Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-04, 13:29   #3001
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dostałam kod urodzinowy, gdzie niby mam mieć prezent za zakup od 99 zł, ale prezent nie dodaje się do koszyka🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie im się zegarki skończyły...


Online dostępne są nowe prezenty za progi
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-04, 14:06   #3002
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

W sklepie internetowym zmiana prezentów za progi.
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-04, 15:25   #3003
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Pewnie im się zegarki skończyły...


Online dostępne są nowe prezenty za progi
Zegarki były od 99 zł?🤦 Nieee, masakra... Myślałam, że jakiś kosmetyk, to może bym dobiła, ale chińskiego badziewia to ja nie chcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye

Edytowane przez karolina_zb
Czas edycji: 2023-10-04 o 20:41
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-04, 20:01   #3004
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zegarki były od 99 zł?🤦☠♀️ Nieee, masakra... Myślałam, że jakiś kosmetyk, to może bym dobiła, ale chińskiego badziewia to ja nie chcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zegarek był od 22 zł, a od 99 zł skoncentrowany żel pod prysznic (tak mi w sklepie Pani powiedziała), ale do mojego zamówienia żadnego żelu nie dostałam. Tylko prezenty za progi.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 13:12   #3005
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zegarki były od 99 zł?🤦 Nieee, masakra... Myślałam, że jakiś kosmetyk, to może bym dobiła, ale chińskiego badziewia to ja nie chcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Zegarek był od 22 zł, a od 99 zł skoncentrowany żel pod prysznic (tak mi w sklepie Pani powiedziała), ale do mojego zamówienia żadnego żelu nie dostałam. Tylko prezenty za progi.
Zrobiłam właśnie symulację online z kodem urodzinowym, który dostałam w lipcu. W mailu jest info o dwóch niespodziankach: pierwsza za dowolny zakup i druga za zakup od 99zł. W koszyku dodaje się jednak tylko jedna niespodzianka - maseczka do wyboru przy zamówieniu od 22zł. Teraz pytanie - chwilowy brak zegarków czy zrezygnowali z niespodzianki od 99zł...? A napisałam wcześniej o zegarku, bo jak zrobiłam zamówienie z kodem urodzinowym na przełomie kwietnia/maja, to normalnie dostałam z prezentów maseczkę, zegarek i prezenty za I i II próg.

SandraBullock jak napisałam wyżej - online od 22zł jest maseczka, a od 99zł niespodzianka. Odbierając stacjonarnie zamówienie złożone online powinnaś normalnie dostać wszystkie produkty, które masz w potwierdzeniu zamówienia. Rozumiem, że mogą stacjonarnie nie mieć jakiegoś produktu, zwł. jeśli nie jest to produkt dostępny w stałej ofercie. Poza tym pod hasłem "niespodzianka" może się kryć wszystko i ekspedientka może dać cokolwiek (często wpychają jakąś chińszczyznę, która zalega im na zapleczu). Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego nie dostałaś swojego zamówienia w całości. Niestety trzeba się upominać o swoje i jeśli konsultantka coś kręci, to pokazujesz potwierdzenie zamówienia lub prosisz, aby zadzwoniła do centrali wyjaśnić sytuację. W ostateczności można też nie odebrać niepełnego zamówienia.
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 14:51   #3006
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Zrobiłam właśnie symulację online z kodem urodzinowym, który dostałam w lipcu. W mailu jest info o dwóch niespodziankach: pierwsza za dowolny zakup i druga za zakup od 99zł. W koszyku dodaje się jednak tylko jedna niespodzianka - maseczka do wyboru przy zamówieniu od 22zł. Teraz pytanie - chwilowy brak zegarków czy zrezygnowali z niespodzianki od 99zł...? A napisałam wcześniej o zegarku, bo jak zrobiłam zamówienie z kodem urodzinowym na przełomie kwietnia/maja, to normalnie dostałam z prezentów maseczkę, zegarek i prezenty za I i II próg.

SandraBullock jak napisałam wyżej - online od 22zł jest maseczka, a od 99zł niespodzianka. Odbierając stacjonarnie zamówienie złożone online powinnaś normalnie dostać wszystkie produkty, które masz w potwierdzeniu zamówienia. Rozumiem, że mogą stacjonarnie nie mieć jakiegoś produktu, zwł. jeśli nie jest to produkt dostępny w stałej ofercie. Poza tym pod hasłem "niespodzianka" może się kryć wszystko i ekspedientka może dać cokolwiek (często wpychają jakąś chińszczyznę, która zalega im na zapleczu). Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego nie dostałaś swojego zamówienia w całości. Niestety trzeba się upominać o swoje i jeśli konsultantka coś kręci, to pokazujesz potwierdzenie zamówienia lub prosisz, aby zadzwoniła do centrali wyjaśnić sytuację. W ostateczności można też nie odebrać niepełnego zamówienia.
Dostałam zegarek do zamówienia złożonego online, z wysyłką do paczkomatu. 22zł kosztowało moje zamówienie, z maseczki zrezygnowałam, bo wolałam punkty. Oferta była z ulotką. A za 99zł miałam zamówienie z kodem, który przysłali na maila. Udało się ten prezent dla Golda za tą kwotę odebrać. W sklepie pytałam tak przy okazji ��
Aha-urodziny we wrześniu miałam.

Edytowane przez SandraBullock
Czas edycji: 2023-10-05 o 14:53
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 16:53   #3007
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Dostałam zegarek do zamówienia złożonego online, z wysyłką do paczkomatu. 22zł kosztowało moje zamówienie, z maseczki zrezygnowałam, bo wolałam punkty. Oferta była z ulotką. A za 99zł miałam zamówienie z kodem, który przysłali na maila. Udało się ten prezent dla Golda za tą kwotę odebrać. W sklepie pytałam tak przy okazji ��
Aha-urodziny we wrześniu miałam.
Ok, czyli to były jednak dwa zamówienia?
Szczerze, to trochę się w tym pogubiłam. Ulotek ze stacjo nie dostaję już kilka lat, więc nie jestem w stanie zwerfikować, ale fajnie, że przy zamówieniu za 22zł dostałaś i zegarek, i wybór maseczka/punkty.
Natomiast to zamówienie za 99zł to także z kodem urodzinowym? Dobrze, że mogłaś wybrać prezent dla golda, bo nie wiadomo czemu nie wszyscy mogą... Ale jeśli jest on na potwierdzeniu zamówienia, to oczywiście, że Ci go wydali w stacjo, bo czemu mieliby nie? Nie rozumiem kwestii skoncentrowanego żelu, czemu go nie dostałaś, ani niczego w zamian...
A co do tego, co mówi konsultantka w stacjo - tu trzeba mieć na uwadze, że one są często słabo doinformowane, zdarza się, że mają małą wiedzę o promocjach, produktach, itp. Niestety, tam są słabe warunki pracy i duża rotacja pracowników. Była już tu o tym mowa i to się potwierdza na przestrzeni lat. Plus poszczególne sklepy też mogą się między sobą jakoś różnić w różnych aspektach.
__________________
♥ fragrantica ♥

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2023-10-05 o 17:07
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-05, 17:31   #3008
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ok, czyli to były jednak dwa zamówienia?
Szczerze, to trochę się w tym pogubiłam. Ulotek ze stacjo nie dostaję już kilka lat, więc nie jestem w stanie zwerfikować, ale fajnie, że przy zamówieniu za 22zł dostałaś i zegarek, i wybór maseczka/punkty.
Natomiast to zamówienie za 99zł to także z kodem urodzinowym? Dobrze, że mogłaś wybrać prezent dla golda, bo nie wiadomo czemu nie wszyscy mogą... Ale jeśli jest on na potwierdzeniu zamówienia, to oczywiście, że Ci go wydali w stacjo, bo czemu mieliby nie? Nie rozumiem kwestii skoncentrowanego żelu, czemu go nie dostałaś, ani niczego w zamian...
A co do tego, co mówi konsultantka w stacjo - tu trzeba mieć na uwadze, że one są często słabo doinformowane, zdarza się, że mają małą wiedzę o promocjach, produktach, itp. Niestety, tam są słabe warunki pracy i duża rotacja pracowników. Była już tu o tym mowa i to się potwierdza na przestrzeni lat. Plus poszczególne sklepy też mogą się między sobą jakoś różnić w różnych aspektach.
Ja za urodzinowe zamówienie od 22 zł mogłam tylko wybrać maseczkę lub punkty. Dodatkowo na produkty bez zielonego punktu było -50%. No, i miał być prezent niespodzianka od 99 zł, ale nie wchodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 21:00   #3009
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ok, czyli to były jednak dwa zamówienia?
Szczerze, to trochę się w tym pogubiłam. Ulotek ze stacjo nie dostaję już kilka lat, więc nie jestem w stanie zwerfikować, ale fajnie, że przy zamówieniu za 22zł dostałaś i zegarek, i wybór maseczka/punkty.
Natomiast to zamówienie za 99zł to także z kodem urodzinowym? Dobrze, że mogłaś wybrać prezent dla golda, bo nie wiadomo czemu nie wszyscy mogą... Ale jeśli jest on na potwierdzeniu zamówienia, to oczywiście, że Ci go wydali w stacjo, bo czemu mieliby nie? Nie rozumiem kwestii skoncentrowanego żelu, czemu go nie dostałaś, ani niczego w zamian...
A co do tego, co mówi konsultantka w stacjo - tu trzeba mieć na uwadze, że one są często słabo doinformowane, zdarza się, że mają małą wiedzę o promocjach, produktach, itp. Niestety, tam są słabe warunki pracy i duża rotacja pracowników. Była już tu o tym mowa i to się potwierdza na przestrzeni lat. Plus poszczególne sklepy też mogą się między sobą jakoś różnić w różnych aspektach.
Tak, robiłam dwa zamówienia. Dużo punktów na urodziny dają, dlatego skorzystałam To za 99zł też z kodem urodzinowym, ale nie z ulotki(mailing). I sprawdzałam z kodem z ulotki i nie dało się prezentu za Golda wybrać za 99zł. Dlatego złożyłam małe zamówienie za 22zł(krem do rąk z tej nowej serii) Zegarek nawet ładnie wygląda i ładnie zapakowany-lepsze to niż ten bidon do 3 kosmetyków co był w wakacje.

Wiem, że jest duża rotacja pracowników w Yves Rocher i niektóre sklepy zamykają-ciekawe, ile do końca roku zostanie...

A teraz z kolei czekam na zamówienie z internetowego, oferta październikowa, z tuszem do rzęs i nadal nie wysłali...
Ale z wysyłkowej przysłali 😄 Niestety oferta, którą mi przysłali już nieaktualna(zamawiałam z tego kodu, co był na forum podany)- 3 zapachy(2 razy Naturelle-raz jako spersonalizowany, szukałam metodą prób i błędów+gratis drugi Naturelle i raz Ambre Noir 50ml, też jako gratis)+jako prezent niespodzianka mały żel Mango z tej poprzedniej wersji. Myślę, że całkiem niezłe zamówienie
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 08:23   #3010
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja za urodzinowe zamówienie od 22 zł mogłam tylko wybrać maseczkę lub punkty. Dodatkowo na produkty bez zielonego punktu było -50%. No, i miał być prezent niespodzianka od 99 zł, ale nie wchodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie teraz tak samo. I jeszcze wciąż dają 200pkt z kodem urodzinowym

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Tak, robiłam dwa zamówienia. Dużo punktów na urodziny dają, dlatego skorzystałam To za 99zł też z kodem urodzinowym, ale nie z ulotki(mailing). I sprawdzałam z kodem z ulotki i nie dało się prezentu za Golda wybrać za 99zł. Dlatego złożyłam małe zamówienie za 22zł(krem do rąk z tej nowej serii) Zegarek nawet ładnie wygląda i ładnie zapakowany-lepsze to niż ten bidon do 3 kosmetyków co był w wakacje.

Wiem, że jest duża rotacja pracowników w Yves Rocher i niektóre sklepy zamykają-ciekawe, ile do końca roku zostanie...

A teraz z kolei czekam na zamówienie z internetowego, oferta październikowa, z tuszem do rzęs i nadal nie wysłali...
Ale z wysyłkowej przysłali 😄 Niestety oferta, którą mi przysłali już nieaktualna(zamawiałam z tego kodu, co był na forum podany)- 3 zapachy(2 razy Naturelle-raz jako spersonalizowany, szukałam metodą prób i błędów+gratis drugi Naturelle i raz Ambre Noir 50ml, też jako gratis)+jako prezent niespodzianka mały żel Mango z tej poprzedniej wersji. Myślę, że całkiem niezłe zamówienie
Kilka dni temu w sklepie online było info, że mają inwentaryzację czy coś i wysyłki będą po 9 października.
Wow, bardzo fajne zamówienie wysyłkowe i tyyyle zapachów Napiszesz proszę, za ile ono wyszło? Odkąd są statusy vip w sklepie online, to nie śledzę ofert wysyłkowych
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 09:54   #3011
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
U mnie teraz tak samo. I jeszcze wciąż dają 200pkt z kodem urodzinowym



Kilka dni temu w sklepie online było info, że mają inwentaryzację czy coś i wysyłki będą po 9 października.
Wow, bardzo fajne zamówienie wysyłkowe i tyyyle zapachów Napiszesz proszę, za ile ono wyszło? Odkąd są statusy vip w sklepie online, to nie śledzę ofert wysyłkowych
W sklepie online, żeby mieć prezent za Golda trzeba wydać min.149pln, niby darmowa wysyłka, ale to wciąż spora kwota.
Pierwszy raz robiłam zamówienie z wysyłkowej. Dokładnie 91zł +14,9zł(albo 14,95zł) za wysyłkę czyli razem ok. 106zł. I można wybrać inne zapachy, kody są w tej gazetce (mogę podać, jeśli potrzebujesz) Spersonalizowany prezent to są trochę inne kody, długo szukałam, ale myślę, że było warto
A dzięki za info o inwentaryzacji To w przyszłym tygodniu będę czekać
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-06, 10:53   #3012
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
U mnie teraz tak samo. I jeszcze wciąż dają 200pkt z kodem urodzinowym



Kilka dni temu w sklepie online było info, że mają inwentaryzację czy coś i wysyłki będą po 9 października.
Wow, bardzo fajne zamówienie wysyłkowe i tyyyle zapachów Napiszesz proszę, za ile ono wyszło? Odkąd są statusy vip w sklepie online, to nie śledzę ofert wysyłkowych
O, właśnie. O punktach zapomniałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 12:18   #3013
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
W sklepie online, żeby mieć prezent za Golda trzeba wydać min.149pln, niby darmowa wysyłka, ale to wciąż spora kwota.
Pierwszy raz robiłam zamówienie z wysyłkowej. Dokładnie 91zł +14,9zł(albo 14,95zł) za wysyłkę czyli razem ok. 106zł. I można wybrać inne zapachy, kody są w tej gazetce (mogę podać, jeśli potrzebujesz) Spersonalizowany prezent to są trochę inne kody, długo szukałam, ale myślę, że było warto
A dzięki za info o inwentaryzacji To w przyszłym tygodniu będę czekać
Za stówkę tyle flaszek, to świetny deal!
Za kody dziękuję - mam takie zapasy, że zamawiam tylko przy jakiś mega okazjach lub robię mini zamówienia. Głównie kuszą mnie nowości i teraz czekam na limitki świąteczne online
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 14:32   #3014
anicaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Tak, robiłam dwa zamówienia. Dużo punktów na urodziny dają, dlatego skorzystałam To za 99zł też z kodem urodzinowym, ale nie z ulotki(mailing). I sprawdzałam z kodem z ulotki i nie dało się prezentu za Golda wybrać za 99zł. Dlatego złożyłam małe zamówienie za 22zł(krem do rąk z tej nowej serii) Zegarek nawet ładnie wygląda i ładnie zapakowany-lepsze to niż ten bidon do 3 kosmetyków co był w wakacje.

Wiem, że jest duża rotacja pracowników w Yves Rocher i niektóre sklepy zamykają-ciekawe, ile do końca roku zostanie...

A teraz z kolei czekam na zamówienie z internetowego, oferta październikowa, z tuszem do rzęs i nadal nie wysłali...
Ale z wysyłkowej przysłali Niestety oferta, którą mi przysłali już nieaktualna(zamawiałam z tego kodu, co był na forum podany)- 3 zapachy(2 razy Naturelle-raz jako spersonalizowany, szukałam metodą prób i błędów+gratis drugi Naturelle i raz Ambre Noir 50ml, też jako gratis)+jako prezent niespodzianka mały żel Mango z tej poprzedniej wersji. Myślę, że całkiem niezłe zamówienie
Jaki to kod?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
------------------------------------------------------------
anicaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 15:07   #3015
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez anicaf Pokaż wiadomość
Jaki to kod?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z oferty wysyłkowej?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
OFERTY WYSYŁKOWE

9PYM8RA15 ważna do 31.10.2023


Prezent 1 - za zamówienie pow. 69zł - woda perfumowana So Elixir 50ml (spersonalizowany prezent, może się różnić u innych) LUB jeden wybrany produkt o maksymalnej wartości 109zł (bez zestawów i nowości)


Prezent 2 - za zamówienie pow. 165zł - niespodzianka



Wysyłka gratis powyżej 145zł




9PYM9RA10 ważna do 30.11.2023


Prezent 1 - za zamówienie pow. 69zł - elegancki zegarek LUB wybrany kosmetyk o maksymalnej wartości 229zł (bez zestawów i nowości)


Prezent 2 - za zamówienie z tego katalogu - jeden produkt o maksymalnej wartości 229zł (bez zestawów, nowości i zapachów)


Prezent 3 - za zamówienie pow. 159zł - satynowa pomadka do ust (3 kolory do wyboru)


Wysyłka gratis powyżej 139zł
Tu są informacje
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 15:35   #3016
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Działa już kod MLG11
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 12:57   #3017
zosia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 89
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Czy ktoś ma nowy kod na -80 i mógłby mi oddać?
Chciałabym zrobić zamówienie.
Jak dostanę paczkę i ulotkę chętnie oddam taki sam kod
zosia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 13:21   #3018
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez zosia17 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma nowy kod na -80 i mógłby mi oddać?
Chciałabym zrobić zamówienie.
Jak dostanę paczkę i ulotkę chętnie oddam taki sam kod
Dostałam dzisiaj paczkę bez żadnych kodów, zamówienie złożone w październiku.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 13:30   #3019
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Mam nadzieję, że to pomyłka, zadzwoń do bok, bvo mail pójdzie do odpowiedniego działu i tygodniami nie dostaniesz odpowiedzi. Byłyby niezłe jaja, gdyby zawiesili zupełnie kartki z kodami...

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczkę bez żadnych kodów, zamówienie złożone w październiku.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-10, 15:03   #3020
zosia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 89
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj paczkę bez żadnych kodów, zamówienie złożone w październiku.
Rozumiem; dziękuję za informację.
Zobaczymy czy to już na stałe czy będą nowe ulotki
zosia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 15:43   #3021
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Kiedyś miałam podobną sytuację, zadzwoniłam i konsultantka podyktowała mi kod.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 17:21   #3022
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam podobną sytuację, zadzwoniłam i konsultantka podyktowała mi kod.
Może po tej inwentaryzacji mają bałagan
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 08:46   #3023
AlexBtw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Mroźne litchi i zimowa herbata już na stronie
AlexBtw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 09:39   #3024
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez AlexBtw Pokaż wiadomość
Mroźne litchi i zimowa herbata już na stronie
No to pojechali z cenami. Na listopad nie będzie lakieru jak w poprzednich latach :/

Dostałam takiego smsa
Wymień swoje 750 punktów na zniżkę 110 zł na yves-rocher.pl lub zwiększ poziom rabatu przy następnym zakupie.

O co chodzi? Jak zwiększyć poziom rabatu skoro 110 zł to maksymalna zniżka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 18:07   #3025
L0wczyni
Raczkowanie
 
Avatar L0wczyni
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 494
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

też nie dostałam kodu w paczce z początku października - może faktycznie przez inwentaryzację


czekam na wanilię na stronie i świeczki jeśli będą


kod mlg11 przestał działać


YR wrócił do współpracy z payback
__________________
L0wczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 18:54   #3026
witolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziś dostałam zamówienie i w paczce były kody ważne do 20.12.23. Jest kod na minus 85 zł przy zakupie od 180 zł, który akurat zamierzam wykorzystać, ale jeśli będę mieć jakieś dostępne kody w kolejnych paczkach to chętnie się z kimś podzielę w razie czego.
witolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 20:49   #3027
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Od razu uśmiecham się o taki kod. I przy okazji: wygląda na to, że w tym roku nie robią świeczek na święta. Szkoda, bo bardzo na nie czekałam.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 21:11   #3028
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez witolina Pokaż wiadomość
Dziś dostałam zamówienie i w paczce były kody ważne do 20.12.23. Jest kod na minus 85 zł przy zakupie od 180 zł, który akurat zamierzam wykorzystać, ale jeśli będę mieć jakieś dostępne kody w kolejnych paczkach to chętnie się z kimś podzielę w razie czego.
A na dodatkowy zapach jest też kod? Ostatnio było od 220 zł.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 21:43   #3029
witolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Tak, jest kod na dowolny produkt za 1 gr do zakupu od 220 zł. Nie będę go wykorzystywać, więc w razie czego daj znać i prześlę Ci go na priv

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
A na dodatkowy zapach jest też kod? Ostatnio było od 220 zł.

Tak, jest kod na dowolny produkt za 1 gr do zakupu od 220 zł. Nie będę go wykorzystywać, więc w razie czego daj znać i prześlę Ci go na priv
witolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 22:01   #3030
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez witolina Pokaż wiadomość
Tak, jest kod na dowolny produkt za 1 gr do zakupu od 220 zł. Nie będę go wykorzystywać, więc w razie czego daj znać i prześlę Ci go na priv

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------




Tak, jest kod na dowolny produkt za 1 gr do zakupu od 220 zł. Nie będę go wykorzystywać, więc w razie czego daj znać i prześlę Ci go na priv
Możesz wysłać 😊
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-15 09:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.