maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 20:26   #4741
OhWhatever
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wax wysusza mi wlosy!?

Jeśli mam BARDZO zniszczone włosy i chciałabym, aby poprawił się ich stan i żeby szybciej rosły. Po jakiego WAXA mam sięgnąć?
OhWhatever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:22   #4742
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Wax wysusza mi wlosy!?

Po tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...atment-Wax.htm
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 23:42   #4743
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

W Superpharm są, ale nie zwróciłam uwagi jakiej firmy, a w aptekach jak najbardziej.

Dziś kupiłam pierwszego Waxa Tego ciemnego.
I zaczęłam czytać ich analizę składową i się trochę przeraziłam, bo porównując Henne Treatment Wax a polski to jak piekło i niebo. Chociaż na KWC oba zachwalane.

I stąd pytanie do dziewczyn, które używały oba waxy? Jak wasze wrażenia? Któryś lepszy?

Trochę się boję, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Byle nie zaszkodziło.
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 15:38   #4744
kkulesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez finezja19 Pokaż wiadomość
W Superpharm są, ale nie zwróciłam uwagi jakiej firmy, a w aptekach jak najbardziej.

Dziś kupiłam pierwszego Waxa Tego ciemnego.
I zaczęłam czytać ich analizę składową i się trochę przeraziłam, bo porównując Henne Treatment Wax a polski to jak piekło i niebo. Chociaż na KWC oba zachwalane.

I stąd pytanie do dziewczyn, które używały oba waxy? Jak wasze wrażenia? Któryś lepszy?

Trochę się boję, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Byle nie zaszkodziło.
Firm,a która w Polsce jest dystrybutorem Henna Treatment Wax z tego co wiem wypuściła tez kilka nowych produktów. Osobiście bardzo odpowiadają mi te kosmetyki i nie szukam niczego innego. Jeśli boisz się, że może Ci zaszkodzić to zupełnie nie masz się o co martwić bo na pewno tak nie będzie. Jeśli chodzi o składy produktów nie mogą być one szkodliwe i nawet jeśli jest tam trochę chemii to jest ona w małych procentach bezpiecznych dla ludzi. Prodykty na pewno są badane, a w składzie aby zachowywał on swoją konsystencję itd trochę chemii zawsze się znajdzie. Spróbuj i jeśli możesz napisz swoją opinie
kkulesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 19:34   #4745
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Ok, dzięki za odpowiedź jutro rano planuje po raz pierwszy użyć Waxu, ale po całonocnym olejowaniu, więc napiszę co i jak, gdy go samego użyje, by być bardziej obiektywną.
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:06   #4746
wioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Witam mie Panie. mam prośbę i pytanie, jakbyście wiedziały w której aptece w Zamościu można kupić ten zagraniczny wax?? szukałam i nie ma nigdzie.. no we wszystkich aptekach nie byłam..ale w 10 nie było.. z góry dziękuję za odpowiedź . pozdrawiam.
wioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:02   #4747
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wioo Pokaż wiadomość
Witam mie Panie. mam prośbę i pytanie, jakbyście wiedziały w której aptece w Zamościu można kupić ten zagraniczny wax?? szukałam i nie ma nigdzie.. no we wszystkich aptekach nie byłam..ale w 10 nie było.. z góry dziękuję za odpowiedź . pozdrawiam.
a nie łatwiej poprosic Panią w aptece, aby zamówiła dla Ciebie z hurtowni?
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 09:21   #4748
wioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
a nie łatwiej poprosic Panią w aptece, aby zamówiła dla Ciebie z hurtowni?
dzięki za szybką odpowiedź. no łatwiej. . ok, to poproszę Panią w aptece. a mam pytanie, jak Pani zamawia to ja płacę tylko za odzywkę, czy ze ten koszt przesyłki też(no bo jakoś musi do apteki dojść) ?
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

sorki,że tak weszłam i się rozpisuję, ale mam kilka pytań( wolę zapytać, niż później żałować) . od urodzenia nie miałam wiele włosów, a teraz mam jeszcze mniej bo wypadały i wypadają mi(chyba od stresu), czy wax ten angielski(bo słyszałam i czytałam,że jest lepszy od polskiego zamiennika) pomoże mi na porost nowych włosów(żeby było ich więcej) ? ? z góry dziękuję za odpowiedź. !

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

ale ta wypowiedź na kwc mnie przeraziła troche... cytuję : Ale nie dziwię się. W końcu w składzie nie ma absolutnie nic co mogłoby być odpowiedzialne za poprawianie kondycji włosów, czy ich porost. Jedynie żrąca chemia i odrobina henny. Podejrzewam że pasta BHP miałaby podobne działanie.

aż taki zły ma skład?:confused : czytałam że ma to sls ale nie wiem za bardzo co to, oprócz że chemia
wioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 07:39   #4749
wioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 54
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Mam już wax. teraz trzeba poczekać na efekty... pozdrawiam
__________________
ratuje i zapuszczam włosy
odchudzam się
jakby to zrobić żeby z 59 zostało 54 ?
wioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:33   #4750
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez finezja19 Pokaż wiadomość

I stąd pytanie do dziewczyn, które używały oba waxy? Jak wasze wrażenia? Któryś lepszy?

Trochę się boję, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Byle nie zaszkodziło.
Ja używałam obu, ten zagraniczny do włosów blond, polskiego chyba wszystkie rodzaje (oprócz tego do włosów przetłuszczających się) i dla mnie to niebo a ziemia. Polski jest dla moich włosów zdecydowanie lepszy, włosy po kilku użyciach są miękkie, delikatne, nawilżone
Po zagranicznym włosy były dziwne, jakby gumowe, bez połysku, użyłam chyba ze 2 czy 3 razy, za każdym razem było tak samo więc wywaliłam pół opakowania do kosza
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:58   #4751
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez finezja19 Pokaż wiadomość
W Superpharm są, ale nie zwróciłam uwagi jakiej firmy, a w aptekach jak najbardziej.

Dziś kupiłam pierwszego Waxa Tego ciemnego.
I zaczęłam czytać ich analizę składową i się trochę przeraziłam, bo porównując Henne Treatment Wax a polski to jak piekło i niebo. Chociaż na KWC oba zachwalane.

I stąd pytanie do dziewczyn, które używały oba waxy? Jak wasze wrażenia? Któryś lepszy?

Trochę się boję, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Byle nie zaszkodziło.

ja używałam henna treatment dla blondynek tak 3 miesiące i odstawiłam na rzecz kallosa planceta i teraz żałuje bo włosy zaczęły się łamać rozdwajać i wracam do waxa zagranicznego czyli henna treatment!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 20:20   #4752
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Dziewczyny na ile starcza wam małe opakowanie waxa?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 09:04   #4753
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Mnie na 5-6 razy, włosy za łopatki Ale nie żałuję go, często nakladam, zakladam folie, czapke i ide spac, efekty rano są zadziwiające
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 10:57   #4754
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na ile starcza wam małe opakowanie waxa?
2 miesiące
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:01   #4755
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Ja właśnie zaczęłam używać WAXa i zastanawiam się czy moje włosy się po nim zagęszczą? Podobno działa pobudzająco na porost włosów więc chyba powinno być ich więcej?

Nie zauważyłam żeby obciążał włosy. Dziś trzymałam go na włosach 40min, spłukałam i włosy są lśniące i miękkie ale w żadnym wypadku nie klapnięte
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 22:44   #4756
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

siemka.; dd
jestem tu po raz pierwszy. po przeczytaniu wszystkich pozytywnych wypowiedzi postanowiłam kupic to cudeńko.; dd. narazie nie mam jak, ale może niedługo wyborę się do apteki i wyprubuję tą maseczke. )
mam nadzieję, że dzięki temu moje włosy odżyją i będą szybciej rosły. jak narazie włosy rosną mi ok 1cm na 2 miesiące, czyli baaaardzo wolno.; ( mam nadzieję, że po waxie to się zmnieni. czy wam dzięki temu włosy rosną szybciej.?
jak już wyprubuję to napiszę jakie są rezultaty.;d . próbowałam już wielu kosmetyków do włosów, ale żaden im nie powołał. mam nadzieje, że z tą maseczką bedzie inaczje.;*
pozdrawim. ; ))
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:24   #4757
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Unhappy Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Hej , zostałam dziś bardzo niefortunnie 'podcięta' przez własną siostrę .
Zaraz pewnie będzie krzyk że co ja zrobiłam oddając włosy w ręce sis i wgl , ale to miały być tylko końcówki więc się nie obawiałam .
Powtarzałam 2-3 cm ...a ona owaliła mi jakieś 7 cm.
Włosy muszę przyznać mam cienkie , przed cięciem były tak do zapięcia stanika , teraz są jakieś 3cm za ramiona.
Używam 2 miesiąc olejku rycynowego na noc co 2 dzień , uważam że są efekty (w ciągu wakacji włosy przedłużyły się jakieś 4 cm) ale ja jestem bardzo niecierpliwa a dziś prawie popłakałam się widząc ile włosów mi ścięła .
Poza tym aby mi odrosły do poprzedniej długości musiałabym czekać ponad 3 miesiące ) .
Myślę że olejek mi służy lecz chciałabym poradzić się o jakieś tabletki kapsułki płukanki ...coś co mi dodatkowo pomoże .
Przypominam mam cienkie włosy ani rzadkie ani gęste a wolałabym tą drugą opcję , podejrzewam iż stan moich włosów to że słabo rosną są cienkie słabe zawdzięczam genom ...bardzo chciałabym je wzmocnić
.
Zaznaczam że moje włosy lubią sobie opadać na czubku głowy a nie chcę wyglądać jak ulizaniec i szerokim łukiem omijam odżywki wygładzające .
Mimo wszystko muszę przyznać ze po ścięciu włosy wyglądają na gęstsze prawdopodobnie dzięki usunięciu tych siepków tzn końcówek ale jak mam być szczera brakuje mi ich
Moje włosy na wietrze dosłownie latają wokół głowy -przynajmniej teraz , wcześniej brałam lakier usztywniłam je i lux teraz nawet nie ma mowy o tym ... co do włosów to szczerze przyznam mam na ich punkcie fobię
Jeżeli wiek ma jakieś znaczenie co do moich włosów to mam 17lat...
naprawdę potrzebuję pomocy ..
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:52   #4758
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Hej , zostałam dziś bardzo niefortunnie 'podcięta' przez własną siostrę .
Zaraz pewnie będzie krzyk że co ja zrobiłam oddając włosy w ręce sis i wgl , ale to miały być tylko końcówki więc się nie obawiałam .
Powtarzałam 2-3 cm ...a ona owaliła mi jakieś 7 cm.
Rozumiem
Ja te się kiedyś dałam siostrze. Mówię do niej ścieniuj mi tylko końcówki, a ona njpierw ścieł mi na równo (ok 10 cm) a potem dopiero ścieniowała końcówki (ok kolejne 4 cm).
Od tamtej pory tylko TŻ obcina mi włosy. Wiem, że nie obetnie za dużo bo jemu na nich zależy bardziej niż mi.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:35   #4759
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Używam 2 miesiąc olejku rycynowego na noc co 2 dzień , uważam że są efekty (w ciągu wakacji włosy przedłużyły się jakieś 4 cm) ale ja jestem bardzo niecierpliwa a dziś prawie popłakałam się widząc ile włosów mi ścięła .
..
Jak używałaś ten olejek.? wcierałaś go w skórę głowy? czy może we włosy.? sama chciałam go stosowac, ale miałam problemy jak nałożyc go na głowe.; (. jest bardzo tłusty, więc jest ciężko. i jak było rano go zmyc.? miałaś moze jakieś problemy. ? ja jak narazie dodaje go do przy każdym myciu do szamponu. robię to dopiero od tygodnia więc nie mogę pochwalic się efektami. chciałabym go stosowac centralnie na włosy, ale nie wiem jak. ;(. pomocy.
szczęściara z cb, że włosy ci urosły 4 cm przez wakacje. bo mi tylko 1cm. (. a zapuszczam cierpliwie włosy. przed używaniem olejku w jakim tempie rosły ci włosy.??
co do ściętych włosów szczerze współczuję. ; (. wiem co znaczy ten ból. tylko ja tak mam kiedy chodzę do fryzjera. zawsze urąbią mi z 6cm. ; ((. a na mojej siostrze moge polegac. zawsze utnie tylko 1cm-2cm. ; )) moze spróbuj maseczke do włosów wax ?.albo maseczkę z żółtka, nafty i olejku rycynowego? pozdrawiam . ; **
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 08:09   #4760
sun in the winter
Zadomowienie
 
Avatar sun in the winter
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Witam,
Mam takie pytanie bo jestem w trakcie regeneracji moich włosów - 3 miesiące bez prostowania maski itp
i po pozytywnych opiniach sięgnęłam po waxa z tym, że tego do włosów blond .. i nie wiem czy na zniszczone włosy nie powinnam zacząć od tego tradycyjnego waxa? różnią się one jakość drastycznie składem ??

;*
sun in the winter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 15:33   #4761
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sun in the winter Pokaż wiadomość
Witam,
Mam takie pytanie bo jestem w trakcie regeneracji moich włosów - 3 miesiące bez prostowania maski itp
i po pozytywnych opiniach sięgnęłam po waxa z tym, że tego do włosów blond .. i nie wiem czy na zniszczone włosy nie powinnam zacząć od tego tradycyjnego waxa? różnią się one jakość drastycznie składem ??

;*
myślę, że wax do włosów blond też zregeneruję włosy, bo to wkońcu maska, dzięki której włosy mają byc ładniejsze, zdrowsze, w lepszej kondycji i wgl. w zależności czy jest do włosów blond czy też nie. niestety nie wiem jakie są różnnice w skadzie, ale co do odżywiania to jestem pewna, że ten wax też w pełni sobie poradzi. ewentualnie jeśli nie zauważysz różnicy to możesz sięgnąc po tego tradycyjnego wxa.; )
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:54   #4762
sun in the winter
Zadomowienie
 
Avatar sun in the winter
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

dziękuje za odpowiedź ;* stosuje go co 4 dni.. a czy częstsze stosowanie może jakoś źle wpłynąć na włosy?
sun in the winter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:50   #4763
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Jak używałaś ten olejek.? wcierałaś go w skórę głowy? czy może we włosy.? sama chciałam go stosowac, ale miałam problemy jak nałożyc go na głowe.; (. jest bardzo tłusty, więc jest ciężko. i jak było rano go zmyc.? miałaś moze jakieś problemy. ? ja jak narazie dodaje go do przy każdym myciu do szamponu. robię to dopiero od tygodnia więc nie mogę pochwalic się efektami. chciałabym go stosowac centralnie na włosy, ale nie wiem jak. ;(. pomocy.
szczęściara z cb, że włosy ci urosły 4 cm przez wakacje. bo mi tylko 1cm. (. a zapuszczam cierpliwie włosy. przed używaniem olejku w jakim tempie rosły ci włosy.??
co do ściętych włosów szczerze współczuję. ; (. wiem co znaczy ten ból. tylko ja tak mam kiedy chodzę do fryzjera. zawsze urąbią mi z 6cm. ; ((. a na mojej siostrze moge polegac. zawsze utnie tylko 1cm-2cm. ; )) moze spróbuj maseczke do włosów wax ?.albo maseczkę z żółtka, nafty i olejku rycynowego? pozdrawiam . ; **
Więc ja go wcieram w skórę głowy na noc , a rano 2x myję włosy i porządnie spłukuję , używam go za każdym razem i wcieram w skórę głowy w taki sposób : opuszczam głowę w dół i nalewam na czubek dłoni trochę olejku wcierając w skórę głowy kolistymi ruchami (aby pobudzić krążenie w skórze głowy) i powtarzam czynność do momentu aż poczuję że olejek jest na całej głowie , następnie to co zostanie na rękach rozprowadzam po całych włosach czasem nalewam go jeszcze trochę na rękę by wmasować w końcówki
Robiłam już taką maseczkę o której piszesz ale po tym żółtku elektryzowały mi się włosy i były oklapłe ;/
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:23   #4764
XombieBast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

HairManio, ja proponuje Ci sięgnąć po jakieś suplementy diety zawierające skrzyp polny. Ładnie wzmacniają włosy, dodatkowo pielęgnuja skórę i paznokcie, więc warto Osobiście brałam skrzyp polny Labovitalu, można go dostać w Rossmanie. Wzmocnił moje liche kudły i dodatkowo mam wrażenie, że rosły trochę szybciej niż zwykle.

Co do Waxu, mam już za sobą pierwsze użycie.Jak na razie sprawił, że włosy ładnie błyszczą, układają się i są puszyste (w granicach rozsądku, oczywiście .

Dziewczyny, jakie macie metody na podgrzanie czupryny po nałożeniu maski? Ja nadmuchałam sobie trochę suszarką na łeb i do tego zawinęłam w termofor wypełniony ciepłą wodą ręcznik, którym potem założyłam na głowę. Troche kombinatoryki, ale myśle, że zadziałało ;P.
XombieBast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:34   #4765
_xoxo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

uzylam niecale 2 tyg temu maseczki L'Biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...&produkt=21676

Dziennie wlosow wypadalo mi do 10(podczas mycia, bo myje je codziennie). 10 to naprawde bylo malo keidy, nie mialam problemow z wypadaniem.
po uzyciu tego waxu, wlosow wypada mi [jak dla mnie]masakrycznie duzo!!
ostatnio kilka razy liczylam raz 15, raz 20, 30, 35 + sporo w ciagu dnia!! ciagle po jednym wylatuje
uzylam jej raz(tak jak wspomnialam prawie 2 tyg temu) i odstawilam, a wlosy nadal lecą
doradzcie mi co mam robic

Edytowane przez _xoxo_
Czas edycji: 2010-09-16 o 12:39
_xoxo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 17:51   #4766
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Xoxo , z tego co wiem to przeciętnemu człowiekowi dziennie wypada po jakieś 50-100włosów dziennie , ale nie zawsze to dostrzega , więc może nie jest tak źle jak Ci się wydaje może po prostu jesteś na to bardziej wyczulona .
Mi ostatnio włosy zostają na szczotce po jakieś 10 za każdym uczesaniem a więc zdecydowałam się na proszki na wypadanie włosów , będę testować Dromin , czytałam również o wyciągu ze skrzypu polnego z witaminami , ale opinie na temat tego 'środka' mnie odrzuciły -ponoć po tygodniu stosowania lubią pojawiać się pryszcze poniewaz jest to również na cerę...
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 18:46   #4767
_xoxo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

HairMania, ja łykam od niecalego miesiaca tabletki z wyciagiem ze skrzypu polnego i pokrzywy, i po tym przyszcze mi nie wyskakują ( ale ja nigdy nie mialam z tym problemow), wiec chyba nie powinny sie pojawiac lub nasilac
a co do efektow to jest za wczesnie zeby powiedziec, takie specyfiki dzialaja po ok.2 mies stosowania, tak slyszalam.

tak propo- serio jestes z Węgrowa?
_xoxo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:48   #4768
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Może wypróbuj olejku rycynowego wraz z tymi tabletkami ?
Tak , z Węgrowa ale tego w mazowieckim
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:07   #4769
_xoxo_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

probowalam olejku, ale jakos trudno mi go nakladac na skore glowy, nie mowiac o samych wlosach. jest za gesty, lepki, i nie daje z nim sobie rady
dlatego stosuje go na rzesy i faktycznie sa w lepszej kondycji)
a zamiast tego olejku to uzywam seboradin lotion codziennie wieczorem i ostatnio fryzjerka zwrocila mi uwage ze rosnie mi duzo malych wloskow

no to ja mieszkam niedaleko, okolice Siedlec
_xoxo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:16   #4770
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Jest gęsty ale jeśli go podgrzejesz zrobi się rzadszy a co za tym idzie łatwiejszy w nałożeniu
Ja stosowałam go przez całe wakacje włosy rosły o wiele szybciej ale ze względu na końcówki musiałam je podciąć (pisałam o tym niefortunnym przeżyciu ) .
Ale też zrobiłam mały eksperyment-pod grzywką czyli nad samym czołem miałam cieniutkie małe włoski jakieś 0,5 cm miały , wycięłam je przy samej skórze 1września , teraz unosząc grzywke widze ciemne grubsze mające 2,5cm włoski a minęło2,5 tygodnia ...a używałam tego olejku co 2 dzień , teraz jedynie w weekendy ponieważ mam po nim trudności z ogarnięciem grzywy
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.