Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-02, 21:51   #1621
Tosia_86
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 110
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Witaj!
A czy umawiając się zażczyłaś sobie być przez niego obsługiwaną, czy tak to po prostu wyszło?
Też zastanawiaam się czy nie pójść do nich, ale odstraszyło mnie to przechodzenie z rąk do rąk ...
Jak dzwonilam to powiedzialam, ze chcialam sie umowic na sciecie do Pana Adama i to wszystko.
Tosia_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 00:26   #1622
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Tosia_86 Pokaż wiadomość
Jak dzwonilam to powiedzialam, ze chcialam sie umowic na sciecie do Pana Adama i to wszystko.
Też o to prosiłam. Ale myślę, że oni teraz tak robią- Adam Cię tylko strzyże a całą resztę robią 'pomocnicy'.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 00:33   #1623
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Tak fiszunia właśnie p.Krystyna zapisuje wizyty, chodzi z telefonem przy sobie, robi herbatkę i kawkę, a na koniec kasuje . W sumie nie wiedziałam na kogo trafię .

Camilla 240zł płaciłam (balejge,cięcie i modelowanie-włosy długie), z tego co wyczytałam z cennika to cięcie coś 75-80zł ale jak zadzwonisz to się dowiesz dokładnie.

Wklejam zdjęcia i zaznaczam że kolor w sztucznym świetle i do tego lampa błyskowa i kolor na zdjęciach zupełnie nie ten bo mam jasny blond,a nie żółte włosy ( to już przechodziłam).

Proszę o szczere komentarze czy sie podobam w nowej fryzurze czy też nie, choć na żywo wyglądam lepiej bo jestem niefotegeniczna.
Wow! Wyglądasz świetnie! A jak było wcześniej, mogłabyś wkleić zdjęcie dla porównania?
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 00:45   #1624
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, ogromna prośba: wrzućcie namiar na ten salon, w którym była Iga. Muszę coś zrobić z włosami...
Iga: wyglądasz w nowej fryzurce fantastycznie!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 09:55   #1625
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Salon Krystyny Piaseckiej na Smochowicach w Poznaniu, ul. Pniewska 40, tel. 0 61 848 91 02.

IIGGAA super . Ty i niefotogeniczna - zaraz w tylek dostaniesz .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 10:11   #1626
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Wow! Wyglądasz świetnie! A jak było wcześniej, mogłabyś wkleić zdjęcie dla porównania?
Wyręczę Igę http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1273
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 11:02   #1627
jajbluszko
Przyczajenie
 
Avatar jajbluszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Poznan

Igaa - super wygladasz, ja zawsze mialam podobna fryzure, tylko te na karku raczej mialam duzo krocej sciete

Green Tea - no to teraz kusi mnie ten Farouk. W przyszlym tygodniu gdzies na bank musze sie wybrac...
jajbluszko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 12:18   #1628
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez volje Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Przeglądam ten wątek i nie wierzę, że tak mało jest o salonie Maestro! (ul Górna Wilda 83c)
Ja bez wahania mogę powiedzieć, że to jeden z najlepszych salonów w Poznaniu.
Pełen profesjonalizm - zarówno pod względem 'sprzętu', umiejętności stylistów i całości obsługi.
Chodzę tam zawsze w ciemno i wiem na 100%, że wyjdę zadowolona bez względu na to, z kim się umówię bo wszyscy pracujący tam panowie są super [i takoż przystojni ]
Nie wspominając o szczegółach typu masaż głowy przy myciu [], higienicznych papierowych ręcznikach, przestronnym wnętrzu z naturalnym światłem i wielkimi lustrami no i zawsze chowają mi płaszcz do szafy, na wieszaczek

Także stoję przy nich murem i polecam



tak tak !! To jest również bardzo dobry salon!!



A co do koleżanki która była z plamą na bluzeczce, to nie, szefowa nie ma monitoringu, jest tam cały czas po prostu

No i właśnie co do tego, że to forum jest wolne, nie muszę tu wchodzić, to również mogę być arogancka
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 14:54   #1629
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Fryzjer Poznan

Wow, dzięki zadwonię i zaszaleję, a niech tam, raz się żyje. Zobaczymy co mi doradzą i oddam się całkowicie fryzjerskim nożyczkom
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:25   #1630
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie i bardzo dziękuję za komplementy to bardzo miłe .
Dzisiaj umyłam włosy i sama układałm na szczęście nie miałm żadnych problemów czyli dobre cięcie .

Abuba dziękuję za wstawienie fotek .

Taverney czekamy na relacje .

Green tea ja w sumie jak zadzwoniłam do tego salonu to zaznaczyłam że chciałam umówic się do Krytyny Piaseckiej i tak zostało przyjęte nikt mnie z błędu nie wyprowadził że p.Krystyna nie zajmuje się klientami.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 21:46   #1631
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez jajbluszko Pokaż wiadomość
Green Tea - no to teraz kusi mnie ten Farouk. W przyszlym tygodniu gdzies na bank musze sie wybrac...
To daj znać, gdzie się umówiłaś no i jakie wrażenia.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 22:02   #1632
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość

Green tea ja w sumie jak zadzwoniłam do tego salonu to zaznaczyłam że chciałam umówic się do Krytyny Piaseckiej i tak zostało przyjęte nikt mnie z błędu nie wyprowadził że p.Krystyna nie zajmuje się klientami.
nie podoba mi się takie podejście do sprawy. No niech nawet pracuje nad tworzeniem marki, ma też prawo do emerytury i nie mieć już ochoty na obsługę klientów i zabawę włosami, jej święte prawo, ale w końcu klient umawia się do osoby i ma prawo nie wiedzieć jaka jest organizacja w danym salonie i że usługę wykona ta czy inna osoba. Z pewnością nie zatrudni niemoty bez umiejętności , bo całośc firmuje swoim nazwiskiem, ale klient powinien wiedzieć co i jak
Na szczęcie w Twoim przypadku fryzura rekompensuje wszystko i o to chodzi.. A czy Ty nie zraziłaś się przez to do tego salonu?
A tak wogóle to ilu jest tam fryzjerów (sensownych, nie licząc pomagierów), czy to duży salon?
Myślałam nad wybraniem się tam,więc może zanastępnym razem
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 00:44   #1633
gruszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

GREEN TEA !!! Śledzę Twoje wypowiedzi na forum i myślę że masz duże doświadczenie z fryzjerami. Ja również lubię eksperymentować z włosami. I pewnie dlatego ostatnie moje ścięcie to totalna klapa. Po prostu czas zmienić " operatora ". Piszesz , że jesteś zadowolona . Gdzie jest osławiony Farouk i kto Ciebie obcinał ? Czy terminy kosmiczne ? Acha, jeszcze jedna prośba - nr tel. Cena uważam jest bardzo przyzwoita, płaciłam juz więcej. Pozdrawiam
gruszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:52   #1634
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

co do obslugi przez Krystyne Piasecka to jestem w szoku (jesli chodzi o IIGGEE). ja jak sie umawiam to za kazdym razem oswiadczam, ze chce byc scinana przez pania Krystyne. na szczescie zawsze bylam obcinana przez pania Krystyne. co do mycia wlosow, farbowania, suszenia to zawsze robia to pracownicy, nie ona. ona zajmuje sie stricte samym strzyzeniem i oczywiscie mowi co i jak jesli chodzi o farbowanie.

ale te poslizgi czasowe w tym salonie to mnie przerazaja . sama doswiadczylam takich, dlatego szukam innego, dobrego fryzjera.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 08:59   #1635
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Oto namiary na Farouk: ul. Słowiańska 53 B, tel. 825 05 75.
Strzygła mnie p. Żaneta.
O tym była już mowa we wcześniejszych postach

PS To "doświadczenie" spowodowało,że udzielam się w tym wątku...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 16:12   #1636
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

AniuA p.Krystyna to starsza pani o siwo-różowych włosach ściętych równo na wysokości brody? Chcę się upewnić czy mówimy o tej samej osobie. Bo ta kobieta nikogo nie obcinała przez 4,5h jak tam byłam. Ale była druga pani która mnie obcinała i obcinała wiele osób niska drobna kobietka w okularkach i z mocno wyciętą grzywką nad czołem ale nie znam imienia może to była p.Krystyna . Totalnie się pogubiłam.

Green Tea nie mam pojęcia ilu jest tam pomagierów, a ile fryzjerów i który tnie,a który farbuje. Przyznam nie podoba mi się to że kto inny tnie kto inny farbuje jeszcze ktoś inny myje włosy ale z drugiej strony jak miała by mnie ciąć lub farbować osoba która myje włosy to pewnie bym uciekła, widocznie jest tak że jedni są lepsi w farbowaniu, a inni są lepsi w strzyżeniu. Tylko pani która mnie cięła dobierała kolor jaki ma być na moich włosach więc nie wiadomo tak do końca jak to u nich jest .

Jeszcze jedna rzecz to są nie zorganizowani bo ja czekałm po umyciu na strzyżenie gdzieś spokojnie z 20min. i widziałm że siedziały jeszcze dwie kobietki z mokrymi włosami na cięcie i chyba tej pani która mnie cięła bo nikt z innych fryzjerów do nich nie podchodził mimo że byli wolni.

Teraz nie wiem do kogo mam się umawiać kolejnym razem do p.Darka czy do p. X


Ale mimo wszystko pewnie bedę tam chodzić bo przynajmniej wyglądam jak człowiek i słyszę same komplementy na temat mojej zmiany fryzury, a to ma też znaczenie .

Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 16:20   #1637
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Zdecydowanie salon Maestro na Górnej Wildzie jest najlepszy. Może i najdroższy, ale faceci, którzy tam tną są genialni. Salon jest mało znany. Żadne tam szumne Laurenty czy inne... Chodzę tam od 4 lat i jestem mega zadowolona. Zawsze mam doskonale dobrana fryzurę do kształtu twarzy , koloru oczu, struktury włosa itp. Pełen profesjonalizm. Stałą klientką jest tam pani, którą stać, żeby polecieć samolotem do Londynu ażeby ściąć włosy. Ale nie , ona korzysta z usług Maestro.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 16:23   #1638
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Pacykarnia na Owsianej. 50 zł za w miarę dobre ścięcie to jest przyzwoita cena. Tną tam młodzi kolesie, którzy znają się na rzeczy. Polecam.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 18:13   #1639
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Igus no to wszystko juz jasne . pomieszalo Ci sie. zatem SCINALA Ciebie PANI KRYSTYNA . ta niepozorna, niska pani w okularach, bardzo spokojna i przyjemna to wlasnie pani Krystyna . pani Krystyna ma tyle klientek, ze to czekanie w mokrych wlosach to niestety u nich niedobry zwyczaj . i jak widac pani Krystyna takze dobierala Ci kolor . natomiast pani Wiesia - starsza, w rozowawych wlosach tylko zapisuje klientki i parzy kawki, herbatki. nie lubie jej, jest bardzo niesympatyczna i sie strasznie panoszy . gdyby pani Krystyna nie byla tak fajna osoba to juz dawno bym tam nie chodzila i wlasnie jednym z powodow bylaby pani Wiesia.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2007-11-05 o 18:56
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 09:05   #1640
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Dzięki AniuA i wszystko jasne .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 09:08   #1641
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Iiggaa i Aaniaa, to ja muszę odszczekać teraz, to co wcześniej pisałam o salonie Krystyny Piaseckiej.
Oj Iiggaa ale robisz zamieszanie.
Tak się rodzi plotka...a już chciałam napisać, że jak na nieznaną fryzjerkę nieźle Cię ucięła.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 09:16   #1642
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie salon Maestro na Górnej Wildzie jest najlepszy. Może i najdroższy, ale faceci, którzy tam tną są genialni. Salon jest mało znany. Żadne tam szumne Laurenty czy inne... Chodzę tam od 4 lat i jestem mega zadowolona. Zawsze mam doskonale dobrana fryzurę do kształtu twarzy , koloru oczu, struktury włosa itp. Pełen profesjonalizm. Stałą klientką jest tam pani, którą stać, żeby polecieć samolotem do Londynu ażeby ściąć włosy. Ale nie , ona korzysta z usług Maestro.
Najdroższy, to znaczy ile płacisz za konkretne usługi u nich?
U kogo się tniesz? Słyszałam o niejakim Bartku z tego salonu. Znasz go może?
Chcę się tam wybrać tylko do ułożenia włosów na wielką galę i muszę być zrobiona, kogo możesz polecić?
Pozdrawiam
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 13:03   #1643
volje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 177
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Słyszałam o niejakim Bartku z tego salonu. Znasz go może?
pytanie co prawda nie do mnie, ale Bartka znam
bardzo sympatyczny profesjonalista, zawsze wie jak 'wyczuć' moje włosy, żeby się fajnie układały - w zależności od skrętu, kierunku wzrostu itd.
Co prawda nie układałam tam włosów, tylko zawsze obcinam, ale mimo wszystko polecam

Aha - w Maestro pracują na kosmetykach Kadusa.
__________________
konto volje nie istnieje.

Edytowane przez volje
Czas edycji: 2007-11-06 o 13:04 Powód: dodatkowa informacja.
volje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 17:23   #1644
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Green tea to nie ja robię to zamieszanie tylko ten salon fryzjerski ale na szczęście wszystko jasne bo coś mi się tu nie zgadzało w sumie skąd mogłam wiedzieć kto mnie tnie jak nikt mi się nie przedstawił, a to że farbowal mnie p.Darek wiedziałm tylko z usłyszenia .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:48   #1645
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

IIGGAA a jak podobala Ci sie pani Wiesia ?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 10:25   #1646
natala2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny mam ogromną prośbę podajcie mi adres i numer do salonu w którym pracuje p.Krzysztof ??
Z góry wielkie dzięki!!!!
natala2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 10:50   #1647
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez natala2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam ogromną prośbę podajcie mi adres i numer do salonu w którym pracuje p.Krzysztof ??
Z góry wielkie dzięki!!!!
pan Krzysztof pracuje w salonie w centrum Victoria Center, ul. Strzelecka 49, kolo salonu samochodowego Renault, tel. 061 858 11 00.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 11:43   #1648
natala2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Wielkie dzięki Troche się boję ale chyba spróbuje zobaczymy jak będe ścięta mmmmmm
natala2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:47   #1649
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Volje dzięki za informację.

Właśnie się dowiedziałam, że w soboty nie pracują w Maestro:mu r:.
I kto mnie uszesze... gdzieś na Wildzie.
Ratunku
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 09:34   #1650
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Volje dzięki za informację.

Właśnie się dowiedziałam, że w soboty nie pracują w Maestro:mu r:.
I kto mnie uszesze... gdzieś na Wildzie.
Ratunku
przecież na Wildzie jest ul.Żupańskiego gdzie pracuje Pani Agnieszka.już była tu o niej mowa.
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.