Fryzjer - Lublin - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-11, 15:30   #2761
agusiek2323
Raczkowanie
 
Avatar agusiek2323
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 216
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy znacie kogoś, kto robi ładnie i niedrogo refleksy/ombre?
agusiek2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:01   #2762
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Przymierzam się do podcięcia włosów i grzywki, chciałabym pojść do Pani Marleny z Narutowicza, ale nie wiem jak wygląda u nich sprawa z terminami, mam nadzieję, że w jedną sobót uda mi sie tam dotrzeć

Teraz jest studniówkowy okres więc pewnie wiele z Was decyduję się na jakieś upięcia i fryzury. Jeśli macie jakieś namiary na salon, gdzie robią w miarę naturalnie wyglądające fryzury, a najlepiej jakieś fryzurki na prostych włosach bez upinania to proszę o info
Szykuje mi się imprezka i powoli rozglądam się za jakąś alternatywą
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 18:34   #2763
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy można w tym mieście liczyć na pocieniowanie (bez mycia, bez podcinania dodatkowego o ileśtam cm) włosków w cenie raczej nie wyższej niż 55 pln? jak na razie orientowałam się tylko w 2 salonach i życzą sobie 70 zł, co moim zdaniem nie jest małą kwotą jak na proste przejechanie nożyczkami gdzie-niegdzie
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 07:39   #2764
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Czy można w tym mieście liczyć na pocieniowanie (bez mycia, bez podcinania dodatkowego o ileśtam cm) włosków w cenie raczej nie wyższej niż 55 pln? jak na razie orientowałam się tylko w 2 salonach i życzą sobie 70 zł, co moim zdaniem nie jest małą kwotą jak na proste przejechanie nożyczkami gdzie-niegdzie
Ja mysle ze w salonach "osiedlowych w stylu Anna Dorota czy Karolina"bylo by to tansze niz w jakims Studio loreal cos tam. Moze jest kolo ciebie taki salon?

Pisze z telefonu moge gubic literki.
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 11:09   #2765
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, macie jakąś opinię o salonie Malinowa Owca?
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 13:31   #2766
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Ja mysle ze w salonach "osiedlowych w stylu Anna Dorota czy Karolina"bylo by to tansze niz w jakims Studio loreal cos tam. Moze jest kolo ciebie taki salon?

Pisze z telefonu moge gubic literki.
A mam koło siebie na ul. Kolorowej jakiś salon, ciekawość mnie teraz bierze jak z obcinaniem u nich Ale chyba sobie upoluję grupon

I zależy mi żeby oddać się w ręce dobrego fryzjera, bo włosy mam do tyłka, niezniszczone i oprócz podcinania końcówek nic z nimi nie robię od 3 lat. Jak mi ktoś zrobi kupę na włosach to chyba do sądu pozwę

Jakieś opinie nt:
1. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny, ul. Sławinkowska 4
2. Latająca Owca, ul. Koncertowa (Manicure, zabiegi na twarz - ok. Czeka mnie niedługo jeszcze masaż u nich. BARDZO ciekawa jestem jak tam z fryzjerstwem? Szczególnie mnie interesuje ta opinia bo na internecie niesamowicie dużo negatywnych opinii..)
3. Salon BETZ, al. Racławickie (prawda, że najlepsi stamtąd odeszli? czy jest tam obecnie dobra załoga?)
4. Galeria Fryzur METAMORFOZA, ul. T.Zana
?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 13:35   #2767
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A mam koło siebie na ul. Kolorowej jakiś salon, ciekawość mnie teraz bierze jak z obcinaniem u nich Ale chyba sobie upoluję grupon
Salon Prestiż? Nie bardzo pomogę, ale brat się tam obcinał - tylko maszynką bez żadnych udziwnień i zapłacił 30 zł
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 20:02   #2768
kasiulecka89
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiulecka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 948
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, a co sądzicie o Magii Fryzur na Czechowskiej?
__________________
dobra pamięć nie gwarantuje dobrych wspomnień.
kasiulecka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 15:36   #2769
NUTELLA87
Raczkowanie
 
Avatar NUTELLA87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

W którym salonie zrobię flamboyage/sombre?? +dobre strzyżenie
__________________
save a bed, sleep in my arms...



-stawiam sobie cele, które realizuję, powoli... ale realizuje
NUTELLA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 09:11   #2770
NUTELLA87
Raczkowanie
 
Avatar NUTELLA87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Tymianek13 Magda robiła mi fryzurę ślubną- byłam zadowolona, fryzura długo się trzymała także polecam jesli chodzi o upięcia, kolezanka też byla i równiez zadowolona
__________________
save a bed, sleep in my arms...



-stawiam sobie cele, które realizuję, powoli... ale realizuje
NUTELLA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 09:58   #2771
cacanka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Witam, drogie panie.
Poszukuje dobrego fryzjera i makijażystki na ślub w Lublinie, ślub mam w czerwcu ale muszę zacząć się powoli rozglądać. Macie kogoś godnego do polecenia???
Njalepiej żeby fryzjer wraz z makijażystką było w jednym miejscu,żeby nie tracić czasu na dojazdy na drugi koniec miasta.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
cacanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 18:10   #2772
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez cacanka21 Pokaż wiadomość
Witam, drogie panie.
Poszukuje dobrego fryzjera i makijażystki na ślub w Lublinie, ślub mam w czerwcu ale muszę zacząć się powoli rozglądać. Macie kogoś godnego do polecenia???
Njalepiej żeby fryzjer wraz z makijażystką było w jednym miejscu,żeby nie tracić czasu na dojazdy na drugi koniec miasta.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
polecam Irenę albo Magde od Karola brzyskiego, na miejscu jest też makijażystka Ola Szymanek. Może Ci się jeszcze uda, bo trochę późnooo
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:23   #2773
Chocolade
Przyczajenie
 
Avatar Chocolade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez NUTELLA87 Pokaż wiadomość
W którym salonie zrobię flamboyage/sombre?? +dobre strzyżenie


Dołączam z pytaniem. Czy ktoś już próbował w Lublinie flamboyage? Mam naturalne wlosy do pasa i mam obawy przed oddaniem ich w rece kogos nie poleconego.
Chocolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 19:12   #2774
kama82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez cacanka21 Pokaż wiadomość
Witam, drogie panie.
Poszukuje dobrego fryzjera i makijażystki na ślub w Lublinie, ślub mam w czerwcu ale muszę zacząć się powoli rozglądać. Macie kogoś godnego do polecenia???
Njalepiej żeby fryzjer wraz z makijażystką było w jednym miejscu,żeby nie tracić czasu na dojazdy na drugi koniec miasta.
Z góry dziękuję za odpowiedz.

Ja również polecam duet Irena + Ola Szymanek. Genialne dziewczyny i naprawdę czynią cuda. Ja oddałam się w ich ręce w dzień ślubu i byłam baaardzo zadowolona. Chociaż nie wiem czy jak masz ślub w czerwcu, to na umówienie się nie będzie już za późno. ale próbuj, moze akurat wstrzelisz się w wolny termin.
kama82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 23:03   #2775
Nadia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy któraś z pań orientuje się może ile kosztuje w Platinium strzyżenie krótkich włosów i ile czeka się na wizytę w salonie?
Nadia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 07:17   #2776
anna2007
Raczkowanie
 
Avatar anna2007
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja mogę polecić na botox fryzjerkę do której trafiłam przez mojego chłopaka, jest to salon na ul Wyszyńskiego a pani nazywa się Ania.
Robi bardzo dobrze i daje upust na kilka zabiegów.Naprawdę mogę polecić,a włosy po tym zabiegu są w super stanie.
anna2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 07:31   #2777
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Słyszałam o tym botoksie, z tym,że trzeba pielęgnować włosy specjalnym szamponem.
A jak to wygląda cenowo?
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 07:54   #2778
anna2007
Raczkowanie
 
Avatar anna2007
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer - Lublin

Zapłaciłam 100zł i dostałam właśnie szampon Tahe po zabiegu,a na kolejny jestem już zapisana za 70, a włosy mam za łopatki, a co do strzyżeń to mam super wycieniowane włosy na całej długości za jedyne 25 zł, nie wydałabym kroci na strzyżenie włosów,bo moim zdaniem, a mam takie doswiadczenie że za 50 zł wcale nie będzie lepiej obcięte niż za 25.
anna2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 07:57   #2779
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Nie no może masz i racje,napisz mi na priv kontakt do tej fryzjerki,podejdę tam i zobaczę,czy mi coś wyczaruje,a z botoksem poczekam .

Nadia a do kogo chcesz tam usiąsc?

Edytowane przez marchewkowa2014
Czas edycji: 2015-02-07 o 08:01
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 13:32   #2780
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

w Platinium strzyz kosztuje 120zl, a czeka sie przynajmniej dwa tygodnie.
mozna do nich pisac na fb: https://www.facebook.com/platinium.lublin odpisują. Ja polecam Marlenę, migiczne ręce
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 09:28   #2781
MissHeresy
Raczkowanie
 
Avatar MissHeresy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lubelskie i IE
Wiadomości: 156
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
Chez madlen jak najbardziej mogę polecić, Martę i Magdę (teraz chyba jest na urlopie) do koloryzacji, panią Basię na cięcie
To ja ponawiam pytanie przy okazji, wiem, że łatwo jest zadawac pytania niż doradzić ale cóż, jestem egoistką i liczę na waszą pomoc.

Zatem szukam kogoś do krótkich fryzur (Pani Basia wspomniana będzie ok?). Mój brat ścinał się w Montowni u Artura i wyglądało to perfekcyjnie, ale czy chłopów ścina się tak samo jak laski? Mam małego irokeza, bardzo krótkiego, teraz myślę o asymetrii jakiejs więc potrzenuję mistrza Platinium odpada, za drogo, rozumiem, że za usługę trzeba płacić ale jednakowoż ich ceny mnie przerażają.

Z góry dziękuję.
MissHeresy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 09:34   #2782
cacanka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, a była któraś z was w salolnie fryzjerskim Katarzyna Flor autorskie studio fryzjerskie na ulicy Tumidajskiego 2A oraz Gosia Rojek Beauty Art-makijażystka razem pracują. Interesuje mnie u nich makijaż ślubny i fryzura??? czy może, któraś z was mi je polecić???
cacanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:04   #2783
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny Byłam jakies 3 tygodnie temu w Platinium Hair Design u Pani Marleny.Na wizyte czekałam poltora miesiaca,spodziewalam sie wielkiego wow..a jestem rozczarowana.
Byłam na koloryzacji i strzyzeniu,znudzona moim kolorem(całe zycie pasemka blond na naturalnym ciemnym chlodnym blondzie)juz mi sie przejadły i chcialam jakies odmiany.Nadal chcialam zostac przy blondzie ale mialam dosc pasemek ,chcialam jednolity kolor w jakims fajnym stonowanym blondzie przy czym wyraznie zaznaczylam ze bez zoltych lub takich kurczakowych odcieni.Po przeprowadzonym wywiadzie Pani Marlena stwierdzila ze zrobi sredni z domieszką jakiegos pudrowego a zeby calkowicie kolor nie byl w zimnej tonacji.No i wszystko byloby super gdyby nie to ze przy glowie wyszedl rudawo-miodowy a na reszcie nijaki mysi blond bez zadnego połysku .Moze sie nie dogadałysmy dokladnie co do koloru ,moglam pojsc z jakims zdjeciem czego dokladnie oczekuje ale liczylam ze kolor bedzie jednolity na calej dlugosci wlosow i ze dokladnie sie zrozumiałysmy.
Co do strzyzenia jestem zadowolona,bo chcialam tylko podciac koncowki i lekko wycieniowac zadnych cudow,natomiast kolor jak dla mnie nie do przyjecia
Wiem ze Pani Marlena ma wielkie grono stałych klientek i nie mowie jej NIE ale po prostu u mnie jakos to nie wyszlo,
Z modelowania rowniez bylam wyjatkowo zadowolona,chociaz jedna strone modelowała mi praktykantka i mialam niedosuszone włosy i jakos tak dziwnie powywijane w rozne strony.Ja rozumiem ze ta dziewczyna chce sie uczyc ale w takim wypadku powinni troche zjechac z ceny bo nie po to płacimy kilkaset złotych zeby wlosy ukladała nam stazystka.
Tak wiec suma sumaru za wizyte zapłacilam 450 zł za kolor+strzyzenie+rytuał kerastase.Jak dla mnie zdecydowanie za drogo.
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:27   #2784
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

A ja mam od kilku dni taką fryzurkę, co myślicie,jakbym sobie teraz walneła karmel?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie3592.jpg (125,6 KB, 54 załadowań)
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:07   #2785
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez anna2007 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić na botox fryzjerkę do której trafiłam przez mojego chłopaka, jest to salon na ul Wyszyńskiego a pani nazywa się Ania.
Robi bardzo dobrze i daje upust na kilka zabiegów.Naprawdę mogę polecić,a włosy po tym zabiegu są w super stanie.
Mozesz powiedziec jak nazywa sie ten salon i gdzie dokladnie sie znajduje?Jestem ciekawa na czym polega ten zabieg?
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 17:57   #2786
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Wyszyńskiego 11 , Studio Fryzur A&M

Byłam,włosy faktycznie super po tym botoksie, siostra też się wybiera
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 09:11   #2787
vinyl
Raczkowanie
 
Avatar vinyl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 56
Send a message via Skype™ to vinyl
Dot.: Fryzjer - Lublin

Sprawdziłam Platinium Hair Design: obsługa przemiła, zarówno Pani Marlena, jak i stażystka Klaudia sympatyczne i profesjonalne. Co do usługi, byłam zadowolona, ale nie na 100%. Poprosiłam o sombre, dostałam zwykłe ombre za 340zł, a kolor na odrostach odrobinę za ciemny, odcina się od naturalnego. Wyszłam z poczuciem, że mogło być lepiej za taką cenę.

Szukając dalej idealnego salonu, umówiłam się do BETZ: plotki, że stara, dobra ekipa juz tam nie pracuje są niestety prawdą. Wizytę miałam w sobotę: w salonie PUSTKI. Nikogo. Pani Ola powiesiła płaszcz do szafy, po czym zapytała, co robimy. Gdy usłyszała, że ombre, stwierdziła, że go nie zrobi, bo włosy wyjdą.. pomarańczowe. Farbuję na ombre od dobrych kilku lat i nigdy nie miałam takiego problemu, ale kiedy zaskoczona pytałam, dlaczego, pani nie potrafiła mi opowiedzieć. Stwierdziła tylko, że jesli się upieram, ona zabieg (nie wyjaśniła, jaki), zrobi, ale za efekt nie odpowiada. Słysząc to wstałam z fotela i grzecznie się pożegnałam.

We wtorek idę do Mafii Piękna...
__________________
only vinyl is real.
vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 16:48   #2788
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Moja siostra była na botoksie i też zadowolona, a więc możemy polecić szczerze.
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:18   #2789
justyna_6
Raczkowanie
 
Avatar justyna_6
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 64
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez vinyl Pokaż wiadomość

We wtorek idę do Mafii Piękna...
Heej, wlasnie planuje sie tam wybrac!
czekam na Twoje sprawozdanie ;p
justyna_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 08:03   #2790
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez justyna_6 Pokaż wiadomość
Heej, wlasnie planuje sie tam wybrac!
czekam na Twoje sprawozdanie ;p
Też jestem ciekawa opini Kiedyś czesałam się tam i wykonywałam makijaż i wyszłam z mieszanymi uczuciami.
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.