Majtki/figi - bielizna - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 14:00   #121
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Majtki/figi - bielizna

Cytat:
Napisane przez EricaC Pokaż wiadomość
tam rzadko można zakupić piżamy czy bieliznę z bawełny ekologicznej a jeśli nawet to i tak pewnie szyta wiadomo gdzie i przez kogo .. to takie trochę oszustwo, bawełna niby eko i w ogóle a szyją w fabrykach na końcu świata płacąc ludziom grosze :- (

Ale widziałam, że teraz ma być jakaś kolekcja w Tchibo - czy któraś z Was miała i testowała może coś z bawełny organicznej z Tchibo, przymierzam się do zakupu " na zapas", więc nie chce się rozczarować
A, rozumiem. Nie wiedzialam, że chodzi o względy etyczne.
W takim razie nie wiem za bardzo.
Jest taka polska firma - Italian Fashion (nie wiem, jaki jest sens pisania "Italian" a polsiej marce nie pytajcie). Szyją piżamy, a widziałam, że o nie też pytałaś. Ja mam kilka piżam od nich i jestem bardzo zadowolona. Mają wygodne kroje, miękką bawełnę (lub wiskozę, ale bawelna najczęściej), nie wyciągają się i nie niszczą za szybko. Najstarszą mam z 1,5 roku i tylko spodnie (długie) mi się lekko na szwach przekręciły, ale jak założę, to nie przeszkadza.
I na pewno mają też bieliznę - kupowałam majtki i jestem zadowolona, ale one akurat z koronki, więc nie 100% bawełna, nawet nie pamiętam co, na pewno z elastanem.
Skarpetki od nich mam i są fajne


No ale coś za coś. Polsko-wloska firma z całą produkcją w Polsce, ale to nie jest z kolei ekologiczna bawełna/wiskoza. przynajmniej nic o tym nie wspominają na swojej stronie
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-16, 19:15   #122
Anna_Vukova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Dot.: Majtki/figi gdzie kupić dobre?

Preferuję zakup wytwornej bielizny w Intimissimi, natomiast na codzień wybieram majteczki z https://zoryana.eu/shop/
Anna_Vukova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 16:56   #123
gorsetyplpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 1
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez 201707171556 Pokaż wiadomość
No właśnie jak to jest z tymi rajstopami?
Co one właściwie dają? Czy są w stanie wyszczuplić nogi o dajmy na to 2 cm?
Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad takimi rajstopami, jestem osobą szczupłą, tylko nie podobają mi sie moje nogi ktore moim zdaniem sa za grube w stosunku do reszty ciała a niestety żadne diety i ćwiczenia mi nie pomagają
Napiszcie prosze cos wiecej o takich rajstopach i gdzie oprocz alegro mozna je dostac ( i w jakiej cenie mniej wiecej )
Jeśli szukasz ubrań wyszczuplających po odchudzaniu, powinnaś zwrócić się ku gorsetom wyszczuplającym, które zapewnią Ci szczuplejszą talię!
gorsetyplpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-22 17:56:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.