Zbyt nowoczesna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 18:35   #1
Neeenusia
Raczkowanie
 
Avatar Neeenusia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kraina za siedmioma górami
Wiadomości: 125

Zbyt nowoczesna?


Drogie Wizażanki piszę tutaj, bo chciałabym się podzielić z Wami moimi przemyśleniami i zapytać , czy któraś z Was ma podobnie.
Otóż nie mogę narzekać na barzk zainteresowania ze strony mężczyzn, ale zawsze jest coś nie tak - nie trafia się taki, zktórym można by stworzyć coś na stałe. Lecz może problem tkwi we mnie? Pracuję, studiuję, prowadzę zajęcia, koordynuję grupy językowe i tańczę sportowo. Ponadto uwielbiam czytać i wolę polezeć z kimś w parku na łąwce niż paradować po galeriach handlowych. Kiedyś ktoś powiedział mi, ze jestem ZA nowoczesna, że to mężczyzn zniechęca, odstrasza.. Boją się związać z kobietą, która jest na tyle niezależna. Co o tym sądzicie? I czy macie podobnie?
Ściskam gorąco!
__________________
Bywam samotna, zmęczona, smutna, szczęśliwa, nieszczęśliwa,miewam sto nastrojów na godzinę. Czasami sobie radzę.



pozytywnie
Neeenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 18:50   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Uwazam, ze na sile szukasz pocieszenia upatrujac rozwiazania w jakims naciaganym tlumaczeniu, ze wolisz lezec na lawce w parku.
Ja sadze, ze nie trafilas jeszcze na osobe, do ktorej bys cos poczula i ktora odwzajemnilaby to uczucie.
I tyle.

edit: wlasnie spojrzalam na Twoj opis. Bardzo wymowny. Moze za bardzo sie starasz a gdy cos nie wychodzi to na sile probujesz temat upraszczac i znajdujesz niepotrzebne wytlumaczenia?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-08-16 o 19:37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:04   #3
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez Neeenusia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki piszę tutaj, bo chciałabym się podzielić z Wami moimi przemyśleniami i zapytać , czy któraś z Was ma podobnie.
Otóż nie mogę narzekać na barzk zainteresowania ze strony mężczyzn, ale zawsze jest coś nie tak - nie trafia się taki, zktórym można by stworzyć coś na stałe. Lecz może problem tkwi we mnie? Pracuję, studiuję, prowadzę zajęcia, koordynuję grupy językowe i tańczę sportowo. Ponadto uwielbiam czytać i wolę polezeć z kimś w parku na łąwce niż paradować po galeriach handlowych. Kiedyś ktoś powiedział mi, ze jestem ZA nowoczesna, że to mężczyzn zniechęca, odstrasza.. Boją się związać z kobietą, która jest na tyle niezależna. Co o tym sądzicie? I czy macie podobnie?
Ściskam gorąco!
nie zgadzam się z tym. Jest masa mężczyzn, którzy doceniają i lubią taki typ kobiet. I nie boi się ich...bo czego tu się bać ?Zarówno takie kobiety jak i te mniej jak to nazywasz "nowoczesne" mogą mieć problemy w związkach.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:06   #4
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Teraz raczej każdy ma sporo obowiązków, jeśli tylko chce być KIMŚ, a akurat takie kruczki jak czytanie czy leżenie na ławce w parku dla mnie jest oznaką, że jesteś osobą wrażliwą- nie nowoczesną.
Sama tak wolę, ale to nie oznacza, że odstraszam potencjalnych partnerów.. tłumaczę to sobie, że jeszcze nie spotkałam tego jedynego
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:09   #5
czuelina
Raczkowanie
 
Avatar czuelina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 188
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Teraz raczej każdy ma sporo obowiązków, jeśli tylko chce być KIMŚ, a akurat takie kruczki jak czytanie czy leżenie na ławce w parku dla mnie jest oznaką, że jesteś osobą wrażliwą- nie nowoczesną.
Sama tak wolę, ale to nie oznacza, że odstraszam potencjalnych partnerów.. tłumaczę to sobie, że jeszcze nie spotkałam tego jedynego
tylko że niektórzy faceci boją się zbyt ambitnych kobiet...
czuelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:11   #6
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Ok, niech się boją, ale to tylko świadczy o nich. Mam nadzieję, że autorka wątku będzie z kimś, kto doceni jej niewątpliwe zalety.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:13   #7
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez czuelina Pokaż wiadomość
tylko że niektórzy faceci boją się zbyt ambitnych kobiet...
a niektórzy za takimi przepadają i myślę, że ambitna kobieta powinna się zainteresować facetem, który właśnie taką ją doceni i nie będzie stwarzał niepotrzebnych problemów na tym tle.
Facetów, którzy boją się ambitnych kobiet trzeba pozostawić tym mniej ambitnym kobietom . Nie każdy do każdego pasuje.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 19:20   #8
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Sorry,ale jak ktoś nie chce mieć faceta to się nie doszukuje dlaczego z nim nie jest.Tak mówi się,że teraz kobiety to bardziej myślą o własnym rozwoju niż zakładaniu komórki społecznej,tyle że jedna chce już,inna w ogóle itp.Nie ma co nad tym myśleć.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:33   #9
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Zbyt nowoczesna?

to powiedział Ci głupotę.
trafisz w końcu na swojego, nic na siłę.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 19:46   #10
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Zbyt nowoczesna?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28791861]Uwazam, ze na sile szukasz pocieszenia upatrujac rozwiazania w jakims naciaganym tlumaczeniu, ze wolisz lezec na lawce w parku.
Ja sadze, ze nie trafilas jeszcze na osobe, do ktorej bys cos poczula i ktora odwzajemnilaby to uczucie.
I tyle.
[/QUOTE]
podpisuję się pod tym
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:00   #11
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez Neeenusia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki piszę tutaj, bo chciałabym się podzielić z Wami moimi przemyśleniami i zapytać , czy któraś z Was ma podobnie.
Otóż nie mogę narzekać na barzk zainteresowania ze strony mężczyzn, ale zawsze jest coś nie tak - nie trafia się taki, zktórym można by stworzyć coś na stałe. Lecz może problem tkwi we mnie? Pracuję, studiuję, prowadzę zajęcia, koordynuję grupy językowe i tańczę sportowo. Ponadto uwielbiam czytać i wolę polezeć z kimś w parku na łąwce niż paradować po galeriach handlowych. Kiedyś ktoś powiedział mi, ze jestem ZA nowoczesna, że to mężczyzn zniechęca, odstrasza.. Boją się związać z kobietą, która jest na tyle niezależna. Co o tym sądzicie? I czy macie podobnie?
Ściskam gorąco!
niektórzy faceci nie lubią ambitnych kobiet, niektórzy nie lubią kobiet ubierających się na sportowo a niektórzy nie lubią praktykujących katoliczek.

To jest kwestia gustu. To, ze nie masz nikogo na stałe wynika tylko z tego, że jeszcze nie natrafiłaś na partnera, który by do ciebie pasował. Tak bywa. Nie ma co dorabiać do tego jakiejś ideologii i wpędzać się w kompleksy.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 20:05   #12
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Lepiej żebyś była zaradną, ambitną kobietą z planami na przyszłość, z pasją niż pustą lalą, która uwierzy w każdą głupotę.

A tekst, że facetów odstrasza Twoja "nowoczesność" to wg mnie pretekst, by skończyć z Tobą znajomość, bo argument ten do mnie w ogóle nie trafia. To co, lepiej, żeby dziewczyna niczym się nie interesowała i spędzać razem popołudnia w domu przed telewizorem? Wątpię, więc żyj jak żyjesz, bądź niezależna, a kiedyś trafi się taki, który to zaakceptuje i przede wszystkim, doceni.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:20   #13
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Hmm...? A cóż to za "nowoczesność"? Dla mnie to jest całkowicie normalny układ spraw: praca, studia, hobby, bycie ambitnym, stawianie celów i dążenie do nich. Do tego dodajmy jeszcze mieszkanie na własną rękę, co za tym idzie wszystkie obowiązki na głowie. A że lubisz czytać książki i siedzieć w parku zamiast latać po galeriach? też w tym nie widzę nic dziwnego. Ja czytać uwieeeelbiam. W wolnej chwili wolę przeczytać książkę niż oglądać filmy. A i za galeriami handlowymi nie przepadam. Za to przebywać na łonie natury uwielbiam.

I ja nie pojmuję osób które twierdzą, że faceci się boją niezależnych, ambitnych kobiet. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Też uważam się za niezależną i ambitną kobietę, a znalazł się ten mój drugi Połówek, jestem szczęśliwą narzeczoną (a za rok już będę żoną).

Bez urazy, ale może zastanów się, czy w innych aspektach wszystko z Tobą ok? Może nawet nie zauważasz, że po prostu jesteś zbyt gadatliwa, irytująca, lubisz się wywyższać (ohh jaka to ja ambitna, zdolna i niezależna) albo cokolwiek innego. Powodów może być tysiące.
Albo po prostu jeszcze nie trafiłaś na tego właściwego
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 20:26   #14
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Krótko - fajna kobieta zawsze znajdzie partnera (wcześniej czy później). Czy jest tradycjonalistką czy wręcz przeciwnie. Tylko kobiety lubią sobie tłumaczyć, że "może jestem zbyt atrakcyjna/ niezależna? To odstrasza mężczyzn" Facetów odstrasza co innego.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Duniaaa Pokaż wiadomość
Hmm...? A cóż to za "nowoczesność"? Dla mnie to jest całkowicie normalny układ spraw: praca, studia, hobby, bycie ambitnym, stawianie celów i dążenie do nich. Do tego dodajmy jeszcze mieszkanie na własną rękę, co za tym idzie wszystkie obowiązki na głowie. A że lubisz czytać książki i siedzieć w parku zamiast latać po galeriach? też w tym nie widzę nic dziwnego. Ja czytać uwieeeelbiam. W wolnej chwili wolę przeczytać książkę niż oglądać filmy. A i za galeriami handlowymi nie przepadam. Za to przebywać na łonie natury uwielbiam.

I ja nie pojmuję osób które twierdzą, że faceci się boją niezależnych, ambitnych kobiet. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Też uważam się za niezależną i ambitną kobietę, a znalazł się ten mój drugi Połówek, jestem szczęśliwą narzeczoną (a za rok już będę żoną).

Bez urazy, ale może zastanów się, czy w innych aspektach wszystko z Tobą ok? Może nawet nie zauważasz, że po prostu jesteś zbyt gadatliwa, irytująca, lubisz się wywyższać (ohh jaka to ja ambitna, zdolna i niezależna) albo cokolwiek innego. Powodów może być tysiące.
Albo po prostu jeszcze nie trafiłaś na tego właściwego
Dokładnie.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 21:10   #15
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez Neeenusia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki piszę tutaj, bo chciałabym się podzielić z Wami moimi przemyśleniami i zapytać , czy któraś z Was ma podobnie.
Otóż nie mogę narzekać na barzk zainteresowania ze strony mężczyzn, ale zawsze jest coś nie tak - nie trafia się taki, zktórym można by stworzyć coś na stałe. Lecz może problem tkwi we mnie? Pracuję, studiuję, prowadzę zajęcia, koordynuję grupy językowe i tańczę sportowo. Ponadto uwielbiam czytać i wolę polezeć z kimś w parku na łąwce niż paradować po galeriach handlowych. Kiedyś ktoś powiedział mi, ze jestem ZA nowoczesna, że to mężczyzn zniechęca, odstrasza.. Boją się związać z kobietą, która jest na tyle niezależna. Co o tym sądzicie? I czy macie podobnie?
Głupot Ci ktoś nagadał! Większość z nas pracuje, uprawia jakiś sport, interesuje się kulturą, sztuką. Jesteśmy niezależne, a, który mężczyzna chciałby mieć kobietę, która tylko siedzi w domu, gotuje obiady i ogląda telenowele przed telewizorem?. Problem pewnie tkwi gdzie indziej...Może jesteś zbyt niedostępna? zarozumiała? wywyższasz się? obgadujesz za plecami? Przeanalizuj samą siebie,a na pewno odnajdziesz w czym tkwi problem
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 21:11   #16
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Lepiej być samej, niż pchać się do pierwszego lepszego dupka po to aby był... Mimo, że masz ogromne zainteresowanie to swoje wymagania masz.. oni nie spełniają, a Ty nie musisz zniżać poprzeczki...

Paradoksalnie dzięki swoim decyzjom chronisz siebie nie wybierając tandetnych facetów... i nie robisz błędu wielu wielu kobiet.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 23:16   #17
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Lepiej być samej, niż pchać się do pierwszego lepszego dupka po to aby był... Mimo, że masz ogromne zainteresowanie to swoje wymagania masz.. oni nie spełniają, a Ty nie musisz zniżać poprzeczki...

Paradoksalnie dzięki swoim decyzjom chronisz siebie nie wybierając tandetnych facetów... i nie robisz błędu wielu wielu kobiet.
Co prawda to prawda, mądrze facet gada
Masz wysokie wymagania ponieważ nie szukasz jakiegoś pierwszego z brzegu gościa, który musi nadać sens Twojej egzystencji Ty ten sens masz w sobie więc jesteś również przez to ciekawszą partnerką a nie przyszłą kobietą-bluszczem. Uważaj tylko aby nie dążyć latami do jakiegoś niedościgłego ideału, którego i tak nie znajdziesz, próbuj dawać chociaż szansę ewentualnym absztyfikantom Nie skreślaj na wstępie bo możesz coś przeoczyć
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 01:27   #18
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Zbyt nowoczesna?

No jasne, zrób się na wytapetowanego pokemona i chichraj się głupio po każdej wypowiedzi samca, to ustawi się do Ciebie kolejka... orangutanów

A tak serio, to raczej problem tkwi w innym punkcie. Albo obracasz się wśród ludzi, którzy do Ciebie nie pasują, albo... To nie zainteresowania są kluczem do znalezienia partnera, tylko charakter.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 04:52   #19
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Coś może w tym być
W ostattnim Newsweeku jest artykuł, jak to Polacy usłużnych kobiet Rosji u Ukrainy szukają na zony
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 06:17   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Coś może w tym być
W ostattnim Newsweeku jest artykuł, jak to Polacy usłużnych kobiet Rosji u Ukrainy szukają na zony
Jeżeli to są faceci pokroju mojego znajomego (pan "wielkie mniemanie o sobie", również "odgraża się", że sobie żonę z Ukrainy sprowadzi; jego ideał kobiety? robi dwudaniowe obiadki, nie narzeka, nie jest ambitna jak te panny z Polski, co im kariera w głowach poprzewracała, wychowuje panu dzieci i jest w niego zapatrzona jak w obrazek, a on? on łaskawie na to zarabia wystarczająco dużo, aby żona "nic więcej" nie musiała robić - najlepsze jest, że ma węża w kieszeni i zawsze sępi od brata w czasie wypadów na miasto, a od rodziców się do tej pory nie wyprowadził, bo mu szkoda kasy), to ja tym kobietom współczuję.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-08-17 o 06:19
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 06:48   #21
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Zbyt nowoczesna?

a moim zdaniem po prostu jeszcze nie trafiłaś i tyle.

i nie ma co sobie dobabiac do tego ideologii
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:24   #22
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Po co dorabiać ideologię do Twojej sytuacji? Na siłę chcesz sobie wytłumaczyć dlaczego nie spotkałaś faceta, z którym mogłabyś stworzyć coś na dłużej. A prawda jest taka, że nie trafiłaś na takiego, z którym to byś mogła zrobić, po prostu. Nic ponad to. I nie ma co tutaj upatrywać głębszych przyczyn.

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2011-08-17 o 08:42 Powód: literówka
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:39   #23
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Po co dorabiać ideologię do Twojej sytuacji? Na siłę chcesz sobie wytłumaczyć dlaczego nie spotkałaś faceta, z którym mogłaby stworzyć coś na dłużej. A prawda jest taka, że nie trafiłaś na takiego, z którym to byś mogła zrobić, po prostu. Nic ponad to. I nie ma co tutaj upatrywać głębszych przyczyn.

__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:43   #24
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Haha kiedys uslyszalam tekst od 60 letniego kawalera ze panowie wola jak kobieta jest "glupiutka" . I mowil to z takim zaangazowaniem

Moze to nie o niezaleznosc chodzi a bardziej o jakies czynnosci kiedy kobieta prosi o pomoc bo np nie moze dosiegnac maki z polki albo dokrecic srubki. Wtedy facet czuje sie potrzebny i meski . Moze o to chodzilo koledze .

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2011-08-17 o 08:44
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:02   #25
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Haha kiedys uslyszalam tekst od 60 letniego kawalera ze panowie wola jak kobieta jest "glupiutka" . I mowil to z takim zaangazowaniem

Moze to nie o niezaleznosc chodzi a bardziej o jakies czynnosci kiedy kobieta prosi o pomoc bo np nie moze dosiegnac maki z polki albo dokrecic srubki. Wtedy facet czuje sie potrzebny i meski . Moze o to chodzilo koledze .
Bidny ten mój TŻ. Czuje się niepotrzebny Nie przykręca śrubek, nie montuje mebli u mnie w domu, och Jestem niedobra
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:08   #26
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Bidny ten mój TŻ. Czuje się niepotrzebny Nie przykręca śrubek, nie montuje mebli u mnie w domu, och Jestem niedobra
Moj ex Tz tak przykrecal srubki ze musialam poprawiac jak wychodzil z domu . A pozniej taki dumny chodzil jak pieknie potrafi
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:23   #27
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez Neeenusia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki piszę tutaj, bo chciałabym się podzielić z Wami moimi przemyśleniami i zapytać , czy któraś z Was ma podobnie.
Otóż nie mogę narzekać na barzk zainteresowania ze strony mężczyzn, ale zawsze jest coś nie tak - nie trafia się taki, zktórym można by stworzyć coś na stałe. Lecz może problem tkwi we mnie? Pracuję, studiuję, prowadzę zajęcia, koordynuję grupy językowe i tańczę sportowo. Ponadto uwielbiam czytać i wolę polezeć z kimś w parku na łąwce niż paradować po galeriach handlowych. Kiedyś ktoś powiedział mi, ze jestem ZA nowoczesna, że to mężczyzn zniechęca, odstrasza.. Boją się związać z kobietą, która jest na tyle niezależna. Co o tym sądzicie? I czy macie podobnie?
Ściskam gorąco!
Nie jesteś za nowoczesna. Jesteś po prostu sobą. I tak trzymaj!

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Haha kiedys uslyszalam tekst od 60 letniego kawalera ze panowie wola jak kobieta jest "glupiutka" . I mowil to z takim zaangazowaniem

Moze to nie o niezaleznosc chodzi a bardziej o jakies czynnosci kiedy kobieta prosi o pomoc bo np nie moze dosiegnac maki z polki albo dokrecic srubki. Wtedy facet czuje sie potrzebny i meski . Moze o to chodzilo koledze .
Dyskutowałam kiedyś o tym aspekcie z TŻ i naszymi znajomymi płci męskiej. Usłyszałam, że głupota u kobiety to absolutna wada, natomiast pewien rodzaj niezaradności(że kobieta np. ma problem z naprawą sprzętu czy orientacją w terenie), roztrzepania i "gapciowatości" bywa słodki i uroczy, oczywiście bez popadania skrajności.

Mój ex TŻ zaś mawiał, że u kobiet zwraca uwagę głównie na intelekt, bo "między jednym a drugim seksem trzeba czasem porozmawiać"
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 09:49   #28
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Pracuję, studiuję, prowadzę zajęcia, koordynuję grupy językowe i tańczę sportowo. Ponadto uwielbiam czytać i wolę polezeć z kimś w parku na łąwce niż paradować po galeriach handlowych.
Z Twojego opisu nie widze nic szczególnego.
Wśród moich kolezanek byłas w średniej (większośc z nas pomimo, że mają juz mgr przed nazwiskiem dalej studiują, rozwijają sie, uprawiają sporty (taniec, joga, wspinaczka górska itp...), podróżuja po swiecie, akurat wśród moich znajomych wiekszośc z nas prowadzi włąsne firmy (tak sie złożyło), a "chodzenie po galeriach" zdarza sie gdy któras musi cos konkretnego kupic i kończy się wraz z zakupem, gdy szybko umykamy z CH.
Częśc tych kobiet jest w stałych związkach, część niedawno sie rozstała i cieszy sie swoją odzyskaną samotnością.
Też zdarzyło się kazdej z nas usłyszec "A bo Ty to takie masz wysokie wymagania", albo "Za wysokie progi". coz... dla częsci męzczyzn byc może za wysokie, ale akurat żadna z nas nie aspiruje do związku z tego typu męzczyznami.
TŻ mój i TŻ moich kolezanek, to faceci z pasja, tez prowadza własne firmy, niektórzy studiują dodatkowo, mają ciekawe pasje (śpiew, łucznictwo, fotografika, off-road), poporostu sa jak my, zatem się dogadujemy.
Poszukaj moze w takich środowiskach, bo tacy mężczyźni istnieją

Mądrze napisała też linaya:
Cytat:
Dyskutowałam kiedyś o tym aspekcie z TŻ i naszymi znajomymi płci męskiej. Usłyszałam, że głupota u kobiety to absolutna wada, natomiast pewien rodzaj niezaradności(że kobieta np. ma problem z naprawą sprzętu czy orientacją w terenie), roztrzepania i "gapciowatości" bywa słodki i uroczy, oczywiście bez popadania skrajności.

Mój ex TŻ zaś mawiał, że u kobiet zwraca uwagę głównie na intelekt, bo "między jednym a drugim seksem trzeba czasem porozmawiać"
Gdyż istenieją kobiety tak zapatrzone w to jakie same sa "wspaniałe", że kastrują swoich facetów ciągłym pokazywaniem im o ile sa od nich lepsze - lepiej wykształcone, ich zainteresowania są ciekawsze, a studia trudniejsze.
tą droga można dojśc do nikąd.
Fajnie, gdy w związku mężczyzna może poczuć się mężczyzna, a kobieta kobieta.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 10:01   #29
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez czuelina Pokaż wiadomość
tylko że niektórzy faceci boją się zbyt ambitnych kobiet...
Niektórzy się boją, niektórzy nie.

Sama znam sporo facetów, którzy u kobiet pewnego rodzaju zaradność życiową postrzegają jako wadę. Zazwyczaj są to leniwe, tępe dupki , które chciałyby być w czyichś oczach alfą i omegą. Ale to w żadnym wypadku nie dotyczy ogółu populacji męskiej.

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Haha kiedys uslyszalam tekst od 60 letniego kawalera ze panowie wola jak kobieta jest "glupiutka" . I mowil to z takim zaangazowaniem
I skoro do 60tki się nie ożenił, to w sumie wystawił elegancką laurkę inteligencji kobiet w Polsce. Przez jakieś 40 lat nie znalazł ani jednej głupiej
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 10:07   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zbyt nowoczesna?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
(...)
I skoro do 60tki się nie ożenił, to w sumie wystawił elegancką laurkę inteligencji kobiet w Polsce. Przez jakieś 40 lat nie znalazł ani jednej głupiej
Zajefajny komentarz.

Ja się zastanawiam kiedy ten mój znajomy "Ukrainkę se sprowadzę" kogoś sobie znajdzie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.