perłowy puder - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-05, 21:54   #1
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia

perłowy puder


przeszukalam forum i kwc, ale albo nic takiego faktycznie nie ma, albo moj malutki rozumek nie jest w stanie tego znalezc jesli taki watek sie juz pojawil bardzo prosilabym o polaczenie

chodzi mi o puder do twarzy, ktory dawalby perlowy efekt. Nie mam na mysli takiego z drobinkami brokatu, bo takowe znam, posiadam i uzywam, ale chodzilo by mi o subtelniejszy efekt nie mialam co prawda rozswietlacza do twarzy z avon, ale wydaje mi sie ze o taki efekt wlasnie mi chodzi tyle, ze zalezy mi na pudrze, najlepiej w kamieniu, a nie na mazidle z tubki, bo tego serdecznie nie cierpie

jesli to, co sobie wymyslilam jest nieosiagalne (wcale bym sie nie zdziwila, bo jak ja juz cos sobie wymysle to na 99% tego nie ma ) to moze podsunelybyscie mi jakies propozycje puderkow z brokacikiem, ale takim naprawde drobniusienkim i malo widocznym, bo mam juz dosc teatralnego efektu (takiego jak po astor brazujacym albo tez joko winter collection, ktore sa co prawda cudowne, ale bardziej pasowaly na pore letnia)

o moj boze, ale sie rozpisalam mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za kolejny watek o pudrze
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:58   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: perłowy puder

Tylko Meteoryty Guerlain dają podobny efekt (zwłaszcza te z kolekcji sylwestrowej, ktore uwielbiam).
A jednak mam ochotę Cię zlinczować, jestes już od jakiegoś czasu na forum, czyśbyś nie wiedziała iż tego typu pytania - dotyczące makijażu/kosmetyków do makijażu zadajemy na forum dla wizazystki?! Grrr...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 00:07   #3
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: perłowy puder

W Avonie sa jeszcze rozswietlajace perelki! I one dadza efekt ktorego szukasz.
Pozdrawiam!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 01:53   #4
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: perłowy puder

jeśli chodzi ci o perłowy, to Burżuj ma perłowy puder w kamieniu w ofercie- taka poświata.
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 04:00   #5
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: perłowy puder

wg mnie revlon skinlights daje efekt nie brokatowy, a perlowy... jednak jest to mocno lsniaca perla. czasem uzywam na szczyty kosci policzkowych, czesciej na dekolt. na cala twarz nie odwazylabym sie, nie wyglada to super na mojej cerze, ale nie mam jej idealnej

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:08   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: perłowy puder

A ja do tej listy dodam jeszcze dwa - puderek rozświetlający Sephory i Colorstone EL. Wyjątkowo perłowe
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:10   #7
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: perłowy puder

vanila sky ma rację- Revlon jest świetny-samam mam, ale on jest bardzo nabłyszczający, raczej na wieczorowy makijaż jeśli masz zamiar nałożyć na całą twarz. Ja go używam na codzień -numer 01- perłowy- ale tylko na kosci policzkowe i środek czoła-uwypukla i wyszczupla-jeśli lubisz mocny makijaż to polecam!
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 09:32   #8
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: perłowy puder

Dzekuje, jestescie kochane chociaz mam juz pojecie jakie produkty przetestowac

Smoczyca, przepraszam bardzo, ale nie linczuj bylam przekonana ze zakladam na wizazystce
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:44   #9
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: perłowy puder

już tyle razy czytałam na Wizażu o meteorytach, że wreszcie się na nie skuszę. a ten sylwestrowy Smoczyco pewnie nie nadaje się na codzień? dla mnie potrzebny jest ciepły odcień, może polecisz mi na jakie mam zwrócić uwage? bo w sklepie zawsze jest takie światło, że nigdy nie dowierzam w to co widzę i muszę wychodzić z posmarowaną kosmetykiem ręką na dwór, żeby przyjrzeć się w świetle dziennym. no i nigdy nie używałam niczego w kuleczkach.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:50   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: perłowy puder

np. puder w kulkach APC, nr0 rozświetlający-ponoć efekt lepszy od meteorytów
Był już taki wątek, bardzo pomocny .Zalecam lekturę http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=puder
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:51   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez wersta
już tyle razy czytałam na Wizażu o meteorytach, że wreszcie się na nie skuszę. a ten sylwestrowy Smoczyco pewnie nie nadaje się na codzień? dla mnie potrzebny jest ciepły odcień, może polecisz mi na jakie mam zwrócić uwage? bo w sklepie zawsze jest takie światło, że nigdy nie dowierzam w to co widzę i muszę wychodzić z posmarowaną kosmetykiem ręką na dwór, żeby przyjrzeć się w świetle dziennym. no i nigdy nie używałam niczego w kuleczkach.
A jak to się tam nie nadaje, ja spokojnie używam - powiem więcej, wolę je od klasycznych - rozświetlają ale nie jakoś przesadnie, i jest to efekt lekkiej perły, wysubtlenienia rysów, a nie brokatu Można spokojnie w dzień aplikować (ja tak robię od lat, bo moje meteorki są z kolekcji karnawałowej 2000 albo 2001 roku ).
Wersto, klasyczne meteoryty są pastelowe, ale jeśli szukasz czegoś w ciepłym odcieniu, to obejrzyj meteoryty w odcieniu Beige Chic - ciepłe, bezowe kuleczki (też je posiadam, bo jestem pudrowym maniakiem). Są świetne, bardzo polecam.

Ciepłe beże są też w ofercie Shiseido Luminizing Color (L3) oraz Givenchy Prisme Again (kilka odcieni, od delikatnego beżu do mocno opalonego). Oba świetnie rozświetlają, choć b. dyskretnie

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 10:00   #12
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: perłowy puder

dziękuję Smoczyco
ciekawe czy w sephorze już mają sylwestrowe nowości. na początku tyg. wybiorę się na poszukiwania. napiszę co wybrałam.
a jak nie będzie sylwestrowych, to te beżowe pewnie wezmę. mam dosyć jasną skórę i bez czegoś na policzkach tak jakoś płasko i bladziutko wyglądam.
dziękuję za ekspresową radę
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:24   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez wersta
dziękuję Smoczyco
ciekawe czy w sephorze już mają sylwestrowe nowości. na początku tyg. wybiorę się na poszukiwania. napiszę co wybrałam.
a jak nie będzie sylwestrowych, to te beżowe pewnie wezmę. mam dosyć jasną skórę i bez czegoś na policzkach tak jakoś płasko i bladziutko wyglądam.
dziękuję za ekspresową radę
Guerlain chyba ze dwa razy te sylwestrowe wypuszczał, w tym roku też jakies są - widziałam je już nawet, są też pastelowe - ale nie w Sephorze, ino w Olimpii na razie
A bezowe możesz śmiało brać! Ja mam straszliwie jasną skórę i dla mnie są bardzo bardzo ok, nie są za ciemne (tego się zawsze boję).

Buźka
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:35   #14
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: perłowy puder

a ja kiedyś o to pytałam i zakończyło się tym, że kupiłam Shiseido Luminizing Color Powder - 1 - dla megabladych - blisko ideału, ale mogłoby byc lepiej - bo jak dla mnie on jest zbyt delikatny - tj. nadaje sie tylko jako rozświetlacz.
A czy mozna poprosić jakiś link do tego pudru Revlonu, bo ja sie gubię w takich poszukiwaniach kompletnie
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:53   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
a ja kiedyś o to pytałam i zakończyło się tym, że kupiłam Shiseido Luminizing Color Powder - 1 - dla megabladych - blisko ideału, ale mogłoby byc lepiej - bo jak dla mnie on jest zbyt delikatny - tj. nadaje sie tylko jako rozświetlacz.
A czy mozna poprosić jakiś link do tego pudru Revlonu, bo ja sie gubię w takich poszukiwaniach kompletnie
Myślę że chodzi o ten klasyczny, sypki puder Relvona z linii Skinlights, uwaga, bardzo mocno nablyszcza:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=603
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:01   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez agabil1
np. puder w kulkach APC, nr0 rozświetlający-ponoć efekt lepszy od meteorytów
Był już taki wątek, bardzo pomocny .Zalecam lekturę http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=puder

Zgadza siekulki APC nr 0 daja piekny efekt,mieszajac je dodatkowo z Revlonem Skinlights szczegolnie z kolorem natural light mozna osiagnac super efekt do makijazu wieczorowego.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:53   #17
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: perłowy puder

byłam dziś sprawdzać meteoryty i na razie nic nie kupiłam, bo rozmyślam
czy wziąć kolor standardowy czy beżowy. skłaniam się ku beżowemu, ale ta babka w seph. powiedziała, że to zbyt błyszczące na dzień (beżowe). ja jednak nie widzę różnicy w świetlistości. pewnie skuszę się na beżowe ;D
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 22:57   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez wersta
byłam dziś sprawdzać meteoryty i na razie nic nie kupiłam, bo rozmyślam
czy wziąć kolor standardowy czy beżowy. skłaniam się ku beżowemu, ale ta babka w seph. powiedziała, że to zbyt błyszczące na dzień (beżowe). ja jednak nie widzę różnicy w świetlistości. pewnie skuszę się na beżowe ;D
E nie prawda, nie słuchaj domorosłych ekspertek w perfumeriach sama firma wypuściła te bezowe kuleczki jako produkt na dzień a nie na nocne wyjścia ja używam spokojnie i bardzo je chwalę; zapewniam - nie błyszczą
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 09:19   #19
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
E nie prawda, nie słuchaj domorosłych ekspertek w perfumeriach sama firma wypuściła te bezowe kuleczki jako produkt na dzień a nie na nocne wyjścia ja używam spokojnie i bardzo je chwalę; zapewniam - nie błyszczą

masz rację i na pewno wezmę beżowe. poza tym ta pani:
1. po pytaniu czy będzie i kiedy kolekcja sylwestrowa odp., że pewnie przed sylwestrem
2. miała czerwoną szminkę na zębach (a tyle lusterek tam mają )
3. nie wiedziała co to khol

nie ma to jak sephora
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 09:35   #20
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez wersta
masz rację i na pewno wezmę beżowe. poza tym ta pani:
1. po pytaniu czy będzie i kiedy kolekcja sylwestrowa odp., że pewnie przed sylwestrem
2. miała czerwoną szminkę na zębach (a tyle lusterek tam mają )
3. nie wiedziała co to khol

nie ma to jak sephora
co za wykwalifikowana kadra
Wersta, polecam Ci z czystym sumieniem beżowe Meteoryty, według mnie najlepsze dla takiego "ciepłego" typu urody, mają drobinki, ale nie tworzą iluminacji wystarczy im się przyjrzeć- wiele beżowych kulek, a wśród nich perłowe w bardziej oszczędnej ilosci- razem tworza naprawdę subtelny, acz dla mnie wielce pożądany efekt ozywionej i rozświetlonej cery.../ był osobny wątek o tych wiosennych meteorytkach, zajrzyj do archiwum/
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 09:45   #21
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: perłowy puder

Dla "chlodniejszych" polecam kulki z aktualnej kolekcji Winter Radiance. Przepiekne kuleczki w barwach chlodnych (bezach, fioletach, niebieskim i z dodatkiem bialych - przewaga bezu). W tamtym roku byly bardziej metaliczne, te sa subtelniejsze, jasniutkie, mrozne, pastelowe .
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 10:11   #22
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez wersta
masz rację i na pewno wezmę beżowe. poza tym ta pani:
1. po pytaniu czy będzie i kiedy kolekcja sylwestrowa odp., że pewnie przed sylwestrem
2. miała czerwoną szminkę na zębach (a tyle lusterek tam mają )
3. nie wiedziała co to khol

nie ma to jak sephora
Podstawową zaletą Meteorytów jest to, że możesz stopniować efekt, jaki chcesz uzyskać. Jeśli wydadzą Ci się zbyt błyszczące (mnie sie takie nie wydają, ale to zawsze kwestia gustu), to zawsze można wyciągnąć z pudełka parę złotych i tych beżowo-perłowych kuleczek i bedziesz miała z nich dodatkowo darmowy rozświetlacz np. tylko na policzki (ja mam pięć różnych opakowań i mieszam je sobie dowolnie w zależności od humoru , a z czerwonych i złotych już dawno zrobiłam sobie róż)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 11:07   #23
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: perłowy puder

Noor 5 opakowań meteorytów?? Kurcze ja mam jedno od ponad trzech lat ....męcze je męcze i wymęczyć nie mogę...hahaha nawet połowa nie ubyła...a używam niemal codziennie. Ciekawe ile lat to Tobie zajmiehaha-50?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 11:24   #24
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Noor 5 opakowań meteorytów?? Kurcze ja mam jedno od ponad trzech lat ....męcze je męcze i wymęczyć nie mogę...hahaha nawet połowa nie ubyła...a używam niemal codziennie. Ciekawe ile lat to Tobie zajmiehaha-50?
Ja mam jedno od ośmiu!
Szczerze powiedziawszy w ogóle nie przewiduję możliwości ich wykończenia (to chyba nie za mojej kadencji ).
A tak poważnie, to w jednych klasycznych (tych ośmioletnich właśnie) widać już dno, więc w kwietniu kupiłam sobie nowe (no bo tamte przecież się kończą, a te nowe mają takie ... nowe opakowanie ) i tak od tego kwietnia mi się kończą i kończą i kończą...i ciągle jest ta resztka i wcale nie maleje.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 11:27   #25
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: perłowy puder

No własnie Strasznie to cholerstwo wydajne Jak kupiłam pierwsze opakowanie, kolezanka pukała się w głowe ze tyle na puder wydajeCiekawa jestem ile kasy wydała przez te 3 lata na te wszystkie rimle i manhatany
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:15   #26
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: perłowy puder

troche czasu minelo juz od zalozenia tego watku przeze mnie moze pojawily sie jakies perlowe nowosci, o ktorych nie wiem w kazdym badz razie podciagam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:27   #27
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: perłowy puder

Widzialam cudo od shiseido w pedzelku Jednak mala pojemnosc (4,5g).. i drooooogggiii Czegos takiego caly czas szukam.. lecz jak dotad nie znalazlam.. a na ten mnie nie stac.. buuu...

pedzel 216 zł
wklad 122 zł
stick - 135 zł

Kolorki takie jak opakowan Bajka po prostu...

A jesli o meteorytki chodzi, to nie zauwazylam perlowego efektu, tylko bardzo drobno zmielony brokacik ktory po kilku h wbija sie w podklad
Rozswietlenie jest... ale nie takie jakiego szukasz... i jakiego ja nadal szukam

link : www.lumiere.pl ,przepraszam jesli to reklama.. slowko a usune
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pedzel1.jpg (6,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pedzel2.jpg (6,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stick.jpg (7,5 KB, 10 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 10:04   #28
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: perłowy puder

Lalesiu, zajrzyj do Sephory, ja mam cos takiego - załączam zdjęcia. Jak na moj gust ów "coś" bo nie wiem jak to nazwac, typowy puder to to niby nie jest, ale ma subtelny kolor, ladnie wyglada i wlasnie mieni sie tak perłowo. Sa dwie wersje kolorystyczne, ta widoczna na fotkach i bardziej zlotawa.
Sprawdz bo moze akurat Ci to przypasi .

Edytowane przez Bulba1
Czas edycji: 2006-04-28 o 20:24
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 19:50   #29
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: perłowy puder

a ja na allegro znalazłam zestaw z 3 miniturkami( 3 x 6 g.) meteorytów Guerlaina ale i tak nie na moją kieszeń (240zł) .W sumie zastanawiam sie czy sie opłaca i ile to jest wizualnie 6 gram chyba malutko
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:57   #30
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: perłowy puder

Cytat:
Napisane przez chmurka80
a ja na allegro znalazłam zestaw z 3 miniturkami( 3 x 6 g.) meteorytów Guerlaina ale i tak nie na moją kieszeń (240zł) .W sumie zastanawiam sie czy sie opłaca i ile to jest wizualnie 6 gram chyba malutko

mialam kiedys miniaturke 8g. 6 g. to nie duzo jesli chodzi o objetosc,lecz kuleczki sa baaardzo wydajne i sama zauwazysz ze ciezko bedzie je "wykonczyc" Przy tym masz tutaj 3 kolorki , nie bedziesz musiala przebierac i przekladac do roznych opakowan jak ja to robie Lacznie z pedzlem, cena nie wydaje mi sie byc wysoka. Male pedzle do meteorytow kosztuja ponad 100 zł.
Miniaturki chodzily na allegro po 80 zł.. wiec jraczej sie oplaca
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.