definitywna zmiana... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-29, 06:53   #1
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka

definitywna zmiana...


Chyba spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba...tylko czemu tak późno, na forum zarejestrowana jestem już od dawna a dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę, chyba coś mnie oświeciło. Od paru lat kupuje produkty Avonu zarówno do pielęgnacji jak i kolorówkę i zdałam sobie dziś sprawe że robię to tylko z wygody smutne... Dziś zdałam sobie sprawę że te kosmetyki ni w ząb mi nie pomagają, kolorówka fatalna... a i pielegnacja tylko zadowalająca zwłaszcza przy mojej mieszanej cerze... teraz mogę tylko pluć sobie w brode że tak późno... Ostatnio na urodziny dostałam Bio-Camille 2 w 1 mleczko do demakijażu + tonik z serii Yves Rocher i jestem zachwycona! Co uważacie o tej marce? Wiem ze maja parę salonów firmowych na terenie kraju i katalog wysyłkowy....warto?Postan owiłam że nie bede nacinac się już na tandetę w ładnym opakowaniu!
pozdrawiam Ivka
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 07:15   #2
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: definitywna zmiana...

ivka sprawdzaj w kw bo po co przepłacać,ja jeśli czegos poszukuje robie totalny przegląd najlepiej zrobić dokładne porównnie i czytać o kosmetykach które sie zamierza kupić lub szukać najlepszych które mają od 5 do 3 gwiazdki z największą liczbą osób!!naprawdę są miłe niespodzianki,maseczka z pomaranczowej serii oceanica,utwardzacz bell i są to tanie kosmetyki warto popatrzec.A co do Ives Rocher moim zdaniem fajna i dobra marka,oczywiście zdarzają sie czarne owce,ale większość produktów jest fajniusia ja osobiście jestem wierna ich wodzie toaletowej ode a 'lamour i serii pour desire a i jeszcze kosemtyki do pielęgnacji mają inne super,szczególnie woda na lato monoi de thaiti i maseczki ,anstyperspiranty w kremi super,ale zanim coś kupisz i tak sprawdz w kw
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 07:18   #3
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: definitywna zmiana...

stokrotne dzięki !!! własnie dziś weszłam na KW i zobaczyłam te ogromne różnice w kosmetykach których uzywałam a innymi duzo tańszymi... jak dobrze że KW istnieje
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 07:58   #4
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 166
Re: definitywna zmiana...

Yves Rocher to moim zdaniem bardzo przyzwoita firma. Też do niedawna używałam w większości przypadków kosmetyków Avonu (oprócz kolorówki, bo o tej wiedziałam, że beznadziejna), ale postanowiłam eksperymentować i przekonałam się między innymi do YR.
Tak jak mówi Sarimatha, YR ma dobre produkty, wśród których zdarzają się oczywiście jakieś niewypały, ale możesz ich uniknąć czytając KW
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.