Kandydaci 2013 - AGH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 21:05   #1
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Smile

Kandydaci 2013 - AGH


Cześć wszystkim Zakładam ten wątek w celu zorientowania się, czy są tu może jakieś dziewczyny lub może też chłopcy, którzy chcą w tym roku aplikować na AGH ? Jeśli tak, to na co ? Co was interesuje? A może znajdzie się jakaś bratnia dusza do mojej, w której siedzi zamiłowanie do geologii, i właśnie na to chciałaby aplikować ? Czekam na odpowiedzi!
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:23   #2
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Hej

Przywitam się także tutaj, bo też jestem ciekawa czy ktoś jeszcze tu taki jest A rozważam Górnictwo i Geologię dlatego, że geologia wydaje mi się być ciekawa Chociaż logistyka również wydaje mi się pociągająca
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:31   #3
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez blaszok Pokaż wiadomość
Hej

Przywitam się także tutaj, bo też jestem ciekawa czy ktoś jeszcze tu taki jest A rozważam Górnictwo i Geologię dlatego, że geologia wydaje mi się być ciekawa Chociaż logistyka również wydaje mi się pociągająca
Mnie też strasznie ciekawi ile ludzi jest zainteresowanych moimi 'wymysłami' geologicznymi.
Masz racje , geologia jest bardzo ciekawa, ale mało praktyczna jeżeli chodzi o rynek pracy.. A co do logistyki, to mi sie wydaje ze ten kierunek jest mega, i jeżeli bym patrzyła na dobry start w przyszłość jeżeli chodzi o łatwość w znalezieniu pracy to też bym logistyke brała pod uwagę. Ale co ja poradzę jak chce się uczyć tego co mnie kręci niezależnie od tego czy mi się to w życiu przyda. Wiem dziwna jestem.
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:38   #4
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
Mnie też strasznie ciekawi ile ludzi jest zainteresowanych moimi 'wymysłami' geologicznymi.
Masz racje , geologia jest bardzo ciekawa, ale mało praktyczna jeżeli chodzi o rynek pracy.. A co do logistyki, to mi sie wydaje ze ten kierunek jest mega, i jeżeli bym patrzyła na dobry start w przyszłość jeżeli chodzi o łatwość w znalezieniu pracy to też bym logistyke brała pod uwagę. Ale co ja poradzę jak chce się uczyć tego co mnie kręci niezależnie od tego czy mi się to w życiu przyda. Wiem dziwna jestem.
tylko często lepiej studiować coś, co nas interesuje, niż potem męczyć się na studiach/w pracy i nie mieć z tego żadnej radości

no właśnie, bo logistyka jest i ciekawa, i daje dobre perspektywy
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:43   #5
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez blaszok Pokaż wiadomość
tylko często lepiej studiować coś, co nas interesuje, niż potem męczyć się na studiach/w pracy i nie mieć z tego żadnej radości

no właśnie, bo logistyka jest i ciekawa, i daje dobre perspektywy
To jest właśnie moja myśl przewodnia przy wyborze tego kierunku, aczkolwiek obawiam się tego ze nagle mi się odmieni :P
No jak ciebie logistyka jeszcze interesuje, ciekawi to musisz się nieźle zastanowić
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:45   #6
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
To jest właśnie moja myśl przewodnia przy wyborze tego kierunku, aczkolwiek obawiam się tego ze nagle mi się odmieni :P
No jak ciebie logistyka jeszcze interesuje, ciekawi to musisz się nieźle zastanowić
oj, uwierz mi, że czekają mnie godziny długich rozkmin
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:49   #7
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez blaszok Pokaż wiadomość
oj, uwierz mi, że czekają mnie godziny długich rozkmin
Jeżeli dostane się na wszystkie 3 uczlenie, na które będę składać to na pewno też bede miała ładny dylemat. Bo każda uczelnie ma COŚ
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 21:52   #8
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
Jeżeli dostane się na wszystkie 3 uczlenie, na które będę składać to na pewno też bede miała ładny dylemat. Bo każda uczelnie ma COŚ
a na jakie jeszcze składasz?
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:54   #9
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez blaszok Pokaż wiadomość
a na jakie jeszcze składasz?
UMCS i SGGW , zastanawiam się jeszcze nad PŚ i UŚ, ale wydaje mi się ze to już bez sensu aby na tyle uczelni skladać skoro priorytetem moim jest agh no i umcs ma mi bardzo wiele do zaoferowania ze względu na te moje zainteresowania
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 21:59   #10
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
UMCS i SGGW , zastanawiam się jeszcze nad PŚ i UŚ, ale wydaje mi się ze to już bez sensu aby na tyle uczelni skladać skoro priorytetem moim jest agh no i umcs ma mi bardzo wiele do zaoferowania ze względu na te moje zainteresowania
z jednej strony lepiej się zabezpieczyć kilkoma uczelniami, a z drugiej kasa też na to idzie..
i widzę, że niezły rozrzut po Polsce: małopolskie, śląskie, lubelskie
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 22:01   #11
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez blaszok Pokaż wiadomość
z jednej strony lepiej się zabezpieczyć kilkoma uczelniami, a z drugiej kasa też na to idzie..
i widzę, że niezły rozrzut po Polsce: małopolskie, śląskie, lubelskie
no i do tego mazowieckie - sggw według mnie to ten rozrzut jest i tak mały ze względu ze wszystko się koncentruje wschód- południe PL. A ja sama jestem w lubelskiego i lbn to jakoś za blisko, chce dalej
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 22:03   #12
blaszok
Zakorzenienie
 
Avatar blaszok
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 502
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
no i do tego mazowieckie - sggw według mnie to ten rozrzut jest i tak mały ze względu ze wszystko się koncentruje wschód- południe PL. A ja sama jestem w lubelskiego i lbn to jakoś za blisko, chce dalej
też mnie kusi, żeby wyrwać się ze śląskiego
blaszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 22:04   #13
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez blaszok Pokaż wiadomość
też mnie kusi, żeby wyrwać się ze śląskiego
A mnie z kolei ciągnie w te rejony
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 08:29   #14
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Hej, zgłaszam się
Ja chciałabym studiować Informatykę i Ekonometrię - 100% moich zainteresowań, skakałam do nieba, gdy znalazłam ten kierunek i to na mojej wymarzonej uczelni.
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:20   #15
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Hej, zgłaszam się
Ja chciałabym studiować Informatykę i Ekonometrię - 100% moich zainteresowań, skakałam do nieba, gdy znalazłam ten kierunek i to na mojej wymarzonej uczelni.
Cześć
Znam to uczucie, o taak.
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:23   #16
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Teoretycznie nie wiem jeszcze jak z funduszami, czy dam radę się utrzymać w Krakowie, ale składałabym na budownictwo/geodezję/air/mechanikę i budowę maszyn nie wiem, chcę coś, co mi względnie zagwarantuje pracę, może być trudne... Raczej się wszędzie powinnam dostać macie jakieś propozycje?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:28   #17
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Teoretycznie nie wiem jeszcze jak z funduszami, czy dam radę się utrzymać w Krakowie, ale składałabym na budownictwo/geodezję/air/mechanikę i budowę maszyn nie wiem, chcę coś, co mi względnie zagwarantuje pracę, może być trudne... Raczej się wszędzie powinnam dostać macie jakieś propozycje?
Co zdawałaś na maturze i jakie wyniki podejrzewasz mieć ?
Ja mam takie propozycje, że wszystkie kierunki , które rozpatrujesz wiążą się z dobrym startem w przyszłość i to jeszcze po tej uczelni, która cieszy się dobrą renomą. Dlatego teraz musisz się zastanowić, co z tego bardziej cię interesuje Ale od siebie , powiem ze odrzuciłabym geodezje, bo wszedzie geodetów jest wielu, bardzo wielu i zapotrzebowanie spada. Odnośnie innych kierunków to jest nieco inaczej.

Z funduszami się nie martw. Na pewno dasz radę. Ja mam podobny problem, ale jakoś się będzie kombinować.. takie to życie studenckie jest :P
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 13:19   #18
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Teoretycznie nie wiem jeszcze jak z funduszami, czy dam radę się utrzymać w Krakowie, ale składałabym na budownictwo/geodezję/air/mechanikę i budowę maszyn nie wiem, chcę coś, co mi względnie zagwarantuje pracę, może być trudne... Raczej się wszędzie powinnam dostać macie jakieś propozycje?
Z tego co słyszałam (ale ludzie dużo gadają no i często głupoty):
-w Małopolsce nagromadzenie geodetów już dawno przerosło normę,
-w całej Polsce od jaki 3-4 lat jest "bum'' na budownictwo...
-mechanika i budowa maszyn - skoro Cię interesują takie rzeczy, no to spoko
-AiR to chyba bardzo ciekawy kierunek

Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na AiR. A nie interesuje Cię żaden kierunek z branży IT? To najprężniej rozwijająca się branża w Polsce, praca raczej gwarantowana ;>
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 13:35   #19
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
Co zdawałaś na maturze i jakie wyniki podejrzewasz mieć ?
Ja mam takie propozycje, że wszystkie kierunki , które rozpatrujesz wiążą się z dobrym startem w przyszłość i to jeszcze po tej uczelni, która cieszy się dobrą renomą. Dlatego teraz musisz się zastanowić, co z tego bardziej cię interesuje Ale od siebie , powiem ze odrzuciłabym geodezje, bo wszedzie geodetów jest wielu, bardzo wielu i zapotrzebowanie spada. Odnośnie innych kierunków to jest nieco inaczej.

Z funduszami się nie martw. Na pewno dasz radę. Ja mam podobny problem, ale jakoś się będzie kombinować.. takie to życie studenckie jest :P
Mata PP 98% (przeoczyłam coś w zamkniętych )
Mata PR ok. 80% (wiem, że mogę mieć 100% z palcem w tyłku, ale wolę matę konkretną, a nie dziabranie się z kombinatoryką i prawdopodobieństwem )
Fizyka PR - czekam na klucz ale nie będzie raczej lepiej niż mata koło 70% ?
Angielski PR ok. 70-75 %

Geodezja ma fajną robotę, ale wiem, że sporo tego, szczególnie , że na uniwersytetach też jest taki kierunek

No i oprócz funduszy dochodzi fakt bycia ponad 100km od TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam (ale ludzie dużo gadają no i często głupoty):
-w Małopolsce nagromadzenie geodetów już dawno przerosło normę,
-w całej Polsce od jaki 3-4 lat jest "bum'' na budownictwo...
-mechanika i budowa maszyn - skoro Cię interesują takie rzeczy, no to spoko
-AiR to chyba bardzo ciekawy kierunek

Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na AiR. A nie interesuje Cię żaden kierunek z branży IT? To najprężniej rozwijająca się branża w Polsce, praca raczej gwarantowana ;>
Dużo osób idzie, ale ponad połowa odpada co nie zmienia faktu, że jako kobiecie będzie mi ciężej w tej branży już na starcie...

Wszystko mnie interesuje, techniczne zagadnienia mogę chłonąć, byle nie humanistyczne gdybania

Z grupy IT czyli konkretnie co masz na myśli ? Czysta informatyka - niby mogę się nauczyć, wszystko jest dla ludzi, ale to jeden z niewielu kierunków, które odrzucam już od początku, nie lubię tego po prostu i jakieś takie pozostałości po stereotypowym matinfie-noliferze

Jestem otwarta na propozycje
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 14:28   #20
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Mata PP 98% (przeoczyłam coś w zamkniętych )
Mata PR ok. 80% (wiem, że mogę mieć 100% z palcem w tyłku, ale wolę matę konkretną, a nie dziabranie się z kombinatoryką i prawdopodobieństwem )
Fizyka PR - czekam na klucz ale nie będzie raczej lepiej niż mata koło 70% ?
Angielski PR ok. 70-75 %

Geodezja ma fajną robotę, ale wiem, że sporo tego, szczególnie , że na uniwersytetach też jest taki kierunek

No i oprócz funduszy dochodzi fakt bycia ponad 100km od TŻ ...

Jestem otwarta na propozycje
Uważam, że wybierając studia, chłopak nie powinien odgrywać żadnej roli. Wiele znam dziewczyn, które dla faceta zostały w rodzinnym mieście na gorszych uczelniach, a 3 miesiące później wielka love się skończyła i teraz niesamowicie tego żałują. Jak macie być razem, to będziecie, nieważne ile km od siebie.

Fajne masz wyniki Na większość kierunków się dostaniesz, więc możesz wybierać do woli Ja liczę na 90kilka% z matmy PR, dlatego już uważam się za studentkę AGH A zwyczajnej infy studiować nie chcę (próg w tamtym roku: 905/1000 ), wolę właśnie moją Infę z Ekonometrią.

A kiedy się wyprowadzacie na studia? Dopiero w październiku?
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 16:20   #21
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Uważam, że wybierając studia, chłopak nie powinien odgrywać żadnej roli. Wiele znam dziewczyn, które dla faceta zostały w rodzinnym mieście na gorszych uczelniach, a 3 miesiące później wielka love się skończyła i teraz niesamowicie tego żałują. Jak macie być razem, to będziecie, nieważne ile km od siebie.

Fajne masz wyniki Na większość kierunków się dostaniesz, więc możesz wybierać do woli Ja liczę na 90kilka% z matmy PR, dlatego już uważam się za studentkę AGH A zwyczajnej infy studiować nie chcę (próg w tamtym roku: 905/1000 ), wolę właśnie moją Infę z Ekonometrią.

A kiedy się wyprowadzacie na studia? Dopiero w październiku?
Po 4 latach stażu jednak odgrywa istotną rolę w moim życiu (on twierdzi, że mogę i za granicę jechać studiować, to ja sama się tu przywiązuję) a chodzi o to, że on po technikum jest i będzie potrzebował pomocy w macie/fizyce/chemii a ja ewentualnie w tej części bardziej zawodowej

Nie wiem nie wiem muszę się sprężać z myśleniem
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 17:29   #22
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

A nie możecie wybrać jednej uczelni?
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 17:42   #23
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
A nie możecie wybrać jednej uczelni?
Nie, bo on woli zaocznie , bo złapał pracę w jego kierunku (elektronika), nie dość , że pieniądze to jeszcze praktyka w zawodzie i wszystko legalnie na umowę a do Krk za daleko dojeżdżać, PŚ mu zostaje (moja druga opcja)
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 18:18   #24
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Nie, bo on woli zaocznie , bo złapał pracę w jego kierunku (elektronika), nie dość , że pieniądze to jeszcze praktyka w zawodzie i wszystko legalnie na umowę a do Krk za daleko dojeżdżać, PŚ mu zostaje (moja druga opcja)
A ty nie chcesz się zdecydować na tę drugą opcję ? Tam też są dobre oferty edukacji. Nie mniej jednak, jak wybierzesz agh to będziecie postawieni przed niezłą próbą wytrzymałości
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 20:16   #25
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
A ty nie chcesz się zdecydować na tę drugą opcję ? Tam też są dobre oferty edukacji. Nie mniej jednak, jak wybierzesz agh to będziecie postawieni przed niezłą próbą wytrzymałości
Otóż to

Ja bardzo chcę już październik
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 20:21   #26
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Otóż to

Ja bardzo chcę już październik
Ja tak samo. Z jednej strony się ciesze na myśl o tak długich wakacjach, a z drugiej to ich nie chce, bo nie chce cierpieć na 'nic nierobienie'
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 23:06   #27
iamvegas
Wtajemniczenie
 
Avatar iamvegas
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 531
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Nie, bo on woli zaocznie , bo złapał pracę w jego kierunku (elektronika), nie dość , że pieniądze to jeszcze praktyka w zawodzie i wszystko legalnie na umowę a do Krk za daleko dojeżdżać, PŚ mu zostaje (moja druga opcja)

ja mam dokładnie odwrotną sytuację - tzn. studiuję na PŚ, a mój TŻ na AGH. muszę powiedzieć, że radzimy sobie zaskakująco dobrze. widujemy się praktycznie w każdy weekend (jeździmy do siebie na zmianę) i spędzamy razem ewentualnie jakieś dłuższe przerwy. sama nie spodziewałam się, że tak dobrze będzie nam się układać związek na odległość, zwłaszcza, że ja jednak mam problemy z zaufaniem.
tak więc patrząc na to, z ręką na sercu mówię, że nie warto sugerować się tym gdzie wybiera się druga połówka, bo dla chcącego nic trudnego, naprawdę.

tyle, że u mnie akurat tak potoczyła się sytuacja i teraz ja powoli zaczynam się skłaniać w stronę przeniesienia, ale to tylko ze względu na to, że AGH ma kierunek i później specjalność, które mnie bardzo interesują
__________________
"You can't find the truth, you just pick the lie you like the best."

Marilyn Manson
iamvegas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 23:17   #28
yasuole
Rozeznanie
 
Avatar yasuole
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 592
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez iamvegas Pokaż wiadomość
ja mam dokładnie odwrotną sytuację - tzn. studiuję na PŚ, a mój TŻ na AGH. muszę powiedzieć, że radzimy sobie zaskakująco dobrze. widujemy się praktycznie w każdy weekend (jeździmy do siebie na zmianę) i spędzamy razem ewentualnie jakieś dłuższe przerwy. sama nie spodziewałam się, że tak dobrze będzie nam się układać związek na odległość, zwłaszcza, że ja jednak mam problemy z zaufaniem.
tak więc patrząc na to, z ręką na sercu mówię, że nie warto sugerować się tym gdzie wybiera się druga połówka, bo dla chcącego nic trudnego, naprawdę.

tyle, że u mnie akurat tak potoczyła się sytuacja i teraz ja powoli zaczynam się skłaniać w stronę przeniesienia, ale to tylko ze względu na to, że AGH ma kierunek i później specjalność, które mnie bardzo interesują
Ja gydbym miała wybierać uczelnie ze względu na TŻ, obecnie byłego TŻ to na pewno bym agh nie wybrała za swój priorytet, bo własnie on tam studiuje, co prawda już przed ostatni rok, ale jest. A on ciągle liczy ze pójde tam bo on tam jest. Nic bardziej mylnego!!

A jaki kierunek i specjalność Cię interesuje ?
yasuole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 07:58   #29
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

Cytat:
Napisane przez yasuole Pokaż wiadomość
A ty nie chcesz się zdecydować na tę drugą opcję ? Tam też są dobre oferty edukacji. Nie mniej jednak, jak wybierzesz agh to będziecie postawieni przed niezłą próbą wytrzymałości
Na PŚ widywałabym się z nim co weekend (ja przyjadę do domu co 2 weekend, on na uczelnię co 2, więc gdzieś tam bym go dorwała ), na AGH pewnie raz w miesiącu, bo za daleko mam , żeby co 2 tydzień do domu jeździć

Kurczę, nie dość, że nie wiem na jaką uczelnię, to jeszcze nie wiem nawet na jaki kierunek
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 09:38   #30
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kandydaci 2013 - AGH

mogę teoretycznie się wpisać tu Technologia Chemiczna.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 00:56:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.