Prostownica czy suszarka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-08, 21:57   #1
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Question

Prostownica czy suszarka?


Mam dlugie (prawie do pasa) i cienkie wlosy. Są zadbane, regularnie podcinane. Myje je codziennie rano, uzywam odzywki i susze zwykla suszarka a potem prostuje z przodu tylko. Ale po jakims czasie (szczegolnie w szkole) wlosy z przodu mi sie falują od wilgoci i ogolnie niezbyt dobrze cala fryzura wyglada :/

No i pomyslalam zeby kupic sobie prostownice albo suszarke jonową, ale nie wiem czy ktoras z nich poradzilaby cos na moj problem. Niby mam proste wlosy i nie potrzebuje prostowac ale moze dzieki temu beda gladsze i ulozone lepiej? Co o tym myslicie?
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:00   #2
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Prostownica czy suszarka?

Prostownica bardzo nieszczy wlosy wiec moim zdaniem daruj ja sobie Jak ja zaczelam prostowac wlosy prostownica to byly super proste gladkie i blyszczace i tak przez rok a teraz... moje wlosy sa strasdznie zniszczone i musze wydawac majatek na profesjonalne maski, odzywki itp.
Moim zdaniem (jesli juz musisz suszyc wlosy) powinnas sobie kupic suszarke z jonizacja i chlodnym nawiewem. Polecam Vidal Sassoon bo sama ja kupilam niedawno i jestem bardzo zadowolona W Media kosztuje 299zl ale na allegro mozesz ja dostac za 75 zl z tym ze jest po ekspozycji sklepowej Oczywiscie idealem byloby gdybys dala wloskom samoczynnie wyschnac ale jak juz musisz to lepiej suszarka niz prostownica
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:17   #3
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Prostownica czy suszarka?

zwykle ceramiczne prostownice tez daja rade ladnie ulozyc wlosy, widze to po moim kolezankach, bo niby ja mam profesjonalnego efalocka z jonizacja a czasem to one maja lepiej wyprostowane wlosy ;d uzywasz jakis kosmetykow utrwalajacych? mysle ze one powinny ci pomoc.. jakis wosk na koncowki i lakier tylko oszczednie ..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 09:47   #4
shinsa
Rozeznanie
 
Avatar shinsa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 595
Dot.: Prostownica czy suszarka?

strasznie zniszczylam sobie wlosy od prostowania, zwykla prostownica, jak juz to polecam ceramiczna. Ale mysle ze i tak nie warto niczyc wlosow
__________________
Don't worry, don't cry, smoke grass and fly : )

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 19:10   #5
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Prostownica czy suszarka?

a ja stosuje prostownice od 1,5 roku i jeszcze nie jest tak zle... Warunel: tylko i wylacznie profesjonal;ne kosmetyki do wlosow... uzywam ceramicznej prostownicy (ale tej taniej za 60 pln, wiec efekty sa duzo gorsze)...
poszukaj jakiegos mleczka do prostowania, ktore chrtoni wlosy przed wplywem wilgoci... powinno pomoc... no i zawsze spryskuj wlosy lakierem, ale tylko profesjonalnym bo inaczej jeszcze bardziej przesuszycz wlosy i bedzie problem...

nie ma to jak przypalony wlosek
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.