Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 20:39   #3031
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Milk - promień krzywizny 8.3 jest mniejszy niż 8.7, zamówiłaś więc ciaśniejsze. Mogą być dobre, ale nie muszą - nie ma czegoś takiego, jak "twój rozmiar soczewek". Soczewki to nie buty
A tak na serio, chodzi o to, że przy wyborze soczewek ważny jest nie tylko promień krzywizny (BC) czy średnica, ale też konstrukcja soczewki czy materiał, ż którego jest zrobiona (dwie soczewki o tych samych wymiarach, ale z innego materiału mogą się zachowywać na oczach zupełnie inaczej). Zdaję sobie sprawę, że dobór kolorowych soczewek u specjalisty to mit, ale najlepiej dla naszych oczu jest, gdy po znalezieniu soczewek które dobrze nam się nosi - pokazać się w nich w gabinecie.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:06   #3032
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Milk - promień krzywizny 8.3 jest mniejszy niż 8.7, zamówiłaś więc ciaśniejsze. Mogą być dobre, ale nie muszą - nie ma czegoś takiego, jak "twój rozmiar soczewek". Soczewki to nie buty
A tak na serio, chodzi o to, że przy wyborze soczewek ważny jest nie tylko promień krzywizny (BC) czy średnica, ale też konstrukcja soczewki czy materiał, ż którego jest zrobiona (dwie soczewki o tych samych wymiarach, ale z innego materiału mogą się zachowywać na oczach zupełnie inaczej). Zdaję sobie sprawę, że dobór kolorowych soczewek u specjalisty to mit, ale najlepiej dla naszych oczu jest, gdy po znalezieniu soczewek które dobrze nam się nosi - pokazać się w nich w gabinecie.
no pięknie cała moja logika i cięzkie myślenie na nic! no zobaczymy co bedzi eto będzie, zawsze bliżej 8.3 do 8.4 niż 87. do 8.4.
co do specjalisty ja wszytsko wiem ale u nas z optometrami, dobrze pamiętam nazwę mam nadzieję, jest ciężko. jak mialam mierzone oko to nie było tak fajnie,że weszłam sobie do salonu z marszu musiałam się umówić, czekać bo pani co się zna jest jedna raz na ruski rok, a i wizyta kosztuje
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 10:27   #3033
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
no pięknie cała moja logika i cięzkie myślenie na nic! no zobaczymy co bedzi eto będzie, zawsze bliżej 8.3 do 8.4 niż 87. do 8.4.
co do specjalisty ja wszytsko wiem ale u nas z optometrami, dobrze pamiętam nazwę mam nadzieję, jest ciężko. jak mialam mierzone oko to nie było tak fajnie,że weszłam sobie do salonu z marszu musiałam się umówić, czekać bo pani co się zna jest jedna raz na ruski rok, a i wizyta kosztuje
Ci specjaliści to optometryści
Jasne, w mniejszych miejscowościach to może być problem, ale jeśli jest taka możliwość to ja bym się nie wahała. Ja za wizytę z doborem soczewek (nie noszę kolorowych tylko zwykłe) zapłaciłam aż 90 zł ale uważam, że to była dobra inwestycja Gdybym nie trafiła do specjalisty w porę, dziś prawdopodobnie nie mogłabym już nosić soczewek ze względu na chorobę spojówek
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:29   #3034
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Ci specjaliści to optometryści
Jasne, w mniejszych miejscowościach to może być problem, ale jeśli jest taka możliwość to ja bym się nie wahała. Ja za wizytę z doborem soczewek (nie noszę kolorowych tylko zwykłe) zapłaciłam aż 90 zł ale uważam, że to była dobra inwestycja Gdybym nie trafiła do specjalisty w porę, dziś prawdopodobnie nie mogłabym już nosić soczewek ze względu na chorobę spojówek
zrobiłam ze specjalistów przyrząd heh jestem z Łodzi, zdecydowanie nie mała miejscowość, miałam soczewki już dobierane, wymiary znam ale niestety kolorowych w takich rozmiarach nie robią. stąd te kombinacje.
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 12:20   #3035
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
zrobiłam ze specjalistów przyrząd heh jestem z Łodzi, zdecydowanie nie mała miejscowość, miałam soczewki już dobierane, wymiary znam ale niestety kolorowych w takich rozmiarach nie robią. stąd te kombinacje.
Ale to jest właśnie to, co próbowałam wytłumaczyć w pierwszym poście - nie istnieje coś takiego, że po doborze soczewek już znamy wymiary soczewek które możemy nosić Inne soczewki o tych samych wymiarach mogą nie być dobre dla oka, natomiast mogą pasować inne, o nieco innej średnicy czy krzywiźnie. To kwestia materiału i konstrukcji soczewki, nie tylko samych wymiarów.
Niestety też nie zawsze jest tak, że soczewki, które dobrze nam się nosi i w ogóle ich nie czujemy, są dobre dla naszych oczu. Stąd konieczność kontroli.
Żeby nie było - wszystkie te mądrości wiem od optometrystki, udzielającej się w wątku o niekolorowych soczewkach
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:47   #3036
bananowalaska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

kolor moich oczu to piwny ;] nie brązowy. Chciałabym kupić szare soczewki ale po przeczytaniu opinii innych nie będzie to wyglądało ładnie. mogłyście polecić kolor który zmieniłby mój kolor?
__________________
Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wisnąć delete,
wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.
bananowalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:13   #3037
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Ale to jest właśnie to, co próbowałam wytłumaczyć w pierwszym poście - nie istnieje coś takiego, że po doborze soczewek już znamy wymiary soczewek które możemy nosić Inne soczewki o tych samych wymiarach mogą nie być dobre dla oka, natomiast mogą pasować inne, o nieco innej średnicy czy krzywiźnie. To kwestia materiału i konstrukcji soczewki, nie tylko samych wymiarów.
Niestety też nie zawsze jest tak, że soczewki, które dobrze nam się nosi i w ogóle ich nie czujemy, są dobre dla naszych oczu. Stąd konieczność kontroli.
Żeby nie było - wszystkie te mądrości wiem od optometrystki, udzielającej się w wątku o niekolorowych soczewkach
och przepraszam, nie zrozumiałam, masz racje jednak cozy to oczy mimo tego sama wiem,że nie będę szła z każdą próbą dobrania soczewek do lekarza, w sumie z optometrystką spotkałam się tylko w salonie firmowym, ciężko jest dostac kolorowe soczewki w takich miejscach , zwłaszcza wielu różnych firm, a szkoda, może kiedyś będzie łatwiej
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 23:12   #3038
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
och przepraszam, nie zrozumiałam, masz racje jednak cozy to oczy mimo tego sama wiem,że nie będę szła z każdą próbą dobrania soczewek do lekarza, w sumie z optometrystką spotkałam się tylko w salonie firmowym, ciężko jest dostac kolorowe soczewki w takich miejscach , zwłaszcza wielu różnych firm, a szkoda, może kiedyś będzie łatwiej
Dlatego w przypadku soczewek kolorowych miałam na myśli to, żeby się zbadać, kiedy się znajdzie takie, które są naprawdę komfortowe i chce się je nosić przez dłuższy czas Wiem o tym, że dobór soczewek kolorowych u specjalisty to raczej fikcja, tym bardziej że te wizyty są dosyć drogie
Zawsze też można zapytać podczas wizyty kontrolnej, czy specjalista nie mógłby doradzić którychś soczewek "na sucho" - bez badania pod katem ich doboru
Nie chcę moralizować, tylko teoretyzuję, tym bardziej że sama nie noszę kolorówek.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:14   #3039
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

a to jest dobry pomysł, z tym sprawdzeniem jak się już znajdzie odpowiednie.
a swoją droga, j anie byłam w stanie nosić normalnych soczewek dobranych u specjalisty, można mieć po prostu zbyt wrażliwe oczy i koniec? bo pani doktor była fachowcem to bez dwóch zdań. a np. jak ząłożyłam niechcący na złą stronę to było mi wygodniej niż na właściwą. czekam na soczewki zdam relację jak dotrą, nie mogę się doczekać.
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:51   #3040
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Chciałam powiedzieć że zamówiłam sobie kwartalne Jade Green Innova bodajże firma;D Liczę że za 2 dni je dostanę Mam zielone oczy, wcześniej używałam miodowych juz nie pamiętam firmy ;p no i Dimensions z Freshlook'a więc moj naturalny kolor (zielony) gdzies tu jest Jesli ktoś chciałby zobaczyć jak wyglądają Jade Green na oczach no to napiszcie , zrobię fotke ;D

pozdrawiam
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 18:56   #3041
Brown _ Sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Dziewczyny doradzcie mi proszę, które soczewki wybrac... Mam naturalnie zielone oczy, zalezy mi na wyrazistym efekcie i powiekszeniu oka. Czy lepsze beda visionsciene aqau albo zielone http://allegro.pl/item1046301481_par..._moc_5_25.html czy te
http://allegro.pl/item1028525320_krakow_kol orowe_top_soczewki_kontak towe_kolory.html tonowe colornova zielone ? Jest bardzo malo opinii na temat tych soczewek i troche sie obawiam jak z ich jakoscia itp.

Edytowane przez Brown _ Sugar
Czas edycji: 2010-05-18 o 18:58
Brown _ Sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 09:15   #3042
w3nus
Raczkowanie
 
Avatar w3nus
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 253
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny zawsze nosilam szkla o mocach -1 i -1,25. Teraz widzialm swietne kolorowe soczewki na allegro, wyprzedaz ale maja moce tylko -1,25 i tak sie zastanwiam czy sobie ich nie wziasc. Czy to bedize szkoda dla jednego oka? Ten jedne jedyyny raz? JAk myslicie? Nie maja mocy -1 tylko same -1,25. Strasznie mnie kusi.
__________________
https://slodkapaczula.pl
w3nus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:22   #3043
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez w3nus Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny zawsze nosilam szkla o mocach -1 i -1,25. Teraz widzialm swietne kolorowe soczewki na allegro, wyprzedaz ale maja moce tylko -1,25 i tak sie zastanwiam czy sobie ich nie wziasc. Czy to bedize szkoda dla jednego oka? Ten jedne jedyyny raz? JAk myslicie? Nie maja mocy -1 tylko same -1,25. Strasznie mnie kusi.
-0,25 to duża różnica, ja bym tego nie robiła. poszukaj w internecie w sklepach online, może będą mieli -1.
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:37   #3044
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
a to jest dobry pomysł, z tym sprawdzeniem jak się już znajdzie odpowiednie.
a swoją droga, j anie byłam w stanie nosić normalnych soczewek dobranych u specjalisty, można mieć po prostu zbyt wrażliwe oczy i koniec? bo pani doktor była fachowcem to bez dwóch zdań. a np. jak ząłożyłam niechcący na złą stronę to było mi wygodniej niż na właściwą. czekam na soczewki zdam relację jak dotrą, nie mogę się doczekać.
A jakie miałaś te zwykłe soczewki? Czasem tak się zdarza że po prostu któreś soczewki, mimo że dobrze układają się na oku i dobiera je specjalista, po prostu nie pasują, wtedy trzeba poszukać innych. Jest mały odsetek ludzi, którzy nie mogą dobrać soczewek w ogóle; poznałam właśnie jednego chłopaka który nie może, jest to związane z budową jego rogówki ale nie wiem dokładnie o co chodzi bo rozmawialiśmy po angielsku
Niestety soczewki kolorowe mają z reguły gorsze parametry (jeśli chodzi np. o przepuszczalność tlenu) niż nowoczesne soczewki hydrożelowe czy silikonowo - hydrożelowe, ale mam nadzieję że trafisz na takie, które będą ok.
Cytat:
Napisane przez w3nus Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny zawsze nosilam szkla o mocach -1 i -1,25. Teraz widzialm swietne kolorowe soczewki na allegro, wyprzedaz ale maja moce tylko -1,25 i tak sie zastanwiam czy sobie ich nie wziasc. Czy to bedize szkoda dla jednego oka? Ten jedne jedyyny raz? JAk myslicie? Nie maja mocy -1 tylko same -1,25. Strasznie mnie kusi.
Ja bym nie ryzykowała, ale skoro to tylko jedna para, to raczej nie popsujesz sobie wzroku. Narażasz się jednak na bóle głowy, zmęczenie. 0,25 dioptrii to niedużo, ale tolerancja zbyt mocnych soczewek to indywidualna sprawa Podejrzewam, że nic ci nie będzie, czasem nawet specjaliści źle dobierają moce. Ale to tylko moje zdanie i nie chciałabym, żeby było ważące na twojej decyzji. Poszukaj sama w necie o zbyt mocnych soczewkach

Edytowane przez Nais
Czas edycji: 2010-05-19 o 11:39
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 13:00   #3045
CashmereO
Przyczajenie
 
Avatar CashmereO
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez w3nus Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny zawsze nosilam szkla o mocach -1 i -1,25. Teraz widzialm swietne kolorowe soczewki na allegro, wyprzedaz ale maja moce tylko -1,25 i tak sie zastanwiam czy sobie ich nie wziasc. Czy to bedize szkoda dla jednego oka? Ten jedne jedyyny raz? JAk myslicie? Nie maja mocy -1 tylko same -1,25. Strasznie mnie kusi.
Ja bym wzięła, niektórzy tak noszą cały czas, w soczewkach to podobno nie jest jakaś duża różnica. Ja bym jedynie zastanowiła się jeśli jesteś młoda, tak do 22 roku życia, poprawiać sobie za bardzo wzrok raczej nie radzą do tego wieku, bo się pogarsza, ponieważ oko jest jeszcze niedojrzałe, ale jest też ta opcja, że kupisz tak tylko raz. Ja bym się skusiła, zwłaszcza, że moje oko jest już ''dorosłe''
CashmereO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:12   #3046
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
A jakie miałaś te zwykłe soczewki? Czasem tak się zdarza że po prostu któreś soczewki, mimo że dobrze układają się na oku i dobiera je specjalista, po prostu nie pasują, wtedy trzeba poszukać innych. Jest mały odsetek ludzi, którzy nie mogą dobrać soczewek w ogóle; poznałam właśnie jednego chłopaka który nie może, jest to związane z budową jego rogówki ale nie wiem dokładnie o co chodzi bo rozmawialiśmy po angielsku
Niestety soczewki kolorowe mają z reguły gorsze parametry (jeśli chodzi np. o przepuszczalność tlenu) niż nowoczesne soczewki hydrożelowe czy silikonowo - hydrożelowe, ale mam nadzieję że trafisz na takie, które będą ok.
ja myślę, że nie będą ok ale nie mogłam się powstrzymać, niestety miałam JJ acuvue oasys
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 10:46   #3047
juskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cześć wszystkim Nigdy jeszcze nie nosiłam soczewek, ale bardzo bym chciała mieć jasno niebieskie, błękitne oczy Doradźcie mi jakąś dobrą firme Chciałabym,żeby były dobrze kryjące i najlepiej kwartalne no i żeby efekt był w miarę naturalny Załączam zdjęcie mojego koloru:
juskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:37   #3048
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ja myślę, że nie będą ok ale nie mogłam się powstrzymać, niestety miałam JJ acuvue oasys
Hmm.. Oasys to bardzo dobre soczewki. Sama jestem ciekawa, jak ci się będzie nosić kolorówki. Również myślałam kiedyś o J&J kolorowych, bo mają BC 8.3 - tak jak moje obecne soczewki, nosiłam też Oasys i były ok.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:07   #3049
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

JUSKAAA też szukam takiego efektu ,który Ty chcesz uzyskać .
Szukam bez skutków : >
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 18:14   #3050
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam
Planuje zakup tych soczewek http://allegro.pl/item1038213058_kol...t_zerowki.html
I teraz moje pytania...
Mam duże oczy , nawet bardzo duże... na niektórych zdjęciach widziałam ze fragment naturalnego koloru oczu wychodzi spod czarnych soczewek...
Mój naturalny kolor oczu to szaro zielone z małymi elementami brązu, chce by były ciemne, wręcz czarne, jednak boje się, że przy rozmiarze moich oczu nie będzie to ciekawie wyglądało...
Może jakieś inne propozycje z allegro? Zależy mi na soczewkach rocznych, będę je nosić od czasu do czasu. Cena do 60zł z wysyłka...

Jeszcze jedno. nigdy nie nosiłam soczewek, co jeszcze muszę do nich kupić?
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:16   #3051
bell94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Pokaż wiadomość
Witam
Planuje zakup tych soczewek http://allegro.pl/item1038213058_kol...t_zerowki.html
I teraz moje pytania...
Mam duże oczy , nawet bardzo duże... na niektórych zdjęciach widziałam ze fragment naturalnego koloru oczu wychodzi spod czarnych soczewek...
Mój naturalny kolor oczu to szaro zielone z małymi elementami brązu, chce by były ciemne, wręcz czarne, jednak boje się, że przy rozmiarze moich oczu nie będzie to ciekawie wyglądało...
Może jakieś inne propozycje z allegro? Zależy mi na soczewkach rocznych, będę je nosić od czasu do czasu. Cena do 60zł z wysyłka...

Jeszcze jedno. nigdy nie nosiłam soczewek, co jeszcze muszę do nich kupić?
nie polecam ci tych soczewek.
sama je mam i szczerze wyglądam w nich jak kosmita .
są nienaturalne.
ja mam niestety miesięczne i są brązowe i jestem z nich zadowolona
__________________
"- A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu. - Spuściłam wzrok, drżąc z ekscytacji na dźwięk tego najcudowniejszego ze słów.
- Biedne, głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle lew masochista. "
bell94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 13:27   #3052
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Już je zamówiłam. Uznałam ,że nawet jak będą wyglądały nienaturalnie to i tak będą do mnie pasować (sama jestem nienaturalna :P , czarne włosy, czarny liner i mocny makijaż), a z czasem poeksperymentuje z innymi kolorami. Jak przyjdą to zrobie zdjęcie.
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 16:18   #3053
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno. nigdy nie nosiłam soczewek, co jeszcze muszę do nich kupić?
Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Pokaż wiadomość
Już je zamówiłam. Uznałam ,że nawet jak będą wyglądały nienaturalnie to i tak będą do mnie pasować (sama jestem nienaturalna :P , czarne włosy, czarny liner i mocny makijaż), a z czasem poeksperymentuje z innymi kolorami. Jak przyjdą to zrobie zdjęcie.
Nigdy takich nie nosiłam choć mnie kusi na spiralki Więc koniecznie umieść tutaj zdjęcie i napisz jak się nosi
A skoro już kupiłaś to oczywiście potrzebujesz płynu do płukania soczewek oraz opakowanie na soczewki (choć bardzo często dają je razem z płynem) i skoro nie byłaś u specjalisty, to koniecznie znajdź chociaż kogoś kto już miał styczność z soczewkami i nauczy Cię zakładać, zdejmować i ogólnie dbać o soczewki
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 17:12   #3054
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Witam Was, Dziewczęta.
Planuję małą metamorfozę, w związku z czym chciałabym zmienić swój naturalny kolor oczu (zielono-szare) na prawdziwy ciemny brąz. Przeglądam ten wątek i z tego, co widzę najbardziej naturalny kolor uzyskiwałyście dzięki BIG EYE, ale niestety zbyt duże dziursko skutecznie zniechęciło mnie do zakupu .
Aktualnie zastanawiam się nad Freshlookiem i VisionScience. Wydaje mi się, że Freshlook ma w swojej ofercie dość sztucznie wyglądające soczewki. Dlatego też skłaniam się do wyboru VisionScience. Czy miała któraś z Was brązowe soczewki tej firmy? A może polecacie jakieś inne?
Będę wdzięczna za wszystkie rady .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2010-05-23 o 17:25
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 17:26   #3055
bell94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 9
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Witam Was, Dziewczęta.
Planuję małą metamorfozę, w związku z czym chciałabym zmienić swój naturalny kolor oczu (zielono-szare) na prawdziwy ciemny brąz. Przeglądam ten wątek i z tego, co widzę najbardziej naturalny kolor uzyskiwałyście dzięki BIG EYE, ale niestety zbyt duże dziursko skutecznie zniechęciło mnie do zakupu .
Aktualnie zastanawiam się nad Freshlookiem i VisionScience. Wydaje mi się, że Freshlook ma w swojej ofercie dość sztucznie wyglądające soczewki. Dlatego też skłaniam się do wyboru VisionScience. Czy miała któraś z Was brązowe soczewki tej firmy? A może polecacie jakieś inne?
Będę wdzięczna za wszystkie rady .
ja mam brązowe soczewki nie wiem jakiej firmy są bo kupiłam je w bielsku w sferze . XD
mam oczy niebiesko zielone i po prostu świetnie to wygląda , kocham te soczewki choć są tylko na miesiac.
wszyscy mówią,że są ładne a nawet gdy widać mój naturalny kolor (przeswituje przy świetle) to i tak wyglądają ciekawie . ^^
zdjęcie. : http://i45.tinypic.com/2czerle.jpg
__________________
"- A to dopiero - mruknął Edward. - Lew zakochał się w jagnięciu. - Spuściłam wzrok, drżąc z ekscytacji na dźwięk tego najcudowniejszego ze słów.
- Biedne, głupie jagnię - westchnęłam.
- Chory na umyśle lew masochista. "
bell94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 17:27   #3056
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

czy ktos kupował soczewki z tej strony?http://www.paranalentes.com/ przesyłka do polski jest darmowa czas oczekiwania 15 dni roboczych (z tego co odpisali mi w mailu )
ps. chyba jednak zdecyduje się na kupno soczewek solotica.. w sumie miesięcznie nie wychodzi dużo..bo to soczewki roczne ,a efekt jest powalający nawet na ciemnych oczach..
__________________
Moje bazgroły
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 18:33   #3057
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bell94 Pokaż wiadomość
ja mam brązowe soczewki nie wiem jakiej firmy są bo kupiłam je w bielsku w sferze . XD
mam oczy niebiesko zielone i po prostu świetnie to wygląda , kocham te soczewki choć są tylko na miesiac.
wszyscy mówią,że są ładne a nawet gdy widać mój naturalny kolor (przeswituje przy świetle) to i tak wyglądają ciekawie . ^^
zdjęcie. : http://i45.tinypic.com/2czerle.jpg
Są świetnie. Szkoda, że nie wiesz, jaka to firma, bo wyglądają naprawdę ciekawie .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 18:41   #3058
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

No świetne, moje zostały już wysłane, prawdopodobnie przyjdą jutro
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:44   #3059
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

zdaję relację, więc po pierwsze... zamówiłam 8.3 14.00, przyszły 8.7 14.00
otwierając (delikatnie!) pierwsza soczewkę nagle straciłam ją z oczu, okaząło się,że jakimś cudem wylądowała na mojej bluzce
efekt jest mega naturalny, oczywisćie na zdjeciu z lampą może wydawać się mocny ale nie jest ani troszkę, cóż soczewkę czuję i to dość mocno, zwłąszcza przy dolnej powiece, jakby była zbyt duża, może czuję jej krawędź bo mocno się przesuwa ku górze. Zobaczymy, pewnie rozboli mnie głowa i skończy się ale przy jakimś przypływie gotówki chyba wybiorę się do salonu dobrać podkreślające, wyglądają super naturalnie.
Och, byłam wielce zaskoczona tym, że nie posiadają cyfr pozwalających ustalić odpowiednią stronę, przecież tamte JJa miały.
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 21:39   #3060
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Soczewki przyszły wszyscy stwierdzili , że wyglądam jak UFO... ale nie ma tragedii... i , że na ulice mogę spokojnie w nich wyjść...
Najgorsze jest to , że cały czas czuję je na oczach miałam tez nie małe problemy z "obsługą"... ale już jest ok ogólnie jestem zadowolona, choć faktycznie stwierdzam iż moje naturalne "oryginalne" kilku kolorowe oczy są ładniejsze
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-26 15:01:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.