Invimed i Invicta Wrocław - część 2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 11:44   #4441
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
O ja cie Justka ale numer no nie mogę rozwalilas system
Jak juz ochloniesz napisz jak się czujesz i jak zareagowaliscie na ten piękny widok ♡♡
Piereszy szok minąl, teraz czas na działanie. Szukam lekarza prowadzącego i na początek września umówiłam sie do dr Zimmera. Ordynatora ze szpitala z Borowskiej. Czytałam, że tam średnio raz na 2 miesiące rodzą się trojaczki, więc mają wprawę. Dziś zaliczyłam też pierwszego pawia i to akurat jak byłam u koleżanki na paznokciach. Na szczęście zdązyła mnie wyprowadzić na zewnątrz. Też jest w ciązy, więc mnie rozumie jak to jest. Zgodnie z zalecieniami leżę i raczej nic nie robię.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:06   #4442
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka, to niesamowite. Często myślę o Tobie, a właściwie o Was. To dobry pomysł, żeby chodzić do lekarza z kliniki na Borowskiej. Oszczędzaj się Kochana A co na to powiedziała dr WO? Była zaskoczona?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 17:08   #4443
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Justka, to niesamowite. Często myślę o Tobie, a właściwie o Was. To dobry pomysł, żeby chodzić do lekarza z kliniki na Borowskiej. Oszczędzaj się Kochana A co na to powiedziała dr WO? Była zaskoczona?
Bardzo zaskoczona. Jej mina była bezcenna. Nigdy nie miała takiego przypadku, dlatego też szukam bardziej doświadczonego lekarza w takich nietypowych ciążach.
Ciężki dziś dzień i nie mogę doczekać sie już soboty i wizyty, żeby zobaczyć co u maluszków.
A co u Was dobrego? Jakoś cicho tutaj.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 17:47   #4444
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka, czyli w sobotę idziesz jeszcze do Invicty? Na pewno zapamiętają Wasz przypadek
U nas jakoś leci. Wizytę mam 1 września i też się niecierpliwię. Odpoczywamy na wczasach, ale pogoda średnia. Od jutra ma być lepiej. A czuję się różnie, raz dobrze, raz źle. Nie chcę narzekać, znoszę wszystko z pokorą tylko jak mnie złapie migrena to wtedy nie ma zmiłuj.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 18:04   #4445
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Justka, czyli w sobotę idziesz jeszcze do Invicty? Na pewno zapamiętają Wasz przypadek
U nas jakoś leci. Wizytę mam 1 września i też się niecierpliwię. Odpoczywamy na wczasach, ale pogoda średnia. Od jutra ma być lepiej. A czuję się różnie, raz dobrze, raz źle. Nie chcę narzekać, znoszę wszystko z pokorą tylko jak mnie złapie migrena to wtedy nie ma zmiłuj.
Tak, jeszcze do invicty, bo u npwego lekarza mam wizyte dopiero 12 września, a kontrolę muszę robić co tydzień.
Fajnie, że masz wakacje, ja ze swoimi mdłościami nigdzie się nie ruszam.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 18:46   #4446
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka ale wiadomość, gratulacje potrójne !
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 21:52   #4447
ptaszyna_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Witam wszystkich, jest tutaj nowa, choć trochę tu Was śledzę. Jestem ciekawa Waszych zmagań i chcę łączyć się z Wami w trudzie starań o upragnioną kruszynkę.
ptaszyna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 10:03   #4448
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cześć ptaszyna napisz parę słów o sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Hania
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 10:49   #4449
salsa 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 128
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Dziewczyny zaraz na pierwszej wizycie po poronieniu lekarz kazał mi zrobić mutacje genu mthfr c677t i a1298c i wyszły mi obie, heterozygoty... czy któraś z was miała to badanie i również ma mutacje? Co to oznacza i czy można z tym zajść w ciążę? ...
salsa 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 07:59   #4450
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Salsa, niestety nie pomogę w tej kwestii, bo nie wiem. Szukałaś czegoś w internecie?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 08:36   #4451
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Salso, ja tez nie mam pojęcia na ten temat.

Byliśmy wczoraj u androloga, dziwna wizyta oczywiście nic nie znaleziono, tż ma brać witaminy i tyle.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 08:40   #4452
Ajnett1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kaszyce Wielkie/Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka, śle potrojne gratulację!
Z dr Zimmerem miałam styczność 2 razy podczas pobytu na Borowskiej. Bardzo dobry fachowiec, pyta i wyjaśnia. Z resztą do zimmedu tez chodziłam i mogę tylko chwalić..na Borowskiej "lubią" niezywkle przypadki, maja oczym rozmawiać na obchodzie i na konsylium. Takze myślę,że dobrze się tam Tobą zajmą.
__________________
2 laparo
Usunięcie obu jajowodów
05.2015 kwalifikacja do programu
06.2015 pick up....tylko 1 zarodek
14.07 crio transfer
04.2016 zaczynamy od nowa
05.2016pick up 3 zarodki
14.06.2016 ETM 1 kropka
Walczymy dalej
Ajnett1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 17:17   #4453
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Ajnett, jak tam u Ciebie sytuacja?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Justka, wszystko ok po wizycie?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 22:43   #4454
Xarasso123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 22
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Już wszystko potwierdziłam, zrobiłam rundkę po klinikach i jednak diagnostyka będzie nas kosztować prawie 20 tys plus koszt invitro, masakra
Genetyk nam powiedział,ze translokacja u M to taki mały obszar ze specjalnie dla nas musza przygotować sondę, i czeka się na to 3 mies.

Dziewczyny potrzebuje słowa otuchy, bo na takie koszty mentalnie nie byłam gotowa. A wiadomo co nasz rząd wymyśli za 3-4 mies...super kraj, nie dość ze nikt nas nie wspiera to jeszcze kłody pod nogi..
7 września mamy wizytę, myśle ze wtedy wszystko się wyjaśni. W klinice sugerują żeby pobrać materiał i zamrozić zarodki i sobie bedą czekać na ta sondę, żeby czasu nie marnować.

Shaggy, Justka - wam powiedzieli ze zapladnia wszystkie komórki czy max 6?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Justka- jeszcze do Ciebie mam jedno pytanko odnośnie DHEA, bo zaczęłam suplementację bazując na info z forum i zeby sie dobrze przygotować , w końcu nie wiem czy mnie będzie stać na podejście nr 2 .
Przeczytałam ulotkę DHEA i sie trochę przeraziłam ..., konsultowałam może z lekarzem jak to brałaś .? Zastanawiam sie jeszcze czy skoro to M ma translokację to czy ja to powinnam brać czy raczej on? Help
Xarasso123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 08:13   #4455
Ajnett1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kaszyce Wielkie/Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Kajusia, a ja mam wakacje od in vitro. Badań nadal nie zrobiłam. Ale jak już się za nie zabiorę to wykonam tylko immunologię i mutację. Kariotypów teraz nie będę robić, bo i tak to nie ma sensu( przecież zarodki jużsą i nic to nie zmieni)
Obecnie jestem w fazie wyparcia....tak się zastanawia czy właściwie chcę żeby się udało. Dlatego nie mogę zmobilizować się do działania.
__________________
2 laparo
Usunięcie obu jajowodów
05.2015 kwalifikacja do programu
06.2015 pick up....tylko 1 zarodek
14.07 crio transfer
04.2016 zaczynamy od nowa
05.2016pick up 3 zarodki
14.06.2016 ETM 1 kropka
Walczymy dalej
Ajnett1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 11:21   #4456
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Ajnett, rozumiem. Czekaj w takim razie aż poczujesz się gotowa. Przyjdzie taki moment i wtedy ruszaj do boju
Xarasso, rozważ stosowanie witaminy D i to w dawce 4000 j. dla Was obojga. Poczytaj w necie jeśli się boisz, ewentualnie bierzcie do tego witaminę K2 mk7.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 14:22   #4457
Xarasso123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 22
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Ajnett, rozumiem. Czekaj w takim razie aż poczujesz się gotowa. Przyjdzie taki moment i wtedy ruszaj do boju
Xarasso, rozważ stosowanie witaminy D i to w dawce 4000 j. dla Was obojga. Poczytaj w necie jeśli się boisz, ewentualnie bierzcie do tego witaminę K2 mk7.
Dzięki Kajusia, ja biorę femibion, moj M fertilman i tam już jest witamina D a nie chce przedobrzyć. A na co jest witamina D?
Moze rzeczywiście dodam K2, chyba ze sie przemoge na DHEA- w necie rzeczywiście piszą ze chociaż to steryd zazwyczaj nie daje większych skutków ubocznych a podobno jakość komórek jest lepsza. Chociaż M sie chyba do DHEA przekonać nie da i tak już kręci nosem ehh...
Oprócz tego mam cała liste od Justki: koennzym q10, oeparol, dużo wody, sok z buraka i ruch
Xarasso123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 18:32   #4458
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Xarasso, witamina D wpływa na każdą komórkę ciała - jest odpowiedzialna za prawidłową budowę komórek, również tych, które są potrzebne do ciąży czyli plemnika i jajeczka. Witamina K2 odpowiada za to, żeby witamina D trafiła tam gdzie trzeba. To tak najprościej. Zapytajcie lekarza, jeśli macie obawy.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 19:16   #4459
Xarasso123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 22
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Xarasso, witamina D wpływa na każdą komórkę ciała - jest odpowiedzialna za prawidłową budowę komórek, również tych, które są potrzebne do ciąży czyli plemnika i jajeczka. Witamina K2 odpowiada za to, żeby witamina D trafiła tam gdzie trzeba. To tak najprościej. Zapytajcie lekarza, jeśli macie obawy.
Ok, dzięki Ci wielkie.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez salsa 83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaraz na pierwszej wizycie po poronieniu lekarz kazał mi zrobić mutacje genu mthfr c677t i a1298c i wyszły mi obie, heterozygoty... czy któraś z was miała to badanie i również ma mutacje? Co to oznacza i czy można z tym zajść w ciążę? ...
Salsą, znalazłam coś takiego na naszym bocianie , lekarz odpowiedział dziewczynie która tez miała takie 2 mutacje. Może to Ci pomoże.

" Szanowna Pani

Mutacje genu MTHFR wiążą się z nieprawidłowym przetwarzaniem kwasu foliowego, co może skutkować nadmiernym wytwarzaniem homocysteiny, która stymuluje układ krzepnięcia, co może prowadzić do poronień. Mutacje heterozygotyczne (jedna kopia genu jest prawidłowa, a druga nie) nie wiążą się zwykle ze zwiększonym ryzykiem poronienia. Dwie mutacje heterozygotyczne również nie powinny mieć na to wpływu. Myślę że warto zbadać poziomy homocysteiny oraz dodatkowo przyjmować większe dawki kwasu foliowego. Clexane i ewentualnie Encorton zaczyna się po uzyskaniu wyniku testu ciążowego.

Z poważaniem,

Piotr Pierzyński
Xarasso123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 20:30   #4460
justka2209
Rozeznanie
 
Avatar justka2209
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 737
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Cytat:
Napisane przez Xarasso123 Pokaż wiadomość
Już wszystko potwierdziłam, zrobiłam rundkę po klinikach i jednak diagnostyka będzie nas kosztować prawie 20 tys plus koszt invitro, masakra
Genetyk nam powiedział,ze translokacja u M to taki mały obszar ze specjalnie dla nas musza przygotować sondę, i czeka się na to 3 mies.

Dziewczyny potrzebuje słowa otuchy, bo na takie koszty mentalnie nie byłam gotowa. A wiadomo co nasz rząd wymyśli za 3-4 mies...super kraj, nie dość ze nikt nas nie wspiera to jeszcze kłody pod nogi..
7 września mamy wizytę, myśle ze wtedy wszystko się wyjaśni. W klinice sugerują żeby pobrać materiał i zamrozić zarodki i sobie bedą czekać na ta sondę, żeby czasu nie marnować.

Shaggy, Justka - wam powiedzieli ze zapladnia wszystkie komórki czy max 6?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Justka- jeszcze do Ciebie mam jedno pytanko odnośnie DHEA, bo zaczęłam suplementację bazując na info z forum i zeby sie dobrze przygotować , w końcu nie wiem czy mnie będzie stać na podejście nr 2 .
Przeczytałam ulotkę DHEA i sie trochę przeraziłam ..., konsultowałam może z lekarzem jak to brałaś .? Zastanawiam sie jeszcze czy skoro to M ma translokację to czy ja to powinnam brać czy raczej on? Help
Nam zapłodnili wszystkie bo to ja mam translokację i ze względu na wiek. 30 w tym roku.
Dhea brałam bez konsultacji z lekarzem, ale nie żałuję. Myślę, że bardzo pomoglo. Znajomej lekarz polecił, więc i ja brałam bez obaw.

Na wizycie wszystko ok. 2 maluchy jednojajowe mają już ponad 1 cm, a samotnik niecaly cm. Za to ja czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości i nie mam na nic siły. Całe dnie leżę. Ciężko mi z jedzeniem. Na nic nie mam ochoty, a jestem głodna. Jem na siłe, a później mi niedobrze. Ale dam radę. Już końcówka 8 tygodnia, więc jeszcze troszkę do końca 1 trymestru i może będzie mi lepiej.
justka2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 21:11   #4461
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka, dasz radę, bo kto jak nie Ty? Masz rację, jak skończysz 1 trymestr poczujesz się lepiej. Mi się już tak nie chce spać i chyba trochę mniej się męczę.
Xarasso, a ten limit 6 zarodków to chyba w programie rządowym obowiązywał. Jeśli podchodzisz prywatnie to Cię to nie dotyczy. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
Salsa, właśnie przeczytałam ten cytat od Xarasso i przypomniało mi się, że mi też wyszło coś nie tak z tym kwasem foliowym. Dr WO jednak wcale się tym nie przejęła i powiedziała tylko, że mam brać oprócz kwasu 5 mg jeszcze Femibion. Jutro wieczorem przejrzę swoje wyniki z tych detekcji mutacji i napiszę dokładnie co tam miałam. Głowa do góry, będzie dobrze 😊
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 08:36   #4462
salsa 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 128
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Dzieki dziewczyny, rzeczywiście mój gin też nie specjalnie zareagował na te mutacje, przepisal mi kwas foliowy na receptę (dawka większa 42 x niż normalny), ale też kazał zrobić hormony w 3 dniu cyklu , oraz amh i tu szok! Amh wyszło mi 0,78, gdzie w zeszłym roku miałam 5,3, czy to możliwe, że aż tak spadło? Normy wskazują na manopauzę przy takim wyniku, poza tym fsh 18, 2, też masakra i niewielka szansa na ciążę...Mam tego już tyle, że nie mogę się połapać i godzę się z myślą, że bez in vitro nie ma szans, a stać nas w tym momencie tylko na 1 podejście...sprawdzałam różne kliniki i gyncentrum w katowicach ma najfajniejsze programy np 2+1, czyli płacisz za 2 podejścia (chyba 14 000 bez leków), jak się uda za 1 razem to zwracają połowę, jak się nie uda za drugim to trzeci gratis...
salsa 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 10:05   #4463
najkii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 565
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

hej
ja się tylko zamelduję, że u nas jest poprawa i jesteśmy już w domu
Miałam już prenatalne i wszystko jest OK a teraz leci 14 tydzień.
Oby już było tylko lepiej!

Kibicuję Wam i ściskam kciuki!
Justa wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla Twoich trzech serduszek
najkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 03:24   #4464
motylek1984
Zadomowienie
 
Avatar motylek1984
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 717
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Justka, współczuję, czytając twój ostatni post, to tak jakbym czytała o sobie :-( ja to marzyłam, żeby mi ktoś kroplówkę z jedzeniem podłączył, żebym nie musiała jeść, tak mi było nie dobrze. Oby ci minęło po tym 3 miesiącu, mi przeszło koło 5 :-(
motylek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 17:36   #4465
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Salsa, sprawdzałam swoje mutacje i u mnie C677T jest homozygota TT, a A1298C homozygota AA. Do tego pierwszego jest wyjaśnienie, że ma to wpływ na podwyższony poziom homocysteiny, a to z kolei ma związek z różnymi chorobami układu krwionośnego, natomiast przy tym drugim jest opis, że to wariant prawidłowy. Tak jak pisałam wcześniej lekarz nie przejął się tymi wynikami.
Najkii, bardzo się cieszę, że jesteście już w domu. Wszystko będzie dobrze, najgorsze za Wami.
U mnie znów potężna migrena, dzień drugi. Ledwo żyję.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 09:13   #4466
salsa 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 128
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

kajusia pij dużo wody, pomaga na ból głowy, może migreny też złagodzi
salsa 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 16:11   #4467
Cichutka2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 408
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Ale tu cisza...:/ co slychac u Was dziewczyny? Ja jutro jade na wizyte z anestezjologiem a w poniedziałek mam histeroskopie
__________________
05.2015 kwalifikacja
10.08 IVF nieudane
Cichutka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 18:20   #4468
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Witaj Cichutka, wizyta u anestezjologa przed histeroskopią? Przypomnij ile masz Śnieżynek?
No właśnie, cisza tu jak nie wiem. Ja wciąż czytam i czekam na dobre wieści
Dziewczyny-Mamusie, kiedy najlepiej robić usg 3d, w którym tygodniu?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 20:54   #4469
Cichutka2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 408
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Tak,musiałam odbyć wizyte bo juz poprzednie badania były nieaktualne. Mamy jedna tylko śnieżynke:/
__________________
05.2015 kwalifikacja
10.08 IVF nieudane
Cichutka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 00:00   #4470
pszczoleczk4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 18
Dot.: Invimed i Invicta Wrocław - część 2

Co to są śnieżynki?
pszczoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-14 12:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.