Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 09:05   #2221
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Hey Green.Eyed mm rozumiem ,że szału nie ma tak?
no można to tak określić
wszystko bardzo solidnie, tylko zabrakło mi tego 'czegoś' do tego 'szału'... nie wiem jak to określić. nie poczułam, że to MÓJ fryzjer jest

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
green.eyed a ile płaciłas za ścięcie?
90zł - taka jest stawka za długie włosy

Cytat:
Napisane przez madabell Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dlatego napisałam, że w salonie nie ma co oglądać... oprócz fryzjera ]:->
(ah, jaka szkoda, że dla mnie był za niski)
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:58   #2222
zanetarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej,
wybieram się do fryzjera, mam proste bardzo cienkie włosy do ramion i chce drastycznie zmienic fryzurke. Oczywiście nie mam pomysłu, dlatego oczekuje ze mi fryzjer doradzi. Po przeczytaniu postów zastanawiam się nad panem krzysztofem z VC, panem adamen z pacykarni i grupa artystyczna... kogo polecicie?
zanetarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 21:39   #2223
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny czy może mi któraś wysłać na PW nowy numer do pana Krzysztofa? Pilnie potrzebuje a swój zgubiłam
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:18   #2224
niuni@
Przyczajenie
 
Avatar niuni@
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

Witaj agatala )

Namiary do Pana Krzysztofa wysłam na Twoją skrzynkę.

Pozdrawiam )
niuni@
niuni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 12:15   #2225
shifu87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej hej. Ja byłam u pana Marcina w Le Grand. Bylam/jestem bardzo zadowolona, z moich dzikich nieujarzmionych loków zrobił fajna fryzurke do ramion, z grzywka. Naprawde super wygladam, bardzo mi sie podoba. fajnie tnie i to sie liczy. Dosc droga z niego bestia - zaplacilam 115 zlotych, ale wlosy mialam baaaaaaaaaaaardzo dlugie, teraz mam do ramion Teraz zastanawiam sie nad pojsciem do niego na farbe.... niestety problemem jest to, ze jestem na nia uczulona ;/ przekonalam sie o tym farbujac wlosy w jednym z salonow poznanskich, przyplacilam to zapaleniem skory glowy i lazeniem po dermatologach... jak najszybciej chce wrocic do naturalnego koloru wlosow i pasemek jasnych, ale jak widze te odrosty (mam naturalnie ciemne wlosy, a pofarbowane na jasny blond) to mnie szlag trafia! ...i tak mysle i zastanawiam sie nad Marcinem i tym Wagnerem. Co lepsze?
pozdrawiam
shifu87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 21:43   #2226
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

dziewczyny, tak czytam i czytam, ale stwierdzilam,ze poradze sie jeszcze, aby ulozyc sobie wszystko w glowie

gdzie wykonaja mi naprawde ladne farbowanie,cena nie gra roli,liczy sie jakosc ? mysle nad grupa artystyczna, ale jesli uwazacie,ze jest ktos lepszy to prosze o opinie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 21:51   #2227
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

dziewczyny często doradzały farbowanie w salonie Farouk na słowiańskiej, ponoć dobre farby mają
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 22:03   #2228
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

no wlasnie kojarze cos, iz ladnie kolory dobieraja, ja bym przy tym potrzebowala odpowiedniej porady, gdyz waham sie miedzy kolorami, udziela mi tam takowej?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 22:18   #2229
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

hey...w farouk faktycznie fajne farby maja co do doboru koloru ja bylam zadowolona, co prawda nie debatowalysmy nad nim dlugo ...bo Sylwia od razu stwierdzila ze bedzie mi dobrze w TAKIM odcieniu a inny jest zdecydowanie nie dla mnie.
co do grupy artystycznej tez mam pozytywne odczucia pod tym wzgledem ,tylko ja porady za bardzo wtedy nie potrzebowalam bo bylam zdecydowana na konkretny kolor...wiec nie wiem jak by to bylo gdybym zaczela "wymyslac" na pewno sa cierpliwi
Zdaje mi sie ze dziewczyny tez polecaly Le Grand ....
Ja bym chyba uderzała na Twoim miejscu do Farouka.
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 22:27   #2230
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

w razie czego zapisac sie do Sylwii tak? pewnie sie tam wybiore, fryzurki wymyslnej nie potrzebuje, jedynie ladne podciecie, ale zalezy mi bardzo na fajnym kolorze

dzieki za rade
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 22:40   #2231
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
w razie czego zapisac sie do Sylwii tak? pewnie sie tam wybiore, fryzurki wymyslnej nie potrzebuje, jedynie ladne podciecie, ale zalezy mi bardzo na fajnym kolorze

dzieki za rade
No ja tylko na temat Sylwii moge sie wypowiedziec bo tylko u niej bylam . z koloru bylam zadowolona,z ciecia juz niekoniecznie bo tutaj inwencji zadnej nie zauwazylam .Poza tym czytajac watek na pewno zauwazylas ze jedni moga danego fryzjera wychwalac pod niebiosa a drudzy wrecz przeciwnie. jednak Jesli chodzi o farbe Sylwie moge spokojnie polecic , poza tym jest przesympatyczna osoba
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 07:34   #2232
gawendam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja nie wiem jak inni fryzjerzy z LE GRAND, ale polecam Piotrka Sierpińskiego, pracuje tam od niedawna i jest mlodym, kreatywnym czlowiekiem
gawendam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:50   #2233
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

No to czas na moja opinie na temat Adama z GAWW
Pierwsze wrażenie - niestety, kazali mi na siebie trochę czekać (co mnie akurat zazwyczaj nie rusza, ale tego dnia było mi dośc spieszno), przez co byłam trochę zła, no ale jak wiadomo - wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Za to dostałam pyszna herbatkę, a że byłam duuużo wcześniej (tak mi spieszno było ihih) to i gazetkę sobie poczytałam (a stos gazet był okazały).
Wystrój, faktycznie baardzo minimalistyczny. Po Pacykarni, Tupecie i salonie Krzysztofa było mi tam conajmniej dziwnie) Jednak wrażenie estetyczne było bardzo pozytywne.

Moja wizyta nie rozpoczęła się oglądaniem wlosów, dziewczyna która zrobiła mi wyżej opisaną przepyszna herbate po jakimś czasie po prostu zaprosiła mnie do "umywalni", tam zafundowała mi mycie włosów z masażem (mogłabym tam zostać na zawsze) a następnie "przekazała" mnie Adamowi Który o dziwo chyba z daleka przyjrzał sie tym moim kłakom, bo jak usiadłam od razu wiedział co mnie trapi Rzucił propozycją, podyskutowaliśmy trochę, pożartowaliśmy i zaczęło się - cięcię;d
Dziwi mnie to, że nie rozmawiałyście z nim - mi cała wizyta minęła w atmosferze żartów i przyjemnej dyskusji na tematy najróżniejsze Co do chwil najważniejszego cięcia - miałam wrażenie, że wpadał wtedy w jakis trans i widział w tamtych chwilach mnie jako kupe włosów) Był niesamowicie skoncentrowany i dokładny. Co "odbiło" się oczywiście na efekcie końcowym
Dawno nie słyszałam tylu komplementów n/t mojej fryzury)
W dodatku fryzura ułożona przez niego (ogroomna ilosc lakieru, ale to w sumie nie moje życzenie trzymała sie przez caaałą noc

Całe wrażenie salonu jak i Adama mam bardzo pozytywne i myslę, że jeszcze nie raz tam zagoszcze
Zwłaszcza, że włosy po myciu nie są aż tak nieusłuchane jak zazwyczaj - ciecię było więc trochę "dyscyplinujące", o ile można to tka nazwać.
No i wreszcie fryzjer nie wmawiał mi, że moje włosy MUSZĄ być pocieniowane! I rozumiał moją chęć "zapuszczenia" tych przesadnie pocieniowanych kłaków;P

Za wizytę zapłaciłam 80zł - wchodząc miałam włosy do ramion albo ciut dłuższe, wyszłam z włosami do brody)
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 15:27   #2234
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Nosz kurcze a ja nie moge rozszyfrowac ktory to jest ten Adam??jakis rysopis?tam sie ich tylu kreci i w sumie wszyscy wygladaja niczego sobie
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 00:04   #2235
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Fryzjer Poznan

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 09:04   #2236
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez madabell Pokaż wiadomość
Treść usunięta

thx hehe ale kurcze ja tam takiego nie widzialam widocznie nie mialam szczescia oblookam jak sie wybiore za jakis miesiac na farbe znowu i sorki za oFF TOP
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 16:39   #2237
zanetarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Stnowczo odradzam pacykarnie i pana Piotra!! ZA tą cene spodziewałam sie milej obsługi, a tu wręcz przeciwnie a co do umiejetnosci pana piotra mam wiele zastrzezen. Moja fryzura jest wstrętna, cale szczescie ze wlosy odrastaja...
zanetarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 22:26   #2238
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez madabell Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dobrze ujęte;d zapomniałaś dodać, że jest niezwykle sympatyczny
a co do jego włosów, jak to powiedział.. zauważył początki łysiny i postanowił sprawdzić jak to będzie nie mieć włosów

Cytat:
Napisane przez zanetarz Pokaż wiadomość
Stnowczo odradzam pacykarnie i pana Piotra!! ZA tą cene spodziewałam sie milej obsługi, a tu wręcz przeciwnie a co do umiejetnosci pana piotra mam wiele zastrzezen. Moja fryzura jest wstrętna, cale szczescie ze wlosy odrastaja...
ja byłam z Piotra bardzo zadowolona pod warunkiem, że to ja mówiłam jak chce mieć ścięte włosy. w momencie, kiedy "zaszalał" niestety efekt nie był zadowalający. tzn zapewne by był, jakbym nosiła ta fryzurę tak jak była do tego przeznaczona. problem w tym, że w ogóle się w niej nie czułam. skutki odczuwam do dziś, a ścinał mnie w kwietniu.
więc póki patrzy mu się na ręce, można do niego bez problemu iść;d
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 22:56   #2239
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja jestem bardzo zadowolona zarówno z Pana Piotra jak i Pani Ani z Pacykarni Następnym razem będę miała problem, kogo wybrać, bo obydwoje wykazali się naprawdę dużym talentem. Fryzura zrobiona przez Anię układała się 3-4 miesiące po wizycie, u Piotra byłam miesiąc temu i nadal jest świetnie. Dużym sentymentem darzę też Tymka, ale on ciągle przede mną ucieka
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 09:10   #2240
fryzjer102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

czytam przez dwa dni od 20 strony tego forum ......................... .............. ECH ...................... i szkoda słów
fryzjer102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:56   #2241
Czikita!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam! Chcę się podzielić wrażeniami po wizycie u mojego Wybrańca! Absolutnego mistrza Sztuki fryzjerskiej, wirtuoza w swoim Fachu! Ladies and gentelmens, Mesdames et Monsieurs... SUPER HERO! Pan Krzysztof spod Placu Wolności!!! (Wieża Eiffela rządzi! ) Nie da się ukryć uwielbiam tego człowieka!! Raz że odpowiada mi jego charyzma a dwa to sposób w jaki pracuje! Pełen profesjonalizm! Nie wspominając już o klimacie panującym w salonie, urządzonym wg najlepszego gustu i muzyce nadającej inspiracji oraz rozlużnienia. Jak dla mnie- najlepszy balsam dla zmysłów! Przejdę może do rzeczy... Tym razem udałam się do Niego ze zdjęciem Shakiry i prosiłam o takie samo cieniowanie aby moje włosy dobrze wygladały w tańcu i łatwo się układały... Cóż więcej mogę napisać... Wyszłam z salonu rozpromieniona. Z fryzurą o jakiej marzyłam. Polecam!
Czikita! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 21:22   #2242
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez fryzjer102 Pokaż wiadomość
czytam przez dwa dni od 20 strony tego forum ......................... .............. ECH ...................... i szkoda słów
hmmm...a coz to?
konkurencja? jak szkoda slow to nie marnuj ich
pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 18:41   #2243
dorisa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
POZNAN - poszukuje dziewczyn do fryzur ZA DARMO

Tak jak w temacie. 20 wrzesnia odbedzie sie pokaz fryzur.Chetne dziewczyny moga zglaszac sie do mnie do 16 wrzesnia.Profesjonalni fryzjerzy beda robic fryzury, rożnisteZA DARMO . Moga byc dziewczyny spoza poznania ale na wlasny koszt dojazd.Wiecej informacji i na wszelkie pyt odpowiem mailem .
mail doorota1986@op.pl
dorisa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 08:48   #2244
Agat123
Raczkowanie
 
Avatar Agat123
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 404
GG do Agat123
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
No to czas na moja opinie na temat Adama z GAWW
Pierwsze wrażenie - niestety, kazali mi na siebie trochę czekać (co mnie akurat zazwyczaj nie rusza, ale tego dnia było mi dośc spieszno), przez co byłam trochę zła, no ale jak wiadomo - wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Za to dostałam pyszna herbatkę, a że byłam duuużo wcześniej (tak mi spieszno było ihih) to i gazetkę sobie poczytałam (a stos gazet był okazały).
Wystrój, faktycznie baardzo minimalistyczny. Po Pacykarni, Tupecie i salonie Krzysztofa było mi tam conajmniej dziwnie) Jednak wrażenie estetyczne było bardzo pozytywne.

Moja wizyta nie rozpoczęła się oglądaniem wlosów, dziewczyna która zrobiła mi wyżej opisaną przepyszna herbate po jakimś czasie po prostu zaprosiła mnie do "umywalni", tam zafundowała mi mycie włosów z masażem (mogłabym tam zostać na zawsze) a następnie "przekazała" mnie Adamowi Który o dziwo chyba z daleka przyjrzał sie tym moim kłakom, bo jak usiadłam od razu wiedział co mnie trapi Rzucił propozycją, podyskutowaliśmy trochę, pożartowaliśmy i zaczęło się - cięcię;d
Dziwi mnie to, że nie rozmawiałyście z nim - mi cała wizyta minęła w atmosferze żartów i przyjemnej dyskusji na tematy najróżniejsze Co do chwil najważniejszego cięcia - miałam wrażenie, że wpadał wtedy w jakis trans i widział w tamtych chwilach mnie jako kupe włosów) Był niesamowicie skoncentrowany i dokładny. Co "odbiło" się oczywiście na efekcie końcowym
Dawno nie słyszałam tylu komplementów n/t mojej fryzury)
W dodatku fryzura ułożona przez niego (ogroomna ilosc lakieru, ale to w sumie nie moje życzenie trzymała sie przez caaałą noc

Całe wrażenie salonu jak i Adama mam bardzo pozytywne i myslę, że jeszcze nie raz tam zagoszcze
Zwłaszcza, że włosy po myciu nie są aż tak nieusłuchane jak zazwyczaj - ciecię było więc trochę "dyscyplinujące", o ile można to tka nazwać.
No i wreszcie fryzjer nie wmawiał mi, że moje włosy MUSZĄ być pocieniowane! I rozumiał moją chęć "zapuszczenia" tych przesadnie pocieniowanych kłaków;P

Za wizytę zapłaciłam 80zł - wchodząc miałam włosy do ramion albo ciut dłuższe, wyszłam z włosami do brody)
Mam prośbę mogłabyś mi podać namiary na ten salon.
Z góry dziękuję.
Agat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 09:57   #2245
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Fryzjer Poznan

Czy ktoś zna jakiegoś fryzjera który potrafi naprawdę dobrze ściąć włosy kręcone (typ 2b; http://www.naturallycurly.com/images...andra_oh.jpg)?
Byłam już u naprawdę wielu osób, ale nigdzie nie trafiłam na takiego który potrafił by z nich zrobić coś naprawdę fajnego.
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 14:49   #2246
a1n2i3a
Raczkowanie
 
Avatar a1n2i3a
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Fryzjer Poznan

No no no Adam chyba podbił wasze serca ja natomiast się do niego zraziłam. Moje starcie z nim miało miejsce kilka lat temu (coś koło 2) kiedy pracował w Lafayette. Bardzo lubiłam ten salon zwłaszcza Karolinę - świetna profesjonalistka w kwestii długich włosów! ale zniknęła z tego salonu(nie wiem gdzie i bardzo żałuję i pojawił się ON. Nie wiem czy to kwestia tego, że dopiero zaczynał w branży fryzjerskiej (bo był też modelem) ale nic nadzwyczajnego, jeśli chodzi o cięcie, z moimi włosami nie zrobił a pasemka w jego wykonaniu tragedia. Moją prośbą było by kolor pasemek ładnie współgrał z moim naturalnym , który jest mysi. Zamiast ładnego naturalnego efektu wyszedł mega kontrast moich włosów i BIAŁYCH. No cóż, mam nadzieję, że teraz Adam podszkolił się w fachu i kto wie może jest z niego całkiem niezły fryzjer - ale ja niestety mam już do niego uraz. Jestem bardzo wymagająca w stosunku do swoich włosów i przetestowałam już sporą ilość salonów tych z tzw.wyższej półki i średniej i niestety jest tylko kilku fryzjerów, których mogę nazwać profesjonalistami (znającymi się nie tylko na dobrym cięciu ale przede wszystkim pięknie dobierającymi kolor by wyglądał jak naturalny i pasował do karnacji).
a1n2i3a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:49   #2247
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Cytat:
Napisane przez a1n2i3a Pokaż wiadomość
No no no Adam chyba podbił wasze serca ja natomiast się do niego zraziłam. Moje starcie z nim miało miejsce kilka lat temu (coś koło 2) kiedy pracował w Lafayette. Bardzo lubiłam ten salon zwłaszcza Karolinę - świetna profesjonalistka w kwestii długich włosów! ale zniknęła z tego salonu(nie wiem gdzie i bardzo żałuję i pojawił się ON. Nie wiem czy to kwestia tego, że dopiero zaczynał w branży fryzjerskiej (bo był też modelem) ale nic nadzwyczajnego, jeśli chodzi o cięcie, z moimi włosami nie zrobił a pasemka w jego wykonaniu tragedia. Moją prośbą było by kolor pasemek ładnie współgrał z moim naturalnym , który jest mysi. Zamiast ładnego naturalnego efektu wyszedł mega kontrast moich włosów i BIAŁYCH. No cóż, mam nadzieję, że teraz Adam podszkolił się w fachu i kto wie może jest z niego całkiem niezły fryzjer - ale ja niestety mam już do niego uraz. Jestem bardzo wymagająca w stosunku do swoich włosów i przetestowałam już sporą ilość salonów tych z tzw.wyższej półki i średniej i niestety jest tylko kilku fryzjerów, których mogę nazwać profesjonalistami (znającymi się nie tylko na dobrym cięciu ale przede wszystkim pięknie dobierającymi kolor by wyglądał jak naturalny i pasował do karnacji).
Czy byłabyś tak miła i przesłała mi na priva jakiś adres do dobrego kolorysty,ja cały czas próbuje i bezskutecznie(fryzjeży nie potrafią nawet określić czy jestem typem urody zimnym czy ciepłym)a staram się wybierać same lepsze salony.

fryzjerzy...

A jeśli chodzi o Karoline jest w ciąży,byłam u niej na balejażu-dwie pierwsze wizyty super ale niestety trzecia wizyta koszmar zdałam się na nią i miałam blond-ciemno brązowe pasemka mega kontrastowe(wyglądałam jak fanka białych kozaczków)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-16 o 21:05 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:07   #2248
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Czy byłabyś tak miła i przesłała mi na priva jakiś adres do dobrego kolorysty,ja cały czas próbuje i bezskutecznie(fryzjeży nie potrafią nawet określić czy jestem typem urody zimnym czy ciepłym)a staram się wybierać same lepsze salony.
Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
fryzjerzy...
Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o Karoline jest w ciąży,byłam u niej na balejażu-dwie pierwsze wizyty super ale niestety trzecia wizyta koszmar zdałam się na nią i miałam blond-ciemno brązowe pasemka mega kontrastowe(wyglądałam jak fanka białych kozaczków)
Kinga, łatwiej by się czytało Twoje posty gdybyś używała funkcji edytuj i wielocytuj

A w temacie...jeszcze nie zdarzyło się żebym og fryzjera wyszłam z kolorem o jaki prosiłam Lepsze efekty osiągam farbując sobie sama.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 09:01   #2249
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny czy któraś z was była u tzw.fryzjera dla wtajemniczornych tj.Krzysztofa Nawrota przy ul.Niedziałkowskiego?Kied yś chciałam się do niego wybrać ale terminy ok.trzy miesiące mnie zniechęciły,a może warto czekać?Marze o fryzjerze który będzie potrafił dobrać mi kolor do mojego typu urody,określi czy w odcieniach ciepłych czy zimnych jest mi dobrze ale szukam i narazie nic.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 10:18   #2250
Wiola1820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja polecam pana Adriana z ART CHAGALE na polance w poznaniu tel. (61) 8723097. Swietny fryzjer dodkonały dobór koloru i cięcia. Ceny różne ale warto zapłacić! POLECAM Ma duże doświadczenie, przeszedł duzo szkoleń ostatnio współpracuje z gazetami i robi dla nich sesje.
Wiola1820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.