Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 20:12   #2071
Mania 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witajcie Chciałabym sobie kupić prostownce ale kompletnie nie mam pojecia jaką. Czy mogłybyscie mi doradzic jaką mam nabyć? Co myslicie o prostownicy Ga.Ma ?
Mania 33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 14:03   #2072
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mania33 ja proponuje Ci ta prostownice co sobie ostatnio kupilam, rewelacja, naprawde polecam...
a o prostownicy GA.MA niewiele wiem wiec nic Ci tu nie doradze... osobiscie polecam MPM Produkt, model BWT-B54 - cena 99zl.. ale wybor nalezy do Ciebie
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:58   #2073
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Mania 33
Witajcie Chciałabym sobie kupić prostownce ale kompletnie nie mam pojecia jaką. Czy mogłybyscie mi doradzic jaką mam nabyć? Co myslicie o prostownicy Ga.Ma ?
Mysle ze GA MA bedzie super. Ja mam Tondeo a to to samo prawie i jestem bardzo zadowolona. Zalezy tez jakie masz wlosy. jeli krecone, puszace sie czy falownae to Tondeo luba GAMA beda idealne
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 16:01   #2074
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Mysle ze GA MA bedzie super. Ja mam Tondeo a to to samo prawie i jestem bardzo zadowolona. Zalezy tez jakie masz wlosy. jeli krecone, puszace sie czy falownae to Tondeo luba GAMA beda idealne
A jakie są ich ceny?
__________________

"Wystarczy by smar całkowicie pokrył Twoje dłonie, a natychmiast zaczyna Cię swędzieć nos"




Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 16:17   #2075
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja za Tondeo dałam ok.285 zl. A za GA.Me trzeba dac chyba z 30 zl. mniej. Wejdz sobie na www.**********.pl Tam jest wszystko napisane. Ja mam tą z regulacja temperatury.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 14:54   #2076
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mania 33osobiście mogeCi polecić ga.mę. Mam tą z regulacją temperatury i zapłaciłam za nią o ile dobrze pamiętam ok.260zł, u grabci. Jest lekka i poręczna, włosy prostuje już po jednym pociagnięciu. Mam włosy kręcona i gama sobie z nimi świetnie radzi. Szybko sie nagrzewa(ok10s.). Ja wzięłam gamę z regulacją temperatury ponieważ gdy włosy są mocno skręcone po umyciu używam maxymalnej temperatury, a potem między kolejnymi myciami podprostowuje sobie włoski niższą temperaturą. Polecam
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 22:33   #2077
Mania 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 10
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Bardzo Wam dziekuje bo po przeczytaniu wszystkich postow zgłupiałam całkowicie Mam krecone włoski i puszące sie ,i nie moge sobie z nimi poradzić A chciałabym mieć prosciutkie Jeszcze raz bardzo dziekuje
Mania 33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 13:19   #2078
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja juz jestem właściwe zdecydowana na babyliss ne wtech 35 mm i chce ją zamowic przez internet, tylko nie wiem czy ten sklep jest ok, pro- sprzet .pl, czy ktoś juz kupował tam i mógłby mi cos powiedzeic na ten temat? z góry dziekuje
__________________
" Przez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami. "

Stanisław Cat-Mackiewicz


maracuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 13:23   #2079
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

maracuja ja kupowałam w tym sklepie. Jeżeli masz jakieś wątpliwosci to zawsze mozesz porozmawiać z włascicielką, np. przez gg. Ja zamawiałam u niej Game, z odbiorem osobistym w poznaniu, i wszystko było ok. Jestem w pełni zadowolona ze sprzętu.
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:55   #2080
maracuja
Raczkowanie
 
Avatar maracuja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Wyślij wiadomość przez ICQ do maracuja GG do maracuja
Talking Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dziekuje bardzo Juz zamowilam, nie moge sie doczekac az dostane mojego babylissa
__________________
" Przez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami. "

Stanisław Cat-Mackiewicz


maracuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 12:42   #2081
Kaska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 57
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez M@RT@
Dzięki yamaya!! Musze popatrzeć czy moja gama sie w niego zmieści. Myślałam ze mozna gdzieś zprawdzić te wymiary poniewaz Kaska007 dała mi to wyraźnie do zrozumienia ....
No i zgadza sie bo sa podane w sklepie internetowym Tics, albo na allegro stad je znalam.
Kaska007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 12:53   #2082
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Postanowione: w poniedziałek zamawiam Ga.Mę bez regulacji temperatury Początkowo chciałam kupić Tondeo z aktywną jonizacją, ale to jednak 50zł różnicy, które wolę wydać na kosmetyki do włosów. W związku z tym ponawiam pytanie, które już kiedyś tu zadałam: naczytałam się sporo o kosmetykach do prostowania, ale niewiele z tej lektury wyniosłam, bo skupiałam się głównie na L'Oreal Hot Liss i to na niego byłam zdecydowana. Dopiero niedawno dowiedziałam się, że najlepiej stosować go w ten sposób: mycie głowy -> suszenie z Hot Lissem -> prostowanie. Ja natomiast szukam preparatu, który mogłabym stosować na suche włosy, czyli: mycie głowy wieczorem -> pójście spać z mokrymi włosami -> rano prostowanie suchych. Zakupu muszę dokonać jak najszybciej, a czasu na przeglądanie po raz kolejny wszystkich wątków nie mam Czy możecie mi coś polecić?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 22:36   #2083
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Pójście z mokrymi włosami to nie jest najlepszy pomysł, z osobistego doświadczenia wiem, że lepiej je wysuszyć wieczorem suszarką i rano wyprostować. Kiedy rano moja Tondeo Eco Cerion ma prostować moją szopkę - efekt póścia spać z mokrymi włoskami, to owszem, świetnir się wyprostują, ale bardzo mocną się elektyzują i grywka wręć STOI i nie cce uklapnąć Kiedy włoski wieczorem potraktuje suszrką to rano jest git. Do prostowania używałam kiedyś oljeku RB ale ostanio przeżuciłam się na nowy jedwab CHI Farouk stworzony specjalnie do używania z prostownicą i bikje on 200 razy słynnego Biosilka na głowę. Prostowanie z nim jest samą przyjemnością
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 08:00   #2084
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Luna83
Pójście z mokrymi włosami to nie jest najlepszy pomysł, z osobistego doświadczenia wiem, że lepiej je wysuszyć wieczorem suszarką i rano wyprostować. Kiedy rano moja Tondeo Eco Cerion ma prostować moją szopkę - efekt póścia spać z mokrymi włoskami, to owszem, świetnir się wyprostują, ale bardzo mocną się elektyzują i grywka wręć STOI i nie cce uklapnąć Kiedy włoski wieczorem potraktuje suszrką to rano jest git. Do prostowania używałam kiedyś oljeku RB ale ostanio przeżuciłam się na nowy jedwab CHI Farouk stworzony specjalnie do używania z prostownicą i bikje on 200 razy słynnego Biosilka na głowę. Prostowanie z nim jest samą przyjemnością
Jak tzn. kiedy używasz CHI...wieczorem po umyciu na wilgotne włosy, czy rano na suche tuż przed prostowaniem?
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:40   #2085
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Luna83
Pójście z mokrymi włosami to nie jest najlepszy pomysł, z osobistego doświadczenia wiem, że lepiej je wysuszyć wieczorem suszarką i rano wyprostować. Kiedy rano moja Tondeo Eco Cerion ma prostować moją szopkę - efekt póścia spać z mokrymi włoskami, to owszem, świetnir się wyprostują, ale bardzo mocną się elektyzują i grywka wręć STOI i nie cce uklapnąć Kiedy włoski wieczorem potraktuje suszrką to rano jest git.
Tylko czy to nie zależy od konkretnych włosów? Ja zawsze chodzę spać z mokrymi i nie mam problemów z szopą - a przynajmniej nie większych, niż po wysuszeniu
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:47   #2086
zuza81
Raczkowanie
 
Avatar zuza81
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 192
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dziewczyny a co sądzicie o tej prostownicy

http://allegro.pl/item104627662_cera...a_dvd_hit.html

są dostepne w Media Markt w tej samej cenie, no i dodawana jest płyta o tych lokach za którymi prawie wszystkie szalejemy. Piszą również o potrójnej ochronie...

Bardzo prosze o skomentowanie tego produktu
zuza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 15:57   #2087
Makusia
Raczkowanie
 
Avatar Makusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Wątek jest bardzo długi...próbowałam znalesć odpowiedz, ale niestety mam mało czasu :/ Przepraszam jeśli się powtórzyło...
Mam proste włosy, jednak jeśli pojdę spać z mokrymi włosami odstają mi w różne strony i nie da się ich ułożyć. Suszarka równez nie daje tego efektu którego bym oczekiwała - włosy strasznie mi się puszą. Jaka prostownica byłaby dla mnie najlepsza?
Makusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 18:53   #2088
basienka_04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 4
GG do basienka_04
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dziewczyny ja caly czs sie zastanawiam nad GA.MA bez regulacji temp i ciagle sie wacham czy mozecie mi doradzic
basienka_04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 09:02   #2089
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez zuza81
dziewczyny a co sądzicie o tej prostownicy

http://allegro.pl/item104627662_cera...a_dvd_hit.html

są dostepne w Media Markt w tej samej cenie, no i dodawana jest płyta o tych lokach za którymi prawie wszystkie szalejemy. Piszą również o potrójnej ochronie...

Bardzo prosze o skomentowanie tego produktu
Wyglada obiecujaco. Chetnie bym ja wyprobowala, ale mam jakies opory co do Remingtonow. Krazyly jakies legendy, ze sa kiepskie. Ale to moze tylko dotyczylo ich starszych produktow.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 13:59   #2090
M@RT@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 95
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Basienka 04 ja mam game (jednak z reg.temp) i jestem z niej strasznie zadowolona!! Jak masz kaieś bardziej konkretne pytania to postaram sie na nie odpowiedziec
M@RT@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 13:59   #2091
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Czytałam ten wątek przez kilka tygodni, zanim zdecydowałam się na zakup prostownicy.
Wybrałam tondeo eco cerion - bez regulacji.
Myślę, że po 5 miesiącach używania moja opinia będzie obiektywna i przydatna.

Prostownica sprawuje się bez zarzutu, jest wygodna, brak jakichkolwiek objawów zniszczenia, zużycia czy czegoś takiego.
Włosy - z natury suche, puszące się, sianowate, farbowane-rozjaśniane - po tych 5 miesiącach używania prostownicy średnio co 3 dni, przy użyciu biosilku - SĄ WSPANIAŁE!!!
Absolutnie doskonałe - błyszczące, sypkie, proste lub podwinięte, wywinięte - w zależności od tego co z nimi zrobię, i nie zniszczone. W międzyczasie byłam 2 razy u fryzjera - potwierdził moją opinię o kondycji włosów.
Nie wyobrażam sobie już życia bez prostownicy. Błogosławię tego kogoś, kto takie cudo stworzył.

Używałam też osisa ale to jakieś nieporozumienie - przed temperaturą może i chroni, ale dodatkowych zalet nie ma, a wręcz ma wady - włosy są suche, matowe, twarde, elektryzują się i efekt jest prostowania krótszy.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:38   #2092
Adrina_15
Przyczajenie
 
Avatar Adrina_15
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mam małe pytanko, otóż ile zajmuje wam prostowanie włosów bo mi aż godzine, nie wiem czy to zależy od mojej prostownicy ?? noi nie wiem co myślicie o prostownicach szklanych ??? są tak samo dobre jak ceramiczne ???
Adrina_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:47   #2093
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Adrina_15
mam małe pytanko, otóż ile zajmuje wam prostowanie włosów bo mi aż godzine, nie wiem czy to zależy od mojej prostownicy ?? noi nie wiem co myślicie o prostownicach szklanych ??? są tak samo dobre jak ceramiczne ???
ojejku..godzine az..... mi zajmuje to z Tondeo eco-cerion moze tak niecałe 5 minut a moze i mniej (nie liczylam). A mam długie dość, puszące sie i wycieniowane włosy.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 22:49   #2094
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja któryś raz z kolei polecam Wam tondeo eco-cerion nigdy nie przypuszczałam ze moge miec tak piękne włosy. Odkąd jej uzywam to mam takie o jakich marzyłam. to najlepsza prostownica i inne sie chowają bo mialam pare różnych i bez porówniania. Tondeo jest najlepsza i warto zainwesowac w nia tyle kasy
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 09:20   #2095
magda_wiki
Raczkowanie
 
Avatar magda_wiki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 53
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ostatnio chodzę spać z mokrymi włosami, rano je prostuje prostownica Ga.Ma. Prostowanie mi zajmuje ok 10 min.
magda_wiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 09:29   #2096
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez magda_wiki
Ostatnio chodzę spać z mokrymi włosami, rano je prostuje prostownica Ga.Ma. Prostowanie mi zajmuje ok 10 min.
A jakiego preparatu używasz do prostowania?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 19:42   #2097
Adrina_15
Przyczajenie
 
Avatar Adrina_15
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

no właśnie i jak miałam codziennie prostować włosy to mnie bierze, zwłaszcza kiedy miałabym wstawać godzinę wcześniej noi chyba zacznę zbierać na nową prostownice... czytałam mnustwo różnych wypowiedzi i z tego co wiem to najczęściej kupowaną prostownicą jest Ga.Ma. no a więc może nidługo <??> stanę się jej nową właścicielką ? a tak a propo to jakie produkty polecacie takie które pomagają utzrymać proste włosy i takie które po których włosy się nie niszczą... ?
Adrina_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 21:26   #2098
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

kupilam ostatnio prostownice tondeo cerion activ od Grabcia78 (super sprzedawczyni!!!) i do tego spray przy uzyciu prostownicy wella flat iron spray. ten zestaw jest powalajacy !!! To juz moja trzecia prostownica i mam porownanie w kazdej cennie. potwierdza sie - drozsze lepsze. Przynajmniej w moim przypadku. Wlosy nie pusza ani nie skrecaja sie nawet przy wilgotnym, deszczowym powietrzu. Nawet jak kropil deszcz . Poza tym efekt utrzymuje sie super dlugo.
IDEALNIE. REWELACJA. POLECAM
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 23:32   #2099
bohema84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

witajcie dziewczyny. ja polecam baaardzo prostownice "Strat... perm perm" moj fryzjer ich uzywa, sa swietne, wogole nie ciagna i nie szarpia wlosow, rewelka ! ! ! powiedzial mi,ze kupuje je od profesjonalnego dostawcy.
nawet zdobylam adres- ww.cscom.pl Po;ecam dziewczyny, nie zawiedziecie sie.
pozdrawiam biohemka.
bohema84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 23:39   #2100
bohema84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

..dodam jeszcze ,ze trzeba na stronce www.cscom.pl wejsc w marke "create" a nastepnie w link prostownice. polecam i zachecam .
cena nie jest moze niska, ale jakosc kosztuje
pozdr.pa
bohema84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.