Jestem załamana....pomóżcie proszę - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 23:36   #271
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

nie, nie, nie tak
Raczej pomstowałam na ten podły, tchórzliwy ród. A on próbował mnie przekonać, że jest "inny niż wszyscy"
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 23:38   #272
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

A ile juz jestescie parą?Masz farta,ze trafil Ci sie taki "inny"Pogratulowac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 23:51   #273
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

2 lata nam stuknie zaraz
a jak będzie to się okaże... ogólnie nie narzekam, chyba, że mam "dzień marudy" jak dziś
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 23:51   #274
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Rzeczywiście Kasia,moja historia w tym momencie wymięka w porównaniu do historii Twojej koleżanki.Ona to musiała być załamana;ach ci biedni chłopcy,"co oni poradzą na to że się zakochują","takie jest życie"-blehhh.
Oni to mają dopiero pod górke.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:24   #275
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Ale Bess taka historia, której opisanie proponujesz, będzie aktualna też jakiś czas....
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego napisalam dokonanej.Tylko to dokonanie mialoby byc chyba na emeryturze?.Bo ja wiem? To co ma zrobic singiel pesymista,ktory codzien czyta takie historie??Tylko nie mow ,zeby nie zagladac na wizaz
Starci ludzie mają tendencję do idealizowania swej młodości, więc i najwiekszych miłości. Dziadkowie na ogół krzyczą: nie żeń się, nie bądź głupi. Babcie nie - ale one chcą wnuków- więc chyba nikt nie byłby wiarygodny

bess ja na wizażu jestem o wiele krócej, ale już mi się udzieliło ironiczne podejście do wyznań miłosych, choć takie tendencje miałam wcześniej, tylko się nasiliły
a może chociaż nie zagladaj na intymnie - bo sie nigdy nie zakochasz
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:24   #276
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

a na tvp 2 banaszak spiewa "nieee nie mozesz teraz odejsc,kiedy cała jestem głodem twoich oczu ,dłoni twych" Vicky nie ogladaj
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:28   #277
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

a w moim radiu smęci Urszula
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 00:30   #278
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
a może chociaż nie zagladaj na intymnie - bo sie nigdy nie zakochasz
to i tak nic nie pomoże.Ja juz mam zakodowane pewne rzeczy.Nie wiem co sie musi stac ,zebym o tym zapomniala.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:35   #279
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to i tak nic nie pomoże.Ja juz mam zakodowane pewne rzeczy.Nie wiem co sie musi stac ,zebym o tym zapomniala.
musisz się zakochać
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:37   #280
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

No nie wiem,do tej pory udało mi sie jedynie zauroczyc?To to samo co zakochac????Skutki tego byly oplakane---brak rozumu i na pewno nie mam ochoty na powtórke Chyba,zeby sie zakochać w jakims "porzadnym " i "innym" ale czy to wiadomo na kogo sie trafia??

edit:Kazdy mowi ,ze jest inny
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 00:38   #281
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to i tak nic nie pomoże.Ja juz mam zakodowane pewnie rzeczy.Nie wiem co sie musi stac ,zebym o tym zapomniala.
zupełnie jak moja przyjaciółka 26-letnia rozwódka, ponadprzeciętnie inteligentna, z cynicznym nastawieniem do świata i urazem do facetów troche podobne jesteście
Mam nadzieję, że i Was jeszcze dopadnie jakiś porządny facet a nawet jestem tego przekonana

i tym optymistycznym akcentem żegnam Was dziewczyny i ide spać, bo narzeczony płacze, ze nikt go nie kocha
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 00:43   #282
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Niepodobne, bo ja nie mialam męża A to raczej spooooora roznica

Dobranoc Kasiu
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 08:39   #283
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Niepodobne, bo ja nie mialam męża A to raczej spooooora roznica
dlatego napisałam, ze trochę a Ona miała męża króciutkoo
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 11:47   #284
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Kazdy mowi ,ze jest inny
właśnie. To kolejny typowy text
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 12:04   #285
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
dlatego napisałam, ze trochę a Ona miała męża króciutkoo
rozstali sie z jego winy??????
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 12:59   #286
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
rozstali sie z jego winy??????
właściwie chyba tak, ale trudno jednoznacznie stwierdzić. Nie było u nich zadnych skoków w bok, raczej 'niezgodsność czy niedopasowanie charakterów'. Chyba za szybko się pobrali i nie zdążyli sie wcześniej poznać. Ona była wtedy na I roku, On starszy. Oczarował ja, zafascynował i się pobrali. Po ślubie szaleństwo sie skończyło, czar prysł. On zaczął jej robić aluzje typu: zmień styl, jak Ty wyglądasz, kup se buty na obcasie, schudłabyś. Ona sobie nie pozwoliła i odeszła - choć łatwo nie było i nie obyło sie bez scen.
I tak sobie żyje sama juz kilka lat, jest samotna, ale uparcie twierdzi, że dla żadnego barana zmieniać się nie będzie
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 10:08   #287
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

No własnie dziewczynki,boje się że poznam kogoś gorszego nisz miałam-bo poza lekkim egoizmem to nie mogę zaprzeczyć że mój były bardzo dbał o mnie,okazywał mi miłość.Mam świadomość tego jacy są faceci,jacy potrafią być.Nie chciałabym kogoś kto będzie udawał przez pierwszy miesiąc,a potem zalegnie na kanapie i powie "nie chce mi sie" a kwiaty lub drobiazgi dostanę z wielkiej łaski od święta.Boje się też że będzie sknerą i skąpcem a tego bym nie zniosła.Nie chciałabym żeby był mało zaradny-wolałabym zeby był typem organizatora i żeby potrafił mnie wiecznie miło zaskakiwać.Wiem ze ta lista jest długa ale te cechy posiadał mój były i nie chciałabym być z kimś kto bedzie gorszy.Niby nie szukam nikogo w tej chwili bo na siłe to nie ma co,ale brakuje mi bardzo bliskości-chciałabym żeby ktoś mnie przytulił(nie wiem czemu aż tak mi tego brakuje).
Nie ma nocy zeby mój były mi się nie śnił.Dwa dni temu dzwonił do mnie b.późno w nocy ale nie odebrałam bo nie słyszałam-zresztą i tak bym nie odebrała(pewnie pomylił numery,bo gdyby czegoś chciał to by napisał smsa).Za to jakiś czas temu wysłałam mu w nocy smsa ze potrzebuje się z nim skontaktować,nawet zadzwoniłam ale nie odbierał.Rano o 10 odezwał się ze "co się stało,dopiero wstałem"-nic juz nie odpisywałam potem jeszcze dzwonił jakieś 4 razy ale nie odbierałam.
Choć coraz lepiej się czuje, to jednak wypełnia mnie samotność,a jak pomyśle że miałabym na nowo kogoś poznawać to strasznie mi się nie chce.Ciągle zadaje sobie to głupie pytanie "czemu tak musiało się stać"?przecierz w ciągu miesiąca nie można się tak poprostu odkochać!
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 10:29   #288
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
poprzednią wiecznie zdradzał,zaręczył się z nią tak "między sobą",mieli razem wyjechać do usa ale tylko on wyleciał,a zostawił ją pod pretekstem-wysłał ją na impreze a dnia następnego zrobił awanture i zerwał.Nie powiedział oczywiście że spotyka się z kimś innym
Vicki tak profilaktycznie przypomnę Ci, jakim perfidnym i wyrachowanym cwanikiem jest Twój były - i Ty lepiej pamiętaj o tych cechach Jego chrakteru, zamiast wmawiać sobie, że był super facetem. Nie był super i nie ma co Go teraz idealizować.

Widzę, że wiesz już z jakim facetem chciałabyś byś, więc szukaj takiego, ale pamiętaj, że minie jeszcze sporo czasu, zanim się ponownie zakochasz.

A fajni faceci najczęściej pojawiają się wtedy, kiedy juz Ich nie szukamy
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 10:59   #289
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Post Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
No własnie dziewczynki,boje się że poznam kogoś gorszego nisz miałam-bo poza lekkim egoizmem to nie mogę zaprzeczyć że mój były bardzo dbał o mnie,okazywał mi miłość.Mam świadomość tego jacy są faceci,jacy potrafią być.Nie chciałabym kogoś kto będzie udawał przez pierwszy miesiąc,a potem zalegnie na kanapie i powie "nie chce mi sie" a kwiaty lub drobiazgi dostanę z wielkiej łaski od święta.
Ciągle zadaje sobie to głupie pytanie "czemu tak musiało się stać"?przecierz w ciągu miesiąca nie można się tak poprostu odkochać!
Jak się zakochasz to w kimś ogólnie, a nie dlatego, że kupuje Ci kwiatki.
Poza tym czasem okazywanie miłości czyli kupowanie kwiatków, czekoladek jest tylko przykryciem pustki albo dobrym wychowaniem i nie ma nic wspólnego z miłością. Miłość się czuje nawet bez tych dodatków, dla mnie np. one sa mało ważne. Jak słowa, bo powiedzieć też mozna wszystko, tym bardziej, jak się wie co druga osoba chciałaby usłyszeć, a czyny to czyny.

A co do odkochiwania. To skąd masz pewność, że odkochał się w ciagu m-ca? może wcześniej już Cie nie kochał tylko udawał? Taki typ z niego, jak widzę i nie ma się co oszukiwać, że taki idealny on był.
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 12:27   #290
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Moze poprostu pamiętam tylko te dobre chwile
Nie twierdze że kwiaty,prezenty to dowód miłości-ale u mnie były one potwierdzeniem miłości,zaskakujące niespodzianki(duperelki sprawiające przyjemność),kolacje w fajnych miejscach.Słowa i czyny też były dlatego ciężko jest mi uwierzyć w to że człowiek potrafi być taki paskudny.I pomyśleć że dopóki go olewałam przez pierwsze 2 lata to on skakał nade mną.Niestety(zostane ostro skrytykowana) .......tęsknie za tą przeszłością,za nim i za naszymi szczegółami.Taki numer mi wyciął-nie chciałabym z nim rozmawiać ani go widzieć-a mimo to nadal go kocham........to jest najgłupsze i najgorsze.

Do tego wszystkiego,odczuwam coraz większą potrzebę przytulenia się do kogoś(nie byle kogo oczywiście).Nie wyobrażam sobie sexu z kimś innym niż on-było nam razem pod tym względem super(był moim pierwszym).Nawet w snach śni mi się ze ktoś mnie przytula i jest mi wtedy tak dobrze
Byliśmy razem jak"stare małżeństwo" ale było super i pierwszy raz mnie nie nudziło to że znam swojego faceta na wylot(powiedzmy, bo na koniec go nie poznałam).
Wczoraj rozmawiałam z psiapsiółką i próbowałyśmy się postawić w jego sytuacji po czym stwierdziłyśmy ze nawet w chwilach zauroczenia już kimś innym nie potrafiłybyśmy wciąż zapomnieć o tej poprzedniej osobie i ze w chwilach samotności napewno byśmy sobie myślały o tej osobie z która spędziłyśmy tyle czasu.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-13 o 00:18 Powód: Post pod postem.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:08   #291
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawiałam z psiapsiółką i próbowałyśmy się postawić w jego sytuacji po czym stwierdziłyśmy ze nawet w chwilach zauroczenia już kimś innym nie potrafiłybyśmy wciąż zapomnieć o tej poprzedniej osobie i ze w chwilach samotności napewno byśmy sobie myślały o tej osobie z która spędziłyśmy tyle czasu.
to sie pomyliłyscie.Mysli sie o nowej jaka jest wspaniala,ma sie motylki w brzuchu nie moze sie doczekac spotkania.Te poczatki sa najlepsze.O bylej mysli sie wtedy kiedy cos sie zaczyna psuc i nie jest tak jak sobie wyobrazal z ta nowa.Albo jak sie spije na umór wtedy np dzwoni w nocy

EDit:Czy jak zostawil swoja poprzednia dziewczyne dla Ciebie mialas wrazenie,ze ciagle o niej mysli,rozczula sie ?Czy calkiem zatracil sie w nowej znajomosci z Toba?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:26   #292
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Raczej myślał cały czas o mnie,ale do niej często dzwonił jak ze mną mu się nie układało.Twierdził ze w sumie troche mu smutno ze się z nią rozstał,bo to wspomnienia itp.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:33   #293
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Czyli to potwierdza moja teorie.Moze mowil,ze ma do niej sentyment w koncu tyle ich łaczyło
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 13:54   #294
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Echhhh,beznadziejne to wszystko-całe życie.Poświęcasz całe serce i dostajesz po dupie!

Tylko była taka mała róźnica-ona ciągle się z nim kontaktowała ,próbowała spotkać itp.A ja poprostu odpuściłam.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-13 o 00:19 Powód: Post pod postem.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:02   #295
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Tylko była taka mała róźnica-ona ciągle się z nim kontaktowała ,próbowała spotkać itp.A ja poprostu odpuściłam.
Napewno????
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:13   #296
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Za to jakiś czas temu wysłałam mu w nocy smsa ze potrzebuje się z nim skontaktować,nawet zadzwoniłam ale nie odbierał.!
Vicky.... odpuściłaś sobie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to sie pomyliłyscie.Mysli sie o nowej jaka jest wspaniala,ma sie motylki w brzuchu nie moze sie doczekac spotkania.
EDit:Czy jak zostawil swoja poprzednia dziewczyne dla Ciebie mialas wrazenie,ze ciagle o niej mysli,rozczula sie ?Czy calkiem zatracil sie w nowej znajomosci z Toba?
dokładnie. On teraz ma ciekawsze rzeczy na głowie niż "w chwilach samotności myśleć o Tobie"... Smutne (i okrutne) ale prawdziwe. Musisz sobie z tym poradzić, bo roztrząsasz, analizujesz, a to naprawdę jest bardzo proste
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:36   #297
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Odpusciłam bo ani razu nie napisałam że mi smutno albo że tęsknie,ani razu nie zadzwoniłam żeby pogadać, i ani razu nie proponowałam mu żadnych spotkań.A ostatnim razem kiedy napisałam do niego i chciałam sie skontaktować ,byłam wściekła po tym czego się dowiedziałam i chciałam się umówić żeby oddać mu jego rzeczy,natomiast rano kiedy odpisał a potem dzwonił stwierdziłam że ten kontakt z nim nie ma żadnego sensu-więc nie odpisałam i nie odbierałam,wręcz ucinałam sygnał a na koniec wyłączyłam telefon.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:42   #298
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Troszeńke to niepoważne. Odeślij mu rzeczy poczta i zerwij całkowicie kontakt, zeby Cię nie kusiło, bo prawdopodobnie jeszcze będą momenty, że zamiast się wściekać - zatęsknisz... I trzymaj się
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:53   #299
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Jego rzeczy prawdopodobnie odda mu mój tata jak będzie odbierał od niego swoje rzeczy które on ma w piwnicy.Ja nie mam zamiaru się z nim kontaktować, boję się przykrości i tego ze jak spojrze na niego to zatęsknię,więc wole nie miec z nim kontaktu a z drugiej strony bardzo mi go brakuje.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:12   #300
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Dziewczyny,ja nie potrafie wyobrazić sobie dalej mojego zycia!!!!Popadam ze skrajności w skrajność,raz płacze a raz się smieje.Nie widze tego wszystkiego dalej.Wszyscy mówią "jesteś piękna i napewno odrazu kogoś sobie znajdziesz"a ja na to "i co z tego".To dziwne może wydaje mi się ze jak kogoś spotkam to zapomne?Chyba nie potrafie być sama!
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.