zamykajacej i wygladzajacej pory" tej w jednolitym niebieskim opkaowaniu
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 22:16   #688
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez justa79
cynamonko, ja po użyciu wody termalnej nie przecieram twarzy chusteczką, tylko ją delikatnie przykładam.
acha, rozumie, a co z pudrem, nie zostaje na chusteczce? dziekuję za odpowiedź i przepraszam, że zadaje takie pytania, ale wcześniej nie miałam kontaktu z wodą termalną
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 22:17   #689
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Chomiczko mam córeczkę. W sierpniu skończy 10 mies.
Dziewczyny sorry za off top.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-29, 08:08   #690
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
kolejna rzecz: ocet do wlosow: nie wiem jak to sie robi i ile czasu gdyz mam wstret do zapachu octu ale chyba po prostu polewa sie wlosy octem po myciu i nie splukuje
na pewno nie dodaje się tylko trochę octu do wody do ostatniego płukania włosów. w necie znalazłam proporcję: 2 łyżki octu na 2 litry wody.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.