Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III - IV - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł następnego wątku??
Nasz autobus na porodówkę gna, wypatrujemy go każdego dnia, mamy III-IV 4 7,02%
Autobus na przystanku staje, codziennie któraś z nas mamą zostaje, mamy III-IV 5 8,77%
Autobus na porodówce staje, codziennie któraś z nas mamą zostaje, mamy III-IV 3 5,26%
Autobus do porodu gna, przybywają dzieciaczki każdego dnia, mamy III-IV 0 0%
Autobus do porodu gna, dzieciaczki rodzą się każdego dnia, mamy III-IV 13 22,81%
Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV 32 56,14%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 16:54   #4021
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
no to superbocian go przyniesie jak po 20
kurna a ja walczę z zaparciemchyba zacznę pić dużo wody .. chociaż ona mnie mdli.Soki wolę
Na SR położna powiedziała, że na zatwardzenie najlepiej jest wsypać pół szklanki rodzynek, zalać ciepłą przegotowaną wodą i odstawić na noc. Na drugi dzień, rano wypić i jak ktoś lubi to zjeść rodzynki. Podobno bardzo pomaga.
To twoja teściowa nie była na waszym ślubie? Jakoś tak dziwnie, znasz kogoś tylko przez telefon, nie?

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
tak już dosyć nisko

podobno najlepsza jest teściowa "na 102"- 100 km od domu i 2 m pod ziemią

a ja tam na swoją nie narzekam- bo jest przekochana tylko zdecydowanie nadopiekuńcza i lubiąca zamartwiać się bez powodu
zważywszy, że mój mąż jest jedynakiem- myślałam, że się z nią nie dogadam, że będzie zazdrosna, zaborcza- a jest wręcz przeciwnie. Stoi za mną murem, a jak nas czymś TŻ wkurzy to mi mówi " a rozwiedź się z nim, będzie nam alimenty płacił"
Ja też nie mogę narzekać na swoich teściów. Na początku myślałam, że teściowa będzie się wtrącać we wszystko a jest zupełnie odwrotnie. Cieszę się z tego bardzo

Ciekawe jak tam Montii?
__________________
04.07.2009 r Powiedzieliśmy "TAK"

03.05.2011 r Majeczka jest już z Nami

url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/0471299c0.png?5880 [/url]
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:56   #4022
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
yhy jak najbardziej. ale nie powinny być chyba bardzo bolesne
az tak nie bola

nie za wczesnie na przepowiadajace??
dzisiaj czytalam w poradniku hippa, ze przepowiadajace pojawiaja sie na ok 4 tyg przed porodem i moga poprzedzac obnizanie sie macicy i brzucha
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:59   #4023
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Co do daty porodu, to ja bym mogla sobie urodzić w pierwszy dzień wiosny, taka ładna data
To wlasnie moj dzien urodzin

Dziewczyny od dwoch dni mnie nie bylo na wizazu i ciezko was nadgonic. Z tego co doczytalam to Montii poszla rodzic...o jezuuuuuu...zeby poszlo w miare bezbolesnie i sprawnie.
Ja bylam wczoraj u lekarza i moj maly Filipcio w 36 tyg. wazy 2450 g.
Wszystko pozamykane, leakrz stwierdzil, ze na pewno urodze po terminie, bo maly jest malutki jeszcze
Wiec wy juz kochane wyjedziecie tym autobusem, tylko ja tu zostane sama na przystanku
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:12   #4024
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
trzyrazyi Tak,wracam (ale tylko na jakieś 1,5 roku,później się stamtąd zwijamy). Z początku miałam wrócic z Tż po naszym weselu w lipcu,ale przyjaciółka wychodzi za mąż w połowie sierpnia,także nie opłaca mi się latac w tą i z powrotem. Takie życie na odległosc to koszmar. Nigdy więcej!

Castia zamiast 'zwarta i gotowa' ,to jesteś ROZWARTA,ale nie gotowa! Hahahahahaha

Ja to czasem coś mądrego powiem,ech
No my tez moze jeszcze jakies 3 latka jak sie pobudujemy i tez zwijamy zagle...moze sie jeszcze zobaczymy
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:13   #4025
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
tracionera ciężko oddać maluszka do żłobka.. do przedszkola juz inaczej.Swoją drogą.Zosia nigdy nam nie chorowała,jak poszła do przedszkola i przyszły fale zachorowań to ona teraz tydzień w domu kilka dni w przedszkolu.Dobrze,że nie pracuję bo nie wiem jakbyśmy ogarnęli taką sytuację
w Wawie do kuzynki przychodzi niania do blizników na ok 6-8 h i kasuje 2 tys.Do bliżniaków męża brata nianka przychodzi na 4 h i chyba bierze 8 zł za godz.

wiem o tym, ale nie mogę sobie pozwolić na wychowawczy, jeśli nie dostane żłobka, ani jakiegoś prywatnego, to zostaje niania, wydatek spory, ale człowiek zachowuje ciągłość pracy.

wikaika-o widzisz, to ty wiosenna dziewczyna jesteś, dla mnie taki dzień fajny no i blisko mojego tp.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:21   #4026
Stysia71
Raczkowanie
 
Avatar Stysia71
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Dziewczyny, a napiszcie mi proszę w jaki sposób przygotowujecie się do porodu?

Ja od poniedziałku piję herbatę z liści malin,ale nie wiem czy piję ją w dobrych ilościach i tak naprawdę już zgłupiałam w czym ona ma pomóc. Na jednych stronach wyczytałam, że przygotowuje szyjkę do porodu, na innych że wywołuje skurcze, przyspiesza poród, a na jeszcze innej, że skraca i ułatwia poród jak juz się zacznie. Jak więc to z nia jest?

Poza tym codziennie ćwiczę mięśnie Kregla, choć nie wiem czy to mi coś da

Ćwiczę oddychanie przeponowe, choć wydaje mi się, że w momencie skurczów nie będę w stanie tak oddychać. Staram sie rozciagać mięśnie, codziennie siedzę ze złączonymi stopami i przyciągniętymi do pośladków. Chciałam również robić masaż krocza, ale nie jestem w stanie jakoś tego robić...

A Wy jak się przygotowujecie?
Stysia71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:21   #4027
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez becherovka 3 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem i w srode jak sie poskarzylam mojej gin to mi poradzila syropek lactulosum - ze dziala bardzo lagodnie, nie przeczyszcza tylko rozmiekcza kal i latwiej sie wy....
wzielam dzis rano 3 lyzki - slodki i pomaranczowy - czekam az zacznie dzialac
acha - 7,50 za niego dałam



o boshe - ja i moja wyobraznia -
becherovka, no pochwal się co Ci wyobraźnia podpowiedziała
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 17:22   #4028
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
az tak nie bola

nie za wczesnie na przepowiadajace??
dzisiaj czytalam w poradniku hippa, ze przepowiadajace pojawiaja sie na ok 4 tyg przed porodem i moga poprzedzac obnizanie sie macicy i brzucha
no wiesz te skurcze tego całego Braxtona-Hicksa to mogą być już po 20tc. ja miałam dośc duże w 23tc i poleżałam sobie 3 doby w szpitalu

a im bliżej porodu to stają się po prostu częstsze, troszke bardziej nieprzyjemne i bolesne.

to dobrze że je masz - niech macica sobie ćwiczy
jak nie dokuczają bardzo to jest ok.

kampasiula ojj to daleko do mamusi i tatusia. ale twój mąż jest wtedy uwielbiany widzę
bo tak na codzień jak się mieszka to już inna bajka
chociaż my mieszkamy z moimi rodzicami teraz i mam wrażenie że oni bardziej kochają mojego męża niż mnie

Stysia u mnie masz 6 z porodu z plusem
ja to nic nie robie Kegla cwicze jak mi mój skurczony mózg przypomni

Edytowane przez Castia
Czas edycji: 2011-03-04 o 17:26
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:26   #4029
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
tracionera ciężko oddać maluszka do żłobka.. do przedszkola juz inaczej.Swoją drogą.Zosia nigdy nam nie chorowała,jak poszła do przedszkola i przyszły fale zachorowań to ona teraz tydzień w domu kilka dni w przedszkolu.Dobrze,że nie pracuję bo nie wiem jakbyśmy ogarnęli taką sytuację
w Wawie do kuzynki przychodzi niania do blizników na ok 6-8 h i kasuje 2 tys.Do bliżniaków męża brata nianka przychodzi na 4 h i chyba bierze 8 zł za godz.
no ja mieszkam 50 km od wawy i u nas niańki za 8 h bierą około 1300-1500 zł
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:31   #4030
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Poza Warszawa ceny są niższe, wiem, bo moja mama pracuje w tej branży ale i w stolicy można znaleźć oferty przystępne cenowo, zauważyłam,z e wiele młodych dziewczyn sobie krzyczy duże stawki, a ja wole taka panią w średnim wieku, jeśli już. Zresztą jak już będę zatrudniać, to sie umówimy na jedna stalą stawkę, a nie tak od godziny, tak się bardziej opłaca.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:47   #4031
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

kurde, wkurzyłam się. prosiłam tż, żeby wrócił dziś wczesniej i co.....
wróci jeszcze później
no idzie się wykończyć!!!
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 17:52   #4032
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość

Brzuch z dzisiaj(37+1)
ale brzusio

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
ostatnio położna na SR mówiła, że w naszym szpitalu od nastu lat nie było przypadku, żeby tż się słabo zrobiło
ponoć adrenalina towarzysząca porodowi jest za duża
nam też położna powiedziała że jeszcze nie widziała żeby jakiś pan zemdlał w czasie porodu. za to większość płacze....nie dziwie się szczerze mówiąc....

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

ciekawe jak Montii
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:52   #4033
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cos mu wypadło czy tak sobie wróci później?
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:59   #4034
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
no wiesz te skurcze tego całego Braxtona-Hicksa to mogą być już po 20tc. ja miałam dośc duże w 23tc i poleżałam sobie 3 doby w szpitalu

a im bliżej porodu to stają się po prostu częstsze, troszke bardziej nieprzyjemne i bolesne.

to dobrze że je masz - niech macica sobie ćwiczy
jak nie dokuczają bardzo to jest ok.

kampasiula ojj to daleko do mamusi i tatusia. ale twój mąż jest wtedy uwielbiany widzę
bo tak na codzień jak się mieszka to już inna bajka
chociaż my mieszkamy z moimi rodzicami teraz i mam wrażenie że oni bardziej kochają mojego męża niż mnie

Stysia u mnie masz 6 z porodu z plusem
ja to nic nie robie Kegla cwicze jak mi mój skurczony mózg przypomni
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:04   #4035
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Cos mu wypadło czy tak sobie wróci później?

Praca, a dokładniej w ostatnich tygodniach jej MEGA NADMIAR
wychodzi po 6 a wraca 20-22 (a norma czasu pracy to oczywiście 8 h )
a najbardziej się boję, że urodzi się malutka i on dalej będzie taki zawalony a ja będę sama całe dnie bez żadnej pomocy....
wiem, że teraz tak prawie każdy pracuje, ja tez wiecznie klepałam nadgodziny, ale przeraża mnie to wszystko, bo jak ja będę musiała wrócić do pracy to poprostu będziemy się widywac w weekendy, bo w tygodniu będziemy padac na pysk......
ehhhh life is brutal :/

Edytowane przez iweczka
Czas edycji: 2011-03-04 o 18:06
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:13   #4036
becherovka 3
Raczkowanie
 
Avatar becherovka 3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

syropek na zatwardzenia - lactulosum - działa
ach... motylkiem jestem... no dobra, takim w ciąży i bardziej przypominającym hipopotama ale jednak ciutek lżej
__________________
Remik - 21.04.2011
becherovka 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:15   #4037
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Praca, a dokładniej w ostatnich tygodniach jej MEGA NADMIAR
wychodzi po 6 a wraca 20-22 (a norma czasu pracy to oczywiście 8 h )
a najbardziej się boję, że urodzi się malutka i on dalej będzie taki zawalony a ja będę sama całe dnie bez żadnej pomocy....
wiem, że teraz tak prawie każdy pracuje, ja tez wiecznie klepałam nadgodziny, ale przeraża mnie to wszystko, bo jak ja będę musiała wrócić do pracy to poprostu będziemy się widywac w weekendy, bo w tygodniu będziemy padac na pysk......
ehhhh life is brutal :/
Moj ma wziąć urlop po urodzeniu naszej córeczki, bo wiadomo, oprócz niego nikt mi nie pomoże, na żadne mamy, teściowe ciotki czy siostry nie mogę liczyć. ale pewnie będzie w tym czasie robił tez w domu dodatkowe zlecenia, wiec tez różowo nie będzie, ostatnio non stop coś klepał, ze aż mi było głupio go o coś prosić, bo jeszcze wszystkie domowe obowiązki spadły an niego. teraz czekam, aż wróci, bo mi pomoże się przemieszczać po domu
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:18   #4038
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

hej dziewczyny,

miałam dzis okropny dzień ...
zaczeło się nad ranem, gdy wstałam do łazienki - zaczepiłam o drzwi i uderzyłam brzuchem w klamkę na szczęście brzuch mnie nie bolał, nie było krwawienia więc postanowiłam wytrwać do rana, bo bylismy umówieni na ktg. na ktg zapis prawidłowy, mały szaleniec skakał, ale lekarz skierował mnie na usg dla pewności zobaczyć czy oby mała cała po tym co jej mamusia zaserwowała...
trafiłam na IP lekarz zrobił mi usg na szczęście mała cała. w badaniu asystowali mu studenci a mi było głupio, że zachowałam się jak ostatnia sierota i walnęłam w tę klamkę... ale przynajmniej miałam okazję zobaczyć oddział, gdzie wyląduję mam nadzieję za kilka dni... duszno tam i tłoczno...
no i doktorek dopatrzył się, że mała według wymiarów jest w 36 tc a ja mam już 39 i zasiał mi stracha... dzwoniłam do doktorki i teraz mam codziennie latać na ktg i liczyć ruchy i po każdym takim ktg mogą mnie już zostawic w szpitalu... kurde co za dzień parszywy... z jednej strony gdyby nie ta klamka nie wiedziałabym, że mała jest mała, bo dotorka nie planowała już tego badania u mnie. teraz boli mnie to miejsce gdzie sie uderzyłam (sama skóra, bo zdarłam naskóreki chyba mi sie siniak robi, na szczęście brzuch sam w sobie mnie nie boli) i martwię się, czemu ta moja dziecina nie ma rozmiarów na dany tydzień...
jestem zmęczona,niedospana, smutna, boję się i ogólnie wszystko bleee chyba musze iść spać.. niby dobre wieści bo ktg wyszlo dobrze i na usg wszystko z małą dobrze, po tym stłuczeniu, ale jakaś taka jestem pełna niepokoju...

pozdrawiam i będę sie odzywać!
(przepraszam za taki długi wywód)
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:22   #4039
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

miałam dzis okropny dzień ...
zaczeło się nad ranem, gdy wstałam do łazienki - zaczepiłam o drzwi i uderzyłam brzuchem w klamkę na szczęście brzuch mnie nie bolał, nie było krwawienia więc postanowiłam wytrwać do rana, bo bylismy umówieni na ktg. na ktg zapis prawidłowy, mały szaleniec skakał, ale lekarz skierował mnie na usg dla pewności zobaczyć czy oby mała cała po tym co jej mamusia zaserwowała...
trafiłam na IP lekarz zrobił mi usg na szczęście mała cała. w badaniu asystowali mu studenci a mi było głupio, że zachowałam się jak ostatnia sierota i walnęłam w tę klamkę... ale przynajmniej miałam okazję zobaczyć oddział, gdzie wyląduję mam nadzieję za kilka dni... duszno tam i tłoczno...
no i doktorek dopatrzył się, że mała według wymiarów jest w 36 tc a ja mam już 39 i zasiał mi stracha... dzwoniłam do doktorki i teraz mam codziennie latać na ktg i liczyć ruchy i po każdym takim ktg mogą mnie już zostawic w szpitalu... kurde co za dzień parszywy... z jednej strony gdyby nie ta klamka nie wiedziałabym, że mała jest mała, bo dotorka nie planowała już tego badania u mnie. teraz boli mnie to miejsce gdzie sie uderzyłam (sama skóra, bo zdarłam naskóreki chyba mi sie siniak robi, na szczęście brzuch sam w sobie mnie nie boli) i martwię się, czemu ta moja dziecina nie ma rozmiarów na dany tydzień...
jestem zmęczona,niedospana, smutna, boję się i ogólnie wszystko bleee chyba musze iść spać.. niby dobre wieści bo ktg wyszlo dobrze i na usg wszystko z małą dobrze, po tym stłuczeniu, ale jakaś taka jestem pełna niepokoju...

pozdrawiam i będę sie odzywać!
(przepraszam za taki długi wywód)
kochana, nie przejmuj się, te wszystkie tabelki i normy to nie wszystko, a nerwami tylko zaszkodzisz córeczce. Nieraz dzieci rodzą się malutkie, a potem bardzo ładnie wyrastają. My tez nie jesteśmy jak od foremki, to dlaczego dzieciaczki maja być?
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 18:33   #4040
aja1
Zakorzenienie
 
Avatar aja1
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 4 644
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez miamore999 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

miałam dzis okropny dzień ...
zaczeło się nad ranem, gdy wstałam do łazienki - zaczepiłam o drzwi i uderzyłam brzuchem w klamkę na szczęście brzuch mnie nie bolał, nie było krwawienia więc postanowiłam wytrwać do rana, bo bylismy umówieni na ktg. na ktg zapis prawidłowy, mały szaleniec skakał, ale lekarz skierował mnie na usg dla pewności zobaczyć czy oby mała cała po tym co jej mamusia zaserwowała...
trafiłam na IP lekarz zrobił mi usg na szczęście mała cała. w badaniu asystowali mu studenci a mi było głupio, że zachowałam się jak ostatnia sierota i walnęłam w tę klamkę... ale przynajmniej miałam okazję zobaczyć oddział, gdzie wyląduję mam nadzieję za kilka dni... duszno tam i tłoczno...
no i doktorek dopatrzył się, że mała według wymiarów jest w 36 tc a ja mam już 39 i zasiał mi stracha... dzwoniłam do doktorki i teraz mam codziennie latać na ktg i liczyć ruchy i po każdym takim ktg mogą mnie już zostawic w szpitalu... kurde co za dzień parszywy... z jednej strony gdyby nie ta klamka nie wiedziałabym, że mała jest mała, bo dotorka nie planowała już tego badania u mnie. teraz boli mnie to miejsce gdzie sie uderzyłam (sama skóra, bo zdarłam naskóreki chyba mi sie siniak robi, na szczęście brzuch sam w sobie mnie nie boli) i martwię się, czemu ta moja dziecina nie ma rozmiarów na dany tydzień...
jestem zmęczona,niedospana, smutna, boję się i ogólnie wszystko bleee chyba musze iść spać.. niby dobre wieści bo ktg wyszlo dobrze i na usg wszystko z małą dobrze, po tym stłuczeniu, ale jakaś taka jestem pełna niepokoju...

pozdrawiam i będę sie odzywać!
(przepraszam za taki długi wywód)
Kochana spokojnie, ja nie raz pacnęłam w klamkę, może nie aż tak, ale też boleśnie.
A dzidzia może po prostu ma być mała, Wy jesteście jacyś wyrośnięci??
Spokojnie

Kurde no i co z Montii
Ciekawe jak duży będzie Fabianek
__________________
Moja Kasia 02.02.2004
Moja Basia 17.04.2011

Mój Aniołek 30.12.2016

Edytowane przez aja1
Czas edycji: 2011-03-04 o 18:35
aja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:36   #4041
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez becherovka 3 Pokaż wiadomość
syropek na zatwardzenia - lactulosum - działa
ach... motylkiem jestem... no dobra, takim w ciąży i bardziej przypominającym hipopotama ale jednak ciutek lżej
z zalecenia lekarza??
bo mozna stosowa go tylko wtedy, gdu zatwardzenie utrzymuje sie od kilku dni...i w ciazy wtedy, jesli naprwde jest koniecznosc
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:36   #4042
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Wklejam Wam coś na rozweselenie poczwórne szczęście
http://www.youtube.com/watch?v=yE6PN...el_video_title
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:39   #4043
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

miamore na pewno będzie wszystko w porządku... tak jak dziewczyny piszą-nie każde dziecko musi urodzic się z wagą 3500 g!

Pogłaszcz brzuszek

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

lustereczkohahahahahha,płaczę ze śmiechu
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:50   #4044
becherovka 3
Raczkowanie
 
Avatar becherovka 3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
z zalecenia lekarza??
bo mozna stosowa go tylko wtedy, gdu zatwardzenie utrzymuje sie od kilku dni...i w ciazy wtedy, jesli naprwde jest koniecznosc
tak, moja gin mi to poradziła - na recepte nie jest wiec nie przepisywała
ale poleciałam po ulotke właśnie
Ciąża
przed zastosowaniem kazdego leku nalezy sie poradzic lekarza lub farmaceuty
tyle jest tylko napisane - a skoro mi gin polecila - chyba wie co robi...
__________________
Remik - 21.04.2011
becherovka 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:50   #4045
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

dziewczyny wpadam z mega wiadomością:
Montii urodziła!!!!


oto sms:

" Nareszcie o 18.35 na świat przyszedł nasz synek Fabianek 3450g i 58cm "


Super że już po
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:53   #4046
becherovka 3
Raczkowanie
 
Avatar becherovka 3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

MONTI - gratulacje!!!!!!

a ze tak niesmialo spytam - czy moglabym dostac numer tel od ktorejs z dyzurnych zeby tez dac znac jakby co?
__________________
Remik - 21.04.2011

Edytowane przez becherovka 3
Czas edycji: 2011-03-04 o 18:54
becherovka 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:53   #4047
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny wpadam z mega wiadomością:
Montii urodziła!!!!


oto sms:

" Nareszcie o 18.35 na świat przyszedł nasz synek Fabianek 3450g i 58cm "


Super że już po
jeeee super, dlugi chlopak

Cytat:
Napisane przez becherovka 3 Pokaż wiadomość
tak, moja gin mi to poradziła - na recepte nie jest wiec nie przepisywała
ale poleciałam po ulotke właśnie
Ciąża
przed zastosowaniem kazdego leku nalezy sie poradzic lekarza lub farmaceuty
tyle jest tylko napisane - a skoro mi gin polecila - chyba wie co robi...
tak, wie, to tez sie pytam
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:53   #4048
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

ale miałam niespodzianke, przyjechali do mnie tata z dziadkami. pomine fakt ze dziadkow od grudnia nie widzialam i juz sie tez stesknilam, sa jacy sa, ale to dziadkowie. dzieli nas 100km , i duzo i malo, ale dziadek ma 73 lata i to dla niego za duzo naraz do przejechania.jak byli u mnie sami rok temu w wakacje, to sobie przystanki robili i kanapki na droge pobrali
ale myslalam ze jak wejde to cosik sie u Montii ruszy no bo to juz kawałek dnia zlecial, ale sie biedna namęczy, myśłałam ze to szybciej idzie od odejscia wód.
jak po przeżywam wiekszosc waszych porodow, to do swojego podejde nie jak do pierwszego w swoim zyciu tylko jak do kolejnego

no to gratulacje dla Montii
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia

Edytowane przez diatoma
Czas edycji: 2011-03-04 o 18:54
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:53   #4049
Ewelqa1985
Zadomowienie
 
Avatar Ewelqa1985
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

agus87 w ciazy mozna na zatwardzenie bezpiecznie stosowac syrop DUPHALAC lub proszek Colon C te 2 preparaty sa przebadane i kobiety w ciazy moga je stosowac

Montii gratulacje
__________________
Emilka 11.03.2011

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51268.png

Eliza 14.05.2014

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68194.png

Edytowane przez Ewelqa1985
Czas edycji: 2011-03-04 o 18:57
Ewelqa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:55   #4050
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Mamusie jak pączusie, miłością nadziane czekające na szczęśliwe rozwiązanie III

Montii

Łaaaaaaaaa! GRATULACJE,KOCHANA!!! Dzielnie się spisałaś!
Czekamy na opis porodu i zdjęcia malutkiego!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.