Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 17:32   #2761
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
sama nie wiem... ta jest połowę tańsza
Ta co zalinkowałaś też ma ładny kolor.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 17:33   #2762
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

no ładny, ale tamten musi ładniejszy
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 17:53   #2763
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

kupiłam panache w sklepie z końcówkami serii za 80 zl i po tygodniu wyszedł z niego drut teraz mysle czy to nie podróbka ? bo w tanszych marks&spencer nigdy sie to nie zdazylo a kupowalam i po 20 zł staniki
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:27   #2764
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
no ładny, ale tamten musi ładniejszy

Pomyśl sobie, że za cenę w Polsce możesz mieć dwie georgiany z ebay'a. Ja myślę, że tą pudrową może się udać później upolować na ebay'u jak już trochę minie od wejścia kolekcji do sklepów.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:04   #2765
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny, niby mam wygodne biustonosze, ale nie do końca i podejrzewam, że źle obliczyłam rozmiar. Pod biustem mam 70 cm, w biuście 78. Z kalkulatora wynika że powinnam nosić biustonosz w rozmiarze 65a i taki posiadam. Jednak coś jest nie tak, bo pod pachami tworzą mi się wałeczki, czyli miseczka jest za mała. Jednocześnie po zdjęciu stanika mam ślady na skórze, tj. takie jakby odleżyny. Kiedyś doszło do tego, że wyrzuciłam jeden stanik, ale ślady po nim zniknęły dopiero po paru miesiącach. Może to kwestia skóry wrażliwej , nie stanika? Inny problem, miseczki nie układają mi się symetrycznie, tzn. przestrzeń stanikowa łącząca miseczki nie jest u mnie pośrodku, jedna miseczka przesuwa się w bok. Może to kwestia fasonu albo mojej dziwnej budowy? Jak myślicie?
Podobno rozmiar pod biustem należy pomniejszyć o 5 cm, więc w kalkulatorze mam wpisać 70 czy 65?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:06   #2766
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość

Pomyśl sobie, że za cenę w Polsce możesz mieć dwie georgiany z ebay'a. Ja myślę, że tą pudrową może się udać później upolować na ebay'u jak już trochę minie od wejścia kolekcji do sklepów.
i tak zrobię są dwie aukcje to policytuję - jak przegram to kupię tą za 14,99 GBP
a i dodatkowo wezmę madisona 30ff - jest po 15,95 GBP - dwa za jeden będzie
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:50   #2767
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niby mam wygodne biustonosze, ale nie do końca i podejrzewam, że źle obliczyłam rozmiar. Pod biustem mam 70 cm, w biuście 78. Z kalkulatora wynika że powinnam nosić biustonosz w rozmiarze 65a i taki posiadam. Jednak coś jest nie tak, bo pod pachami tworzą mi się wałeczki, czyli miseczka jest za mała. Jednocześnie po zdjęciu stanika mam ślady na skórze, tj. takie jakby odleżyny. Kiedyś doszło do tego, że wyrzuciłam jeden stanik, ale ślady po nim zniknęły dopiero po paru miesiącach. Może to kwestia skóry wrażliwej , nie stanika? Inny problem, miseczki nie układają mi się symetrycznie, tzn. przestrzeń stanikowa łącząca miseczki nie jest u mnie pośrodku, jedna miseczka przesuwa się w bok. Może to kwestia fasonu albo mojej dziwnej budowy? Jak myślicie?
Podobno rozmiar pod biustem należy pomniejszyć o 5 cm, więc w kalkulatorze mam wpisać 70 czy 65?
Te ślady na ciele, które opisujesz to po obwodzie? Czy fiszbiny Ci się tak odbiły? Czy jeszcze co innego? Gdzie dokładnie one były?
Może być tak, że masz jednak za ciasny obwód. Jak się w nim czujesz? Nie dusi Cię? Możesz swobodnie oddychać? A miseczkę większą przy tym obwodzie mierzyłaś?
To układanie się miseczek może mieć różne przyczyny. Chociaż może to po prostu asymetria piersi?
Jeżeli pod biustem masz 70 to taką liczbę wpisujesz.

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
i tak zrobię są dwie aukcje to policytuję - jak przegram to kupię tą za 14,99 GBP
a i dodatkowo wezmę madisona 30ff - jest po 15,95 GBP - dwa za jeden będzie
I madison jednak też za Tobą chodzi.
Ja z kolei straciłam wiarę, że upoluję gdzieś antośkę za normalną cenę i w swoim rozmiarze. Może z nowej kolekcji się uda.
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2010-09-08 o 20:57
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 08:50   #2768
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziewczyny hmm.. kolezanka mi powiedziala, ze na ebayu obowiazuje inny system platnosci. przymierzam sie do zkaupow tam, ale nie mam pojecia wlasnie jak przebiga zaplata i co z wysylka. moglaby ktoras wytlumacyzc?
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:52   #2769
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

poczytaj o PayPal

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Te ślady na ciele, które opisujesz to po obwodzie? Czy fiszbiny Ci się tak odbiły? Czy jeszcze co innego? Gdzie dokładnie one były?
Może być tak, że masz jednak za ciasny obwód. Jak się w nim czujesz? Nie dusi Cię? Możesz swobodnie oddychać? A miseczkę większą przy tym obwodzie mierzyłaś?
To układanie się miseczek może mieć różne przyczyny. Chociaż może to po prostu asymetria piersi?
Jeżeli pod biustem masz 70 to taką liczbę wpisujesz.



I madison jednak też za Tobą chodzi.
Ja z kolei straciłam wiarę, że upoluję gdzieś antośkę za normalną cenę i w swoim rozmiarze. Może z nowej kolekcji się uda.
tak jabłuszku, nawet upolowałam madisona, ale za mały się okazał - właśnie 30F, a muszę mieć 30FF
antośka też mnie kusi ale właśnie drogo jest, nie te rozmiary i kolor mi nie odpowiada - jakoś ta zieleń nie dla mnie chyba
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 10:41   #2770
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
I madison jednak też za Tobą chodzi.
Ja z kolei straciłam wiarę, że upoluję gdzieś antośkę za normalną cenę i w swoim rozmiarze. Może z nowej kolekcji się uda.
Wlasnie bylam ciekawa, jak Twoje polowania na Antoske ;D
myslalam,ze w koncu sie dowiem jak z tymi miseczkami w niej, ale widac jeszcze wciaz nie czas ;D
Ale ta limonkowa, z nowej serii jest taka piekna
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:15   #2771
olga_mambra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niby mam wygodne biustonosze, ale nie do końca i podejrzewam, że źle obliczyłam rozmiar. Pod biustem mam 70 cm, w biuście 78. Z kalkulatora wynika że powinnam nosić biustonosz w rozmiarze 65a i taki posiadam. Jednak coś jest nie tak, bo pod pachami tworzą mi się wałeczki, czyli miseczka jest za mała. Jednocześnie po zdjęciu stanika mam ślady na skórze, tj. takie jakby odleżyny. Kiedyś doszło do tego, że wyrzuciłam jeden stanik, ale ślady po nim zniknęły dopiero po paru miesiącach. Może to kwestia skóry wrażliwej , nie stanika? Inny problem, miseczki nie układają mi się symetrycznie, tzn. przestrzeń stanikowa łącząca miseczki nie jest u mnie pośrodku, jedna miseczka przesuwa się w bok. Może to kwestia fasonu albo mojej dziwnej budowy? Jak myślicie?
Podobno rozmiar pod biustem należy pomniejszyć o 5 cm, więc w kalkulatorze mam wpisać 70 czy 65?
Z podanych przez Ciebie wymiarów wynika, ze powinnas nosić właśnie 65A, natomiast osoba szczupła o niewielkim biuście wcale nie musi się strasznie ściskać (przypomnę ci, ze ciężar biustu opiera się na pasie stanika, a nie na ramiączkach, dlatego też stanik w obwodzie musi być dosć ścisły, ale bez przesady jeśli chodzi o szczupłe dziewczyny z małym biustem- w tym przypadku pas stanika nie musi wiele dźwigać) i może powinnaś nosić stanik 70A skoro obecny stanik pozostawia Ci tak niepokojące ślady na ciele, nieznikające wiele miesięcy (bo samo to, że na ciele zostaja ślady jest normalne- w końcu stanik leży bardzo blisko ciała, przez 10h lub więcej, także ślady na ciele zostają, ale po krótkim czasie znikają). Jeśli chodzi o wałeczki w okolicach pach- ewidentnie miska jest albo za mała, albo za płytka dla twojego kształtu piersi, czyli nie ten fason dla ciebie.
Proponuję, żebyś po prostu pomierzyła inne fasony w swoim rozmiarze, jaki i te 70B. Niezależnie od rozmiaru biustu, znalezienie odpowiednio leżącego stanika nie jest takie proste i trzeba się trochę naszukać, ale naprawdę warto, ponieważ dobrze dobrany stanik nie dość że sprawia, ze biust wygląda należycie, to jeszcze poprawia nam humor
Możesz sprawdzić co proponuje linia Atlantis firmy Panache- oni mają cudne staniki od miseczek AA nawet.
Jeśli chodzi o to ze panel stanika nie znajduje się równo na mostku- rozumiem, ze jest to kwestia wszystkich staników, które masz… w takim przypadku zapewne chodzi o to, ze masz w jakiś sposób niesymetryczną budowę. Większość kobiet ma jakieś problemy z niesymetrycznością- nie dość ze zazwyczaj piersi różnią się od siebie wielkością, to jeszcze np. mamy zbyt wystający mostek, albo krzywy kregosłup, co powoduje wrażenie „nierównych” piersi. Jeśli stanik tylko nieznacznie się przesuwa, to dobrze dobrany biustonosz powinien poradzić sobie ze zniwelowaniem tej niedoskonałości!
Także raz jeszcze zachęcam do poszukiwan stanika doskonałego! Warto.
olga_mambra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 11:16   #2772
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
tak jabłuszku, nawet upolowałam madisona, ale za mały się okazał - właśnie 30F, a muszę mieć 30FF
antośka też mnie kusi ale właśnie drogo jest, nie te rozmiary i kolor mi nie odpowiada - jakoś ta zieleń nie dla mnie chyba
Poprzednie wersje bardziej do mnie przemawiały kolorystycznie. Szczególnie turkusowo-czarna. No, ale ostatnio doszłam do wniosku, że albo będę wydziwiać przy kolorach, albo będę miała wymarzony stanik (już kolor nieważny).

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
Wlasnie bylam ciekawa, jak Twoje polowania na Antoske ;D
myslalam,ze w koncu sie dowiem jak z tymi miseczkami w niej, ale widac jeszcze wciaz nie czas ;D
Ale ta limonkowa, z nowej serii jest taka piekna
Nie pisałam nic, bo nie zdobyłam info na temat wymiarów. Ten sklep, do którego się odezwałam odpisał, że była pomyłka na stronie i tego rozmiaru już nie mają. Drugi natomiast nic nie odp. (najnowsza wersja), a mi jakoś głupio się upominać.
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:27   #2773
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

toffi straplessy u Effuniaka, dosyć ciemne niestety
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:33   #2774
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

czy antoinette jest małomiseczkowa?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 17:44   #2775
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez fallen_apple Pokaż wiadomość
Nie pisałam nic, bo nie zdobyłam info na temat wymiarów. Ten sklep, do którego się odezwałam odpisał, że była pomyłka na stronie i tego rozmiaru już nie mają. Drugi natomiast nic nie odp. (najnowsza wersja), a mi jakoś głupio się upominać.
Hm.. ja mialam tak samo z Effuniakiem. Tez mialam dostac odpowiedz po urlopie i..lipa. Ale i tak juz tej kasy nie mam ;D

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
czy antoinette jest małomiseczkowa?
Wlasnie tez sie zastanawialysmy ;P
Wg. moich obserwacji jest, ale nie mam jej wiec trudno stwierdzic na 100%
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:34   #2776
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez olga_mambra Pokaż wiadomość
może powinnaś nosić stanik 70A skoro obecny stanik pozostawia Ci tak niepokojące ślady na ciele, nieznikające wiele miesięcy (bo samo to, że na ciele zostaja ślady jest normalne- w końcu stanik leży bardzo blisko ciała, przez 10h lub więcej, także ślady na ciele zostają, ale po krótkim czasie znikają). Jeśli chodzi o wałeczki w okolicach pach- ewidentnie miska jest albo za mała, albo za płytka dla twojego kształtu piersi, czyli nie ten fason dla ciebie.
Tego stanika, który zostawiał trwałe ślady już nie mam. Obecny jest widocznie z innego materiału, bo odgniecenia są (na całości, czyli w obwodzie, na piersiach i na ramionach), ale po nocy znikają. Jeżeli chodzi o wałek pod pachą to w każdym moim biustonoszu taki mi się pojawia. 70A nosiłam, ale podjeżdżał mi do góry i musiałam go ciągle poprawiać.
Wszystkie biustonosze jakie mam zakupione zostały przez internet, więc nie miałam możliwości przymierzenia innych miseczek, ale zamierzam udać się do sklepu stacjonarnego. Już wypatrzyłam taki z fachową obsługą.
Myślałam, że takie ślady po biustonoszu to jakaś anomalia, ale skoro nie to już nie będę się tym martwić.
Bardzo dziękuję za pomoc

Cytat:
Możesz sprawdzić co proponuje linia Atlantis firmy Panache- oni mają cudne staniki od miseczek AA nawet.
Noszę się od jakiegoś czasu z zamiarem kupna tego czarnego, ale chwilowo cena mnie powstrzymuje. Gdybym mogła go przymierzyć to miałabym mniejsze opory.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:20   #2777
endorfina
Raczkowanie
 
Avatar endorfina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Poproszę Was o pomoc
Jestem w ciąży, w 8 miesiącu. Chciałabym kupić biustonosz odpowiedni już do karmienia. W jaki rozmiar powinnam celować? Obecnie mam 86/102 zmierzone zgodnie z wytycznymi z pierwszej strony.
endorfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 23:16   #2778
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Ok skorzystałam z waszej rady po czym w jednym z kalkulatorów wyskoczyło mi PL 65 G !! przyznam że nie spotkałam się z miseczką „G” osobiście w żadnym sklepie.. może dlatego że nie sądziłam że jest to dla mnie odpowiednia miara.. na marginesie 74 pod biustem na 92 w biuście

może mi któraś z was powiedzieć jak mam się teraz z tym odnaleźć ??
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 08:04   #2779
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
70A nosiłam, ale podjeżdżał mi do góry i musiałam go ciągle poprawiać.
Jezeli nosilas 70A, to jego odpowiednikiem nie jest absolutnie 65A!
Jesli masz mozliwosc, przetestuj wszystko od 60C do 70A - czasem np. za mala miska objawia sie poprzez odczuwanie ciasnosci obwodu (a wlasciwie wciskajace sie fiszbiny w piersi).
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 08:16   #2780
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez lillu Pokaż wiadomość
Ok skorzystałam z waszej rady po czym w jednym z kalkulatorów wyskoczyło mi PL 65 G !! przyznam że nie spotkałam się z miseczką „G” osobiście w żadnym sklepie.. może dlatego że nie sądziłam że jest to dla mnie odpowiednia miara.. na marginesie 74 pod biustem na 92 w biuście

może mi któraś z was powiedzieć jak mam się teraz z tym odnaleźć ??
zacznij od 70dd w numeracji brytyjskiej i 70E w numeracji polskiej
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:37   #2781
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Podpinam się do tematu
Od dawna usiłuję kupić dobry stanik.
Na wszystkich moich stanikach widnieje kultowe 75B,jednak wg kalkulatora powinnam nosić 60F(wymiary: 69 cm pod biustem i 85 cm w biuście,natomiast tuż przed miesiączką 86 cm)
Niestety, gdy poszłam zadowolona do sklepu i poprosiłam o stanik w takim rozmiarze,to ekspedientka popatrzyła na mnie jak na wariatkę i przyniosła....75 B!
Proszę,oświećcie mnie,jak to jest z tymi rozmiarami,bo ja już sama nie wiem....
Aha,i jeśli znacie jakieś adresy sklepów z dobrymi stanikami(w Krakowie) to podajcie,proszę.

Edytowane przez Adzia15
Czas edycji: 2010-09-11 o 13:39
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:39   #2782
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
Podpinam się do tematu
Od dawna usiłuję kupić dobry stanik.
Na wszystkich moich stanikach widnieje kultowe 75B,jednak wg kalkulatora powinnam nosić 65 D(wymiary: 69 cm pod biustem i 85 cm w biuście,natomiast tuż przed miesiączką 86 cm)
Niestety, gdy poszłam zadowolona do sklepu i poprosiłam o stanik w takim rozmiarze,to ekspedientka popatrzyła na mnie jak na wariatkę i przyniosła....75 B!
Proszę,oświećcie mnie,jak to jest z tymi rozmiarami,bo ja już sama nie wiem....
Aha,i jeśli znacie jakieś adresy sklepów z dobrymi stanikami(w Krakowie) to podajcie,proszę.
z takimi ekspedientkami to...
pocztyaj pierwszy post - tam są linki do sklepów stacjonarnych i internetowych w całym kraju i zagranicą
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:53   #2783
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Adzia15 Pokaż wiadomość
Podpinam się do tematu
Od dawna usiłuję kupić dobry stanik.
Na wszystkich moich stanikach widnieje kultowe 75B,jednak wg kalkulatora powinnam nosić 60F(wymiary: 69 cm pod biustem i 85 cm w biuście,natomiast tuż przed miesiączką 86 cm)
Niestety, gdy poszłam zadowolona do sklepu i poprosiłam o stanik w takim rozmiarze,to ekspedientka popatrzyła na mnie jak na wariatkę i przyniosła....75 B!
Proszę,oświećcie mnie,jak to jest z tymi rozmiarami,bo ja już sama nie wiem....
Aha,i jeśli znacie jakieś adresy sklepów z dobrymi stanikami(w Krakowie) to podajcie,proszę.
w krakowie jest kilka sklepów z dobrze dopasowanymi biustonoszami, na pewno Intimo; a co do rozmiaru to jeżeli masz ścisło mierzone 69cm to ja bym zaczęła od obwodu 65, wtedy będzie 65D
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:10   #2784
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Kupowałam w Intimo - bardzo miła obsługa i biustoprzyjazne rozmiary.
Jestem już po zakupie kostiumu kąpielowego w Effuniaku.
Płaciłam przelewem, na następny dzień wysłana paczka doszła do mnie dzień później. Niestety była pomyłka w rozmiarze jaki mi przysłano. Napisałam maila i na drugi dzien odpowiedź że dobry rozmiar wysłany już do mnie a zły proszą o odesłanie na ich koszt. Załatwiłam to z kurierem, który dostarczył nową paczkę a zabrał tą z pomyłką.
Szybko, grzecznie i najważniejsz że wreszcie mam fajny kostium w dobrze dobranym rozmiarze!
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 11:42   #2785
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

przyjmiecie mnie do swego grona? mój rozmiar to 65 H/HH
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 21:39   #2786
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
zacznij od 70dd w numeracji brytyjskiej i 70E w numeracji polskiej
czyli to jeszcze coś innego niż wyszło z tych kalkulacji?? hm.. na jakiej zasadzie wyszło Ci podane 70dd i 70 e??
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 21:49   #2787
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez lillu Pokaż wiadomość
czyli to jeszcze coś innego niż wyszło z tych kalkulacji?? hm.. na jakiej zasadzie wyszło Ci podane 70dd i 70 e??
chodzi o to że na początku nie ma co zaniżać aż tak obwodu i przy 74cm ścisło mierzonych pod biustem wystarczy obwód 70 i do tego przelicza się miskę, według np. TEJ tabelki i wychodzi; obwód 70 będzie dobry z ścisłych staników, z tych rozciągliwych proponuję rozmiary, które wyszły z kalkulatora

Czy któraś z Was ma Jeansowego Effuniaka i mogłaby go porównać z innym Effuniakiem?
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 22:08   #2788
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
chodzi o to że na początku nie ma co zaniżać aż tak obwodu i przy 74cm ścisło mierzonych pod biustem wystarczy obwód 70 i do tego przelicza się miskę, według np. TEJ tabelki i wychodzi; obwód 70 będzie dobry z ścisłych staników, z tych rozciągliwych proponuję rozmiary, które wyszły z kalkulatora

Czy któraś z Was ma Jeansowego Effuniaka i mogłaby go porównać z innym Effuniakiem?
oki dzięki ...a możeszmi polecić jeszcze jakąś firmę ?? znaczy sie producenta.. żebym łatwiej mogła utrafic
__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 22:10   #2789
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

, z dzisiaj , esotiq (jedyny w mojej miescinie, gdzie są 65).. pytam o rozmiar 65d/e lub wiekszy (bo jak pisalam wczesniej miska e wydaje sie za mala..), babka na mnie, szok, na moj dekold i "prtzeciez to duzy rozmiar, na duzy biust!" "słucham?" "no dla pani to B w sam raz." (pomiajajc,z e wczesniej nosilam 75c ;/) SUPER POCIESZAJACE. i jak tu sie dziwic, ze baby maja kompleksy...

a ja dalej szukam swojego rozmiaruu ..
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 11:18   #2790
spadajaca_gwiazda
Raczkowanie
 
Avatar spadajaca_gwiazda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: o, jak ja kocham to miejsce...
Wiadomości: 367
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny potrzebuję pomocy bo trochę się pogubiłam. Choruję na Panache Cleo Brooke , niestety jest już dostępna tylko w ograniczonej rozmiarówce i od dawna nie mogę znaleźć mojego 30E. Czy przy wymiarach 70/89-90 mogę zaryzykować 30F [czytałam opinie o małomiseczkowości]? Czy może szybciej ma szansę pasować 32dd? [chociaż nie słyszałam żeby była bardzo ścisła]. Wiem, że trzeba mierzyć ale te dwa najbardziej zbliżone do mojego rozmiary są w różnych sklepach internetowych i chciałabym jako pierwszy zamówić ten, który lepiej rokuje, a może znajdą się tu jakieś bardziej doświadczone posiadaczki Brooke...
__________________
"Po szyje w chmurach, po kolana w oceanach..."

Nie możesz mieć wszystkiego. Gdzie byś to położył?
spadajaca_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.