samoakceptacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 15:27   #1
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dziewczyny !
Może bedę się powtarzac, ale wiadomo, że kazdy w takiej kwestii potrzebuje indywidualnego powiedzianie co ma robic i konkretnej porady skierowanej w jego stronę (przynajmniej ja potrzebuję). Problem z kompleksami i niską samooceną narasta we mnie wciąż i to już dawna. Jestem w domu, patrzę w lustro i się nie przejmuje, bo przeciez nie musze dla scian wyglądać przyzwoicie(nawet nie ładnie).A gdy jestem np. w szkole, z koleżankami spojrzę w lusterko i wtedy zalamka, mam wrażenie ze nie ma brzydszej osoby ode mnie itd.
Bardzo bym prosiła was, abyście pomogły mi odszukać się we własnym wyglądzie i wskazały, co mam w sobie szczególnie pielęgnować.

Fotka mało powie o moim wyglądzie na co dzień, wiec pozwólcie, że siebie scharakteryzuje:
wysoka(176), zgarbiona (ostatnio pod kurtką i torbą coraz bardziej)
nijaka budowa ciała(chude ramiona, mały biust, tłuszcz odkłada się na tyłku i brzuchu, a nogi znowu jako takie w porządku, talia delikatna)
włosy - stanowią moje największe zmartwienie, przy czubku glowy są proste i często przyklapnięte, a reszta się faluje (zwykle i tak je upinam albo wiążę w kucyk, bo nie lubie chodzic w rozpuszczonych codziennie), można powiedzieć ze są prawie dlugie(gdy są skręcone opadają za ramiona)kiedys kombinowałam z grzywką, mialam taką prostą i na bok, ale wolałabym do tego nie wracać, uparcie hoduje wlosy
cera skłonna do wyprysków, świeci się (codziennie uzywam zelu do mycia twarzy, toniku i kremy matujacego, troche podkładu i pudru na nosie i czole)
makijaż brak, od czasu do czasu tusz
i dodam, ze mam 16 lat

od góry do dołu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julaaa.jpg (42,2 KB, 719 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tyjjyjg.JPG (109,1 KB, 667 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-12-09 o 16:05
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 16:11   #2
Kallina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: samoakceptacja

Jesteś naprawde ładną dziewczyną! Masz proporcjonalną sylwetkę. Radziłambym Ci rozpóścić sobie włosy tak jak na dtrugim zdjęciu. Do tego cienką opaskę z "brylancikami".
Jeśli chodzi o makijaż to radziłambym Ci wypróbować:
-podkreślenie ust czerwonym błyszczykiem,
-oczy pomalować tuszem i zaznaczyć czarną kredką dolną powiękę,
-korektor "Perfecta" [z Dax cosmetic] dostosowujący się do koloru cery, pomoże Ci pozbyć się niedoskonałości.
Ciuchy:
-Co byś powiedziała na jasny błękit, i do tego dzinsy (najlepiej rurki) ?
-do twoich oczu pasować będą też białe ubrania (przynajmniej moim zdaniem ;] )

Rady ogólne:
1.Pamiętaj! Każda z nas jest wyjątkowa, czasami po prostu nie zdaje sobie z tego sprawy!
2.Nie radze używać pudru bo zablokowuje pory.
3.Jeśli masz przekłute uszy to zakładaj długie kolczyki.
4.Smaruj twarz i dłonie kremem.
5.Gdy siedzisz przed komputerem lub uczysz się - wyprostuj sylwetkę, z czasem przezwyczaisz się do tego
Kallina14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 16:31   #3
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: samoakceptacja

Przede wszystkim musisz inaczej spojrzeć na siebie... powtarzając sobie w kółko, że "nie ma brzydszej dziewczyny na świecie" do niczego nie dojdziesz, a jedynie przygnębisz się jeszcze bardziej! Głowa do góry! Jesteś naprawdę bardzo ładna dziewczyną... z pewnością ładniejszą niż niejedna pewna siebie "lala" aż ociekająca pomarańczową tapetą itd. (przepraszam za taki stereotyp, ale próbuję Ci coś przekazać) Piękno nie równa się pewności siebie! Nie mówię, że kompleksy są dobre, ale która z nas ich nie ma...?

Teraz do rzeczy. Masz bardzo ładne włosy. Poniżej załączam Ci zdjęcie fryzurki, w jakiej Cię widzę... włosy falujące są bardzo ładne i nie warto spinać ich w kucyk - pomimo iż tego nie lubisz, ja czasem powtarzam sobie, że piękno wymaga poświęceń
Jeśli chodzi o ubrania, to musisz wyglądać zabójczo w spódniczce i eleganckich butach... masz figurę stworzoną do szpilek! Niestety w dzisiejszych czasach i w wieku 16 lat ciężko ubierać się tak na co dzień. Na Twoim miejscu postawiłabym na kolory stonowane - czerń i biel, oraz czerwień.
Jak chodzi o makijaż, to przede wszystkim dobry podkład matujący. Podkreśl oczy kredką i tuszem, możesz również zaopatrzyć się w cienie w kolorach brązu i beżu, bo będzie Ci w nich do twarzy.
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 16:33   #4
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: samoakceptacja

zapomniałam o zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DlugieWlosy16.jpg (12,4 KB, 53 załadowań)
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 19:04   #5
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: samoakceptacja

Dziękuję ! Dwie odpowiedzi, a każde słowo napawa mnie ogromną nadzieją i moblizacją do zmian
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:12   #6
Anusiak101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Ojej. Jak patrzę na Twoje zdjęcia to zastanawiam się czemu masz kompleksy. To ja mam ich tuzin jak widzę Ciebie.

Jestem BARDZO ŁADNA. Musisz tylko wydobyć z siebie najlepsze strony, a będziesz prześliczna. Przede wszystkim - nie garbić się i stop workowatym ciuchom! Nie wolno Ci owijać się jakimiś bluzami! To grzech ukrywać ładną figurę!!!
Co do włosów - lepiej wyglądasz w rozpuszczonych. Czesz sobie na razie grzywkę tak na "ukos" jak na 2 fotce i pomyśl o jakimś fajnym podcięciu.

[quote=Anusiak101;5995926]
Jestem BARDZO ŁADNA. quote]

KURNA!!! Czemu tu nie ma opcji edycji?!

Oczywiście nie ja jestem ładna tylko TY! (powinno być "JESTEŚ").
--> sorki, ale moje podświadome marzenia wzięły w tym momencie górę

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-12-09 o 22:47
Anusiak101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:56   #7
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: samoakceptacja

Wiesz co aż mi witki opadły, taka mądra dziewczyna a tak głupio pisze:P Jeśli uważasz ze tu i ówdzie tluszczyk Ci sie odklada (chociaz ja tam nic nie widze) zacznij cwiczyc, znam wiele osob, ktore maja zgrabna figura (taka jak Ty:P ) a cwicza poprostu dla przyjemnosci i Ty tak zacznij robic, znajdz sobie swoja dyscypline sportu: pilates, joga, rowerzyk, bieganko, basenik, jest w czym wybierac i cwicz, wystarczy trzy razy w tygodniu a zobaczysz ze poczujesz sie lepiej!! (przy cwiczeniu pilates bedziesz miala prostsza postawe, a jesli chcesz zeby ramiona byly mniej kosciste zakup 1,5kg ciezarki i cwicz) zacznij siebie rozpieszczac bo na to zaslugujesz, kupuj od czasu do czasu ladne ubrania, badz kosmetyki do pielegnacji ciala itd.
Uzywaj tuszu do rzes różowiutkiego blyszczyku do ust
Ja tez mam maly biuscik i co z tego?:P Maly biuścik rulezzzz!!!
W rozpuszczonych wlosach jest ci zdecydowanie lepiej
A jesli chodzi o cere to zrob tak: pojdz do kosmetyczki a ona Ci wyjasni jak masz o swoja cere dbac, (w wiekszosci salonow kosmetycznych porady sa za darmo lub za niewielka oplata) zrob tak! Kazdy jest ladny tylko poprostu musi swojej urodzie pomoc i ja w odpowiedni sposob wyeksponowac i tyle Powodzenia zycze i sie odezwij, napisz jak ci dzie a kompleksy to tylko tak potraktowac:
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 10:04   #8
Kallina14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: samoakceptacja

Miejmy nadzieję że zmobilizowałyśmy Cię do działania, bo piękno wydobywa sie z wewnątrz ( OMG... gadam jak moja babcia ) ale widocznie babcia miala racje
Jesteś śliczna tylko musisz w to uwierzyć, to pierwszy krok do perfekcyjnego wyglądu
3mamy kciuki.
Kallina14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:01   #9
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: samoakceptacja

Jesteście wspaniałe, dziekuję za wszystkie słowa otuchy .
Będę zaglądać do tego wątku w chwilach załamki...
Dzisiaj bedąc w sklepie natrafiłam na większe lustro i nie uciekalam od niego tylko pomyślałam, ze to jestem po prostu JA .
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 15:11   #10
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: samoakceptacja

Kiedyś też miałam straszne kompleksy, byłam nieśmiała itd. Krótko mówiąc- byłam szarą myszką.
Uratował mnie wizaż Zaczęłam czytać o tym, jak podkreślić urodę no i powoli zaczęłam dostrzegać w sobie coś fajnego
Dzisiaj wydaje mi się, że problem tkwi w środku. Kiedy zaczęłam stosować jakiś tam makijaż, lepiej się ubierać poczułam się pewniej. W końcu wyzbyłam się większości kompleksów, zaczęłam się uśmiechać.
To w jaki sposób same siebie postrzegamy, wpływa na to jak postrzegają nas inni.
Jesteś ładną dziewczyną! Twarz możesz modelować za pomocą różu, poczytaj troszkę o tym jak powinno się go używać i z czasem sama nabierzesz wprawy. Oczy możesz podkreślać tuszem. Usta beżowe na pewno będą pasować do ciebie i codziennego makijażu.
Rozpuść od czasu do czasu włosy, wycieniuj je, tak żeby górne warstwy były krótsze. Będą się lepiej układać i nie będą tak bardzo oklapnięte.
Dodatkowo możesz wytapirować włosy, żeby były bardziej puszyste
Niedoskonałości tuszuj korektorem.
Na pewno wyzbędziesz się kompleksów! Z wizażem dużo łatwiej, tylko uważaj, bo wizaż uzależnia
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:50   #11
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: samoakceptacja

I jak tam Ci idzie?
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 13:35   #12
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: samoakceptacja

Zgadzam sie z dziewczynami!! Jestes ladna dziewczyna- potrzebna CI jest wiara w siebie!! Caly trik polega na tym zeby umiec wyeksponowac to co ma sie piekne i zpaomniec o tym co nam przeszkadza (skup sie na plusach). Zgadzam sie co do lekkiego makijazu....podkresl oczy ,blyszczyk na usta koniecznie kolczyki Nie kryj figury pod luznymi ubraniami !! postaraj sie moze podkreslic to ze jestes dziewczyną (ŁADNA ) . Wiem ze noszenie szpilek w tym wieku jest uciazliwe...ale moze zamien adidasy na jakies inne plaskie bardziej kobiece buty ? a co do biustu to sie nie przejmuj ja tez mam maly i zawsze sie pocieszam ze na starosc nie bedzie mi siegal do pepka
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 13:38   #13
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: samoakceptacja

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z dziewczynami!! Jestes ladna dziewczyna- potrzebna CI jest wiara w siebie!! Caly trik polega na tym zeby umiec wyeksponowac to co ma sie piekne i zpaomniec o tym co nam przeszkadza (skup sie na plusach). Zgadzam sie co do lekkiego makijazu....podkresl oczy ,blyszczyk na usta koniecznie kolczyki Nie kryj figury pod luznymi ubraniami !! postaraj sie moze podkreslic to ze jestes dziewczyną (ŁADNA ) . Wiem ze noszenie szpilek w tym wieku jest uciazliwe...ale moze zamien adidasy na jakies inne plaskie bardziej kobiece buty ? a co do biustu to sie nie przejmuj ja tez mam maly i zawsze sie pocieszam ze na starosc nie bedzie mi siegal do pepka
a mnie mama pociesza, mówi, że nie będę miała nas starość biuściku oj dana dana po kolana
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 14:02   #14
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: samoakceptacja

jest takie dwuznaczne powiedzonko :
najlepiej się pieści co się w dłoni mieści.

pam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 15:43   #15
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: samoakceptacja

Cytat:
Napisane przez małagorzata Pokaż wiadomość
a mnie mama pociesza, mówi, że nie będę miała nas starość biuściku oj dana dana po kolana
Cytat:
Napisane przez pam Pokaż wiadomość
jest takie dwuznaczne powiedzonko :
najlepiej się pieści co się w dłoni mieści.
Haha Małe są fajne... czy coś
Szkoda, że większość facetów uważa inaczej
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 16:07   #16
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Nie mogę się przemóc z najgorszym- niegarbieniem się ! a to jest moje noworoczne postanowienie(znowu..) jestem świadoma, że to mnie okropnie szpeci, ale gdy nawet probuję się prostować, to ciągle mam wrazenie ze jestem "taaaaaka wielka" i że śmiesznie wyglądam, że komicznie się wypinam wprzód. O ! Własnie mam teraz chwilę wolną w domku, to wezmę rurę od odkurzacza i pochodzę trochę z włożoną miedzy ramionami starym domowym sposobem .
Moim chyba najpoważniejszym krokiem, który zrobilam jest umowionie się na swoją pierwsza wizytę u kosmetyczki na oczyszczanie twarzy (przeznaczylam na to pieniądze ze świat) . Idę 10 stycznia.
A poza tym to przy porządkach w szafie wyciągnełam stare, ale kompletnie nienoszone biodrówki (mam dwie pary spodni wysokich, ktore na mnie nie leżą ładnie, rozciągnęły się chyba ekstremalnie bo są bardzo luźne).
I staram się obsesyjnie nie myśleć o swoim wyglądzie(w tym pesymistycznym znaczeniu), idąc do szkoly, gdy wiem ze "porównawcze" spojrzenie w szybie budynków na tle innych dziewcząt, które przechodzą, moze mnie zasmucic, wiec szybko odwracam wzrok, nie chcac sobie zmarnować dnia na dołowaniu się, a szykując się do wyjścia z domu nie robie sobie piećset razy tak samo kucyka licząc ze bedzie wyladał lepiej, tylko po prostu wychodzę ( nie tracąc czasu). To tak od strony psychicznej plus .
Nie wiem nadal co zrobić z włosami. Ostatnio mi się kompletnie nie układają. Dokładnie gdzies od wczoraj w głowie kłębi mi się myśl zeby zrobic sobie grzywkę: albo taką bardzo długa prostą, ale postrzępioną i po bokach taką wystopniowaną albo taką długą na bok. Może nadałoby to wyrazu mojemu wyglądowi gdy mam spięte włosy ? bo chociaz preferuje odkryte czoło, to czuje sie tak nijak z tymi włosami...
z zaznaczeniem na długa, tak zeby w razie czego moglam brak na bok i zeby szybko mi odrosła, bo gdy przyją wakacje to w czasie upałów bedzie tak po prostu wygodniej i komfortowo.

Ponad dwa lata temu miałam grzywkę prostą,a potem szpetną grzywkę na bok(szpetną bo byla baaaaardzo króciótka, gdzieś około 2 cm od czoła, nie mam jej akurat na tych zdjeciach, własnie przez nią zraziłam sie i do fryzjerów i w ogole do grzywek)

Co o tym sądzicie ? Włosy to chyba jedna z najwiekszych wizytowek czlowika a u mnie to teraz wygląda jak bardzo pomięta, wyblakła i brzydka wizytówka ( ze tez pozwolę sobie na takie dosadne porownanie ).

Hm...., chociaz gdy teraz spojrzałam wyżej na te zdjęcia, które wstawilam na poczatku, mam wrazenie ze moja twarz bez grzywki wyglada tak jaśniej i bardziej promiennie, chociaz moze to zalezalo wylacznie od jakosci zdjęcia ? Może już zaczyna mi troche odbijać moje to całe przewrazliwienie ! ( jeszcze nie dalej jak tydzien temu powiedzialabym ze grzywka nigdy w zyciu a teraz sie waham ! dzisiaj po szkole bylabym zdolna zeby leciec do pierwszego lepszego salonu i mowic "scinaj mi pani grzywke bo ja nie wytrzymam " tak mi ta mysl taką dziure w brzuchu wierciła, dobrze się się opanowalam bo moglabym gorzko załować )

I dobrze mowicie o tym biuście ! A co to jak mniejsze to może jakiś wskaźnik kobiecości jest odjęty czy co ? Kobietę czy dziewczynę przeciez nie mierzy się rozmiarem jej biustonosza, chyba ze ktoś jest totalnie płytki o ! ( wiec plytkie bylo moje myslenie :P )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzwyka 1.JPG (11,6 KB, 778 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzwyka 2.JPG (11,4 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-03 o 17:41 Powód: post pod postem
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:20   #17
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: samoakceptacja

Julia, doradzić to Ci nic nie doradzę (bo się nie znam ), ale powiem Ci, że uważam, że masz ładną, delikatną, dziewczęcą buzię i nie rozumiem, jak możesz uważać się za brzydactwo
Ze wzrostu powinnaś być dumna
Masz rację, że postanowiłaś się nie porównywać z innymi dziewczynami - to do niczego nie prowadzi, niczego nie zmienia

To mówiłam ja - dziewczyna niegdyś potwornie zakompleksiona, garbiąca się i zasłaniająca twarz włosami
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:17   #18
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: samoakceptacja

No cóż...może z tego się wyrasta
Póki co musze pokonać w sobie pesymistyczne myśli, zabić je na zawsze i szczerze w siebie uwierzyć...Pomagacie mi !
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:53   #19
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: samoakceptacja

Hmm jezeli chodzi o wlosy to wydaje mi sie ze grzywka taka jak na zdjeciu ktore Samarah zalaczyla dluga lekka i wycieniowana ciezko opisac ale fotka CI wszystko wyjasni nie zaslaniaj pieknej buzki Ciesze sie z Twoich postanowien!!! i zmian!! Pani Jesien dobrze mowi nie ma co porownywac sie z innymi dziewczynami...kiedys tak robilam ....i chodzilam bardizej zakompleksiona teraz nie zwracam uwagi na to jak inne dziewcyzny wygladaja nie zazdroszcze im tego...bo zdalam sobie sprawe ze kazdy ma inne uwarunkowania fizycze jak i finansowe (chodzi mi np. o jakies markowe ciuszki) .....swoj wizerunek dopasowalam do swoich mozliwosci.....podkreslam to co lubie ..kupuje tam gdzie mnie stac i jestem zadowolona z zycia Tobie tez zycze tego zadowolenia aa propo oczyszczania to pamietaj ze przez pierwsze 3-4 dni bedziesz mogla miec lekkie zaczerwienienia na skorze ale nic sie nie martw warto pocierpiec bo efekty sa boskie (wiem z doswiadczenia) pozdrawiam
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 22:46   #20
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: samoakceptacja

Śliczna z ciebie dziewczyna. Jeśli masz wąskie ramiona i niewielkie piersi, podkreślaj to. Zrezygnuj ze zbyt luźnych bluzek. Wybierz ładne, jasne i stonowane dziewczęce kolory: żółty, zielony, różowy, niebieski... itd. Jeśli nie lubisz swoich bioderek, ukryj je w lato pod szerszą spódnicą.

Załączam kilka zdjęć:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yodelincowgirlskirt.jpg (17,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15191_02_l.jpg (50,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-3118652v250.jpg (12,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B7U672033.jpg (9,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-3129785v250.jpg (11,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pG01-3228626v250.jpg (14,8 KB, 6 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 23:00   #21
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: samoakceptacja

a porpo malutkiego biusciku http://www.trinnyandsusannah.com/rules/notits/tshirt warto zajrzec
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:55   #22
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: samoakceptacja

Na razie jestem baaardzo optymistycznie nastawiona i coraz pewniej spoglądam w lustro
Bedę na biężąco informować o moich postępach, ciesze się, że ktoś mnie wysłuchuje
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:59   #23
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: samoakceptacja

Jesteś naprawdę ładną dziewczyną! Dziewczyny już dużo Ci doradziły,więc ja tylko napiszę: rozpuszczone włosy! Noś rozpuszczone włosy...Bardzo ładnie wyglądasz na tym drugim zdjęciu w pierwszym poście
Pozdrawiam
__________________
Can I have it like that?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:51   #24
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: samoakceptacja

dokładnie wczoraj, w dzien strajku nauczycieli, dziewczyny z klasy przycisnęły mnie tak ze nie mialam ani słówka do powiedzenia
poczawszy od zdejmuj gumkę (mialam nierozłączny kucyk)
po wskakuj w tą sukienkę

wszystko na spontanie

lokówka, absulotnie niecodzienny dla mnie makijaż, sukienka ( wiem, ze w czarnym mi nie najlepiej, ale nie bylo nic innego pod ręką) i sesja zdjęciowa, efekt możecie ocenić
dzisiaj do szkoly przyszlam w spiętych wlosach to zostala mi bez gadania zabrana spinka, a potem gumka
na dodatek kilka razy slyszalam kiedy idziemy do fryzjera
jednak ze mną to trzeba ostro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27.05.2008%20029[1].jpg (34,6 KB, 207 załadowań)
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 20:08   #25
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: samoakceptacja

slicznie wygladasz
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:32   #26
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: samoakceptacja

Bosko!!
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:47   #27
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: samoakceptacja

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Haha Małe są fajne... czy coś
Szkoda, że większość facetów uważa inaczej
nie zgodze się że myślą inaczej. Najfajniejsze piersi to są proporcjonalne do reszty ciała, i większość facetów ktorych znam własnie tak myśli
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:44   #28
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: samoakceptacja

taka fajna laska z takimi kompleksami.
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:46   #29
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: samoakceptacja

masz bardzo sypmpatyczną buzię a co do piersi to naprawde wiele facetów lubi małe
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:47   #30
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: samoakceptacja

Cytat:
Napisane przez Julia14 Pokaż wiadomość
dokładnie wczoraj, w dzien strajku nauczycieli, dziewczyny z klasy przycisnęły mnie tak ze nie mialam ani słówka do powiedzenia
poczawszy od zdejmuj gumkę (mialam nierozłączny kucyk)
po wskakuj w tą sukienkę

wszystko na spontanie

lokówka, absulotnie niecodzienny dla mnie makijaż, sukienka ( wiem, ze w czarnym mi nie najlepiej, ale nie bylo nic innego pod ręką) i sesja zdjęciowa, efekt możecie ocenić
dzisiaj do szkoly przyszlam w spiętych wlosach to zostala mi bez gadania zabrana spinka, a potem gumka
na dodatek kilka razy slyszalam kiedy idziemy do fryzjera
jednak ze mną to trzeba ostro
i chwała bogu, że masz takie koleżanki
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1211997083 wyglądasz prześlicznie
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.