male piersi:( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 16:30   #61
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: male piersi:(

A ja zazdroszczę dziewczynom, które maja mały biust. Wg mnie mały biust jest seksowniejszy niż duży. Sama mam średni, B, ale wolałabym mieć mniejszy ale bardziej kształtny.
__________________
Mój lumpeks https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227179
Moja wishlista https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227485
Nowy gorset Leg Avenue na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6687167
Brak neta, rzadki dostęp, proszę o cierpliwość.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 16:43   #62
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: male piersi:(

ja mam B, czasami chyba C przy grubszych chwilach a chcialabym miec D
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 20:47   #63
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: male piersi:(

Moim zadniem C sa ogromne, a D to juz wogole...
Ciesze sie z moich prawie pelnych A ;P chociaz chciala bym miec B. Moim zdaniemto najlepszy z rozmiarow biustu tylko trzeba pamietac tez proporcjach...mala kobieta z duzym biusem raczej nie wyglada ladnie i odwrotnie.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:18   #64
Slodka_Stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 22
Dot.: male piersi:(

w moim przypadku male A powoduje ogromny brak pewnosci siebie. Niektóre bluzki ktróe przymierza moja siostra ktróa ma pelne B (czasami C) a figure bardzo podobna do moje wygląda dużo, dużo lepiej niz ja deseczka ratujaca sie push-upami
Slodka_Stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 21:27   #65
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Slodka_Stokrotka Pokaż wiadomość
w moim przypadku male A powoduje ogromny brak pewnosci siebie. Niektóre bluzki ktróe przymierza moja siostra ktróa ma pelne B (czasami C) a figure bardzo podobna do moje wygląda dużo, dużo lepiej niz ja deseczka ratujaca sie push-upami
Skąd ja to znam Na dodatek figury wcale nie mam filigranowej. Najgorsze jest szukanie kostiumu kąpielowego :/
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:21   #66
KittyKitty_BangBang
Raczkowanie
 
Avatar KittyKitty_BangBang
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kittiland
Wiadomości: 241
GG do KittyKitty_BangBang
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
witam.. mam dosc nietypowy problem aczkolwiek mam male piersi boje sie ze juz mi nie urosna ciezko mi dobrac jakis stanik bo jak juz kupie to jest albo za duzy albo za mały;/ mam chłopaka juz prawie 3 miesiace i nie narzeka, mowi wrecz ze mam piekne piersi... lecz ja mam kompleks na tym punkcie co robic.... ?
jej dziewczyno nie martw sie
ja też mam małe
kiedyś to był mój wielki kompleks
ale teraz kiedy mam faceta który mnie kocha tak naprawde..a nie ssą to tylko puste słowa.. to zostałam wyleczona
dzięki niemu
uwierz mi.. facet cię nie kocha za to że masz takie lub inne piersi ale za to że jesteś wspaniała i warta jego miłości
KittyKitty_BangBang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 01:09   #67
SKL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: male piersi:(

Hej! Ja mam male piersi - 70A i wielkie kompleksy Mysle ze nigdy nie bede akceptowala wygladu mojego biustu.... Okropnie sie go wstydze, mam wrazenie ze wszyscy gapia sie na niego i smieja z jego malutkiego rozmiatum.... Przez moje kompleksy od lat nie bylam na basenie, wyjazdow nad wode takze unikam jak tylko moge... Ostatnio moj facet z ktorym jestem prawie 7 lat wspomnial cos o operacjii bylam w szoku, bo nigdy wczesniej nie narzekal, a wrecz mowil ze mu sie podobaja Operacji nie zrobie ze wzgledow zdrowotnych, ale gdyby nie bylo to przeszkoda to zdecydowalabym sie dla samej sebie - kilkanascie lat zycia z ogromnymi kompleksami na punkcie piersi wykanczaja strasznie.....


Wielki podziw dla dziewczyn, ktore z malym biustem normalnie funkcjonuja, akceptuja go i lubia - troche wam zazdroszcze

Pozdrowionka !!!!
SKL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 13:55   #68
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: male piersi:(

SKL, głowa do góry. Wiele osób ma taki rozmiar (jak juz pisałam - ja też ) i trzeba dostrzec dobre rzeczy w tym. Ubieraj się tak, aby biust wyglądał na większy - żadnych luźnych t-shirt'ów! Pokochaj go ;>
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 18:38   #69
aniai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Edit: przczytajcie sobie
No ładnie... Madlen_18 - wiesz że cytowanie cudzego tekstu bez podania źródła i autora to zwyczajna kradzież? I można za to dostać normalne wezwanie do sądu? Daleka jestem od tego, ale mogłaś podać chociaż z jakiej strony ten tekst pochodzi

A druga sprawa- przejrzałam sobie cały wątek- kobitki kochane- czy Wy jesteście pewne, że nosicie właściwy rozmiar stanika? Nie neguję tego, co piszecie, ale mnie to zastanowiło, że większość z Was pisze że jest szczupła i nosi obwód 70-75. Bo 75 to noszę często ja, a mam (kaleki wg Was) rozmiar 75J-80G i rozmiar ubrania 46 (okolice 80 kg dla 170 cm wzrostu). Pewnie mnie zakrzyczycie zaraz, ale obwody staników mają to do siebie, że się rozciągają i wbrew temu, co piszą producenci, dziewczyna, która ma przy bardzo ścisłym zmierzeniu i na wydechu np. 74 cm nie powinna nosić obwodu 75, ale 70 a w rozciągliwych modelach nawet 65. I wtedy odpowiednio większa miseczka. Zresztą w cytowanym przez Madlen tekście jest link do artykułu jak właściwie dobrac biustonosz i wbrew pozorom są to rady uniwersalne, a nie tylko dla właścicielek biustów większych niż D

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, właścicielki i małych i średnich i dużych biustów- bo przecież każde są piękne

Ania- administratorka forum duzy-biust.pl i autorka cytowanego tekstu
aniai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 18:56   #70
Hyphy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 90
GG do Hyphy
Dot.: male piersi:(

jest juz chyba taki temat ?
Hyphy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:30   #71
c0c0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 95
Dot.: male piersi:(

witam,
tez mam małe piersi .. no ale taka już jestem, taką mam budowe :/
drazni mnie to kiedy chce ubrac jakąs bluzke z dekoltem a wyglądam w niej jak mala dziewczynka :/ ale ogólnie przyzwyczailam sie do nich ;p
i doszłam do wniosku ,ze jesli sama ich nie zaakceptuje to inni tez tego nie zrobia

c0c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 21:10   #72
doriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 130
Dot.: male piersi:(

No tu sie 70B klania. Cale zycie tez mnie przesladuje kompleks malych piersi i juz kiedys pisalam posta o tym, zeby zaczac brac tabletki anty (bo podobno po nich rosnie) ale kazdy mnie od razu yyyy wybilyscie mi to z glowy ^^ Wiec nie wiem czy istanieje cos, co sprawi, ze ten biust troszke urosnie....
doriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 23:43   #73
Hyphy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 90
GG do Hyphy
Dot.: male piersi:(

znowu sie zaczyna :|
a co jest złego w małych piersiach ?
Hyphy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 10:46   #74
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: male piersi:(

Nie rozumiem Was dziewczyny, uwazam ze małe piersi są o wiele fajniejsze a oto powody dla których tak sadzę a widziałem i dotykałem już nie jedne piersi.

1. są zwyczaj sa o wiele zgrabniesze, mają mniejszą tendencję do obwisłosci, nie przeszkadzają w aktywnym zyciu sporcie itd. Po porodzie zazwyczaj wyglądają o wiele atrakcyjniej.

No i taka moja ostatnio rozmowa z jedna panią na czacie.

było mniej więcej tak

pani miała w nicku DD czy jakoś tak.

więc po jakiejs tam rozmowie mówię jej ze nie jestem jakims zagorzałym fanem wielkiego biustu a faceci którzy to lubią to chyba mają kompleks mamy

ona na to ze nie mam pojęcia bo faceci sikaja jak ja widzą i kiedy jest blisko nich.

a ja jej na to ze sikaja dopóki nie odepna biustonosza i nie zobaczą co sie tam wylewa

no i dziwczyna sie juz nie odezwała

Pozdrawiam wszystkie kobietki z niewielkimi zgrabnymi biuscikami. Serio nie macie sie czym przejmować. To jest własnie to co my lubimy. Jedwabista zgrabna piers
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 11:00   #75
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez SKL Pokaż wiadomość
Hej! Ja mam male piersi - 70A i wielkie kompleksy Mysle ze nigdy nie bede akceptowala wygladu mojego biustu.... Okropnie sie go wstydze
Wstyd to kraść
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 22:12   #76
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez 17rescueme17 Pokaż wiadomość
witam.. mam dosc nietypowy problem aczkolwiek mam male piersi boje sie ze juz mi nie urosna ciezko mi dobrac jakis stanik bo jak juz kupie to jest albo za duzy albo za mały;/ mam chłopaka juz prawie 3 miesiace i nie narzeka, mowi wrecz ze mam piekne piersi... lecz ja mam kompleks na tym punkcie co robic.... ?
__________________

Taka natura- jednych obdarza hojniej-drugich trochę skapiej . Twój TZ akceptuje małe piersi,więc powinnaś być zadowolona.... Małe-nie znaczy gorsze,małe jest piękne
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 22:20   #77
Vicky_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 248
Dot.: male piersi:(

Ja zawsze miałam 75 b,teraz urosły przez pigułki.Wole miec mniejsze piersi,mniej przeszkadzają.BOLĄ ,są obrzmiałe i duuuuuże, i naprawde wolałabym mieć mniejsze.
Ale gdybym miała małe piersi zainwestowałabym w operacje powiekszenia, bądź zaakceptowała je takimi jakie są.
Vicky_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 13:51   #78
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Was dziewczyny, uwazam ze małe piersi są o wiele fajniejsze a oto powody dla których tak sadzę a widziałem i dotykałem już nie jedne piersi.

1. są zwyczaj sa o wiele zgrabniesze, mają mniejszą tendencję do obwisłosci, nie przeszkadzają w aktywnym zyciu sporcie itd. Po porodzie zazwyczaj wyglądają o wiele atrakcyjniej.

No i taka moja ostatnio rozmowa z jedna panią na czacie.

było mniej więcej tak

pani miała w nicku DD czy jakoś tak.

więc po jakiejs tam rozmowie mówię jej ze nie jestem jakims zagorzałym fanem wielkiego biustu a faceci którzy to lubią to chyba mają kompleks mamy

ona na to ze nie mam pojęcia bo faceci sikaja jak ja widzą i kiedy jest blisko nich.

a ja jej na to ze sikaja dopóki nie odepna biustonosza i nie zobaczą co sie tam wylewa

no i dziwczyna sie juz nie odezwała

Pozdrawiam wszystkie kobietki z niewielkimi zgrabnymi biuscikami. Serio nie macie sie czym przejmować. To jest własnie to co my lubimy. Jedwabista zgrabna piers
O jak miło;D no moj chlopak nie narzeka jest wrecz w pelni zadowolony a i ja jak pisałam ze ich nie akceptuje doszłam do wniosku ze sa fajne i nie chce wiekszych;D hehe
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:29   #79
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: male piersi:(

Zgadzam sie w 100% małe jest piękne i te sprawy sama ma 80 B i nie narzekam. Wy sie przejmujecie małymi piersiami, a moja bratowa( 80 D- a jak karmiła to F czy DD- nie znam sie na takich dużych) zawsze wstydziła się,że ma takie. widziałam jej piersi w realu i tak szczerze sie przyznam, że wolę swoje kruszynki...jakoś tak estetyczniej wyglądają
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 21:38   #80
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: male piersi:(

Oj dziewczyny... uwierzcie nie chciałybyście miec c lub d ;] ja osobiscie omam 75D i to jest straszne. kazdy rych np. na wf to bol nie wspominam o doborze sukienki bądź ladnej bluzki. A o ładnych stanikach też moge sobie pomarzyc.... fakt ladnie wyglaaja w dobrze dobram staniku podobają sie facetom ale co z tego skoro bez wyglądają całkowicie nieestetycznie... zazdroszcze dziewczynom z rozmiarem B a chcialam jeszcze dodac ze mam 167 cm jestem dosc szczupla i troche smiesznie wyglada tak duzy biust ;p pozdrawiam cieplutko
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 22:18   #81
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: male piersi:(

A ja sie ciesze ze nie mam juz tego kompleksu. Lubie moje piersi Male A
eheh na lato znowu zaczne narzekac ze bluzki nie mge kupic z dekoldem ;P
Moj facet zawsze mi powtarza, ze "nie chciala bys miec duzych, dopiero bys zobaczyala jak nieladnie to wyglada." Podkresla, ze do mojej delikatnej budowy ciala biust mam idealny. Dodam, ze jego byla miala D co wpedzalo mnie czasami w kompleksy;>No, ale jak widac moje mu sie bardzo podobaja
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 01:07   #82
Diriana
Przyczajenie
 
Avatar Diriana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: male piersi:(

x

Edytowane przez Diriana
Czas edycji: 2009-03-30 o 17:25
Diriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 08:16   #83
Arminka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 85
Dot.: male piersi:(

Ja tez mam 75 b i dlugo mialam na tym punkcie obsesyjny kompleks ,ale potem zaczelo samo po prostu mijac chyba z wiekiem po prostu poza tym zaczelam doceniac ze maja ladny kszałt i są jędrne bo co mi po duzych piersiach ktore za kilka lat mi by dyndaly do pasa
__________________
A teraz serca mam dwa...smutki dwa...
Arminka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 10:21   #84
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: male piersi:(

Szczerze mówiac ja noszę ok. 32/70, czasami 34cośtam, no sama nie iwem jaki to rozmiar bo kupuje staniki zwykle na targach od Koreańczyków, a wiadomo jak tam jest z rozmoarówką. Mam ochotę żeby kupić sobie wreszcie dobry stanik w rozmiarze jaki powinnam nosić- bo też slyszalam ze zazwyczaj kobietki po prostu źle dobierają rozmiar, a ja chętnie dowedzialabym sie ze noszę inny) No i tu w zasadzie zaczyna sie problem bo nie mam pojecia gdzie mam się udać, do jakiego sklepu, bo wiadomo że rzadko mozna znaleźć takie "nietypowe rozmiary" itp. Poza tym chyba myślę, że wsatydziłabym się poprosić o pomoc w doborze rozmiaru jakąc młodą, baardzo cycatą panienkę(ekspedientke). co myślicie?

edit: i jak myślicie, ile taki dobry stanik może kosztować?
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 12:37   #85
2808marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Ja zawsze miałam 75 b,teraz urosły przez pigułki.Wole miec mniejsze piersi,mniej przeszkadzają.BOLĄ ,są obrzmiałe i duuuuuże, i naprawde wolałabym mieć mniejsze.
Ale gdybym miała małe piersi zainwestowałabym w operacje powiekszenia, bądź zaakceptowała je takimi jakie są.

Witam jakie tab. stosujesz ze biust sie Tobie powiekszyl? Ja mam male A i chyba juz sie do mich przyzwyczailam a na wielkie wyjscia specjalny push-up i biust wyglada jak jedrne fajne B i bluzeczki z dekoldem ladnie leza A moj facet tez jeszcze nigdy zlego slowa na moj biust nie powiedzial wrecz przeciwnie. No ale czasem fajnie byloby bez poduszek miec piękne ksztaltne B Pozdrawiam
2808marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:18   #86
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez zielonka88 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiac ja noszę ok. 32/70, czasami 34cośtam, no sama nie iwem jaki to rozmiar bo kupuje staniki zwykle na targach od Koreańczyków, a wiadomo jak tam jest z rozmoarówką. Mam ochotę żeby kupić sobie wreszcie dobry stanik w rozmiarze jaki powinnam nosić- bo też slyszalam ze zazwyczaj kobietki po prostu źle dobierają rozmiar, a ja chętnie dowedzialabym sie ze noszę inny) No i tu w zasadzie zaczyna sie problem bo nie mam pojecia gdzie mam się udać, do jakiego sklepu, bo wiadomo że rzadko mozna znaleźć takie "nietypowe rozmiary" itp. Poza tym chyba myślę, że wsatydziłabym się poprosić o pomoc w doborze rozmiaru jakąc młodą, baardzo cycatą panienkę(ekspedientke). co myślicie?

edit: i jak myślicie, ile taki dobry stanik może kosztować?
ja tez takie nosze. niktore 32/70 sa na mnie za male,a niektore w sam raz. Z rozmaiarmi jest roznie. Wg tabel w markowych sklepach nie mam nawet A ;P
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 17:26   #87
IZQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: male piersi:(

O matko co za problem ...hehe ja mam smieszniejszy: otóż mam ZA DUŻE piersi
autentycznie... jestem szczupła, nei mam nadwagi, ale po prostu mam duży biust, mianowicie rozmiar F. I w sumie wcale fajniej taki mieć nie jest.... Mam problem z bluzkami, sytrojem kąpielowym, jedyne staniki jakie mogę na siebie kupić to te powyżej 100zł bo te tansze są szajskie i na długo nie starczą :/ wiele ciuchów i bielizn jest dla mnie nieosiągalnych... Myślicie ze to tak fajnie chodzić laetm ulicą jak ci się wszyscy fceci patrzą tylko w jeden punkt na klatce piersiowej? Słyszeć na ulicy komenatrze typu 'wow ale piersi!' ... Widzicie to nigdy nie jest tak jak się chce, więc się cieszcie z etgo co macie :/ Ja bym sobie pomniejszyła jakby się dało ...
IZQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 17:30   #88
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Jeżeli istnieją staniki "za male" na ciebie to gwarantuję Ci, ze przesadzasz.
Kwestia budowy ciała, przypuszczam, że jesteś szczupła.
A mniejsze, nie znaczy gorsze, jędrne przynajmniej.


Też tak mam i żyję
totalnie popieram kolezanke:0 wiesz ...zawsze sobie mozna powiekszyc)
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:35   #89
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: male piersi:(

Male jest piekne!

Druga strona 75B wcale nie jest to taki malutki rozmiar.
Pozatym skoro Twoj chlopak nie narzeka to naprawde nie ma sie czym przejmowac
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 20:56   #90
Lilo90
Raczkowanie
 
Avatar Lilo90
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: domek^^
Wiadomości: 58
Dot.: male piersi:(

jak tak czytam wasze wypowiedzi to az mi lzej bo tez mam niewielki biust zaledwie 75b i ciagly kompleks na tym punkcie mam nadzieje, ze mi minie
Lilo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.