Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 23:15   #1801
manulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Poznan

Własnie mam to samo pytanie co wyzej...Orientuje sie moze ktos ile biora za obciecie w pacykarni?
manulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 11:50   #1802
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nigreco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi zdradzić CENY za strzyżenie i balejaż krótkich włosów oraz do kogo warto iść w wymienionych salonach, które gdzieś ttuaj się przewijają:
a) w Pacykarni
d)Krzysztof z Victoria Center - ile bierze? Ile się czeka?
wlosy tylko scinam, w dodatku moje wlosy są raczej dlugie (odrobine za ramiona), i placilam u Piotrka w Pacykarni 65 a u Krzysztofa 75 (albo 70?). jednak trudno mi powiedziec z ktorego bylam bardziej zadowolona
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:14   #1803
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

hej dziewczyny
a wiecie gdzie w Poznaniu robią jakieś fajne zabiegi na włosy? tak jak np. w Kenzo są te rytuały Kerastase, to w innych pewnie też jakieś robią... byłyście na jakichś? bo wybieram się niedługo na ścięcie i chętnie bym je po sesji nagrodziła jakimś zabiegiem wygładzającym/nawilżającym...

Edytowane przez Satis
Czas edycji: 2008-01-29 o 19:36
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 17:10   #1804
martolini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

grean tea-wlasnie nie wiem ile adam bierze, bo wszscy moi znajomi to jego znajomi i placa zdecydowanie mniej.. ale z tego co wiem, to kolo 80zl za sciecie dla takich zwyklakow jak my :P

a ja zapisalam sie do vc, ale powiem szczerze ze salon nie zrobil na mnie dobrego wrazenia. Kompletnie nie moj styl, chyba gustuje w czyms bardziej nowoczesnym.. liczylam tez, ze zobacze jakas ofaire na fotelu a tam pustki, ze az przykro.. niby nie salon sie liczy, a fryzjer.. tyle, ze mi to dalo do myslenia i nie wiem czy nie odwolam wizyty.. tylko, ze wtedy znow bede musiala sie na inne miejsce zdecydowac a to problematyczna kwestia :/ ech..
martolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:41   #1805
to_nag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Ja bym polecam grupę artystyczną~!! Na dąbrowskiego podejrzewam ze 88 super atmosfera muzyczka kawka pani bardzo dobrze myje wlosy nie chodzi mi o to czy dokladnie ale chodzi mi o to "jak" heh jest narazie 2 fryzjerow oczywiscie doskonali!! Cena hm... nie mało alle tez i nie duzo kiedys bylam u Piaseckich to hm.. z wlosow zrobili mi słome a z grzywki hm... chodzacego pijaka po ulicy miala byc lekko pocieniowana a tu bardzo mocno
to_nag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:43   #1806
to_nag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Grupa Arystyczna zdecydowanie ) Dąbrowskiego 88 )
to_nag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:44   #1807
to_nag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Moja koleżanka z kręconymi włosami chodzi do Grzesia do LeGrand i jest bardzo zadowolona
ma włosy troche za łopatki..
A Waldek z grupy artystycznej pracował kiedyś tam na starym rynku )
to_nag jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 17:49   #1808
to_nag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez martolini Pokaż wiadomość
: )
Dalayah- grupa artstyczna prezentuje sie milo ale tam duzo ludzi pracuje i nie chcialabym rzykowac i isc do kogokolwiek
.
hm... pracuje tam tylko 2 fryzjerow i jedna pani ktora myje wlosy odbiera telefony i robi kawke herbatke
to_nag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 17:58   #1809
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez to_nag Pokaż wiadomość
Ja bym polecam grupę artystyczną~!! Na dąbrowskiego podejrzewam ze 88 super atmosfera muzyczka kawka pani bardzo dobrze myje wlosy nie chodzi mi o to czy dokladnie ale chodzi mi o to "jak" heh jest narazie 2 fryzjerow oczywiscie doskonali!! Cena hm... nie mało alle tez i nie duzo kiedys bylam u Piaseckich to hm.. z wlosow zrobili mi słome a z grzywki hm... chodzacego pijaka po ulicy miala byc lekko pocieniowana a tu bardzo mocno
Cytat:
Napisane przez to_nag Pokaż wiadomość
Grupa Arystyczna zdecydowanie ) Dąbrowskiego 88 )
Cytat:
Napisane przez to_nag Pokaż wiadomość
A Waldek z grupy artystycznej pracował kiedyś tam na starym rynku )
Cytat:
Napisane przez to_nag Pokaż wiadomość
hm... pracuje tam tylko 2 fryzjerow i jedna pani ktora myje wlosy odbiera telefony i robi kawke herbatke
A może pokażesz efekty ich pracy? Podejrzewam,że tam się strzyżesz, skoro tak zachwalasz
A na przyszłość istnieją takie funkcje jak edytuj i wielocytuj. Wygodniej się czyta jeden post niż kilka upchanych jeden pod drugim.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 23:34   #1810
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez to_nag Pokaż wiadomość
Ja bym polecam grupę artystyczną~!! Na dąbrowskiego podejrzewam ze 88 super atmosfera muzyczka kawka pani bardzo dobrze myje wlosy nie chodzi mi o to czy dokladnie ale chodzi mi o to "jak" heh jest narazie 2 fryzjerow oczywiscie doskonali!! Cena hm... nie mało alle tez i nie duzo kiedys bylam u Piaseckich to hm.. z wlosow zrobili mi słome a z grzywki hm... chodzacego pijaka po ulicy miala byc lekko pocieniowana a tu bardzo mocno
To daj fotki, bo coś leci spamem
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 09:15   #1811
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

... a ja dzisiaj poddaję się właśnie Piaseckim ), cała jestem w nerwach
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 18:22   #1812
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej

Czytam sobie te wszystkie posty i nie rozumiem jednej rzeczy. Jak można u jednego fryzjera się strzyc, a u innego robić koloryzację??
Ja chodzę od 5 lat do jednego salonu fryzjerskiego. Robią mi za jedną wizytą jedno i drugie. Zawsze byłam i jestem zadowolona. Żaden z chłopaków się nie "popsuł", wręcz przeciwnie, cały czas się rozwijają.

Do układania włosów nie używam ani pianki, ani żelu, ani t.p. wynalazków. Dobry szampon, odżywka nawilżąjąca i jedwabik. Wszystko. Włosy mam ścięte tak genialnie, że nawet nie muszę używać szczotki przy suszeniu.
Po basenie raz dwa pod przemysłową suszarą i włosy są jak przed basenem.

Generalnie uwielbiam kombinować z włosami. Siadam na fotelu i mówię fryzjerowi, że szalejemy, albo niech robi co chce. Do tego stopnia mu ufam, i wiem, że doskonale dobierze fryzurę właśnie do mnie.

To tyle. Chciałam się podzielić tym, że nie mam problemów z włosami i z wyborem salonu fryzjerskiego.

Najlepszy salon, to ten, który nie musi się sam reklamować ani lokować w centrum miasta z wielkim, szumnie brzmiącym szyldem. To moje wnioski, które wyciągam po lekturze postów na forum i własnych doświadczeń.

Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 18:43   #1813
Taska
Raczkowanie
 
Avatar Taska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wiecznie w podrozy
Wiadomości: 191
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Najlepszy salon, to ten, który nie musi się sam reklamować ani lokować w centrum miasta z wielkim, szumnie brzmiącym szyldem. To moje wnioski, które wyciągam po lekturze postów na forum i własnych doświadczeń.

Pozdrawiam

Dokladnie mam takie zdanie ajk ty, ze czasami pani Bronka z bloku obok robi cuda!

jesli mzoesz daj namiary na tego twojego fryzjera, moze byc na PW

Dziekuje
__________________
05 lipca 2008

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008070500300330.png
Taska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 13:23   #1814
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
... a ja dzisiaj poddaję się właśnie Piaseckim ), cała jestem w nerwach
koniecznie napisz jak było!
ja znowu musze się wybrac do fryzjera - moje młosy tego potrzebują i sama nie wiem, czy wrócić do Piotra czy może zaszaleć
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:14   #1815
karishma75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

cześć ! a propo Farouka to byłam u p.Magdy narazie było tylko strzyżenie ale było super więc chyba zdecyduje się na farbę.

Edytowane przez karishma75
Czas edycji: 2008-02-10 o 19:50
karishma75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:18   #1816
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja znowu nie wiem do kogo pójść
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 11:08   #1817
Aluuusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej Dziewczyny!
Mam pytanie nie związane w sumie z fryzjerami, ale może orientuje się ktoś gdzie w Poznaniu jest sklep z artukułami fryzjerskimi, w którym można się zaopatrzeć w profesjonalne kosmetyki? Z góry dzięki za odpowiedź
Aluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 11:14   #1818
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

na Słowiańskiej jest Kosmyk (chyba tak się nazywa) tam w tych "pasażach"
pzt wydaje mi się, że na 27 grudnia (tam gdzieś gdzie stoi taka wystawa z sukniami ślubnymi) widziałam Kosmyka
no i jeszcze na pewno jest na Dolnej Wildzie (bliżej Multikina)


edit:
jak mogę polecić któryś to ten na Slowiańskiej baaaardzo miła pani tam zwykle pracowała, dawno nie byłam, ale mam miłe wspomnienia, byłam też ostatnio w tym na Wildzie to czułam się jak intruz jakiś :/

Edytowane przez Satis
Czas edycji: 2008-02-11 o 11:51 Powód: dopisek
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 11:45   #1819
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

po wizycie u Adama Piaseckiego:
Dawno nie byłam tak dobrze ścięta
Siła spokoju pana Adama jest zadziwiająca. Każdy kosmyk moich włosów układa się jak należy (jestem już po myciu). Cięcie dobrane dobrane do rodzaju włosa (a nie należą do łatwych). Profesjonalizm w każdym calu.
Co prawda czekałam 20 min., ale warto było!!!
Nie wiem czy prędko skuszę się na innego fryzjera w Poznaniu.
Cena normalna- 70 zł.. Nie wiem dlaczego trafiłam tam dopiero teraz...

Co do sklepu z art. fryzjerskimi: niezły jest na Dolnej Wildzie, niestety nie znam nr, ale to jest vis a vis targowiska.

Pozdrawiam
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 15:34   #1820
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzjer Poznan

Sklep fryzjerski był kiedyś [z rok temu ostatni raz tam zaglądałam] między św. Marcinem, a tą drugą ulicą, której nazwy nigdy nie zapamiętam [27 grudnia? 22 czerwca? 23 lutego?] przed Ratajczaka patrząc w stronę Starego Rynku
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 19:50   #1821
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej Aluuusia.

W tym Kosmyku na Słowiańskiej nadal pracuje ta sympatyczna pani, która doskonale doradzii wcale nie kosmetyki z górnej półki. Kolejny Kosmyk jest w "Pasażu Piastowskim", też miła dziewczyna. Trzeci jest w ETC w budynku, w którym jest market. A pomiędzy 27 grudnia a Św. Marcinem jest "Eurokos". Idąc w stronę Okrąglaka za Cafe Głosem. Trzeba wejść w bramę w lewo. Koło gabloty z koszmarną ślubną suknią

Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 20:28   #1822
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Fryzjer Poznan

Sklep fryzjerski z profesjonalnymi kosmetykami jest też przy ul. Murawa w tym żółtym TBS-ie przy castoramie.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 07:39   #1823
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Fryzjer Poznan

Jest też sklep na Garbarach, maja tam duzy asortyment i dosc tanio jest, ale idac tam musisz juz wiedziec czego chcesz, bo panie niezbyt chetne do pomocy i porad sa.. :/
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:18   #1824
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Hej Aluuusia.

W tym Kosmyku na Słowiańskiej nadal pracuje ta sympatyczna pani, która doskonale doradzii wcale nie kosmetyki z górnej półki. Kolejny Kosmyk jest w "Pasażu Piastowskim", też miła dziewczyna. Trzeci jest w ETC w budynku, w którym jest market. A pomiędzy 27 grudnia a Św. Marcinem jest "Eurokos". Idąc w stronę Okrąglaka za Cafe Głosem. Trzeba wejść w bramę w lewo. Koło gabloty z koszmarną ślubną suknią

Pozdrawiam
w gwoli ścisłości - w pasażu piastowskim nie ma już Kosmyka. teraz jest tam rzeźnik ))
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:09   #1825
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

Jeszcze jest EUREX na Marcelińskiej 54 - dość dobrze zaopatrzony

Ta uwaga to tak żeby trochę zagaić, bo ja tu sie zjawiam po prośbie
Podczytuję ten watek już od dłużnego czasu i przeglądam go, i przeszukuję na różne sposoby, no i mam pytanie - który z poznańskich fryzjerów jest według was najlepszym kolorystą. Zastanawiam się nad salonem Farouka (bo sama ostatnio farbuję się tymi farbami) albo nad salonem p. Supersona. A może miałybyście jakieś inne typy?
Potrzebuje po prostu jakiegoś doświadczonego profesjonalisty, który dobierze mi odpowiedni odcień do urody, bo sama mam ostatnio (znowu) wątpliwości czy ja dobrze to robię...
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 13:14   #1826
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

polecam Farouk
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 19:29   #1827
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam serdecznie.

Ostatnio znalazłam fryzjera na ul. G. S. Maczka.
Czy któraś z Was tam była? Co o nim sądzicie?

Zamierzam sobie rozjaśnić tam odrosty, ale boję się że wyjdą mi żółte...A idę pierwszy raz do fryzjera Powiedziałam sobie- dość eksperymentowania! Bo czasem nie kończy się to tak, jak się chce...Za odrosty na długich włosach- 74 zł.

Bardzo proszę o poradę.
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 23:11   #1828
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jest też sklep na Garbarach, maja tam duzy asortyment i dosc tanio jest, ale idac tam musisz juz wiedziec czego chcesz, bo panie niezbyt chetne do pomocy i porad sa.. :/

Dokładnie pomiędzy przystankiem Grobla a pl.Bernardyński, jeśli jedzie się 74 albo 76. A panie to tak różnie, zdarzyło mi się trafić i na taką, której mina od razu wyrzucała ze sklepu i taką, która starała się pomóc
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:25   #1829
Aluuusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Poznan

Wizażanki jesteście wspaniałe dziękuję wszystkim dziewczynom za wskazówki i adresy jak tylko będę miała chwilę to ruszam na zakupy pozdrawiam
Aluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 06:08   #1830
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

hej
a ja mam inne pytanie

ide do pacykarni na fryzure slubna

macie jakies doswiadczenia i obserwacje w tym wzgledzie? wdzieczna bede za info, bo tani to oni nie sa
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.