Dla kręconych - plopping - czyli kręcenie na ręcznik - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 17:24   #121
asku11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

ale te warkocze plesc na mokre czy suche wlosy?
asku11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:29   #122
martynaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez zwcxWCcy Pokaż wiadomość
no wiec ja zrobilam to tak:
1.rozlozylam nieduzy recznik (100x50) na kibelku
2.suche wlosy, nierozczesane, wysuszone i ulozone jak zwykle polozylam na reczniku w ten sposob, ze wlosy lezaly na sobie, a na nich glowa, a dokladniej ta strona glowy, gdzie czolo
3. skrecilam boki recznika wokol wlasnej osi, podnioslam glowe do gory, a skrecone konce zwiazalam ze soba
trzymalam tylko 15 minut, bo podobno tylko tyle mozna trzymac, z tego wiec wzgledu robilam to na suche wlosy, bo przeciez wilgotne zaraz moglyby sie rozprostowac.
Jezeli macie jeszcze jakies pytania- piszcie, chetnie pomoge
Ze jak to sie robi nie skapowalam
martynaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:56   #123
martynaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Juz wiem, a na te suche wloski to pianka krem odrzywka czy nie
martynaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 18:31   #124
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

a myslalyscie kiedys aby sobie zrobic grzywke i ja prostowac? a reszta krecona? taki kontrast:P mam linka:

http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura207.htm

ale moja kumpela tez tak ma tylko ladniejsze loki sama mysle czy sobie grzywki nie zrobic
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 18:42   #125
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
a myslalyscie kiedys aby sobie zrobic grzywke i ja prostowac? a reszta krecona? taki kontrast:P mam linka:

http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura207.htm

ale moja kumpela tez tak ma tylko ladniejsze loki sama mysle czy sobie grzywki nie zrobic
Mi sie taki efekt nie podoba
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 18:54   #126
Justylka
Raczkowanie
 
Avatar Justylka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 104
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Blondynka ze mnie :P Jak już mam włosy poukładane na tym reczniku to zawijam je tak zeby wyszły z tego recznika takie kucyki na dole głowy??
Justylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 20:49   #127
martynaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Mi to nie wyszlo moze mi ktos pomoze bo mi latwo loki nie wychodza, a mam w ten wtorek dyskoteke lata 80 i chcialam se jakies loczki zrobic i nic pomozecie ??
martynaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 12:05   #128
KrokDoNieba
Przyczajenie
 
Avatar KrokDoNieba
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 18
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez mlka Pokaż wiadomość
...
Ja mam krecone wlosy, prawie do pasa i mam okropnego "trapeza" ....
Z tego co piszesz wnioskuję, za masz równomiernie obcięte włosy co powoduje efekt trapezu. Proponuje włosy pocieniować a trapeziątko pójdzie w zapomnienie.
__________________
Jeden krok. Do nieba.
KrokDoNieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 22:20   #129
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
a myslalyscie kiedys aby sobie zrobic grzywke i ja prostowac? a reszta krecona? taki kontrast:P mam linka:

http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura207.htm

ale moja kumpela tez tak ma tylko ladniejsze loki sama mysle czy sobie grzywki nie zrobic
ja mam grzywke przy mocno falowanych/lekko kreocnych wlosach... i powiem szczerze,ze mimo, iz wiele dziewczyn zachwyca sie takim poalczeniem i pelno tego typu uczesan w gazetach sama wole sie albo w zebranych wlosach i grzywce,a jak w rozpuszczonych to wyprostowanych.


A co do zawijania w recznik-hmm moje wloski dziwnie reaguja. Po sciagnieciu recznika nie widac zadnego skretu,dopiero jak je rozczesalam i odczekalam chwile to sie calkiem ladnie poskrecaly,choc i tak od polowy dlugosci...

a czy ktoras z was moze mnie odeslac do postu/watu gdzie bylyby zdjecia z metoda na klamre?
bo szukalam,ale tam gdzie cos bylo,to zdjecia sie nie wyswietlaly,a ciekawi mnie jak te cuda na glowie umocowac....
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 10:29   #130
Soulmate
Przyczajenie
 
Avatar Soulmate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Ja polecam piankę Sprężyste Loki Garniera, a co do podkreślania loków (mam włosy krecone, ale brak im sprężystości i nieco się puszą) to próbowałam metodę z wsuwkami nawijając włosy na palce, ale nie zauważyłam jakiejś specjalnej roznicy z wsuwkami czy bez. Jeśli chodzi o metodę z ręcznikiem to jeszcze nie próbowałam, ale przy najbliższym myciu mam taki zamiar

Chciałabym się też wybrac do fryzjera i planuję cięcie w stylu ''z przodu dłużej, z tyłu krócej'' tylko nie wiem, czy każdemu wychodzi zamierzony efekt.

Co do mycia i czesania, to włosy myję co jakieś 2-3 dni, nie czeszę w ogóle, tylko po umyciu przeczesuję palcami i z tego co pamiętam ostatnio włosy miałam czesane jakieś 3 miesiące temu, jak prostowałam ^^ Jeśli chodzi natomiast o samo prostowanie, to dałam sobie na wstrzymanie, bo kiedyś prostowałam nałogowo, teraz pogodziłam się już ze swoimi niesfornymi włosami
Soulmate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:46   #131
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Kurde, nie mogę skumać tej metody na klamry... O jakie klamry chodzi, bo jak szukałam w wyszukiwarce to zdjęcia się nie otwierają. Jeśli jakaś wizażanka miałaby zdjęcia tych klamerek niech wklei
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 12:49   #132
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

a ja mam pytanie do tego recznika: czy wlosy znajduja sie w koncach recznika ktore sa zwijane w rulon czy nie?????
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 13:12   #133
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do tego recznika: czy wlosy znajduja sie w koncach recznika ktore sa zwijane w rulon czy nie?????

Jeśli pytasz o plopping nie o plunking.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:21   #134
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

a moze by tak zamiast recznika wyprobowac zwyczajny czepek z lycry ....taki do plywania na basenie......i nawet z zewnatrz podsuszyc wlosy cieplym powietrzem z suszarki......albo normalna czapke zimowa? Musze przetestowac, gdyz recznik na glowie jest troche za ciezki
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 10:54   #135
kajunia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

jeju o jaki sposób chodzi ta strona juz sie nistety nie otwiera i nie wiem jaki to był magiczny sposób pomórzcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kajunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:55   #136
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

http://images.google.pl/imgres?imgur...PL284%26sa%3DN
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 12:49   #137
kajunia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

ale nie wiem czy w zw z fot 2. mam położyc włosy na reczniku i je zrolowac bo wyżej sa jakies kom entarze o " laniu ciasta na blachę "- wiec jestem kompletnie zdezorientowana jak mam tam te moje włosy połozyc???
kajunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:07   #138
fellon1020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

Witam Wszystkie Kręciołki

Mam falowane wlosy, najładniej kręcą mi się jak mi zmakną na deszczu czy znacie moze sposób, który mi da efekt deszczu? Obecnie myje włosy szamponem loreal czerwonym lub pantene do cieniowanych wlosów, pozniej nakładam na osuszone włosy ręczniekiem preparat Tigi jak mi wyschna spryskuje je miksturą aloea plus woda, proszę o porady
fellon1020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 16:34   #139
marta1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

dziewczyny, ratunku. ja mam jeszcze gorszy problem... Mam krecone włosy tylko z jednej strony.. wiem ze to glupio brzmi ale tak jest... mam tak od kad pocieniowalam sobie włosy pierwszy raz czyli juz jakies 3 lata... to tak głupio wyglada... z lewej strony mam proste ładnie pocieniowane wlosy a zdrugiej pofalowane czasem nawet loki... nie wiem co mam robic... nie chce prostowac ich prostownica bo to wysusza wlosy... moze macie jakies sprawdzone odzywki czy cos takiego??? POMOCY
marta1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 17:51   #140
malatya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 98
Dot.: Do Wszystkich Dziewczyn Mających Problemy Z Kręconymi Włosami- Wejdzcie Koniecz

link się nie otwiera
__________________
15.05 - powiedziałam NIE prostownicy

18.05 - dieta + ćwiczenia= zrzucam 3 kg i ujędrniam brzuch, nogi i pupę

18.05 - dbam o cerę, włosy i całe ciało


Kocham

malatya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 14:32   #141
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dla kręconych - plopping

Reaktywuję wątek.
Ploping czy też plunking lub też - po polsku (świetna nazwa, Chatul ) - ręcznikowanie to sprawdzony sposób na poprawę skrętu. Zachęcam do podawania własnych sposobów ręcznikowania, zamieszczania zdjęć i linków pomocnych w uprawianiu metody.

Od siebie - robiłam ręcznikowanie tylko kilka razy, bo na tę chwile włosy są zbyt krótkie, by efekt po zastosowaniu nie był śmieszny.

A oto przykładowy film, który pomoże opanować technikę KLIK
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ


Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2009-12-11 o 22:10
Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:55   #142
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Dla kręconych - plopping

W moim przypadku ręcznikowanie bardzo pomaga, włosy nie są takie oklapnięte. Używam podkoszulka bawełnianego. Jednak wkurza mnie to zakręcanie po bokach, bo mi się odkręca i w ogóle kłopotliwe to trochę. Wpadłam więc na pomysł, że z bawełny uszyję sobie taki czepek na kształt czepka, który był załączony do opakowania Wax'a. Co o tym myślicie? Sprawdzi się? Może ktoś już wpadł wcześniej na ten pomysł?
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:49   #143
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dla kręconych - plopping

nie słyszałam, by ktokolwiek próbował. Może się uda? Ale czy nie będzie za słabo trzymał na czubku głowy?

Stosuję - jeśli już - kuchenny ręcznik jakim wyciera się do sucha naczynia. Świetnie się trzyma i łatwo go skręcić po bokach. Jeśli przesunie się styk bardziej ku tyłowi, to można go nawet związać Jeśli się nie uda, wystarczy klamra lub gumka, by związać.

Spróbuj - może spełni Twoje oczekiwania.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:16   #144
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Dla kręconych - plopping

Zdam relacje jak wypróbuję. Zauważyłam ostatnio jak duże znaczenie mogą mieć szczegóły pielęgnacji. Wystarczyło wczoraj, że zamiast rozczesać mokre po masce, rozczesałam włosy jak była na nich jeszcze maska, potem spłukałam i już nie rozczesywałam. Następnie podkoszulek na 15 minut i włosy wyglądają całkiem inaczej. Lepiej.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:38   #145
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Dla kręconych - plopping

Ja stosuję tę metodę od ok. miesiąca
To jak mi się kudełki zaczęły układać to po prostu jest niesamowite Totalnie już weszło mi to w nawyk Tak w ogóle to ten "turban" na głowie jest bardzo wygodny, bo trzymając w nim włosy można wziąć prysznic, posmarować się balsamem itp. i nic nie przeszkadza, a "turban" nie spada Naprawdę wygodny

W ogóle takie trzymanie loków w górze naprawdę dobrze na nie wpływa Ja np. potem jak mi trochę podeschną to łapię na czubku byle jak i spinam taką większą klamrą...tak sobie chodzę ze dwie godzinki a jak je potem rozpuszczam to mmm...marzenie Odrobinka jedwabiu czy jakiegoś środka stylizacyjnego i jest głowa pełna loczków i...objętości
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:19   #146
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dla kręconych - plopping

To bylejakie łapanie na czubku klamrą to osławiony ananas
Niektóre dziewczyny próbują tak spać
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:54   #147
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Dla kręconych - plopping

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
To bylejakie łapanie na czubku klamrą to osławiony ananas
Niektóre dziewczyny próbują tak spać
Eloe- moja droga, jak zapuszczę je bardziej to też może tak zacznę ;] Mój TŻ weźmie mnie za kosmitkę jak zacznie ze mną mieszkać ;P
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:23   #148
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dla kręconych - plopping

W ogóle jak zobaczy, co wyczyniasz z włosami, to tak stwierdzi. Plusem jest to, że podczas zabiegów można zamknąć się na amen w łazience i robić "dzień piękności".
Ja też na ananasa ma za krótkie. Po przebudzeniu obserwuję coraz nowe fryzury typu - piorun rąbnął w szczypiorek. Jednak po prysznicu jest już lepiej. Później żel z wodą i jest cacy. Nawet po zdjęciu czapki.

Im włosy lepiej odżywione, tym więcej mogę z nimi zrobić. Ale jeśli źle ułożę po myciu, to do następnego jest tragedia
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:44   #149
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Dla kręconych - plopping

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
W ogóle jak zobaczy, co wyczyniasz z włosami, to tak stwierdzi. Plusem jest to, że podczas zabiegów można zamknąć się na amen w łazience i robić "dzień piękności".
Ja też na ananasa ma za krótkie. Po przebudzeniu obserwuję coraz nowe fryzury typu - piorun rąbnął w szczypiorek. Jednak po prysznicu jest już lepiej. Później żel z wodą i jest cacy. Nawet po zdjęciu czapki.

Im włosy lepiej odżywione, tym więcej mogę z nimi zrobić. Ale jeśli źle ułożę po myciu, to do następnego jest tragedia
"Piorun rąbnął w szczypiorek..."- no nie mogę!!!
Taaaaaak...mój TŻ to chyba się załamie nerwowo :P Jak Twój to wytrzymuje?
Ale tak w ogóle to Jacuś w pewnym sensie nie lepszy...ileż to razy pomykał z reklamówką na głowie i czapką, bo nałożył Waxa :P Hihihi...ale do mycia odżywką przekonywać go chyba nie będę
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:55   #150
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Dla kręconych - plopping

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
To bylejakie łapanie na czubku klamrą to osławiony ananas
Niektóre dziewczyny próbują tak spać
przepraszam z offtop
ale chodzi o taką klamrę: http://www.donegal.com.pl/613-269-la...inka-tukan.jpg
czy raczej taką: http://i91.twenga.com/moda/klamra-do...6582089155.png ?
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.