Straszny Wątek ;) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 20:56   #4981
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
każdy dom ma swoje dźwięki, a jak się człowiek zaczyna wsłuchiwać i wyobraźnia dopowiadać to już w ogóle różne rzeczy słyszeć można jeżeli Cię to uspokoi to u mnie też po nocach czasami puka
a coś się kiedyś wydarzyło w Twoim domu?
Odkąd rodzice się wyprowadzili wszystko zaczęło "gadać", nawet lodówka dziwne dzwięki wydaje.. teraz jak jestem często sama to człowiek to słyszy, wcześniej chyba nie zwracał uwagi jak kilka osób w domu było.
Wiecie, ja mieszkam w miejscu jak z horroru. Uwierzcie - w samym środku lasu, na około tylko pola,drzewa,dzikie zwierzęta. Mamy dużą działkę, poniemiecką, dom jest duży, stoi na skarpie, jak pierwszy raz przyjechałam tutaj ( jakies 15 lat temu) to dom był jak ten z najgorszych horrorów. Opuszczony, szyby powybijane,wszystko wykradzione, jakbym gdzieś pod ręką miała zdjęcie..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:22   #4982
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Odkąd rodzice się wyprowadzili wszystko zaczęło "gadać", nawet lodówka dziwne dzwięki wydaje.. teraz jak jestem często sama to człowiek to słyszy, wcześniej chyba nie zwracał uwagi jak kilka osób w domu było.
Wiecie, ja mieszkam w miejscu jak z horroru. Uwierzcie - w samym środku lasu, na około tylko pola,drzewa,dzikie zwierzęta. Mamy dużą działkę, poniemiecką, dom jest duży, stoi na skarpie, jak pierwszy raz przyjechałam tutaj ( jakies 15 lat temu) to dom był jak ten z najgorszych horrorów. Opuszczony, szyby powybijane,wszystko wykradzione, jakbym gdzieś pod ręką miała zdjęcie..
Jak mieszkałaś z rodzicami, to nie wsłuchiwałaś się tak, ewentualnie przypisywałaś te "domowe" odgłosy im Teraz zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś sama i to normalne, że masz wyczulony słuch
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:38   #4983
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Jak mieszkałaś z rodzicami, to nie wsłuchiwałaś się tak, ewentualnie przypisywałaś te "domowe" odgłosy im Teraz zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś sama i to normalne, że masz wyczulony słuch
Nie lubie tego wolałam jak w domu było więcej osób,raźniej i w ogóle.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:48   #4984
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Nie lubie tego wolałam jak w domu było więcej osób,raźniej i w ogóle.
Kup sobie psa, kota, albo jakieś inne zwierzątko, będziesz mogła na nie zwalać
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:57   #4985
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Kup sobie psa, kota, albo jakieś inne zwierzątko, będziesz mogła na nie zwalać
mam psa, tzn raz jest ze mna raz z rodzicami, wczoraj akurat był ze mną. Najgorsze to to ,że on wszystko słyszy i w nocy potrafi kilka razy zacząć szczekać no i po spaniu. A jak on szczeka to ja się zastanawiam dlaczego ..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:36   #4986
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Przybliżysz mi to jakoś? Chyba nie za bardzo wiem o co chodzi, a sama chętnie bym się czegoś o tym dowiedziała

Kiedyś w sieci znalazłam taki chyba 40 min film o chłopczyku w wieku ok 3 -4 lat, który twierdził że miał drugie życie. Powiedział jak miał na imię, gdzie mieszkał, wymieniał członków rodziny, a najbardziej dokładnie opisywał plażę przy domu, furtkę do domu, psa i to jak patrzył przez okno na braci którzy się bawili na plaży, ale mama mu nie pozwalała wychodzić z nimi bo był za mały. Najlepsze jest to, że zaczął o tym mówić jak tylko nauczył się składać zdania.
Jego rodzice nie mogli znieść tego że ten chłopczyk ciągle o tym opowiada a oni nie wiedzą o co chodzi, wynajęli jakiegoś detektywa (to był ktoś kto miał ocenić czy on kłamie czy nie i na ile prawdopodobne jest to, że to prawda). Zabrali młodego na tą wyspę i dopiero w ostatni dzień pobytu znaleźli dom, chłopiec powiedział że to ten dom, poznał furtkę, ale nagle nie chciał wejść, rozpłakał się i przerwali. Później jak wrócili to weszli do domu (był opuszczony) i pokazał im niby swój pokój i widok na plaże. Niektóre rzeczy zgadzały się z jego opisem. Znaleźli dziewczynę której rodzice w tym domu mieszkali, miała na nazwisko tak jak mówił ten chłopiec, pomylił imię człowieka który miał być jego ojcem w poprzednim wcieleniu, a co mnie mega zaskoczyło ona pokazała im zdjęcie psa, identycznego o którym mówił ten chłopiec.
Ostatecznie ustalili że to nie drugie wcielenie ale nie mogą ustalić co, bo pomylił nazwisko ojca, w rodzinie tej kobiety z którą rozmawiali nie zmarł żaden mały chłopiec którym mógłby być tej właśnie maluch którym o tym wszystkim opowiadał i jakieś szczegóły w domu się nie zgadzały.
Ale jak to oglądałam to zaczęłam się nad tym zastanawiać, na prawdę ten chłopiec nie mógł tego nigdzie usłyszeć czy coś. Postaram się znaleźć ten film.
Nie wiem na ile to było jakoś aranżowane przez tych którzy to nagrywali, ale jeśli to była tylko prawda to musiało coś w tym być.
oglądałam. Wiele sie zgadzało, ale tak samo wiele rzeczy się nie zgadzało. Oni chyba nawet doszli do jakiejś starszej kobiety co niby miałaby byc jakos spokrewniona z postacią z która mały się utożsamiał, w koncu cos tam w ogóle sie nie zgadzało z faktami. Ale zaskakujące jest to, że dziecko dokladnie opisało miejsce, dom, to, że w pobliżu lądowały samoloty, gdy jego rodzice w ogole nie znali tej wyspy....a dzieciak wszystko tak przeżywał jak by na prawdę było to jego dawne życie....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:38   #4987
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
mam psa, tzn raz jest ze mna raz z rodzicami, wczoraj akurat był ze mną. Najgorsze to to ,że on wszystko słyszy i w nocy potrafi kilka razy zacząć szczekać no i po spaniu. A jak on szczeka to ja się zastanawiam dlaczego ..
Ale on tak patrzy w pustą przestrzeń i szczeka, czy na coś konkretnego?
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 22:38   #4988
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
SekretnyWachlarz, powiem Ci szczerze, że jesteś zbyt pewna siebie Jak mogłas się nie bać wracać tak późno wiedząc, że on tam na Ciebie czeka? Ja bym albo rzuciła pracę, albo przynajmniej prosiła domowników, żeby po mnie wychodzili.
Straszny typ, dobrze, że wyjechał
On nie zawsze tam był, nigdy nie wiedziałam kiedy będzie. Poza tym to była godzina 3:00 w nocy i głupio mi było budzić mamę, która wstaje 3:40 do pracy. bo otwierając mi drzwi nie szła by już spać, a jednak 40 minut więcej snu robi swoje, tym bardziej, że mama kiepsko sypia i jak już zaśnie to nie mam serca jej budzić.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:38   #4989
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Może jakiegoś zwierza masz?
tez tak pomyslalam
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 22:43   #4990
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Ale on tak patrzy w pustą przestrzeń i szczeka, czy na coś konkretnego?
ciężko mi powiedzieć,po prostu coś usłyszy i np lezy ze mna w nocy w lozku podniesie sie poszczeka na nim i jak mówie mu,że ma być cicho to się kładzie . Ogólnie to pies masy 3 kg także ogólnie obronny
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 23:16   #4991
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ciężko mi powiedzieć,po prostu coś usłyszy i np lezy ze mna w nocy w lozku podniesie sie poszczeka na nim i jak mówie mu,że ma być cicho to się kładzie . Ogólnie to pies masy 3 kg także ogólnie obronny
Też mam takie psy obronne, w razie czego trzeba je bronić A on słyszy to stukanie?
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 23:22   #4992
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Też mam takie psy obronne, w razie czego trzeba je bronić A on słyszy to stukanie?

Hah no dokladnie
Wiesz co chyba nie, przynajmniej jak ja to slyszalam to on nie ale cholera wie jak spie, co on slyszy ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 23:24   #4993
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Hah no dokladnie
Wiesz co chyba nie, przynajmniej jak ja to slyszalam to on nie ale cholera wie jak spie, co on slyszy ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pocieszę Cię Psy podobno wyczuwają duchy, więc jakby to Twoje stukanie to była jakaś zbłąkana duszyczka, to pewnie szczekałby, albo się bał
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 01:37   #4994
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię Psy podobno wyczuwają duchy, więc jakby to Twoje stukanie to była jakaś zbłąkana duszyczka, to pewnie szczekałby, albo się bał
Dobrze wiedziec
Jak na razie cicho.. Tz przyjechal wiec bede jeszcze nasluchiwac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 08:20   #4995
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Jak mieszkałaś z rodzicami, to nie wsłuchiwałaś się tak, ewentualnie przypisywałaś te "domowe" odgłosy im Teraz zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś sama i to normalne, że masz wyczulony słuch
dokładnie tak jest

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Odkąd rodzice się wyprowadzili wszystko zaczęło "gadać", nawet lodówka dziwne dzwięki wydaje.. teraz jak jestem często sama to człowiek to słyszy, wcześniej chyba nie zwracał uwagi jak kilka osób w domu było.
Wiecie, ja mieszkam w miejscu jak z horroru. Uwierzcie - w samym środku lasu, na około tylko pola,drzewa,dzikie zwierzęta. Mamy dużą działkę, poniemiecką, dom jest duży, stoi na skarpie, jak pierwszy raz przyjechałam tutaj ( jakies 15 lat temu) to dom był jak ten z najgorszych horrorów. Opuszczony, szyby powybijane,wszystko wykradzione, jakbym gdzieś pod ręką miała zdjęcie..
to normalne, że jak się jest samemu w dużym domu to zaczyna się nasłuchiwać i słyszeć różne dziwne dźwięki, nakręcać się przy tym niepotrzebnie, uruchamiać wyobraźnię i człowiek zaczyna się bać ja też tak mam, że jak jestem w domu sama nocą to słyszę o wiele więcej dźwięków niż jak jest tż np. Też mam psa, który w nocy potrafi mnie nieźle wystraszyć, bo nagle zrywa się i szczekając niesamowicie biegnie pod wejściowe drzwi albo pod drzwi balkonowe Ale musimy pamiętać, że psy mają o wiele bardziej wyczulony słuch niż my i słyszą dźwięki dla nas niesłyszalne. Ja mieszkam blisko cmentarza i chodzę na spacer z psem zawsze koło cmentarza, a ulica przy samym cmentarzu jest prawie nieoświetlona, więc jak idziemy wieczorem kiedy jest już ciemno to zdarza się, że pies staje i zaczyna warczeć wpatrując się przed siebie w ciemność i nie chce iść dalej i niestety pozostaje mi wtedy zawrócić i zmienić kierunek, bo pies nie ruszy chyba żebym go na ręce musiała wziąć zaraz mi się przypomina


Star a dom z tego co widziałam na Twoim insta masz przepiękny! Tylko pozazdrościć więc nie ma się czego bać, trzeba się przyzwyczaić do nowych dźwięków i nie bać się, bo nie ma czego
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 09:01   #4996
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
dokładnie tak jest



to normalne, że jak się jest samemu w dużym domu to zaczyna się nasłuchiwać i słyszeć różne dziwne dźwięki, nakręcać się przy tym niepotrzebnie, uruchamiać wyobraźnię i człowiek zaczyna się bać ja też tak mam, że jak jestem w domu sama nocą to słyszę o wiele więcej dźwięków niż jak jest tż np. Też mam psa, który w nocy potrafi mnie nieźle wystraszyć, bo nagle zrywa się i szczekając niesamowicie biegnie pod wejściowe drzwi albo pod drzwi balkonowe Ale musimy pamiętać, że psy mają o wiele bardziej wyczulony słuch niż my i słyszą dźwięki dla nas niesłyszalne. Ja mieszkam blisko cmentarza i chodzę na spacer z psem zawsze koło cmentarza, a ulica przy samym cmentarzu jest prawie nieoświetlona, więc jak idziemy wieczorem kiedy jest już ciemno to zdarza się, że pies staje i zaczyna warczeć wpatrując się przed siebie w ciemność i nie chce iść dalej i niestety pozostaje mi wtedy zawrócić i zmienić kierunek, bo pies nie ruszy chyba żebym go na ręce musiała wziąć zaraz mi się przypomina


Star a dom z tego co widziałam na Twoim insta masz przepiękny! Tylko pozazdrościć więc nie ma się czego bać, trzeba się przyzwyczaić do nowych dźwięków i nie bać się, bo nie ma czego

No wlasnie moj slyszy w nocy tego co ja nie slysze, najgorsze jest to jak nagle zacznie szczekac to zawalu mozna dostac. Tu w lesie jeszcze tylko dziwnych stworzen lata nocą.. Brrr kocham wiosne i lato za to ze dlugo jest jasno.. Spacery z psem wieczorowa pora w zime to koszmar
Kolo cmentarza? Ale bym miala wyobraznie ! A ten obrazek haha idealnie oddaje to co mysle ze chowa sie gdzies za krzakami :p
Dzisiaj w nocy byla cisza.. Tz w koncu przyjechal o 3, wtulilam sie i zasnelam:p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-05-04 o 09:03
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 09:37   #4997
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No wlasnie moj slyszy w nocy tego co ja nie slysze, najgorsze jest to jak nagle zacznie szczekac to zawalu mozna dostac. Tu w lesie jeszcze tylko dziwnych stworzen lata nocą.. Brrr kocham wiosne i lato za to ze dlugo jest jasno.. Spacery z psem wieczorowa pora w zime to koszmar
Kolo cmentarza? Ale bym miala wyobraznie ! A ten obrazek haha idealnie oddaje to co mysle ze chowa sie gdzies za krzakami :p
Dzisiaj w nocy byla cisza.. Tz w koncu przyjechal o 3, wtulilam sie i zasnelam:p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a widzisz, dzisiaj jak nie byłaś sama to nie słyszałaś dziwnych dźwięków i spałaś spokojnie ja mieszkam koło cmentarza, na przeciwko cmentarza jest kostnica, a za kostnicą las chodzimy sobie na spacery z psiakami między cmentarzem a kostnicą a w dzień do lasu ja już się przyzwyczaiłam, zresztą cmentarze mnie nigdy nie przerażały, raczej zawsze ciekawiły jeżeli można to tak ująć. lubię takie tematy, duchów, ezoteryki itp. do tego mieszkam w domu w którym kiedyś popełniono samobójstwo - a na te tematy to już w ogóle się naczytałam w necie, że miałam kilka nocy nieprzespanych, ale najwięcej strachu to napędza nam nasza własna wyobraźnia
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 11:11   #4998
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
a widzisz, dzisiaj jak nie byłaś sama to nie słyszałaś dziwnych dźwięków i spałaś spokojnie ja mieszkam koło cmentarza, na przeciwko cmentarza jest kostnica, a za kostnicą las chodzimy sobie na spacery z psiakami między cmentarzem a kostnicą a w dzień do lasu ja już się przyzwyczaiłam, zresztą cmentarze mnie nigdy nie przerażały, raczej zawsze ciekawiły jeżeli można to tak ująć. lubię takie tematy, duchów, ezoteryki itp. do tego mieszkam w domu w którym kiedyś popełniono samobójstwo - a na te tematy to już w ogóle się naczytałam w necie, że miałam kilka nocy nieprzespanych, ale najwięcej strachu to napędza nam nasza własna wyobraźnia
spałam źle do 3 - co chwile się budziłam ale miałam radio włączone więc nic nie słyszałam a jak Tż wrócił,wyłączyłam muzykę i nasłuchiwałam ale nic oprócz gadającej lodówki (cos zaczela glosno pracować i woda się wylewa czas chyba na naprawdę ) nie słyszałam.. także trochę mi lepiej
ojj dobrze,że lubisz takie tematy bo dla kogoś kto lubi fazować tak jak ja to chyba nie byłoby najlepsze miejsce.. zresztą ja tutaj też nie czuję się do końca swobodnie. nie lubię sama zostawać na noc, po prostu się boję. jak zacznę krzyczeć to nikt mnie nie usłyszy,nie ma szans
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 12:16   #4999
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Straszny Wątek ;)

Mi zawsze babcia mówiła że duchów nie ma się co bać, krzywdy ci nie zrobią. Gorzej z ludzmi

Koleżanka mi mówiłą że była sama w domu i w środku nocy coś zaczęło jej robić straszny raban na strychu, wszystko spadalo z półek, huk, a potem okazało się że kuna weszła na strych i nie mogła wyjść.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 12:22   #5000
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mi zawsze babcia mówiła że duchów nie ma się co bać, krzywdy ci nie zrobią. Gorzej z ludzmi

Koleżanka mi mówiłą że była sama w domu i w środku nocy coś zaczęło jej robić straszny raban na strychu, wszystko spadalo z półek, huk, a potem okazało się że kuna weszła na strych i nie mogła wyjść.

My mielismy kiedys nietoperze na strychu,parę setek, to co w nocy slyszalam to nie da sie opisać.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 12:40   #5001
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Mi zawsze babcia mówiła że duchów nie ma się co bać, krzywdy ci nie zrobią. Gorzej z ludzmi

Koleżanka mi mówiłą że była sama w domu i w środku nocy coś zaczęło jej robić straszny raban na strychu, wszystko spadalo z półek, huk, a potem okazało się że kuna weszła na strych i nie mogła wyjść.
Połowę naszych strachów można jakoś wytłumaczyć ja mam kota i czuje się spokojniej dużo, ale jak mój Tż nocował to nie był do niego przyzwyczajony. Raz coś mu się złego śniło jak był u mnie, to stawia nogi na podłodze, chciał iść po wodę a tu mu nogę coś łapie spod łóżka pazurami, wystraszył się tak, że aż krzyknął, a tu koteczek chciał się tylko pobawić
__________________
sh

Edytowane przez Petrycja
Czas edycji: 2014-05-04 o 12:43
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 12:41   #5002
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Połowę naszych strachów można jakoś wytłumaczyć ja mam kota i czuje się spokojniej dużo, ale jak mój Tż nocował to nie był do niego przyzwyczajony. Raz coś mu się złego śniło jak był u mnie, to stawia nogi na podłodze, chciał iść po wodę a tu go mu nogę coś łapie spod łóżka pazurami, wystraszył się tak, że aż krzyknął, a tu koteczek chciał się tylko pobawić

Hahha !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 16:12   #5003
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Straszny Wątek ;)

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.