Czy warto skorzystać z tych usług? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 17:21   #1
LadyL_K
Raczkowanie
 
Avatar LadyL_K
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53

Czy warto skorzystać z tych usług?


Witam,
po źle zainwestowanych ostatnio pieniądzach bardzo proszę Was o pomoc. Te z Was,które czytały ostatnio wątek "Prace pseudostylistek II" wiedzą o co chodzi. Reszta w każdej chwili może się dowiedzieć By nie zaśmiecać tamtego tematu (i nie daj Boże umieścić linku zdolnej dziewczyny) założyłam ten. Będę bardzo wdzięczna jeśli podzielicie się ze mną (i innymi użytkowniczkami) opiniami na temat prac i podpowiecie czy warto skorzystać z ich usług. Ja nie kończyłam kursów i nie znam się na prawidłowej budowie itp,pewnie dlatego dałam się tak załatwić

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Oto pierwszy link
http://tipsy-zelowe-waw.blog.onet.pl/
LadyL_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:42   #2
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

jestem na tak pytanie tylko jaki ma cennik, ale jesli przyzwoity w salonie w sensie do ok 120zl z mega zdobieniem, a za frencha kolo 100zl to mysle ze warto. takie jest moje zdanie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:57   #3
LadyL_K
Raczkowanie
 
Avatar LadyL_K
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jestem na tak pytanie tylko jaki ma cennik, ale jesli przyzwoity w salonie w sensie do ok 120zl z mega zdobieniem, a za frencha kolo 100zl to mysle ze warto. takie jest moje zdanie.
Napisałam do niej. Nie robi na tipsie tylko na szablonie i koszt jak to ujęła coverowych paznokci to 110 zł.
LadyL_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 19:26   #4
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

Cytat:
Napisane przez LadyL_K Pokaż wiadomość
Napisałam do niej. Nie robi na tipsie tylko na szablonie i koszt jak to ujęła coverowych paznokci to 110 zł.
mysle ze dobrze o niej swiadczy ze robi na formie i ze uzywa coverow-kamuflazy.
frencze ma ładne w galerii.
sprobuj. tylko zapytaj czy udzieli ci tygodniowej gwarancji na pazurki- jesli tak to bym szla bez zastrzezen.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 16:50   #5
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

otóż to... gwarancja wzbudza w klientkach zaufanie. a jeżeli stylistka nie chce jej dawać to raczej nie jest pewna swojej pracy. dobra stylistka jest pewna że klientka nie przydzie na gwarncję i daje ja spokojnie
zawsze daję gwarancje i poprawki z mojej winy są darmowe. np. ostatnio trafiłam kiepski żel nabłyszczajacy i wszystkim klientkom w ramach gwarancji zmieniłam pokrycie za darmo, niektórym musiałam wzorki przemalować, ale że cała zabawa była przez ten sealer to nie zapłaciły nic.

obecnie mieszkam w średniutkim miasteczku i klientki płaca mi 100 zł (w przeliczniu na polskie) za frencza z kamuflażem. dla dużego miasta dobrze wykonane paznokcie nie powinny kosztować mniej. mniejsza cena raczej świadczy o niskiej samoocenie stylistki. dużo wyższa cena - o tym że trafiłyście na mistrzyni świata z zakładania paznokci
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 00:44   #6
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

Cytat:
otóż to... gwarancja wzbudza w klientkach zaufanie. a jeżeli stylistka nie chce jej dawać to raczej nie jest pewna swojej pracy. dobra stylistka jest pewna że klientka nie przydzie na gwarncję i daje ja spokojnie
A ja na odwrót- własnie dlatego, że byłam pewna efektów swojej pracy- nie dawałm gwaracji, bo nie musiałam.
Stałe klientki i tak wiedziały, że niezaleznie od tego, czy złamią paznokcia wchodząc do salonu po 3-4 tygodniach i tak- moga liczyc przy odnowie na darmowa naprawę tego jednego. Gdybym dawała gwaracje- moja klientka nieszczęśliwie łamiąc paznokietka po 10 dniach musiałby płacic, bowiem tygodniowa gwarancja minęła
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:19   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A ja na odwrót- własnie dlatego, że byłam pewna efektów swojej pracy- nie dawałm gwaracji, bo nie musiałam.
Stałe klientki i tak wiedziały, że niezaleznie od tego, czy złamią paznokcia wchodząc do salonu po 3-4 tygodniach i tak- moga liczyc przy odnowie na darmowa naprawę tego jednego. Gdybym dawała gwaracje- moja klientka nieszczęśliwie łamiąc paznokietka po 10 dniach musiałby płacic, bowiem tygodniowa gwarancja minęła
........
dokładnie....we mnie gwarancja nie wzbudza ufności,bo zakłada z góry,że cos moze być nie tak już po tygodniu,ja zawsze mówię,że gdyby w razie czego cos się stało to mają przychodzić i poprawiamy,ale to praktycznie się nie zdarza,na szczęście.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 04:30   #8
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

moje klientki wyczywają dlaczego im się łamią jak już sie łamią, wiec nie maja pretensji w razie czego. a przy uzupełnieniu tez naprawiam bez większych kosztów. czasem robia wielkie oczy i pytaja dlaczego kosztuje to tyle samo... różni sa ludzie... no i w moim mieście to jest tak, co druga pyta przy umówieniu o gwarancję, bo juz się kilka razy przejechały na stylistkach i boją sie ryzykować. dlatego już wolę dać jednak tę gwarancje dla ich spokoju
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 21:34   #9
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

A czy jest jakiś wątek zbiorczy dla polecanych? Bo nie mam nic na uwadze, a chciałabym znaleźć kogoś w Gdańsku...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 22:31   #10
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A ja na odwrót- własnie dlatego, że byłam pewna efektów swojej pracy- nie dawałm gwaracji, bo nie musiałam.
Stałe klientki i tak wiedziały, że niezaleznie od tego, czy złamią paznokcia wchodząc do salonu po 3-4 tygodniach i tak- moga liczyc przy odnowie na darmowa naprawę tego jednego. Gdybym dawała gwaracje- moja klientka nieszczęśliwie łamiąc paznokietka po 10 dniach musiałby płacic, bowiem tygodniowa gwarancja minęła
tak w sumie to trzeba zastanowic sie nad samym slowem gwarancja -producent, czy tez uslugodawca daje gwarancje dlatego, ze jest pewny swoich produktow/uslug, jesli cos jest nie tak, to najczesciej z naszej (tj;stylistek),wprawionym okiem mozna rozroznic czy przy paznokciu dlubala sama klientk czy cos zaczelo sie dziac, bo czegos nie zrobilysmy lub zrobilysmy niedokladnie - uwierz mi, ze wpadki zdarzaja sie nawet najlepszym Producenci/uslugodawcy daja na swoj towar okreslony czas przez ktory to, za co placimy ma nam sluzyc (jezeli tego nie robia, to pewnie mamy doczynienia ztowarem lipnym) - normalne jest, ze nie dam gwarancji na wykonane przeze mnie paznokcie, 4 tygodni, bo im dluzej je klientka nosi tym jest wieksze prawdopodobienstwo, ze cos sie z nimi stanie.. ja daje tydzien gwarancji - jesli mialoby sie cos z paznokciami dziac i to wynika z mojej winy, do 7 dni naprawiam bezplatnie, jesli po tygodniu paznokcie klientki wygladaja wrecz idelanie, to nie ma bata, zeby nie zostala moja stala klientka, bo obdarza mnie wtedy zaufaniem, ktorego ja nie zawiodlam..wtedy mam pewnosc, ze beda wracaly regularnie co 4-5 tygodni..

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
dokładnie....we mnie gwarancja nie wzbudza ufności,bo zakłada z góry,że cos moze być nie tak już po tygodniu,ja zawsze mówię,że gdyby w razie czego cos się stało to mają przychodzić i poprawiamy,ale to praktycznie się nie zdarza,na szczęście.
a czy kupujac jakis sprzet nie pytasz o gwarancje?? czy jesli mowisz klientce, ze W RAZIE CZEGO JAKBY SIE COS DZIALO...ona nie robi dziwnej miny i z lekkim przerazeniem pyta "to moze sie cos dziac??"... Mowiac im, ze moga przyjsc i poprawic dajesz im wlasnie gwarancje - tylko wedlug mnie klientki tez powinny wiedziec kiedy moga miec cos naprawione bezplatnie a kiedy cos beda musialy doplacic -mowiac im wlasnie w ten sposob powinnas spercyzowac do kiedy za free i co a od kiedy za kase, bo inaczej za 3 tygodnie lekko podejdzie jej zel i bdzie ci kazala naprawiac calego paznokcia za darmo...a na uzupelnienie wpdnie doiero za 2 tygodnie...Klientki sa rozne
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:01   #11
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

zgadzam się z sunnivą ja też zawsze daję tydzień gwarancji i w sumie miałam jedną sytuację gdzie poprawiałam 2 pazurki. Ja zawszę mówię tak: Jakby coś się z pazurkami działo nie z Pani winy to do tyg naprawiam gratis, co się naprawdę rzadko zdarza. i nie raz już słyszałam: o! to super, jeszcze nigdy gwarancji nie dostałam.... ja czułabym się pewniej gdybym dostała gwarancję, wiedziałabym że stylistka jest pewna swojej roboty
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 20:53   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy warto skorzystać z tych usług?

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
tak w sumie to trzeba zastanowic sie nad samym slowem gwarancja -producent, czy tez uslugodawca daje gwarancje dlatego, ze jest pewny swoich produktow/uslug, jesli cos jest nie tak, to najczesciej z naszej (tj;stylistek),wprawionym okiem mozna rozroznic czy przy paznokciu dlubala sama klientk czy cos zaczelo sie dziac, bo czegos nie zrobilysmy lub zrobilysmy niedokladnie - uwierz mi, ze wpadki zdarzaja sie nawet najlepszym Producenci/uslugodawcy daja na swoj towar okreslony czas przez ktory to, za co placimy ma nam sluzyc (jezeli tego nie robia, to pewnie mamy doczynienia ztowarem lipnym) - normalne jest, ze nie dam gwarancji na wykonane przeze mnie paznokcie, 4 tygodni, bo im dluzej je klientka nosi tym jest wieksze prawdopodobienstwo, ze cos sie z nimi stanie.. ja daje tydzien gwarancji - jesli mialoby sie cos z paznokciami dziac i to wynika z mojej winy, do 7 dni naprawiam bezplatnie, jesli po tygodniu paznokcie klientki wygladaja wrecz idelanie, to nie ma bata, zeby nie zostala moja stala klientka, bo obdarza mnie wtedy zaufaniem, ktorego ja nie zawiodlam..wtedy mam pewnosc, ze beda wracaly regularnie co 4-5 tygodni..

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



a czy kupujac jakis sprzet nie pytasz o gwarancje?? czy jesli mowisz klientce, ze W RAZIE CZEGO JAKBY SIE COS DZIALO...ona nie robi dziwnej miny i z lekkim przerazeniem pyta "to moze sie cos dziac??"... Mowiac im, ze moga przyjsc i poprawic dajesz im wlasnie gwarancje - tylko wedlug mnie klientki tez powinny wiedziec kiedy moga miec cos naprawione bezplatnie a kiedy cos beda musialy doplacic -mowiac im wlasnie w ten sposob powinnas spercyzowac do kiedy za free i co a od kiedy za kase, bo inaczej za 3 tygodnie lekko podejdzie jej zel i bdzie ci kazala naprawiac calego paznokcia za darmo...a na uzupelnienie wpdnie doiero za 2 tygodnie...Klientki sa rozne
......
mówie,że jakby cos się działo to mają nie czekać tylko przyjsc, dotąd nie brałam za naprawki bo zdarzaja mi się sporadycznie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.