Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-21, 00:00   #1621
Kate_wr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez o000agus
kate_wr zapomnialam dodac - nafta najlepiej sluzy przetluszczajacym sie wloskom. suche moze jeszcze bardziej wysuszyc (tak mowia) ale niektorzy twierdza ze koszmarnie smierdzi a ja jakos nie czuje wiec moze to jeszcze zalezy od osoby . powiem Ci czy mi pomoglo na elektryzowanie. wiem ze warto kupic szczotke z wlosia - mi sie po niej o wiele mniej elektryzuja niz po zwyklej plastikowej. no i przy okazji moze to byc dobre rozwiazanie dla Twoich wloskow moim sie stan od niej polepszyl a mialam podobnie jak Ty tylko ze moj eniestety nie takie geste
ojej..żebym to ja wiedziala jakie mam..wczesniej przed użyciem prostownicy byłam przekonana że mam suche..ale teraz one są lsniące i na pewnio nie moge tego stwierdzić..może wcześniej to była wina tego że takie sianowate..czy któraś tez zauważyła taki efekt? a co do gestości..no to gęste ale bez przesady..
Kate_wr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 00:26   #1622
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anarKa_
mam w takim razie pytanko co sadzicie o tej prostownicy?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81994880
Kupilam u Ticsa prostownice i wszystko otrzymalam, gwarancje i rachunek. Dodatkowa zaleta jest, ze jak sie cos popsuje to wymieniaja odrazu sprzet na nowy, a nie ukrywam, ze do zakupu przekonala mnie przystepna cena oraz warunki gwarancji.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 08:54   #1623
DARIOSS
Raczkowanie
 
Avatar DARIOSS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 76
GG do DARIOSS
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Kaska007
Kupilam u Ticsa prostownice i wszystko otrzymalam, gwarancje i rachunek. Dodatkowa zaleta jest, ze jak sie cos popsuje to wymieniaja odrazu sprzet na nowy, a nie ukrywam, ze do zakupu przekonala mnie przystepna cena oraz warunki gwarancji.
Witam tylko ze serwis jest w Niemczech nie wiem czy się dokładnie o to zapytałaś
DARIOSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 09:51   #1624
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez DARIOSS
Witam tylko ze serwis jest w Niemczech nie wiem czy się dokładnie o to zapytałaś
z tego co pisze Kasia wynika, ze TICS wymienia prostownice w wypadku gdyby ta sie zepsula,a czy to wazne ze robi to w Niemczech?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-21, 19:16   #1625
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez DARIOSS
Witam tylko ze serwis jest w Niemczech nie wiem czy się dokładnie o to zapytałaś
Ja nie musze odsylac do serwisu tylko firma TICS sie tym zajmuje, a przysyla mi w ciagu trzech dni nowy sprzet wiec lepszy uklad niz samemu sie bawic w oddawanie do serwisu i czekanie nie wiadomo ile na naprawe.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 19:03   #1626
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

GA.MA vs Babyliss Pro . Nie wiem sama....
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-22, 20:17   #1627
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a moze Tondeo vs Efalock. to tez jest pytanie ....
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 21:05   #1628
zielona limonka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a co myślicie o tej:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82998608
czy ma ona płytki w całości ceremiczne czy tylko pokryte powłoką ceremiczną(boję się, żeby powłoka ceramiczna nie odpadała, bo czytałam, że zdarza się to w prostownicach wigo)?
czy któraś z Was ma taką prostownicę?
zielona limonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 13:43   #1629
czarnulaaa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez zielona limonka
a co myślicie o tej:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82998608
czy ma ona płytki w całości ceremiczne czy tylko pokryte powłoką ceremiczną(boję się, żeby powłoka ceramiczna nie odpadała, bo czytałam, że zdarza się to w prostownicach wigo)?
czy któraś z Was ma taką prostownicę?
Ja osobiscie uzywam tej prostownicy (wigo 25) , kupilam ja na allegro od Armoda(SS) za 135zl i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Z tego co mi wiadomo ta prostownica ma plytki pokryte ceramika. Rowniez spotkalam sie z opiniami na forum,i iz zdarzaja sie odpryski ceramiki,ale mi prostownica sluzy bez zarzutow jak narazie( mam ja ok 2 miesiace i prostuje srednio co 3 dni).Jakby cos sie dzialo jest jeszcze gwarancja -12 miesiecy Pozdrawiam i szczerze polecam ta niedroga,poreczna profesjonalna prostowniczke
czarnulaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 14:09   #1630
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

wyslalam prostwonice wigo do gwaracji 2 tygodmie temu poniewaz odprysnela mi ceramika, i do tej pory nie otrzymalam prostownicy
dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 14:14   #1631
Mokoo
Przyczajenie
 
Avatar Mokoo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam, z mojego doświadczenia moge polecić prostownice Firmy Remington Power Ceramic Straightener. Mam włoski naturalnie falowane i jest ich strasznie dużo, miałam wczśniej prostownicę Rowenty z wymiennymi wkładami albo do prostowanie albo do karbowania poprostu porazka nic a nic nie prostowała moich wlosków szok, a prostuję jzu dobre 4 latata jest wspaniała i niedroga kosztowała 130 zł ale to chyba udało mi się poźniej widziałam za 200zł, naprawdę na prostownicy nie warto oszczędzać jej moc powinna wynosić min. 70W a nagrzewać się powinna w zależności od rodzaju włosków do 200'C. Jak mamy cienkie to az tak wysoka temp nie jets konieczna jak grubsze to 140 naprawdę w moim przypadku wystarcza. I jeszcze jedno nei zapomnijcie o dobrej odżywce która chroni włoski przed działaniem ciepła, uwieżcie mi ani razu perzez te 4 lata fryzjer nie powiedział mi ze mam zniszczone włosy są bardzo wydajne bo w sprayu starczają na ok 6miesiecy w moim przypadku a myję włoski co 2 dni. Jeżeli chodzi o odzywki to mogę polecić CHI- Keratin Mist, spryskujemy włoski przed suszeniem na mokre a dodatkowo przed prostowaniem tez możemy dla większej ochrony a takze tańsza wersję firmy INDOLA designer HEAT DEFENCE thermal protektor kosztuje ok30zł również w postaci mgiełki w sprayu.
-----------------------------------------------------------------------
Mokoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 16:36   #1632
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mokoo - nie ma zasady ze im wieksza moc tym lepsza prostownica. co najwyżej żre więcej prądu tondeo active cerion nie ma 70 W tylko 25. nagrzewa sie w kilka sekund do temp 190 stopni. no i jest jedna z lepszych prostosnic
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 22:29   #1633
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez M@RT@
a moze Tondeo vs Efalock. to tez jest pytanie ....
M@RT@, tez kiedys rozwazalam zakup efalocka,ale jednak 200zl to dla mnie w tym wypadku za duzo za prostownice, ktora nie ma w pelni ceramicznych plytek,przejzalam caly ten watek kiedys i niektore dziewczyny skarza sie na schodzaca warstwe ceramiki w efalocku.
dolozysz 30zl i masz Ga.me (bez regulacji temp), ktora ma w pelni ceramiczne plytki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 08:40   #1634
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zgadzam sie z Tobą chomiczka. Zapomniałam o tej ceramice. Czyli wiemy już ze Eafalock odpada .
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 12:53   #1635
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no nie wiem czy ga.ma ma pełnoceramiczne płytki. ga.me produkuje tondeo. o tondeo tez mowili ze plytki sa pelnoceramiczne - wszedzie spotykam sie z takim opisem a wcale nie sa - na brzegach widac ze sa tylko pokryte ceramiką.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 14:27   #1636
gosiaczekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 144
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez o000agus
no nie wiem czy ga.ma ma pełnoceramiczne płytki. ga.me produkuje tondeo. o tondeo tez mowili ze plytki sa pelnoceramiczne - wszedzie spotykam sie z takim opisem a wcale nie sa - na brzegach widac ze sa tylko pokryte ceramiką.
gosiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 14:40   #1637
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

M@rt@ pamiętaj, że jest jeszcze efalock flat champ który ma pełnoceramiczne płytki!!! A jestem jego szczęśliwą posiadaczką!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 18:33   #1638
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez o000agus
no nie wiem czy ga.ma ma pełnoceramiczne płytki. ga.me produkuje tondeo. o tondeo tez mowili ze plytki sa pelnoceramiczne - wszedzie spotykam sie z takim opisem a wcale nie sa - na brzegach widac ze sa tylko pokryte ceramiką.
o000agus, wlasnie sprawdzilam, u mnie nie widac,nawet na brzegach,zeplytki sa pokryte ceramika maja idealnie gladka powierzchnie
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-25, 22:58   #1639
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

chomiczka - przypomnij jaka masz prostownice. u mnie brzegi sa gladkie ale widac jak sie spojrzy na prostownice od przodu (czyli od wezszej strony) metal. po bokach jest idealnie
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 22:29   #1640
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Question Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hmm mam pytanko: chce kaupic prostownice ale moge przeznaczyc w tym miesiacu na nia 100 zł. a przdałaby mi sieteraz nowa bo w starej spaliła mi sie grzałka ... a co sadzicie o tych ?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82772637 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82446106 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82011534
prosze o rade i propozycje innych prostownic
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 18:33   #1641
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez o000agus
no nie wiem czy ga.ma ma pełnoceramiczne płytki. ga.me produkuje tondeo. o tondeo tez mowili ze plytki sa pelnoceramiczne - wszedzie spotykam sie z takim opisem a wcale nie sa - na brzegach widac ze sa tylko pokryte ceramiką.
To za co te 300zl?? za kawalek pastiku z plytka pokryta ceramika??watpie...To by bylo bezsensowne..
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 19:23   #1642
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

za aktywna jonizacje i powloke krystaliczno-diamentowa za piękny połysk włosków, błyskawiczne nagrzewanie a zarazem oszczędność energii. tak możnaby wymieniać
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:21   #1643
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez o000agus
za aktywna jonizacje i powloke krystaliczno-diamentowa za piękny połysk włosków, błyskawiczne nagrzewanie a zarazem oszczędność energii. tak możnaby wymieniać
Hmmm...no tak... z tym sie zgadzam..
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:28   #1644
Momonia
Raczkowanie
 
Avatar Momonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Unhappy Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja wlasnie sie zastanawialam nad kupnem tondeo z aktywna jonizacja, ale przyznam,ze troszke zmartwilyscie mnie informacja, ze nie posiada ona plytek pełnoceramicznych. I nie wiem co teraz robic, bo w sumie troszke kosztuje
Momonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:38   #1645
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mamonia- ja myślę że to włoskom różnicy nie robi - dla nich ważne żeby dotykały ceramiki a nie metalu - a co jest w środku nie jest istotne. jak narazie nie słyszałam, żeby komuś na powłoka w przypadku tondeo odchodziła, odpryskiwała czy też się zcierała. być może ta powłoka krystaliczno-diamentowa faktycznie jest trwalsza niż zwykła ceramika osobiście polecam tondeo active cerion- u mnie spisuje się doskonale od wigilii
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 22:48   #1646
Momonia
Raczkowanie
 
Avatar Momonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Chyba sie na nia zdecyduje, bo na pewno jest o niebo lepsza od mojej poprzedniej, z płytkami metalicznymi, wartej 30 zl, która zreszta nieźle dala popalic (dosłownie) moim włosom.
o000agus a uzywasz jakiegos srodka do prostowania włosów??
Momonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 05:50   #1647
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

używam hot liss-a oczywiscie wloski sa troche bardziej suche i łamliwe ale nie widzę narazie większych zniszczeń i sianowatości
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 05:50   #1648
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

używam hot liss-a loreala oczywiscie wloski sa troche bardziej suche i łamliwe ale nie widzę narazie większych zniszczeń i sianowatości
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 06:36   #1649
Mokoo
Przyczajenie
 
Avatar Mokoo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

"mokoo - nie ma zasady ze im wieksza moc tym lepsza prostownica. co najwyżej żre więcej prądu tondeo active cerion nie ma 70 W tylko 25. nagrzewa sie w kilka sekund do temp 190 stopni. no i jest jedna z lepszych prostosnic "

Ok, nie będę się sprzeczać take info mam od mojego stylisty, a facet zna się na rzeczy. Ja je potwierdzam z autopsji miałam prostownice o mocy 30 i 100 przy tych drugich, efekt był piorunujący prostownica bardzo szybko niemal w 30 sek. rozgrzała sie a włoski za jednym pociągnięciem zmieniały się w tafle. Zgodzę się ,ze te o mniejszej mocy napewno sa bardziej energooszczędne,ale dziewczyny nasza struktura włosków jest tez nie obojętna; mając cienkie włoski nie trzeba nagrzewać prostownicy na maksa wystarczy w przyp. mojej znajomej do 100-120'C, ja juz potrzebuję min 140'C bo mam dużo gęstsze i mocno falowane. Im mniejsza temp tym częściej musimy przejechac po paśmie włosów, jak jest wystarczajaco nagrzana to po jednym przeciągnięciu bedzie efekt widoczny. Także, niema reguły każda z nas ma inne doświadczenia a pewnie nam wszystkim zalezy na tym,aby jak najszybciej ułożyć (wyprostowac fryzurkę ). A jeśłi chodzi o kondycję włosków to radze nie zabierac się za prostowanie bez dobrego preparatu choniącego włoski przed działaniem ciepła, moje włosy nie sa ani przesuszone ani zniszczone.Pozdrawiam Mokoo .

Edytowane przez Mokoo
Czas edycji: 2006-01-28 o 06:56
Mokoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 10:42   #1650
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ale że co, te pełnoceramiczne płytki to pic na wode?? To chyba niemożliwe...
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.