Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Marzec minął,kwiecień mamy-nasze dzieci i my witamy III-IV 2011 1 1,92%
Marzec minął,kwiecień idzie,nasz autobus gna o świcie III-IV 2011 5 9,62%
Kwietniówki bilet kupiły-oby na dzidziusiowy autobus się nie spóźniły III-IV 2011 6 11,54%
Autobus doganiamy,wracając ze szpitala maluszka w objęciach trzymamy III-IV 2011 5 9,62%
Marzec minął kwiecień z nami,teraz my zostaniemy mamami III-IV 2011 18 34,62%
Marzec minął,kwiecień leci a my czekamy na nasze dzieci III-IV 2011 17 32,69%
Poród się zbliża a my z niecierpliwością czekamy, aż przyjdzie nasza godzina III-IV 2011 0 0%
Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 20:28   #121
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Muszę się wam pochwalić co dostałam od mężusia na Dzień Kobiet
no śliczny

Niutka1 trzymam kciuki żeby się w nocy rozkręciła akcja w końcu


Bosti tobie też życzę żeby szybko się coś zaczynało

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość

spoko, najgorzej jest na IP, tam jest przemiał, ale jak juz trafisz na porodówke tam powinno byc intymniej i troche lepsze podejście, tak z doświadczenia pamiętam, że zawsze jak jechałam na IP to raczej było średnio miło ( nawet w tej ciązy na ktg w 8 mscu- pisałam kiedyś) , a pamiętam z 1 porodu, ze jak juz mnie przemielili przez IP to na porodówce było tak cicho i spokojnie w porównaniu
u mnie też tak jest na ip dużo ludzi i bałagan a na porodówce i patologii cisza, spokój...

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość

ja mam jutro na 9 fryzjera a na 13 wizyte, poprosze lekarza o zmniejsze dawki fenotrenolu, bo calkiem od tygodnia mi skurcze zanikly.
aha i polozna mi powiedziala ze mam dobre warunki, bo mam niewielki brzuch w stosunku do swojej budowy.
o to nie wiedziałam że tak jest ja też mam niewielki brzuch więc może też lepiej?



Niutka a co do lekarzy to niestety ja się nie znam na wielu sprawach i dlatego im ufam - jeśli mi lekarz powie że podajemy oxy to nie powiem mu nie nie wezmę tego bo boję się że zaszkodzę sobie czy dziecku... tak samo z cc i innymi sprawami w niektórych sprawach po prostu trzeba zaufać lekarzowi


dobra lecę film oglądać z tżtem buźki
\dziewczyny owocnej nocy niutka dawaj czarna ty też
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 20:30   #122
megi2015
Zadomowienie
 
Avatar megi2015
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 162
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

hey!

nie było mnie cały dzień a tu takie wieści. Rano byłam u fryzjera i dzwoni mi telefon - odbieram a to moja położna środowiskowa z pytaniem "czy pani już urodziła?" haha rozbawiło mnie to....


Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
PIERWSZA CUDOWNA WIADOMOŚĆ NA TYM WĄTKU
KASIAPRUSZKÓW NAPISAŁA PRZED CHWILĄ SMSKA:


"Cześć. Rafałek zrobił mamusi prezent na Dzień Kobiet i o 0.25 urodził się dziś 3950g i 56cm i musieli mi robić cc. pozdrawiam"


i jeszcze mi napisała że przez cc i przez jej sutki mały na razie je z butli.
gratulacje Kasiu

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
aa weszłam na wagę przed chwilą i już -12 kg waga leci w mega tempie szok
montii super ta waga ci spada - expresowo

Cytat:
Napisane przez Ewelqa1985 Pokaż wiadomość
dziewuszki ja po wizycie u gina w mam sie jeszcze dzis zglosic na IP mala sie srednio rusza i gin chce miec mnie pod kontrola i dzidzia jest dosc duza wagowa jak wam pisalam i mozliwe ze bede miec CC bede was informowac na biezaco co gin zdecyduje trzymajcie kciuki za mnie i Emilke
trzymamy kciuki za ciebie i Emilkę pisz w miarę możliwości.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/2b75ab6be1.png Mateuszek
megi2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 20:52   #123
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

iweczka mały diabełek,mówisz? To pewnie po mamusi,hehe

A u mnie spokojnie. Mała tak się wierci,że wszystko mnie w dole boli... Idę spac,bo jakaś niemrawa jestem...

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Ewelqa trzymamy,trzymamy!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:13   #124
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

n.ik.a. ja bym się spadkiem wagi po szpitalu nie przejmowala bo jednak trudno sie utuczyc na tym ich jedzeniu. ja tez jak lezalam 2 kg schudlam.
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:22   #125
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
iweczka mały diabełek,mówisz? To pewnie po mamusi,hehe

A u mnie spokojnie. Mała tak się wierci,że wszystko mnie w dole boli... Idę spac,bo jakaś niemrawa jestem...

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Ewelqa trzymamy,trzymamy!

czarna
, proszę Cie......
juz mój małż ciagle mówi, że nasze dziecie będzie zwiercone "po matce"
ja nie wiem co on ma na myśli, przecież ja taka grzeczna dziewczynka jestem
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:24   #126
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Nie bylo mnie 2 dni a wy 20 stron na starym watku, 5 na nowym i na dodatek mamusie nam przybyly (Akurat z tego ostatniego sie bardzo ciesze, wiec dla mamus a dla reszty wizazomaniaczek )
No ale trudno - melduje sie i ja

Wielkie gratulacje dla wszystkich nowych mamus!!!!


Piekne dzieciaczki macie

Ja sie chwale, ze wczoraj zaczelismy 34 tydzien i w ciagu tygodnia przybylo nam... 2,5 kg na + Tu radosc jest troszke mniejsza ale przez ostatnie wczesniejsze 2 tygodnie nie przybylo nic, wiec sie wyrownuje 12,4 kg na + od poczatku - nie jest tak zle, jeszcze

No tak, czarna mi podpadlas i jeszcze 2w1, wiec niutke obstawiam
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:26   #127
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Dziewczyny, bojcie sie Boga, dopiero co nowy watek a tu 6 stron zapisanych..litosci w ogole nie macie

Cytat:
Napisane przez Ewelqa1985 Pokaż wiadomość
dziewuszki ja po wizycie u gina w mam sie jeszcze dzis zglosic na IP mala sie srednio rusza i gin chce miec mnie pod kontrola i dzidzia jest dosc duza wagowa jak wam pisalam i mozliwe ze bede miec CC bede was informowac na biezaco co gin zdecyduje trzymajcie kciuki za mnie i Emilke
Ewelqa1985 trzymamy kciukasy

Cytat:
Napisane przez trzyrazyi Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem co dzisiaj jadlam...kurde takie puszczam glosne baki ze zaraz te moja lale wykurze z tego brzucha
Hahhahaaaaa....

Ja wlasnie wrocilam z yogi dla ciezarnych. Nie wiem co sie dzieje, ale jak tylko siadam na macie i kobieta od yogi zaczyna cos mowic, Filip doslownie szaleje w brzuchu jak nigdy. Caly brzuchol mi faluje, nie moge sie skupic na oddechu i medytacjiChyba Filip nie jest wielkim fanem yogi!
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 21:35   #128
Jok3r
Zadomowienie
 
Avatar Jok3r
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Dobrze, ze jest nowy watek, bo tamtego jeszcze dlugo nie nadrobie i bede raczej czytac dla sportu.

Zapytalam Black jak sie czuje po porodzie, no wiec troszke ja wymeczyli, bo 5 dni wywolywania, zalozyli jej jakis balonik, a w koncu i tak zrobili cc, wiec nie wspomina zbyt dobrze porodu. Kurcze laski rozpakowywac sie, bo nie wiem czy dam rade siedziec tu, w klubie i na odchowalni. Jutro jade z Matim do lekarza i mam nadzieje dowiem sie w koncu co z tym jego jedzeniem. Kurcze niby mozna by powioedziec, ze przy takim malym dziecku nie ma roboty, bo przeciez ono tylko je, spi i robi w pieluchy, a jednak ja prawie na nic nie mam czasu. Szacun dla mam, ktore juz maja pociechy i czekaja na nastepne.
Jok3r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:59   #129
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

My tez z Frankiem meldujemy się na nowy wątku.

Gratulacje dla nowych mamuś. biedna black, że ją tak wymęczyli

Obliczyłam, że skoro wątek starcza nam chyba na 2 - 3 tygodnie, mam nadzieję, że rozpakuje się w następnym najszybciej Okazało się że mebelki dla małego będą dopiero za tydzień we wtorek, 19.03 mam ostatnie zajęcia na uczelni, więc do 20 niestety nie mogę rodzić Mam tylko nadzieję, że Franek też o tym wie.
A czuje coraz bardziej niewyraźnie.
I ostatnio naszła mnie taka nostalga za normalnymi ubraniami, ogladam sie na wystawach za waskimi spodniami, marynarkami...
A najgorsze jest to ze nie mieszcze sie w biuscie w wiekszosc rzeczy, miednica rozeszla mi ie o kilka cm i w swoje sukienki i spodnietez raczej nie wejde
A teraz ciezko cos kupic, bo nie bardzo mozna przymierzyc...
tyle moich smutów

Kolorowych snów dziewczyny. Niutka teraz chyba Twoja kolej
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 22:03   #130
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Dobrze, ze jest nowy watek, bo tamtego jeszcze dlugo nie nadrobie i bede raczej czytac dla sportu.

Zapytalam Black jak sie czuje po porodzie, no wiec troszke ja wymeczyli, bo 5 dni wywolywania, zalozyli jej jakis balonik, a w koncu i tak zrobili cc, wiec nie wspomina zbyt dobrze porodu. Kurcze laski rozpakowywac sie, bo nie wiem czy dam rade siedziec tu, w klubie i na odchowalni. Jutro jade z Matim do lekarza i mam nadzieje dowiem sie w koncu co z tym jego jedzeniem. Kurcze niby mozna by powioedziec, ze przy takim malym dziecku nie ma roboty, bo przeciez ono tylko je, spi i robi w pieluchy, a jednak ja prawie na nic nie mam czasu. Szacun dla mam, ktore juz maja pociechy i czekaja na nastepne.
o dzizas 5 dni wywoływania


Dziewczyny, jesteście kochane, ze tak trzymacie kciuki za mnie- nie będe dziekować

Znów zaczął mi odchodzic czop, dziwne, strasznie tego duzo i cały taki pokrwawiony, ciekawe, w poprzednich tak nie miałam, ale wtedy od razu z czopem mi odchodziły wody, więc pewnie dlatego było inaczej, a teraz na razie nic poza tym...
troche pobolewa mnie podbrzusze, jestem znów totalnie zmęczona, normalnie lece na pysk jakbym dwa dni nie spała, a przeciez duzo spałam dziś,
więc naprawdę tym razem ide spać ( nie mogłam wczesniej bo jeszcze dziecmi musiałam sie zając, poczytac przed snem it akie tam) . pPoza tym mnie troche mdli.
na razie, dobranoc

ps, za godzine będzie 40 i 2 TC
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2011-03-08 o 22:05
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 22:14   #131
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Brzuch mnie rozbolał z tych nerwów i aż mi się chce wymiotować. mam nadzieje, ze uda mi się jutro gdzieś prywatnie na usg dostać, bo zwariuje
Przestań kobieto panikować !

A tak na serio. Nie denerwuj się na zapas. Jutro na spokojnie sprawdź, bo może okazać się, że te nerwy są niepotrzebne. A to właśnie nerwy mogą Ci najbardziej zaszkodzić. Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze . A nawet gdyby okazało się, że nie wszystkie wyniki są takie, jakie byś chciała, to myślę, że na tym etapie ciąży nie jest to już takie niebezpieczne jak wcześniej. Nawet gdyby trzeba było wyjąć maleństwo, to i tak jest ok.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 22:54   #132
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Mam problemy z żołądkiem na tle nerwowym, dlatego zawsze takie rzeczy muszę odchorować w łazience. Przespałam się i trochę się uspokoiłam. Dzięki za wsparcie dziewczyny , wiem, ze trochę panikara ze mnie, ale jak przeczytałam, o czym może świadczyć wielowodzie, to mocno podziałało na moja wyobraźnię i od razu stronę wyłączyłam.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 22:56   #133
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Izunia, piękny ten storczyk

Niutka, o kurcze, to może jednak będzie TA noc...

Bosti, jeszcze tydzień czasu, na pewno zacznie się samo

Traicionera, mnie się wydaje że ten lekarz się po prostu pomylił. Gdyby faktycznie stwierdził wielowodzie to na pewno od razu kazałby Ci się kontaktować z prowadzącym albo niezwłocznie zgłosić się do szpitala. Może faktycznie przedzwoń na IP? Po co masz prywatnie latać i płacić, chyba lepiej byłoby sprawdzić w szpitalu

Iweczka, ale równie dobrze może nagle się zacząć więc nie martw się

Ewelqa, trzymam kciuki chyba niebawem zobaczysz już Emilkę

Jokr, biedna Black, tyle wywoływania, brrr.
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 23:04   #134
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Przejrzałam sobie wszystkie wcześniejsze usg i zawsze miałam tak max 15 cm tych wód, wiec te 28 rzeczywiście tak dziwnie wygląda i skąd by się mogło nagle wziąć na tak późnym etapie. Ci lekarze z Lux-Medu to mnie naprawdę nie przestana zadziwiać swoimi kompetencjami Jutro przedzwonię na IP, jak radziłyście i się spytam, czy mogliby mi sprawdzić te ilość wód, a jak nie, to prywatnie.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 23:06   #135
prunelle
Wtajemniczenie
 
Avatar prunelle
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 228
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Brzuch mnie rozbolał z tych nerwów i aż mi się chce wymiotować. mam nadzieje, ze uda mi się jutro gdzieś prywatnie na usg dostać, bo zwariuje
spokojnie, sprawdzisz jutro i wszystko na pewno będzie ok, zresztą na tym etapie ciąży to już naprawdę mogą Ci nawet cc zrobić, dziecko gotowe do wyjścia, będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez Ewelqa1985 Pokaż wiadomość
dziewuszki ja po wizycie u gina w mam sie jeszcze dzis zglosic na IP mala sie srednio rusza i gin chce miec mnie pod kontrola i dzidzia jest dosc duza wagowa jak wam pisalam i mozliwe ze bede miec CC bede was informowac na biezaco co gin zdecyduje trzymajcie kciuki za mnie i Emilke
trzymam!

i za niutkę i wszystkie terminowe i przeterminowane!
i lecę spać
__________________

prunelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 04:42   #136
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

dzień dobry
dziś już 9.03.2011
rozpakowywać się z dwupaków, co to ma znaczyć

Cytat:
Napisane przez Jok3r Pokaż wiadomość
Zapytalam Black jak sie czuje po porodzie, no wiec troszke ja wymeczyli, bo 5 dni wywolywania, zalozyli jej jakis balonik, a w koncu i tak zrobili cc, wiec nie wspomina zbyt dobrze porodu. Kurcze laski rozpakowywac sie, bo nie wiem czy dam rade siedziec tu, w klubie i na odchowalni. Jutro jade z Matim do lekarza i mam nadzieje dowiem sie w koncu co z tym jego jedzeniem. Kurcze niby mozna by powioedziec, ze przy takim malym dziecku nie ma roboty, bo przeciez ono tylko je, spi i robi w pieluchy, a jednak ja prawie na nic nie mam czasu. Szacun dla mam, ktore juz maja pociechy i czekaja na nastepne.
biedna Black
a z dzieckiem to tylko tak się mówi, że nie ma roboty, a weź nakarm co godzinę lub dwie, zmieniaj pieluszki, przebieraj, bo się uleje albo obsiusia, to wcale nie tak mało zajęć jeszcze trzeba utulić do snu, a kiedy wstawić pranie z ciuszkami, zrobić jakiś obiad już nie mówię o sprzątaniu, także spoko Jok3r, pewnie nie tylko Tobie brakuje tego czasu Kochana

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Znów zaczął mi odchodzic czop, dziwne, strasznie tego duzo i cały taki pokrwawiony, ciekawe, w poprzednich tak nie miałam, ale wtedy od razu z czopem mi odchodziły wody, więc pewnie dlatego było inaczej, a teraz na razie nic poza tym...
troche pobolewa mnie podbrzusze, jestem znów totalnie zmęczona, normalnie lece na pysk jakbym dwa dni nie spała, a przeciez duzo spałam dziś,
więc naprawdę tym razem ide spać ( nie mogłam wczesniej bo jeszcze dziecmi musiałam sie zając, poczytac przed snem it akie tam) . pPoza tym mnie troche mdli.
na razie, dobranoc

ps, za godzine będzie 40 i 2 TC
no urodziłaśw nocy??
bo nie widzę, żebyś w stawała
albo masz dobry sen przed rozwiązaniem albo już jesteś 1/1

miłego dnia!!

i jeszczę się chwalę, że zaczęłam 36tc więc wg położnej jeszcze tydzień i synuś może wychodzić jakby się uparł, ale lepiej niech sobie siedzi, bo nawet wózka jeszcze nie mamy ani fotelika, no i w ogóle lepiej, żeby sobie posiedział i urósł

Edytowane przez ego_ego
Czas edycji: 2011-03-09 o 04:44
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 06:23   #137
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Hej Moje dziecko (to starsze ) spać nie może, ostatnio budzi się juz po 6, wczoraj zasnął przed 20 a w ciągu dnia nic nie spał. Nie ma jeszcze 2 lat więc lekko przeraża mnie ten system, niedługo chyba w ogóle przestanie sypiać...

Niutka, i coooo????

Traicionera, no to chyba niemożliwe żeby nagle dwukrotnie zwiększyła Ci się ilość wód. Obstawiam że to mogło być co najwyżej 18 i lekarz się walnął przy opisie. A propos, ja nie mam pojęcia ile mam wód, gin nigdy mi nic na ten temat nie mówi. Więc nawet nie wiem czy dół, czy środek, czy góra normy...

Ego, gratuluję 36 tc
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 07:06   #138
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

witam milego dnia zycze ja wczoraj wypralam nastepne ciuszki i chcialam prasowac, wyprasowalam 4 ubranka i dupaaaaaaaaaaaaa zelazko mi sie popsulo
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 07:13   #139
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Ilosc wod plodowych jest oznaczana skrotem AFI i jest umieszczana w opisie usg oraz zazwyczaj na jednym ze zdjec z usg (u mnie w tym ostatnim wlasnie nie ma, bo facet zapomnial zrobic fote i dlatego wpisywal z pamieci). Norma jest do 20 cm.
Malo co spalam w nocy, zaraz przedzwonie na ip i zobacze, czy mnie przyjma. W ogole w nocy mi odchodzil taki gesty grudkowaty sluz z krwia i sie zastanawialam, czop to, czy tylko efekt badania gin. Sroki za opis taki moze nieapetyczny.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 07:21   #140
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Witam w ten piekny, słoneczny poranek

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
no śliczny

Niutka1 trzymam kciuki żeby się w nocy rozkręciła akcja w końcu

Niutka a co do lekarzy to niestety ja się nie znam na wielu sprawach i dlatego im ufam - jeśli mi lekarz powie że podajemy oxy to nie powiem mu nie nie wezmę tego bo boję się że zaszkodzę sobie czy dziecku... tak samo z cc i innymi sprawami w niektórych sprawach po prostu trzeba zaufać lekarzowi

ja nie mówie, żeby sie sprzeciwiac całkiem lekarzom, ale czasem wystarczy im zdac pare pytan i oni sami przyznaja, że " nooo mozna by..."

pamiętam jak moja mała kiedys połknęła tabletkę babci na nadcisnienie, miała jakiś rok, pojechalismy z nia do szpitala, tam oczywiście, ze trzeba dziecko zostawić na oddziale, że może miec zaburzenia akcji serca itd... ja wystraszona, ale powiedziąłm, że dziecka samego nie zostawie, zreszta była na cycu i bez niego by nie zasnęła i cała noc z nia byłam, spałam na krzesełku, potem jak nikt nie widział to wlazłam do jej łózka i jakos taka zwinięta jak supeł przespałam tam noc, mała była cały czas podpieta do monitoringu... i na tym monitoringu było widac, ze wszystko ok. nastepnego dnia lekarka prowadząca nie chciała mi nic powiedziec, tylko że trzeba obserwowac, w koncu sie wkurzyłam, poszłam do niej do gabinetu i pytam- jak wyniki monitoringu, bo widze ze ok- " nooo tak, dobre, ale....bla bla" pytam " w takim razie rozumiem, że zagrożenia nie ma" - "noooo, ale trzeba obserwować" , no to pytam czy ta tabletka to bardzo groxna jest dla dziecka " eeee, nie, w zasadzie ta tabletka to jedna to nie zaszkodzi" , no to sie w✂✂✂✂ i pytam " czy w ogóle jest potrzeba żebysmy były w tym szpitalu i ile, a ona " nooo tak standardowo zostawiamy na 3-4 dni do obserwacji" ja niciskam czy powinnismy zostac czy nie, a ona " ja nie moge pani wypisać, ale pani moze sie wypisac na żadanie i dziecku nic nie powinno być"
i wypisałam się, niepotrzebnie straciłam nerwy ( bo sama lekarka przyznała że ten lek nie był grozny dla małej w takiej dawce) i całą noc i pół dnia na trzymaniu małej w tej szpitalnej klatce

a gdybym nie naciskała tej lekarz i nie wypytywała, to by moje dziecko jeszcze 3 dni tam było, ja razem z nią, całkiem niepotrzebnie- prawdopodobnie dlatego, żeby szpital sobie na nas zarobił


Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość

Niutka, o kurcze, to może jednak będzie TA noc...
Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
no urodziłaśw nocy?
bo nie widzę, żebyś w stawała
albo masz dobry sen przed rozwiązaniem albo już jesteś 1/1
Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Niutka, i coooo????

noooo iiii nic

Nocka w miare ok, cos tam mnie pobolewało ale w sumie nic takiego, na siku tylko latałam i sen troche niespokojny... no i młoda sie ciągle wierciła...
W nocy juz zaden czop nie wylatywał, ale teraz godzine po wstaniu znowu zaczął, nie wiem skąd takie ilości sie tego biorą

Może moja mała chce doścignąć brata, urodził się w 40,6 TC, a mamy dopiero 40,2

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ilosc wod plodowych jest oznaczana skrotem AFI i jest umieszczana w opisie usg oraz zazwyczaj na jednym ze zdjec z usg (u mnie w tym ostatnim wlasnie nie ma, bo facet zapomnial zrobic fote i dlatego wpisywal z pamieci). Norma jest do 20 cm.
Malo co spalam w nocy, zaraz przedzwonie na ip i zobacze, czy mnie przyjma. W ogole w nocy mi odchodzil taki gesty grudkowaty sluz z krwia i sie zastanawialam, czop to, czy tylko efekt badania gin. Sroki za opis taki moze nieapetyczny.
myslę, że to czop, tyle, że po badaniu po prostu szyjka może byc naruszona i moze zacząć odchodzic ten czop, ale nie musi cały
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2011-03-09 o 07:23
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 07:25   #141
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ilosc wod plodowych jest oznaczana skrotem AFI i jest umieszczana w opisie usg oraz zazwyczaj na jednym ze zdjec z usg (u mnie w tym ostatnim wlasnie nie ma, bo facet zapomnial zrobic fote i dlatego wpisywal z pamieci). Norma jest do 20 cm.
Malo co spalam w nocy, zaraz przedzwonie na ip i zobacze, czy mnie przyjma. W ogole w nocy mi odchodzil taki gesty grudkowaty sluz z krwia i sie zastanawialam, czop to, czy tylko efekt badania gin. Sroki za opis taki moze nieapetyczny.
Taaa, mnie tak czop schodzi od prawie 3 tyg. ...
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 07:38   #142
kinga2710
Raczkowanie
 
Avatar kinga2710
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: komorów
Wiadomości: 388
GG do kinga2710
Thumbs down Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
  • Mordka_1985
  • Szara Myszka
  • olsza30
  • kosmisia1985
  • deneb3
  • miamore999
  • Natka3008
  • 87czarna
  • niutka1
  • bosti

Mamuśki - uciekac z kolejki bo się zablokujemy - pewnie biletu do busa nie mają - albo autobus wymienia opony na letnie
no własnie dziewuchy rozpakowywac sie już
rano o 6stej dostałam sms od kasiapruszków ze wysłała do mnie autobus bo to zaledwie 2km ode mnie jest ale coś chyba kierowca drogi
pomylił bo go jeszcze nie ma
ten przeokropny katar nie daje mi spać
na dodatek mam tek zje...... humor przez mojego Tż że tylko go ubić, wczoraj był dzień kobiet a ta menda sorki za słowo nawet buzi mi nie dał z tej okazji, córke zabral do sklepu z okazji dnia kobiet i nakupował jej pierdół a mi buziaka nie dał. nie dośc że jestem chora i ledwo sie poruszam to nawet nie potrafił się spytać czy chce cieplej herbatki albo czy dać mi coś jeść. po prostu siedział sobie przy laptopie i grzebał w necie pijąc piwko a ja wczoraj ostatni raz jadłam 0 14nastej bo później nawet siły nie miałam przez gorączkę wstać i coś sobie zrobić tylko raczyłam się woda truskawkowa która miałam na łózko. nawet mnie nie przytulił w nocy jak eis położył. nawet nie wiecie jak mi się ryczeć chciało teraz tez mi eis chce ale szkoda łez sorki ze tak się rozpisalam ale musialam to z siebie wyrzucic. najfajniejsze z tego wszystkiego jest to ze on stwierdzil ze się rozchorowałam bpo chce już urodzić no kur... tak z tego powodu łapie się grypę
kinga2710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 07:47   #143
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Jak zawsze się nie mogę dodzwonić na te IP.
Śluz sobie dalej odchodzi , wiec to pewnie ten czop pani gin wczoraj naruszyła.

kinga, nie popisał się twój, o nie
strzel mu focha, niech się facet zastanowi nad swoi zachowaniem, powinien teraz przy tobie skakać, a nie
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 07:56   #144
kinga2710
Raczkowanie
 
Avatar kinga2710
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: komorów
Wiadomości: 388
GG do kinga2710
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Jak zawsze się nie mogę dodzwonić na te IP.
Śluz sobie dalej odchodzi , wiec to pewnie ten czop pani gin wczoraj naruszyła.

kinga, nie popisał się twój, o nie
strzel mu focha, niech się facet zastanowi nad swoi zachowaniem, powinien teraz przy tobie skakać, a nie
no i tak zrobie, nigdy sie tk nie zachowywal a tu taki numer
kinga2710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:00   #145
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

dzień dobry postanowiłam wrócić do świata żywych zaglądałam do Was cały czas ale ten humor mnie jeszcze trzymal więc nie pisałam. Ale jednak wiem że z Wami jest raźniej jak człowiek pisze o innych "pierdołkach" to i wtedy tak nie myśli o wszystkim.
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:00   #146
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Faceci to czasem naprawdę zero wyczucia maja.
Ale nie denerwuj się, dzidzia od razu to wyczuje.

Na IP mogę mieć USG najwcześniej o 15, będę musiała poczekać.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:09   #147
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Dzien doberek

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
dzień dobry
dziś już 9.03.2011
rozpakowywać się z dwupaków, co to ma znaczyć
ego_ego, żeby to było takie proste....
jak tym Naszym dzieciom jest chyba rewelacyjnie w brzuszkach

Cytat:
Napisane przez kinga2710 Pokaż wiadomość
no własnie dziewuchy rozpakowywac sie już
rano o 6stej dostałam sms od kasiapruszków ze wysłała do mnie autobus bo to zaledwie 2km ode mnie jest ale coś chyba kierowca drogi
pomylił bo go jeszcze nie ma
ten przeokropny katar nie daje mi spać
na dodatek mam tek zje...... humor przez mojego Tż że tylko go ubić, wczoraj był dzień kobiet a ta menda sorki za słowo nawet buzi mi nie dał z tej okazji, córke zabral do sklepu z okazji dnia kobiet i nakupował jej pierdół a mi buziaka nie dał. nie dośc że jestem chora i ledwo sie poruszam to nawet nie potrafił się spytać czy chce cieplej herbatki albo czy dać mi coś jeść. po prostu siedział sobie przy laptopie i grzebał w necie pijąc piwko a ja wczoraj ostatni raz jadłam 0 14nastej bo później nawet siły nie miałam przez gorączkę wstać i coś sobie zrobić tylko raczyłam się woda truskawkowa która miałam na łózko. nawet mnie nie przytulił w nocy jak eis położył. nawet nie wiecie jak mi się ryczeć chciało teraz tez mi eis chce ale szkoda łez sorki ze tak się rozpisalam ale musialam to z siebie wyrzucic. najfajniejsze z tego wszystkiego jest to ze on stwierdzil ze się rozchorowałam bpo chce już urodzić no kur... tak z tego powodu łapie się grypę
kinga, to łap ten autobus
a małzonek sie nie popisał.... tez bym strzeliła focha !!

u mnie bez zmian....nic mnie nie boli, tylko czuję się mega zmęczona a spałam równe 10 h
dziś biorę się za kolejne porządki, zawsze się jeszcze coś znajdzie do zrobienia
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:10   #148
prunelle
Wtajemniczenie
 
Avatar prunelle
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 228
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ilosc wod plodowych jest oznaczana skrotem AFI i jest umieszczana w opisie usg oraz zazwyczaj na jednym ze zdjec z usg (u mnie w tym ostatnim wlasnie nie ma, bo facet zapomnial zrobic fote i dlatego wpisywal z pamieci). Norma jest do 20 cm.
Malo co spalam w nocy, zaraz przedzwonie na ip i zobacze, czy mnie przyjma. W ogole w nocy mi odchodzil taki gesty grudkowaty sluz z krwia i sie zastanawialam, czop to, czy tylko efekt badania gin. Sroki za opis taki moze nieapetyczny.
czop czop może coś się zacznie dziać? (nie żebym Cię chciała straszyć) Trzymam kciuki za usg!

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
dzień dobry postanowiłam wrócić do świata żywych zaglądałam do Was cały czas ale ten humor mnie jeszcze trzymal więc nie pisałam. Ale jednak wiem że z Wami jest raźniej jak człowiek pisze o innych "pierdołkach" to i wtedy tak nie myśli o wszystkim.
słuszna decyzja

kinga, porządne lańsko się należy Twojemu TŻ!!!

lecę na zajęcia!
__________________

prunelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:13   #149
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Melduje się i ja

Jeden dzień mnie nie było o tu 2 nowe mamuśki

BlackAngel86 i kasiapruszkow GRATULACJE czekamy na zdjęcia maluszków


traicionera trzymam kciuki żeby było ok, musi być
kinga2710 mnie wczoraj teściu tak wkurzył przyszli z teściową oglądnąć wózek, poczęstowałam ich ciastem, i przyszli moi rodzice, mój TŻ wręczył jednej i drugiej mamie bukiety tulipanów, teściu mojej mamie złożył życzenia a do mnie nawet słowa nie powiedział No ale trudno...Nie wiem o co mu chodzi, jakoś w tamtym roku mi złożył życzenia i dostałam prezent Szwagier też się nie popisał i nie wysłał nawet głupiego smsa...

Na szczęście mam kochanego TŻ, który z samego rana pojechał na zakupy, kupił mi świeże bułeczki, zrobił przepyszne śniadanko i dostałam bukiet ślicznych żółtych tulipanów i ptasie mleczko mniaaaaaaam a od taty dostałam ulubione lody i krem do twarzy więc ogólnie nie było tak źle
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:16   #150
kinga2710
Raczkowanie
 
Avatar kinga2710
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: komorów
Wiadomości: 388
GG do kinga2710
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

no ja sie zawiodłam na moim bardzo no ale trudno,
kurde od rana cały czas mam takie przezroczyste galaretowate geste upławy i ciut brzusio mnie pobolewa
kinga2710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.