Ellaone - pigulka po - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 20:30   #1
hermionka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 22

Ellaone - pigulka po


Hej dziewczyny. Obiecalam sobie, ze jak moja historia skonczy sie dobrze wespre inne przerazone kobiety, ktore teraz szukaja informacji gdzie sie da tak, jak ja to robilam. Na drugiej randce, pierwszy raz w zyciu poszlam z chlopakiem do lozka. Wiem co teraz sobie myslicie, mysle podobnie, no ale stalo sie. Zbyt wiele o nim nie wiedzialam, i pierwszy raz w zyciu pekla prezerwatywa i wszystko zostalo we mnie. Byla noc, wpadlam w mega panike. Przy moim 27-28 dniowym cyklu byla to noc z 19 na 20 dzien. Niby dni nie plodne, ale co jesli przesunela sie owulacja? (bylam przeziebiona), albo jakims cudem, akurat bylam plodna. Wczesniej bylam w 4 letnim zwiazku i nigdy nie mialam takiej podbramkowej sytuacji jak tutaj na drugim spotkaniu... Chlopak zachowal spokoj, ubralismy sie i pojechalismy szukac apteki calodobowej (byla noc, w dodatku swieto). W pierwszej nie znalezlismy tabletki po, dopiero w drugiej. 140 zl ellaone, wzielam odrazu. Skutkow ubocznych nie mialam w sumie zadnych, moze je 'przespalam' bo jakas godzine po wzieciu poszlam spac (od stosunku do przyjecia tabletki minelo jakos 1,5 godziny) no i potem sie zaczelo.. fizycznie czulam sie dobrze, ale calymi dniami myslalam tylko o tym co zrobilam, z kim, z kims kogo w sumie nie znam, przeczesywalam fora w domu, w pracy, w autobusie, modlilam sie, nie moglam spac, koszmar. No i wreszcie dzisiaj, idealnie w terminie, bo w 27 dniu dostalam okres. Nie plamienie, ale okres, taki jak zwykle. Kamien z serca. Obiecuje sobie wieksza rozwage i to, ze juz nigdy nie dopuszcze do takiej sytuacji. I ciesze sie niezmiernie, ze tabletka jest dostepna bez recepty. Pozdrawiam i zycze, zeby wasze historie tez sie szczesliwie konczyly.
hermionka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 20:57   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ellaone - pigulka po

Ale w czym problem? Ani ty nie jesteś zdzirą, bo - o rety - na drugiej randce, no serio ani chłopak do kitu - odwrotnie - pojechał z tobą do tej apteki. w ciąży nie jesteś. żyj, ciesz się, amen.
samobiczujesz się? chciałaś to zrobiłaś co zrobiłaś.
nie twoja wina, że gumka wam pękła. zdarza się. po to są tabletki po.

wyluzuj i nigdy nie mów nigdy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 21:07   #3
hermionka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 22
Dot.: Ellaone - pigulka po

Problemu juz nie ma, ale byl, a post zostal napisany zeby wesprzec wszystkich, ktorzy sa w podobnej sytuacji - czekaja na efekty. Po tygodniu lektury jestem chyba skarbnica wiedzy o ellaone wiec chetnie im pomoge
hermionka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 10:30   #4
Kredusia
Raczkowanie
 
Avatar Kredusia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 247
Dot.: Ellaone - pigulka po

140 zł?! Jezu co za zdzierstwo. Ja jak potrzebowałam 72po to jeszcze nie było bez recepty, poszłam, dostałam recepte od ręki od lekarza pierwszego kontaktu i zaplacilam bajonską sumę 38 zł. Co oni nie nawymyślają.
Kredusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 13:11   #5
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ellaone - pigulka po

Cytat:
Napisane przez Kredusia Pokaż wiadomość
140 zł?! Jezu co za zdzierstwo. Ja jak potrzebowałam 72po to jeszcze nie było bez recepty, poszłam, dostałam recepte od ręki od lekarza pierwszego kontaktu i zaplacilam bajonską sumę 38 zł. Co oni nie nawymyślają.
Inne pigułki po na receptę też dostaniesz za 40-60zł.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 11:03   #6
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Ellaone - pigulka po

Ja kupowałam dla przyjaciółki za 120 zł chyba. Wcześniej dzwoniłam do aptek i pytałam gdzie są. W jednej mieli jedno opakowanie, które dostali tego samego dnia rano. Przyszłam i grzecznie proszę o tabletkę. Na to farmaceutka zgorszonym tonem mówi, że nie ma. Oni takich rzeczy nie mają Informuję ją, że chwilę temu dzwoniłam i jeszcze była, więc chyba jednak sprzedają. Cisza grobowa w całej aptece (było ich tam z 5 za ladą). Jedna z nich mówi, że to z nią rozmawiałam przez telefon, tabletka faktycznie jest i już przynosi. 3 pozostałe zaczynają ploteczki, że teraz to małolaty będą mogły się bzykać bez zabezpieczenia... To raczej nie było o mnie, bo mam 27 lat, no ale sam fakt, że coś takiego im do głowy przyszło był poniżej jakiegokolwiek poziomu. Żenada z dostępnością tych tabletek. Strasznie się czułam, mimo, że tabletka nie była dla mnie i miałam większy luz psychiczny. Wyobrażam sobie jaki to stres dla osoby, która w tym momencie faktycznie boi się, że mogła wpaść.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 12:27   #7
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Ellaone - pigulka po

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ja kupowałam dla przyjaciółki za 120 zł chyba. Wcześniej dzwoniłam do aptek i pytałam gdzie są. W jednej mieli jedno opakowanie, które dostali tego samego dnia rano. Przyszłam i grzecznie proszę o tabletkę. Na to farmaceutka zgorszonym tonem mówi, że nie ma. Oni takich rzeczy nie mają Informuję ją, że chwilę temu dzwoniłam i jeszcze była, więc chyba jednak sprzedają. Cisza grobowa w całej aptece (było ich tam z 5 za ladą). Jedna z nich mówi, że to z nią rozmawiałam przez telefon, tabletka faktycznie jest i już przynosi. 3 pozostałe zaczynają ploteczki, że teraz to małolaty będą mogły się bzykać bez zabezpieczenia... To raczej nie było o mnie, bo mam 27 lat, no ale sam fakt, że coś takiego im do głowy przyszło był poniżej jakiegokolwiek poziomu. Żenada z dostępnością tych tabletek. Strasznie się czułam, mimo, że tabletka nie była dla mnie i miałam większy luz psychiczny. Wyobrażam sobie jaki to stres dla osoby, która w tym momencie faktycznie boi się, że mogła wpaść.
A ja bym tego tak nie zostawiła, poszłabym na skargę. Skoro mają tą swoją głupią klauzulę sumienia to niech jej używają tak jak kultura nakazuje, a nie przy klientce wymieniają się swoimi super mądrymi wywodami.
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 15:14   #8
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Ellaone - pigulka po

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
A ja bym tego tak nie zostawiła, poszłabym na skargę. Skoro mają tą swoją głupią klauzulę sumienia to niech jej używają tak jak kultura nakazuje, a nie przy klientce wymieniają się swoimi super mądrymi wywodami.
Farmaceuci nie mają żadnej klauzuli sumienia, mają obowiązek sprzedać ci lek, który mają na stanie, a jak nie mają, to muszą go dla ciebie zamówić.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:05   #9
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Ellaone - pigulka po

Niestety również byłam zmuszona przyjąć tabletkę EllaOne.
Piszę tego posta, żeby trochę uspokoić dziewczyny, które znalazły się lub znajdą się w podobnej sytuacji jak moja. Stało się tak, że zsunęła nam się gumka, koniec we mnie i nie było pewności czy aby coś ze środka gumki się nie wylało. Woleliśmy nie ryzykowac i po 3 h od tego zdarzenia wzięłam tabletkę. Obyło się w miarę bez efektów ubocznych: jedynie ok. 3-4 dni od wzięcia tabletki lekko pobolewało mnie podbrzusze ale dało się przeżyć. Gorzej było po 2 tygodniach- przez 2 dni tak strasznie bolał mnie jajnik że aż zwijałam się z bólu. Okres spóźnił się o tydzień, trwał normalnie. W ciąży nie jestem
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-06, 09:11   #10
Rozasave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ellaone - pigulka po

Pomóżcie mi 24 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia z mężem 25 wzięłam ellaone po której 2 dni później dostałam 7 dniowego krwawienia po którym miałam skąpy śluz natomiast mam 2 dzień dni płodnych dostałam brązowego krwawienia bardzo bym nie chciała być w ciąży ponieważ w moim życiu jest teraz zbyt dużo stresu
Rozasave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-06 10:11:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.