Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 12:48   #1831
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Czytam sobie te wszystkie posty i nie rozumiem jednej rzeczy. Jak można u jednego fryzjera się strzyc, a u innego robić koloryzację??
Można.
Jak nie rozumiesz tego to cóż..... Jeden może świetnie ścinać a drugi robić super koloryzację

Proste...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 09:00   #1832
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

[quote=SiSleyS;6596906]Można.
Jak nie rozumiesz tego to cóż..... Jeden może świetnie ścinać a drugi robić super koloryzację

Jeżeli ktoś nazywa siebie profesjonalnym fryzjerem, to powienien posiadać umiejętność zrobienienia zarówno dobrej koloryzacji jak i strzyżenia.
Jeśli tego nie umie, to ... wnioski nasuwają się same.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:54   #1833
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś nazywa siebie profesjonalnym fryzjerem, to powienien posiadać umiejętność zrobienienia zarówno dobrej koloryzacji jak i strzyżenia.
Jeśli tego nie umie, to ... wnioski nasuwają się same.
I znowu nie rozumiesz

Przecież chodzi o to, że fryzjer jest profesjonalny tylko np. danej osobie odpowiada koloryzacja robiona przez innego.

Każdy fryzjer ma daną koncepcję, może świetnie ścinać ale koloryzację lepiej dobiera jakiś inny- DOBIERA, a nie piszę że tamten coś knoci czy pali włosy


Tak ciężko to pojąć? Jeśli tak to..... wnioski nasuwają się same
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 17:19   #1834
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Tak ciężko to pojąć? Jeśli tak to..... wnioski nasuwają się same [/quote]

Dokładnie, jestem głupiutką farbowaną blondynką... Rozjaśniacz wytrawił mi resztki inteligencji.

Generalnie ja o czymś innym wcześniej pisałam.

Pozdrawiam cieplutko, bo na dworze zimno
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 21:31   #1835
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Question Dot.: Fryzjer Poznan

Witam Was!
Szukam fryzjera... Jak już myślałam, że znalazłam tego właściwego to niestety zagną. Zaczęłam czytać to forum i w sumie spodobało mi się kilka salonów, ale jestem nie zdecydowana... Nie wiem czy pójść do La Grand, Emistyle, Desiny czy może gdzie indziej (i do kogo) ?? Czy możecie mi pomóc?? Dziękuje z góry.
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 00:28   #1836
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość
Witam Was!
Szukam fryzjera... Jak już myślałam, że znalazłam tego właściwego to niestety zagną. Zaczęłam czytać to forum i w sumie spodobało mi się kilka salonów, ale jestem nie zdecydowana... Nie wiem czy pójść do La Grand, Emistyle, Desiny czy może gdzie indziej (i do kogo) ?? Czy możecie mi pomóc?? Dziękuje z góry.
Jeżeli nie przeraża Cię strzyżenie za 90zł krótkie włosy, to szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam Maestro. I nie ma znaczenia do kogo trafisz. Wszyscy doskonale tną. Ja osobiście chodzę do Tomka Bronowickiego. Lubię awangardę i niespodzianki. On zawsze to zapewnia. Poza tym genialnie dobiera fryzurę i tnie. Włosy w zasadzie układają się same bez używania żeli, pianek i szczotki. Wystarczy sama suszarka.
Ale wybór oczywiście należy do Ciebie.

Pozdawiam

Pat
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 16:03   #1837
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
polecam Farouk
Dzięki za odp. chyba rzeczywiście sie tam wybiorę, zadzwonię jutro umówić się na wizytę
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 22:07   #1838
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Jeżeli nie przeraża Cię strzyżenie za 90zł krótkie włosy, to szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam Maestro. I nie ma znaczenia do kogo trafisz. Wszyscy doskonale tną. Ja osobiście chodzę do Tomka Bronowickiego. Lubię awangardę i niespodzianki. On zawsze to zapewnia. Poza tym genialnie dobiera fryzurę i tnie. Włosy w zasadzie układają się same bez używania żeli, pianek i szczotki. Wystarczy sama suszarka.
Ale wybór oczywiście należy do Ciebie.

Pozdawiam

Pat
A jak długo trzeba czekać na teemin?? Mają jakąś strone www?? Dzięki za odp.
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 06:57   #1839
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość
Witam Was!
Szukam fryzjera... Jak już myślałam, że znalazłam tego właściwego to niestety zagną. Zaczęłam czytać to forum i w sumie spodobało mi się kilka salonów, ale jestem nie zdecydowana... Nie wiem czy pójść do La Grand, Emistyle, Desiny czy może gdzie indziej (i do kogo) ?? Czy możecie mi pomóc?? Dziękuje z góry.
A ja polecam Krzysia z salonu Veron w Victoria Center
Bylam u niego ostatnio po raz kolejny i jak zawsze wyszlam zadowolona. Zawsze koncentruje sie na Tobie, oglada wlosy zanim je umyje [niestety, mialam pecha trafiac do takich, ktorzy jak tylko weszlam oddawali mnie w rece uczennicy, ktora myla mi glowe, oni widzieli moje mokre wlosy i nie mieli okazji zobaczyc jak zachowuja sie moje wlosy na sucho, co sprawialo, ze cieli je w sposob nie pasujacy do nich..].
Mam duzo wlosow, ale sa cienkie, poza tym same z siebie sie kreca i niewielu fryzjerow bylo w stanie obciac mnie tak, zebym po pewnym czasie nie zaczela wygladac jak miotla :P Krzysiowi zawsze sie to udaje. A moj facet nie pozwala mi juz chodzic do innego fryzjera kiedys jak wracalam po obcieciu to dlugo przyzwyczajal sie do nowego fryzu, teraz zawsze jest zachwycony [mimo, ze wlasciwie po kazdym cieciu mam inna fryzurke - nie lubie monotonii ]
pozdrawiam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 08:55   #1840
hannapf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Po dłuuuugiej przerwie w korzystaniu z usług fryzjera podjełam męską decyzję, że pora obciąć piórka. Znalazłam niniejsze forum poczytałam i wybrałam Maestro na Górnej Wildzie ( było o nich niewiele ale tylko pozytywy) No i trafiony !!! Naprawdę pełen profesjonalizm. Fryzjer ( Bartek) oglądał i oceniał moje włosy, zapytał mnie co lubią a czego unikam, zaproponował dość krótkie i asymetryczne cięcie ( zgodziłam się z duszą na ramieniu) Fryzurka jest super, sama się układa , jest oryginalna, a moje włosy wyglądają na gęste i zadbane ( tak naprawdę są bardzo cieniutkie) Farbowanie równie profesjonalne jak strzyżenie. Jeśli masz odpowiednią ilość czasu ( samo strzyżenie prawie godzinę) i gotówki ( ceny wyższe niż w innych salonach) to polecam. Ja na pewno tam wrócę
hannapf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 09:13   #1841
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość


A jak długo trzeba czekać na teemin?? Mają jakąś strone www?? Dzięki za odp.
Zależy. Ok. tygodnia do półtora. Strona... Kiedyś była. Natomiast możesz wejść na stronkę KADUSA i obejrzeć kolekcję 2008 oscylacja. Może Ci się spodoba. Ja mam ostatnią obecnie na głowie.

Czy dobrze widzę, że masz krótkie włoski? Na krótkich można magię wyczarować. Ja już od 12 lat ścinam się na krótko.

Pozdrawiam
Pat
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 09:17   #1842
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez hannapf Pokaż wiadomość
Po dłuuuugiej przerwie w korzystaniu z usług fryzjera podjełam męską decyzję, że pora obciąć piórka. Znalazłam niniejsze forum poczytałam i wybrałam Maestro na Górnej Wildzie ( było o nich niewiele ale tylko pozytywy) No i trafiony !!! Naprawdę pełen profesjonalizm. Fryzjer ( Bartek) oglądał i oceniał moje włosy, zapytał mnie co lubią a czego unikam, zaproponował dość krótkie i asymetryczne cięcie ( zgodziłam się z duszą na ramieniu) Fryzurka jest super, sama się układa , jest oryginalna, a moje włosy wyglądają na gęste i zadbane ( tak naprawdę są bardzo cieniutkie) Farbowanie równie profesjonalne jak strzyżenie. Jeśli masz odpowiednią ilość czasu ( samo strzyżenie prawie godzinę) i gotówki ( ceny wyższe niż w innych salonach) to polecam. Ja na pewno tam wrócę
Witam w klubie fanek Maestro. Ja jestem im wierna od 5 lat. Mnie strzyże Tomek, ale w ręce Bartka też miałam przyjemność wpaść. Poza wysokim profesjonalizmem niesamowicie sympatyczny facet, B. Jak wszyscy zresztą

Pozdrawiam
Pat
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 10:49   #1843
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Zależy. Ok. tygodnia do półtora. Strona... Kiedyś była. Natomiast możesz wejść na stronkę KADUSA i obejrzeć kolekcję 2008 oscylacja. Może Ci się spodoba. Ja mam ostatnią obecnie na głowie.

Czy dobrze widzę, że masz krótkie włoski? Na krótkich można magię wyczarować. Ja już od 12 lat ścinam się na krótko.

Pozdrawiam
Pat
Powiedzmy żę są krótkie od dłuszego czsu mam asymetrie i z jednej strony włoski sa za ucho a z drugiej sa juz za ramiona... troszke je zapuściłam bo mam straszna ochota coś zmienić!!!!! Pozdrawiam... buziaki
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-19, 23:32   #1844
ahuga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Przeczytałam wątek i aż mnie głowa boli :P

Czy któraś z Was robiła headline? Jesli tak to gdzie, albo może slyszała od znajomych jakieś opinie?
ahuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:46   #1845
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Fryzjer Poznan

weszłam na stronę Kadusa i chciałabym mieć takie włosy jak ta dziewczyna na zdjęciu przy trwałej
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:45   #1846
manulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Poznan

Byłam ostatnio w Pacykarni. Ktos zainteresowany sprawozdaniem?
manulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 19:58   #1847
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Nie trzymaj nas dłużej w niepewności. Prosimy...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 22:15   #1848
manulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Poznan

Pytałam, bo będzie trochę długo

A wiec może zacznę od początku...Zapisałam się na wizytę do Piotrka na piątek i dodatkowo podałam swój numer telefonu. Kiedy przyszłam na umówioną godzinę to jakaś inna fryzjerka po prostu mi oznajmiła, ze dziś nie ma Piotrka i ona w zastępstwie będzie mnie obcinała. Ździwiłam się i trochę zniesmaczyłam, bo nikt nie raczył mnie o tym poinformować telefonicznie, ale cóż...Zapisałam się na wizytę na wtorek. We wtorek podczas rozmowy jakoś przypadkiem wspomniałam ze byłam zapisana na piątek na to Piotrek zaczął mnie przepraszać i mówić ze dzwonił, ale niestety źle wpisał jedna cyfrę i nie mógł się dodzwonić, ale teraz juz poprawił korektorem i wszystko jest ok. Po usłyszeniu tego stwierdzenia zaczęłam się w duchu śmiać..To się chłopak wkopał... bo niby skąd mam mój dobry numer skoro im drugi raz go nie podawałam

Jeśli chodzi o sama wizytę i strzyżenie to jestem mile zaskoczona. Profesjonalne podejście. Na początku zostałam zapytana o to ile czasu chce poświęcać na układanie włosów, jakich kosmetyków używam itd. Następnie została mi przybliżona forma fryzury, którą zaproponował mi Piotrek. Z końcowego efektu jestem bardzo zadowolona zwłaszcza, iż włosy idealnie się układają
W lokalu panuje bardzo mila atmosfera Klimatyczny wystrój, spokój i kojąca muzyka.

Podsumowując gdyby nie to faux pas odnośnie troski o klienta to bylam bym stuprocentowo zadowolona.
manulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 10:14   #1849
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Skoro juz jesteśmy przy Pacykarni - zapisałam sie tam drugi już raz Znowu oddałam się w ręce Piotrka
I po raz kolejny jestem zadowolona z cięcia, zobaczymy jeszcze jak włosy się będą układały (moje włosy należą do tych mocno kłopotliwych niestety)
Jedyne co mi się nie podoba to to, że Piotrek mocno prostuje włosy, przez co widac, że za wielu to ich nie mam Wiem, że skoro tnie na sucho to no musi, bo inaczej zapanować nad nimi to problem, ale po wyjściu czuję sie lekko łysa hehe
W każdym bądź razie, zapewne wrócę tam jeszcze nie raz
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 09:45   #1850
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Fryzjer Poznan

[quote=martolini;6332357]
-ul polwiejska tuz nad sklepem mango salon kaja i gwiazdorski pan krzysztof <nie mlic z salonem trendy> atmosfera okropna, pan jest totalnie nie mily i zamiast przyjemnosci -duzo stresu. Aczkowiek to byl pierwszt fryzjer ktory zroil cos z moja frzura i odmienil moj wglad. Chodzilam tam pewnie ze 2 lata ale troszke zbyt przewidywalna byla kazda kolejna wizta,nie wspominajac o atmosferze


Ja do niego chodzę od liceum, czyli ładnych parę lat. Atmosfera faktycznie dziwna, ale zawsze jestem zadowolona. Mam ładnie ścięte włosy, układają się i Krzysztof nie obciąża ich milionem niepotrzebnych kosmetyków. Moim zdaniem trzeba sobie zadać zasadnicze pytanie: czy chodzi się do fryzjera, żeby obciąć włosy i fajnie wyglądać, czy może w innych celach. Wiadomo, że taka lista jest potrzebna, żeby np. uniknąć fryzjera, który zniszczy włosy, ale tak naprawdę myślę, że każda z nas ocenia dosyć subiektywnie. Ja po prostu nie lubię jak ktoś się nade mną pastwi dwie godziny i szuszy suszarą tak długo, że mi skórę poparzy. Lubię mieć ładnie obcięte włosy, które nawet po myciu wyglądają dobrze. I tak jest u Krzysztofa właśnie.
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 11:42   #1851
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Kaja i Krzysztof to salon, który ciągle Wam odradzam. Pisałam już gdzieś jak mnie potraktował z powodu braku złotych łańcuchów na szyji
Klasyfikacja klienta na gorszych i lepszych następuje przy samym wejściu.
Z obcinaniem też się nie postarał, no i to dotykanie mojej głowy przez inną klientkę, bo pan Krzysztof dał jej przykład "zniszczonych, brzydkich włosów"
Wypraszam sobie.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 08:39   #1852
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
no i to dotykanie mojej głowy przez inną klientkę, bo pan Krzysztof dał jej przykład "zniszczonych, brzydkich włosów"
no to faktycznie "milutko" Cię potraktował:/

dziewczyny, trochę z innej beczki. czy wiecie, gdzie (i czy w ogóle) można dostać próbki produktow Farouka? sobie upatrzyłam szampon z odzywką, ale mam dość kupowania w ciemnie a na allegro próbki są wartości 1/3 pełnowartosciowego zestawu:/
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 08:53   #1853
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam
sluszałyście moze o fryzjerze na Wildzie- Szymański?
szukam szukam i nie mogę znaleść...

weszłam spowrotem na ten watek i jakoś ucichło o Krzysztofie...o Emistyle również.
musze koniecznie sie wybrać do fryzjera, cieniowanie + kilka jaśniejszych refleksów.
Możecie kogoś polecić?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:28   #1854
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
no to faktycznie "milutko" Cię potraktował:/

dziewczyny, trochę z innej beczki. czy wiecie, gdzie (i czy w ogóle) można dostać próbki produktow Farouka? sobie upatrzyłam szampon z odzywką, ale mam dość kupowania w ciemnie a na allegro próbki są wartości 1/3 pełnowartosciowego zestawu:/
Z próbkami farouka to rzeczywiście ciężka sprawa. Nawet nie wiem czy salony firmowe je mają. Ale poszukaj na Targowisku - może dziewczyny mają coś w swoich zbiorach lub mogą odstąpić choć odleweczkę
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:34   #1855
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez hannapf Pokaż wiadomość
Po dłuuuugiej przerwie w korzystaniu z usług fryzjera podjełam męską decyzję, że pora obciąć piórka. Znalazłam niniejsze forum poczytałam i wybrałam Maestro na Górnej Wildzie ( było o nich niewiele ale tylko pozytywy) No i trafiony !!! Naprawdę pełen profesjonalizm. Fryzjer ( Bartek) oglądał i oceniał moje włosy, zapytał mnie co lubią a czego unikam, zaproponował dość krótkie i asymetryczne cięcie ( zgodziłam się z duszą na ramieniu) Fryzurka jest super, sama się układa , jest oryginalna, a moje włosy wyglądają na gęste i zadbane ( tak naprawdę są bardzo cieniutkie) Farbowanie równie profesjonalne jak strzyżenie. Jeśli masz odpowiednią ilość czasu ( samo strzyżenie prawie godzinę) i gotówki ( ceny wyższe niż w innych salonach) to polecam. Ja na pewno tam wrócę
Może jakaś fotka?


Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Kaja i Krzysztof to salon, który ciągle Wam odradzam. Pisałam już gdzieś jak mnie potraktował z powodu braku złotych łańcuchów na szyji


Biedna Papryczka Ja nienawidzę być traktowana jako gorszy sort klienta
Chociaż ostatnio coraz rzadziej mi się to zdarza, bo ze względu na pracę muszę się pindrzyć w białe koszule itp. gadżety i zauważyłam, że wtedy nagle jestem traktowana normalnie- ale ja jestem pamiętliwa i nie zapominam

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Klasyfikacja klienta na gorszych i lepszych następuje przy samym wejściu.
Z obcinaniem też się nie postarał, no i to dotykanie mojej głowy przez inną klientkę, bo pan Krzysztof dał jej przykład "zniszczonych, brzydkich włosów"
Wypraszam sobie.


Ja bym mu chyba przyłożyła za taki tekst


Widać, że kulturka w tym salonie jest, oj tak
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 16:57   #1856
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Kaja i Krzysztof to salon, który ciągle Wam odradzam. Pisałam już gdzieś jak mnie potraktował z powodu braku złotych łańcuchów na szyji
Klasyfikacja klienta na gorszych i lepszych następuje przy samym wejściu.
Z obcinaniem też się nie postarał, no i to dotykanie mojej głowy przez inną klientkę, bo pan Krzysztof dał jej przykład "zniszczonych, brzydkich włosów"
Wypraszam sobie.
No jestem w szoku, co za bezczelny cham!!! Proponuje zbojkotować tego "mistrza" na Wizażu. Atmosfera w salonie jest BARDZO ważna, dla mnie na równi z jakością usługi, w końcu idziemy tam żeby się lepiej poczuć, a nie gorzej. Podobnie nie wybrałabym się ponownie do restauracji, gdzie rewelacyjne jedzenie podaje chamski personel i myslę, że wiele osób podziela moje zdanie.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 12:07   #1857
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Kaja i Krzysztof to salon, który ciągle Wam odradzam. Pisałam już gdzieś jak mnie potraktował z powodu braku złotych łańcuchów na szyji
Klasyfikacja klienta na gorszych i lepszych następuje przy samym wejściu.
Z obcinaniem też się nie postarał, no i to dotykanie mojej głowy przez inną klientkę, bo pan Krzysztof dał jej przykład "zniszczonych, brzydkich włosów"
Wypraszam sobie.
No to faktycznie chamstwo z jego strony. Ja się u niego z tym nie spotkałam, chociaż muszę przyznać, że jest "specyficzny". Ale: mnie ścina dobrze, nie gada o pierdołach i nie pastwi się nade mną dwie godziny. Mi to odpowiada. Tak jak pisałam, chodzę po to, żeby ściąć włosy: wchodzę, ścinam, wychodzę. Tyle.

Znajomy bardzo poleca salon na pętli 9 na Piątkowskiej naprzeciwko Niku. Ja tam byłam raz i....facet z jednej strony głowy ściął mnie prawie na jeża, z drugiej zostawił długie...Prawie zemdlałam...Nawet nie wiedziałam co mam powiedzieć. Fryzjer-artysta był przeszczęśliwy, że "wydobył ze mnie drzemiące piękno", a ja w efekcie byłam zmuszona nosić krótkie włosy. Paranoja.... nawet dzisiaj po latach nie chce mi się z tego śmiać!
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 12:43   #1858
lineczka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

hey dziewczyny
jestem nowa na tym forum i przeczytalam wszystko od poczatku (zajelo mi to sporo czasu postanowilam sie umowic do Adama Piaseckiego ale najblizszy termin dopiero 2 kwiecien;/ wiec zadzwonilam do Krystyny Piaseckiej i umowilam sie na srode. w sumie jestem w poznaniu od pol roku i zawsze w swoim miescie chodzilam do pana fryzjera a nie pani wiec boje sie strasznie ale bylo kilka pozytywnych opini na temat pani Krystyny wiec moze wyjde od niej i bede wygladala jak czlowiek
po powrocie zdam relacje
lineczka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 13:47   #1859
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Fryzjer Poznan

Papryczko, czy ty bylaś w Pacykarni?
motam sie gdzie mam iść ....
włosy gęste, krecone, chce je pocieniować i zrobić kilka pasemek by nabrały życia.
zastanawiam sie między Pcykarnią(być moze pojadę jutro z kupleka która sie juz zapisala obadać jak im idzie i moze sie skonsultuję), Emistyle, Maestro, Le Grand, Farouk
kurcze dużo tych salonów... i ktory tu wybrać?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 18:02   #1860
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

tak, byłam w Pacykarnii jestem bardzo zadowolona mam na głowie uwaga uwaga.. odrośnietego boba ale ładnie to wygląda.
z tych salonów, które wymieniłaś polecam również Le Grand, Farouk.. natomiast EmiStyle zdecydowanie odradzam (opisywałam już jak potraktowała mnie zachwalana przez większość p.Paulina..w skrócie:
- Proszę nie ścinać przodu, zapuszczam..
-Ok
-proszę też nie cieniować, ponieważ moje włosy będą się zbyt puszyć..

po 5 min mam grzywke, włosy pocieniowane od czubka głowy.. nie słuchała NICZEGO co mówiłam.. wyglądałam okropnie!

__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.