Dla kręconych - plopping - czyli kręcenie na ręcznik - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-02, 11:21   #61
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

ja ostatnio też nie rozczesuję włosów, wolę już mieć takie kręcone niż siano jak mam zwykle po rozczesaniu. Rozczesuję je tylko wtedy gdy już mam myć włosy i mam mokre, wtedy lepiej się rozczesują
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 12:18   #62
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez aga87
Mówisz o mnie?? Zwariowałaś?? Aż się cała czerwona zrobiłam od stóp po koniec głowy... Dziękuję ślicznie za takie miłe słowa
To pewnie mamy podobne włoski, bo mi też to bez klamerek działa
Tak o Tobiei nie wierze że o tym nie wiesz. Chyba mamy podobne tylko mi się zdaje że Ty masz dużo gęstsze, bo ja to mam takie jak z Oświęcimia w czasach wojny
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:54   #63
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez lulina
Tak o Tobiei nie wierze że o tym nie wiesz. Chyba mamy podobne tylko mi się zdaje że Ty masz dużo gęstsze, bo ja to mam takie jak z Oświęcimia w czasach wojny
powaga - tyle tu Ag, że myślałam, że piszesz do innej
dzięki jeszcze raz
Oj nie widać, żebyś miała takie włoski, co Ty gadasz! B.ładne są, zwłaszcza ta grzyweczka mi sie podoba
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 18:30   #64
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Aga śliczna jesteś
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:03   #65
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez aga87
powaga - tyle tu Ag, że myślałam, że piszesz do innej
dzięki jeszcze raz
Oj nie widać, żebyś miała takie włoski, co Ty gadasz! B.ładne są, zwłaszcza ta grzyweczka mi sie podoba
Dzięki. Ta grzyweczka której ja już mam serdecznie dość. Z całymi włosami nie ma tyle roboty co z nią. Zastanawiam się czy jej nie zapuścić, ale się waham (widzisz nawet Olcia mnie poparła )
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:15   #66
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

GOLDWELL, jak ona działa???Ja mam włosy kręcone do ramion, im są dłuższe tym beznadziejniej sie kręcą po umyciu od8lat ugniatam je przez godzine przed lusterkiem zeby lepiej sie kreciły-w sumie jest lepiej,ale to ugniatanie mnie wykancza-dość mam Jutro spróbuje ten "myk" jakoś trudno mi uwierzyc,ale mam nadzieje,ze wreszcie bedzie łatwiej!
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:23   #67
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

Cytat:
Napisane przez lulina
A tak wracając do tematu,tzn. że wogóle nie czeszesz wqłosów. Ja czeszę TYLKO zaraz po umyciu i do następnego mycia nie,a pozatym robię podobnie, tylko pomijam klamerki i kręcą mi się też podobnie
No właśnie, aga81 kiedy rozczesujesz w końcu te swoje loczki? Bo ja podonie jak lulina - zaraz po umyciu, a dokładniej po nałożeniu odżywki, a przed jej spłukaniem. I wcale nie mam takiego efektu, jak Ty Może to wina odżywki, może pianki, bo uzywam nieco innych, ale właśnie się skłaniam do kupna tej pianki Taft (wykańczam Welle do loków, niezła jest), a Pantene Pro-V już mam, tyle że na razie ekspresową maseczkę, a szampon będzie, jak wykończę Gliss Kur.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 19:35   #68
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

Lulina ty też...wogóle laski takie z was A marudzicie tu....
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 20:02   #69
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

ja mam TAK SAMO :/ "o zmieniłaś fryzure" I TYLE :/
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 20:06   #70
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 20:43   #71
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Wydaje mi się, że można takie loki osiągnąć zaplatając jeszcze wilgotne w warkocz francuski, ale to tylko moje domysły, bo nigdy tak nei próbowałam.
no, można, można! ja np mokre wlosy zaplatam w 3 warkocze francuskie (dwa po obu stronach przedzialka na boku i jeden z tylu, albo i bez tego z tylu ) tak sie przespie a rano prostuje koncowki bo od gumek i tak sie dziwnie wykrecaja wazne zeby warkocze w miare grube byly (no ale to tez od wlosow zalezy) no i od czubka glowy
warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 09:38   #72
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

A jak wygląda warkocz francuski??
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 10:41   #73
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez olcia 810
Aga śliczna jesteś
Dzięki Olcia
Ale przestańcie już dziewczyny, bo aż mnie to krępuje.... Cała jak burak już jestem czerwona... Nie wiem, co mam powiedzieć aż

Lulina => Zostaw grzywkę, bo jest super!! Ja od dawna marzyłam o grzywce.. Ale niestety na moich włosach sie jej zrobić nie da.. Kiedyś sobie obięłam sama gzrywkę i wyszła z tego masakra - cała się kręciła :-/

MagJa => Właśnie cały sekret tkwi w tym, by włosów po myciu (i przed) nie rozczesywać!! Wtedy po wysuszeniu wychodzą naprawdę fajne loki Spróbuj raz wogóle nie czesać, to zobaczymy efekty
A ta pianka Taft jest super - gorąco polecam!!!
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 12:00   #74
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

Ej, o co dokladnie chodzi w tej metodzie z ręcznikiem? Bo ja tak z obrazków to nie kapuje, a angielskiego nie znam
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:39   #75
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

Cytat:
Napisane przez olcia 810
Lulina ty też...wogóle laski takie z was A marudzicie tu....
tak, ja laska?? Chcesz się kłucić?? No ale dzięki.

Aga Dobrze zostawię grzywkę( a z resztą ja codziennie zmieniam zdanie ). Ja swoją też sama w domu zrobiłam i też mi się kręciła, ale po tych wszystkich "zabiegach" odkąd ją mam, trochę jej się chyba odechciało. A dokładniej to całkiem mokrą suszyłam lokówko-suszarką i się trzymała
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:18   #76
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

A nie masz tak, że jak wychodzisz na dwór, to byle wilgoć sprawia, ze Ci sie zakręca..? Ja tak miałam
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:40   #77
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez aga87
A nie masz tak, że jak wychodzisz na dwór, to byle wilgoć sprawia, ze Ci sie zakręca..? Ja tak miałam
tak, niestety mam:9. Dlatego zastanawiam się nad zlikwidowaniem. Prawie zawsze noszę ze sobą grzebień z bardzo gęsto rozstawionymi ząbkami i nim czeszę w takich przypadkach-trochę pomaga. Często mi sie takie rogi robią i na to już nie ma rady. Zrobiłam sobie grzywkę bo mam wysokie czoło, a tak to nie widać
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:59   #78
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

dobra to teraz ja cos napisze w sumie to moj debiut na tym forum Mam naturalnie krecone wlosy, siegajace za ramiona troszke... Myje je tez okolo 2 razy w tygodniu - nie mam potrzeby robienia tego czesciej. Wlosy rozczesuje tylko przed umyciem i nie czesze ich az do nastepnego mycia. Na wlosy po umyciu nakladam dosc spora ilosc odzywki (niestety mam farbowane wlosy, ale juz zapuszczam od kilku miesiecy, bo chce odzyskac swoj kolor) i korzystajac z rad, ktore tu juz wyczytalam, zakladam recznik i chodze z ozdywka okolo pol godziny (mam po tym swietne, mieciutkie wlosy). Nastepne splukuje odzywke i zawijam wlosy na troche w recznik no i zawsze musze cos jeszcze nalozyc na koncowki, wiec nakladam albo odzywke bez splukiwania, albo jakies mleczko, bo koncowki puszylyby mi sie... No i to by bylo na tyle I najlepiej jak nie susze wlosow tylko ide w mokrych spac, wtedy sie budze ze slicznymi loczkami na glowie Kiedys jak zrobie fotke to pokaze te moje wlosy A co do kosmetykow do wlosow... Pianek nei uzywam bo mam po nich sztywne i posklejane wlosy, do wlosow kreconych uzywalam 2 serii, po ktorych sie zniechecilam do uzwania czegokolwiek, przeznaczonego do tego rodzaju wlosow:/ 1) sunsilk do wlosow kreconych - nie widzialam po tym zadnego lepszego efektu, a mleczko sklejalo mi wlosy, o wiele ladniejsze mam wlosy bez uzycia tej serii 2) nivea do wlosow kreconych - strasznie puszyly mi sie po tym wlosy! ok bo sie rozpisalam pozdrawiam goraco wszystkie wizazanki!
bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 09:26   #79
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez aga87
MagJa => Właśnie cały sekret tkwi w tym, by włosów po myciu (i przed) nie rozczesywać!! Wtedy po wysuszeniu wychodzą naprawdę fajne loki Spróbuj raz wogóle nie czesać, to zobaczymy efekty
A ta pianka Taft jest super - gorąco polecam!!!
Wiesz, kiedyś tak robiłam, tzn. nie czesałam włosów częściej niż 1 na 2tyg. a w międzyczasie myłam je 2-3 razy i miałam super loki. Nie wiem jak to się działo, ale wtedy ani mi się za bardzo nie plątały ani nie oklapywały Teraz zrobiło mi się tych włosów dużo mniej (swego czasu nadmiernie mi wypadały) i mam z nimi więcej problemów Chyba nie mogłabym sobie pozwolić na nierozczesywanie, bo od mycia do mycia (czyli w przeciągu jakichś 3-4 dni) plączą się tak, że ciężko je rozczesać, a z drugiej strony z racji tego że ich ubyło, to już się wcale nie chcą kręcić przy nasadzie Nawet metoda klamrowa średnio pomaga - ledwie je faluje Sposobu pielęgnacji włosów praktycznie nie zmieniam od wieków, więc albo Gliss Kur "ulepszył" swoje produkty tak, że mi nie służą albo po prostu moje włosy się zmieniły.
A co do pianki X-look, to właśnie mam ją na włosach i jak tylko zdejmę klamry okaże się co daje
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 09:37   #80
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Ta pianka niesamowicie powieksza objętość włosów i co najważniejsze - nie skleja ich - długie lata na takie coś czekałam - mam nadzieję, ze będziesz tak samo zadowolona jak ja - trzymam kciuki!!
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 12:36   #81
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

taaa a jest jakiś preparat który zmniejsza objętość włosów, mnie by bardzo pomógł
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 15:33   #82
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Ale ja jestem tępak!!! Poszłam dzisiaj kupić tą piankę i zapomniałam jak się nazywa i jej nie kupiłam. Ale jestem zła!! teraz mam z Palmolive,ale nie jest taka fajna jak Wy piszecie o tamtej!!!
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 15:41   #83
ewelincia15
Raczkowanie
 
Avatar ewelincia15
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 39
GG do ewelincia15
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Ej słuchajcie ja tą metodą drugi raz włoski robiłam i znowu klapa. Nic mi nie wychodzi - efekt jest bardzo krótkotrwały. Idę we wtorek do fryzjerki i niech ona mi cos poradzi - robię też coś z włoskami. Na pewno je ścinam, tylko nie wiem jak :P Macie jakiś pomysł na sciecie wlosow takie, by dobrze sie ukladaly jako proste i krecone???
ewelincia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:20   #84
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

No i nikt mi nie pomoże :'(
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 11:22   #85
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

znikająca poczytaj ten wątek od początku, tam dziewczyny dokładnie tłumaczyły co i jak trzeba robić
bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 16:08   #86
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

Wypróbowałam wczoraj sposób z ręcznikiem.Efekt był fajny-przez pierwsze 10 min. Później włosy były już normalne, czyli przyklapnęły, jednak mocno się kręciły ale mają taki inny skręt-trudno to wytłumaczyć.
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 20:30   #87
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Wink Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecznie!!!

Dziewczyny, jak Wy to robicie, że nie rozczesujecie włosów po myciu i Wam się nie plączą? Ja rozczesuję przed i po myciu - mało tego jak nie rozczesze przed myciem to po myciu już mogę trzymać w pogotowiu nożyczki, w końcu kilka razy obcinałam, czego nie mogłam rozplątać. Ale jak się kręcą nie widać braków . Moja metoda na skręt to: po myciu szamponem Nivea do kręconych, rozczesuje i chwilę później wgniatam wosk w pozycji głową w dół i ugniatam - haha Potem sobie swobodnie schną, a ja co parę minut głowa w dół i ugniatam (nie sądziłam, że będzie brzmiało to tak głupio ). Ostatnio kupiłam też Wella - loki na dopingu - może rzeczywiście trochę podnosi włosy. Pozdrawiam.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:19   #88
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

CZY KTOś MóGłBY MI DOKłADNIE OPISAć Tą METODę NA RęCZNIK? JESTEM BARDZO CIEKAWA I KOMPLETNIE "ZIELONA". POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDź!
Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:23   #89
Patrycja155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 103
Metoda kręcenia włosów na ręcznik

Witam, czy ktoś mógłby mi przesłać link lub wytłumaczyć o co w niej chodzi? Szukałam po różnych wątkach, ale nic niezrozumiałam! W jaki sposób zawijamy włosy w ten ręcznik? Proszę o pomoc Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
Patrycja155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 14:59   #90
Malami_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: Metoda kręcenia włosów na ręcznik

Hej. Podaje Tobie linka mam nadzieje, że się otworzy

http://naturallycurly2.com/images/articles/plopping.jpg

Podrawiam
Malami_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.