Jak przechytrzyć laske której nie trawie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 15:44   #1
Bedziusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Angry

Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??


Witam Drogie Dziewczęta
Mam dość dziewczyny mojego brata, która przyjeżdża do nas do domu co jakiś czas. Nie trawie jej zachowania. Zachowuje się jak księżniczka, wszystko jej nie pasuje, nie liczy się z tym, ze oprócz niej mieszkają tutaj inne osoby a ona jest tylko gościem. Jest na diecie i "musimy uważać co podajemy do jedzenia bo ona się odchudza"-to jej słowa!
Proszę doradźcie mi co zrobić żeby ona już nie chciała tu przyjeżdżać albo zaczęła się inaczej zachowywać.
Pozdrawiam gorąco i proszę o odpowiedzi
Bedziusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:52   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Żenada. Ten post, żeby było jasne. Świetnie bratu życzysz, nie ma co. Tym wpisem dajesz do zrozumienia, że jesteś dokładnie tak samo rozkapryszona
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:04   #3
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Bedziusia Pokaż wiadomość
Witam Drogie Dziewczęta
Mam dość dziewczyny mojego brata, która przyjeżdża do nas do domu co jakiś czas. Nie trawie jej zachowania. Zachowuje się jak księżniczka, wszystko jej nie pasuje, nie liczy się z tym, ze oprócz niej mieszkają tutaj inne osoby a ona jest tylko gościem. Jest na diecie i "musimy uważać co podajemy do jedzenia bo ona się odchudza"-to jej słowa!
Proszę doradźcie mi co zrobić żeby ona już nie chciała tu przyjeżdżać albo zaczęła się inaczej zachowywać.
Pozdrawiam gorąco i proszę o odpowiedzi
ale że co spoufala się zabardzo???Co dokładnie robi że zachowuje się jak księżniczka??Zawsze możesz z nią pogadać.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:04   #4
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

ignoruj, kto ci karze z nią przebywać? to dziewczyna twojego brata, możesz ograniczyć wasze stosunki do czysto dyplomatycznych
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:08   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
ignoruj, kto ci karze z nią przebywać? to dziewczyna twojego brata, możesz ograniczyć wasze stosunki do czysto dyplomatycznych
otóż to
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:10   #6
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

dokladnie. a jak cos cie w niej wkurza to jej to powiedz. my tego za ciebie nie zrobimy
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:18   #7
ciumcium
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 193
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
dokladnie. a jak cos cie w niej wkurza to jej to powiedz. my tego za ciebie nie zrobimy
Wsyp jej 50 lyzeczek cukru do herbaty)
Oczywiscie Joke.
Poprostu trzymaj sie jak dajdalej od niej, w miare mozliwosci...Zaoszczedzis z sobie stresu ...)
ciumcium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 16:31   #8
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Jeżeli bratu jej zachowanie nie przeszkadza, to tobie nic do tego.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:48   #9
dommiii_
Raczkowanie
 
Avatar dommiii_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

ignoruj ją i tyle
dommiii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 16:51   #10
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

ładnie bratu życzysz... SKORO BRAT z nią jest to najwyrazniej odpowiada mu jej zachowanie wiec uszanuj to albo zignoruj i tyle!
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:13   #11
Bedziusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

nie no spoko ze mój brat ma laske i ze mu ona odpowiada. Może rzeczywiście przesadzam, ale no nie mogę jej zaakceptować. Denerwują mnie jej gatki i zachowanie. No naprawde nie moge sie do niej przekonac ;//
Bedziusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 17:16   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Bedziusia Pokaż wiadomość
nie no spoko ze mój brat ma laske i ze mu ona odpowiada. Może rzeczywiście przesadzam, ale no nie mogę jej zaakceptować. Denerwują mnie jej gatki i zachowanie. No naprawde nie moge sie do niej przekonac ;//
a co rozrzuca gatki ? ;-)
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:16   #13
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Bedziusia Pokaż wiadomość
nie no spoko ze mój brat ma laske i ze mu ona odpowiada. Może rzeczywiście przesadzam, ale no nie mogę jej zaakceptować. Denerwują mnie jej gatki i zachowanie. No naprawde nie moge sie do niej przekonac ;//
Nie ty masz ją kochać.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:30   #14
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

A ja Ciebie po części rozumiem Laska jest gościem nie tylko Twojego brata, ale również Twoim i Twoich rodziców. Chyba ma o sobie wysokie mniemanie, skoro rzuca takimi tekstami, jakby była angielską królową
W sumie nie wiem co Ci poradzić, ale chciałam się za Tobą wstawić po prostu.
Myślę, że rozmowa dużo by dała, ale w taki sposób, żeby jej nie urazić, bo jeszcze się brat obrazi, że się wtrącasz. No ale jeśli sypie takie teksty do Twojej rodziny, to coś jest nie halo i należałoby zwrócić uwagę.

PS Ale nie doprowadzaj do tego, żeby nie przyjeżdżała. W końcu to dziewczyna Twojego brata i mają prawo się spotykać.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:33   #15
Bedziusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

heheh wiem ze to nie ja mam ja kochac i jak jej nie ma u nas w domu to "niech sobie zyje" ;p a kiedy juz mieszkam z nia pod jednym dachem i ciagle sie z nia widuje to chaiałabym jakos zyc z nia, zeby sie nie denerwowac jak ja widze, a próbuje juz od czasu i nicc...
Bedziusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:35   #16
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

To teraz juz wiem co moze myslec sobie o mnie siostra tz-ta po katach, bo tez za mna nie przepada i wiem o tym.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 20:01   #17
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
A ja Ciebie po części rozumiem Laska jest gościem nie tylko Twojego brata, ale również Twoim i Twoich rodziców. Chyba ma o sobie wysokie mniemanie, skoro rzuca takimi tekstami, jakby była angielską królową
W sumie nie wiem co Ci poradzić, ale chciałam się za Tobą wstawić po prostu.
Myślę, że rozmowa dużo by dała, ale w taki sposób, żeby jej nie urazić, bo jeszcze się brat obrazi, że się wtrącasz. No ale jeśli sypie takie teksty do Twojej rodziny, to coś jest nie halo i należałoby zwrócić uwagę.

PS Ale nie doprowadzaj do tego, żeby nie przyjeżdżała. W końcu to dziewczyna Twojego brata i mają prawo się spotykać.
Weź pod uwagę, że sytuację znamy tylko z jednej strony, dość... subiektywnej.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 20:22   #18
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

a dziewczyna brata cie trawi?

ja mam raczej dobre kontakty z narzeczoną brata, z jego porzednimi dziewczynami tez sie jakos dogadywałam.

wystarczy, jak nastepnym razem, gdy rzuci haslo ze sie odchudza,
z usmiechem stwierdzisz, ze przeciez ona nie musi jeść. albo moze zjesc samą sałatkę.
obowiazku nie ma.

ale ja jestem generalnie zlosliwa, wiec coz ....
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 20:31   #19
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

To może ja jako siostra brata zdradzę Wam czemu ja nie przepadałam za dziewczyna mojego brata
Musiał kiedyś nadejść ten czas ze mój brat przyprowadził do domu swoja dziewczynę.
Jak dla mnie przychodziła za często (3-4 na tydzień - na kilka godzin a z czasem zostawała na noc). Dla mnie to był koniec wolności i biegania po domu w piżamie, skąpych shortach i innych rzeczach które do tej pory robiłam. Jej ciało tez było lekko zaokrąglone wiec bratu dokuczałam że ma gruba dziewczynę...- ja miss rozmiaru 36 haha! podłe no nie(?) Przez pół roku mijałyśmy sie w domu i tylko - "cześć" i nic poza tym. Z czasem zaczęłyśmy ze sobą gadać. Teraz jak razem sie zejdziemy to gadamy godzinami...Lubimy razem imprezować, chodzić na zakupy. Mam jeszcze jedna siostrę ale ja jestem akurat ta, której się zwierza i w ogóle blisko sie trzymamy. Po zaręczynach zmienił sie jej charakterek bo już wie na czym stoi. Już nie ma grzecznego przytakiwania mojej mamie. Ja jestem asertywna wiec moja postawa sie nie zmieniła.

Dieta!!
Jak ona narzeka na swoja wagę. Kilka dni ścisła dieta, która stosuje już po raz 3 w życiu bo nie potrafi panować nad "mam ochotę na..." Narzeka że jest gruba i źle się czuje, ja ją pocieszam, rozmawiam z nią o tym, daje dobre rady... ale NIE ona będzie stosować dietę ale na drugi dzień po 23 będzie wcinała meeega kaloryczny posiłek (spaghetti) i to nie trochę tylko cały talerz.
Po czym: "ale sie objadłam"
na co mój brat :"to po co kochanie tyle jadłaś?"
ona: "bo miałam ochotę! spadaj! jak chcesz szczupłą to sobie znajdź! i w tym momencie oddaje mu pierścionek zaręczynowy" - o co w ogóle chodzi??
Lubie ja bardzo ale przeszkadza mi to że ona obwinia rodziców za to jaka jest...wszyscy są źli, ja tez podobno wg niej mam problemy ze sobą i inni ale ona NIE ależ skąd a jeżeli już to przez mamę bo...a przez tatę bo tam to...Nie tylko ona ma czy miała problemy w domu ale jest na tyle dorosła żeby trzeźwo myśleć i odróżniać dobro od zła. Każdy ma jakieś swoje słabości ale ona to już przesadza. Oj dużo by tego pisać. Zachowuje sie tak jakby jej sie wieczna krzywda działa.

I największa wg mnie głupota ale proszę napiszcie co o tym sądzicie! Kupiłam w sklepie srebrną opaskę do włosów: szerokość nie cały 1cm i ma "cyrkonie" miedzy dwoma drutami w środku po skosie są umieszczone połączone ze sobą. A ze nie mogę upiąć żadnego koka postanowiłam lekko podnieść tył włosów i ubrać opaskę na ich ślub. Na co ona powiedziała:"nie ma mowy nie możesz bardziej błyszczeć ode mnie!" powiedziałam jej żeby nie robiła ze mnie konkurencji bo po pierwsze to jest mój brat a nie ex a po drugie to ona będzie mieć białą suknie z reszta sama powiedziała że ze mną chce jej szukać. Moja mama i reszta rodziny jest tego samego zdania co ja a Wy co o tym sądzicie?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 21:09   #20
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Tapcia - z tego co napisałas, niestety musze stwierdzić że wg mnie przesadzasz oczywiście masz prawo jej nie lubić czy coś, mnie też wiele osób wkurza, ale nie próbuję ich zmieniać... To że dziewczyna brata jest marudą, może być denerwujące, ale czy robi Ci tym osobiście krzywdę? Zresztą trochę nie rozumiem, z jednej strony gadasz z nią godzinami, z drugiej obsmarowujesz?

To z wytykaniem, że jest grubsza, to owszem wredne. Po co???

Co do stroju na ślub, nie przejmowałabym się cudzą opinią, dopóki masz zamiar ubrać się stosownie do sytuacji i nie w długą, białą suknię
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 21:32   #21
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Lubie ją tylko jej niektóre zachowanie mnie denerwują. Nie opisałam wszystkiego bo jest tego za dużo dlatego może Ci sie wydawać ze przesadzam ale i też nie chodziło mi o jej brzydkie "obsmarowanie". Ona wiele wymaga od innych a od siebie niewiele. Chciałam zobaczyć opinie z zewnątrz. Bo moja mama i reszta domowników twierdzi to samo a i brat ma czasami dość...

Bo ile można o diecie. Nie ma dnia żeby nie było rozmowy o odchudzaniu. Chodzi zła, zdołowana przez co są częste kłótnie po czym cisza i za 10 minut przychodzi do mojego brata i przeprasza. To sie dzieje bardzo często. Na poczatku chciałam jej pomóc...Nawet ostatnio pomagałam jej przyrządzać dla niej obiad, kolacje a ona i tak rzuciła sie na spaghetti Wychodzi na to że w drugim dniu diety już bardziej zalezy mnie żeby sie zmieściła w sukienkę niż jej. Może jakiś pomysł żeby do niej dotrzeć? Tu nie chodzi o paskudne obgadanie tylko receptę na to jak do niej dotrzeć.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 21:56   #22
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

A jak masz jej pomóc odchudzać się za nią? Może jestem wredna ale denerwują mnie tacy ludzie którzy użalają się nad sobą jaka jestem gruba a nic z tym nie robią tylko siedzą i się obżerają a jak im jeszcze chcesz pomóc to mają focha że ty też uważasz ze jest gruba .Ona ma widocznie taki charakter nie wtranżalaj się przyjmij neutralną pozycje to ona się nie zmieści w sukienkę a nie ty,ale zresztą i tak zapewne będzie to wasza wina bo ją karmicie daj na luz dorosła jest.Nawet nic nie wspominaj na temat tuszy przy niej a jak ona coś powie to nawet się nie odezwij nic a nic poco masz się wdawać w dyskusje i tyle tylko nie wypalaj takich tekstów przy niej że ty to miss szczupłości
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 22:03   #23
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Nigdy przy niej! tylko odgryzłam się mojemu bratu może 2 razy w żartach a ona wtedy nie była obecna w domu. Co to przyjęcia neutralnej pozycji - tak tez zrobiłam. Weszłam na salonu zaraz po tym jak przybiegła moja siostra i powiedziała "nie uwierzysz ona je spaghetti". Przywitałam się na co ona "no co?!" - z podniesionym głosem a ja normalnie bez żadnych aluzji czy ironii w głosie powiedziałam:"nic przywitałam sie tylko". Po czy sie pytam "co dziś w takim złym nastroju?". Wzruszyła ramionami...
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 22:49   #24
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

wydaje mi sie, ze twoj brat nie bedzie mial z nia lekkiego zycia jak przed slubem juz sa same klotnie to co bedzie potem?
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 23:21   #25
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
ignoruj, kto ci karze z nią przebywać? to dziewczyna twojego brata, możesz ograniczyć wasze stosunki do czysto dyplomatycznych
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:40   #26
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

I największa wg mnie głupota ale proszę napiszcie co o tym sądzicie! Kupiłam w sklepie srebrną opaskę do włosów: szerokość nie cały 1cm i ma "cyrkonie" miedzy dwoma drutami w środku po skosie są umieszczone połączone ze sobą. A ze nie mogę upiąć żadnego koka postanowiłam lekko podnieść tył włosów i ubrać opaskę na ich ślub. Na co ona powiedziała:"nie ma mowy nie możesz bardziej błyszczeć ode mnie!" powiedziałam jej żeby nie robiła ze mnie konkurencji bo po pierwsze to jest mój brat a nie ex a po drugie to ona będzie mieć białą suknie z reszta sama powiedziała że ze mną chce jej szukać. Moja mama i reszta rodziny jest tego samego zdania co ja a Wy co o tym sądzicie?
haha ona jest śmieszna troszkę ja olałabym ją. Nie masz w sumie wyjścia
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 10:20   #27
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Tapcia

hehe, mnie żona mojego brata też czasem wnerwia, ale olewam to.To nie ja wzięłam z nią ślub i nie muszę znosić jej fochów Tobie również polecam ta metodę, zaoszczędzisz sobie nerwów
karluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:23   #28
misianiunia
Przyczajenie
 
Avatar misianiunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Hiehie ja też nie jem pewnych rzeczy, które podaje sie w domu mojego chłopaka, ale to jest przecież kwestią gustu. I też jestem na diecie.
I wydaje mi się, że nikomu to problemu nie sprawia.

To chyba nie jedyny powód, dla którego jej nie lubisz?
misianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:30   #29
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

Tapcia ona naogl;ądała się Bridezillas chyba

Bedziusia skoro jest na diecie to niech sobie sama gotuje, co za problem.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 20:14   #30
Bedziusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Jak przechytrzyć laske której nie trawie ??

No widze, ze nie tylko ja mam problem z "bratowymi" ;p Nie no ja w sumie to dziewczyny nic nie mam tylko mnie denerwuje. Ona przyjeżdża do nas na kilka dni i mieszka z nami. Najpier mówi że sie odchudza, zazywa jakies mikstury na odchudzanie, gotuje sobie Bóg wie co, kiedys specjalnie musiałam do sklepu leciec zeby jej płatki owsiane kupic bo sie skonczyły a ona "musi zjesc je na snaidanie". Jak by nie mogla sama puyjsc do sklepu i se kupic ;/;/ Cały czas mówi o diecie, czego to ona nie robi i wogóle. Ale jak tylko przyjdzie co do czego i zobaczy jakies slodycze czy makaron z sosem to odrazu wcina ile wlezie! Przynajmniej by juz jaj nie robiła ze sie odchudza a potem obrzerała sie.
Bedziusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.