Cukrowy peeling skóry głowy... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 16:20   #31
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

zrobilam roznicy nie widze
ale jak ma pomoc na lupiez..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:45   #32
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Ja mam czasami taki lekki łuoież kiedy mam skórę głowy "zawaloną" starym naskórkiem którego nie ma jak się pozbyć.
Ja zrobiłam ten który jest na filmiku, z tym że zamiast miodu dałam żel Palomy. Masowałam kilka minut, zostawiłam na 2 minuty, umyłam włosy. Polecam. Czuć świeżość i chłodek
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 08:50   #33
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

ja raczej nie mam problemów ze skórą głowy.. łupież jest mi obcy (dzięki Bogu), ale kusicie tym peelingiem.. choćby na spróbowanie
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:08   #34
Glamoooooour
Raczkowanie
 
Avatar Glamoooooour
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 47
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Hmm a włosy nie staną się twarde ? Wydaje mi się że cukier raczej je usztywni...
Glamoooooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:30   #35
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Cytat:
Napisane przez Glamoooooour Pokaż wiadomość
Hmm a włosy nie staną się twarde ? Wydaje mi się że cukier raczej je usztywni...
No ale przecież peeling się normalnie zmywa, więc włosy po umyciu nie będą sztywne.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:37   #36
ChihPyh
Zadomowienie
 
Avatar ChihPyh
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 500
GG do ChihPyh
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No widzisz, z solą podobnie było. I nie wiem czy ja coś źle robiłam czy naprawdę to nie tak łatwo wypilingować skórę głowy. Bo łącznie zużyłam kilka łyżeczek soli więc chyba ogólnie za mało jej nie było(?)
Ja zaszalałam i zużyłam pół kubeczka cukru, więc na pewno nie chodzi o ilość. Mi te drobinki cukru ledwo dochodziły do skóry głowy, a przecież mam teraz krótkie włosy, więc nie powinnam mieć z tym problemu. Jedyne co mi się udało wypilingować to tył głowy, bo tam mam centymetrowe włoski Albo jestem ciamajdą i nie potrafię tego dobrze zrobić albo u mnie to się nie sprawdza A szkoda, bo przydałby mi się taki piling, żeby się martwego naskórka pozbyć
__________________
watch me self-destruct
ChihPyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:49   #37
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

ja chyba w złą godzinę powiedziałam, że nie mam problemów ze skórą głowy
albo po prostu źle spłukałam odżywkę bo podrapałam się i na skroni mam taki pyłek ;D hm.. peeling jednak na 100% trzeba wypróbować

ChihPyh, przeoczyłam fakt zmiany fryzury przez Ciebie dopiero teraz zobaczyłam
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 10:11   #38
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

wypróbuję.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:14   #39
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

ja chyba też spróbuję przy najbliższej okazji
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:33   #40
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

wyprobóję dzisiaj ;d tylko co będzie jak za dużo cukru użyję ;p
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:36   #41
slimcamelia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 111
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Na pewno przy myciu jutro wypróbuję bo nakładam po umyciu gumę żeby włosy usztywnić i ciągle wydaje mi się że one są po umyciu twarde a ten sposób z cukrem może być ciekawy
slimcamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 20:58   #42
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Wypróbowałam zużyłam ok. 1/4 szklanki.
Efekt EXTRA !! ani śladu białego pyłku ;] którego nie mogłam sie pozbyć.;/
POLECAM!!
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:32   #43
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Co do pilingu kawowego do włosów-
robilam i nie polecam. Potwornie trudno pozbyć sie tego paskudztwa, przez jakies 7myc walczylam z kawa i jej zapachem(ktorego nie trawie). wlosy mam do polowy plecow.

przy najblizszym myciu wyprobuje cukrowy

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2010-04-22 o 15:34
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 12:41   #44
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Ja podobnie-nie polecam peelingu z kawy- nie mogłam wypłukać go z włosów :/
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 13:01   #45
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Witam
Właśnie zrobiłam piling z cukru, z szamponem Fitomed, pieniło się wściekle. Włosy puszyste, miękkie i nie sztywne, a tego się obawiałam po cukrze.
Sama wpadłam na ten pomysł, żeby oczyścić skórę głowy i włosy, bo były matowe. Troche miałam stracha czy źle im to nie zrobi, czy się nie skleją od rozpuszczonego w ciepłej wodzie cukru. Więc wyguglowałam i znalazłam ten wątek
Polecam tę metodę, raz na parę tygodni. Mam teraz takę czystą skórę głowy, a w ogóle to szybko mi się przełuszcza i wreszcie czuję, że jest domyta, śliska bez strupków, czy resztek naskórka
Użyłam garść cukru, po 1-krotnym umyciu szamponem i potem jeszcze raz użyłam szamponu na położony cukier.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 22:52   #46
jessie_hunter
Przyczajenie
 
Avatar jessie_hunter
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Ja ostatnio, w desperacji, użyłam zwykłego peelingu, którego używam do twarzy (nie próbując wcześniej żadnego cukru czy czegokolwiek innego robionego domowym sposobem). Bałam się cholernie, że nie będę mogła wypłukać tych drobinek z włosów (które mam bardzo gęste, do połowy pleców), ale byłam mile zaskoczona - wszystko się wypłukało razem z szamponem, którego użyłam zaraz potem. Drugie zaskoczenie było pół godziny później, kiedy podrapałam się po głowie i nic mi nie zostało za paznokciami Ale jak znam siebie, to zaraz będę wypróbowywać patent z cukrem, z solą, a nawet z kawą, żeby znaleźć to, co mi najbardziej pasuje Jak przetestuję kawę, to Wam napiszę, czy daje się wypłukać to ustrojstwo, czy lepiej nie ryzykować
jessie_hunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:40   #47
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Cytat:
Napisane przez Ania8000 Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie zrobiłam piling z cukru, z szamponem Fitomed, pieniło się wściekle. Włosy puszyste, miękkie i nie sztywne, a tego się obawiałam po cukrze.
Sama wpadłam na ten pomysł, żeby oczyścić skórę głowy i włosy, bo były matowe. Troche miałam stracha czy źle im to nie zrobi, czy się nie skleją od rozpuszczonego w ciepłej wodzie cukru. Więc wyguglowałam i znalazłam ten wątek
Polecam tę metodę, raz na parę tygodni. Mam teraz takę czystą skórę głowy, a w ogóle to szybko mi się przełuszcza i wreszcie czuję, że jest domyta, śliska bez strupków, czy resztek naskórka
Użyłam garść cukru, po 1-krotnym umyciu szamponem i potem jeszcze raz użyłam szamponu na położony cukier.

garsc cukru aż?czyli jak wy to robicie nakładacie szampon na dłon lekko rozcieńczacie wodą a potem do tego dodajecie cukier i na głowe?

czy moze najpierw kładziecie na głowe cukier i nanosicie szampon i masujecie?

a i jeszcze jedno pytanie jak myjecie głowe z cukrem to potem spłukujecie i myjecie jeszcze raz normalnie czy to jest tyo jedno wasze mycie?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2010-11-23 o 13:00
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:32   #48
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

dzisiaj wypróbuje irównież dam relację
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:40   #49
jessie_hunter
Przyczajenie
 
Avatar jessie_hunter
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

No więc jestem po testach, w tym z kawą. Faktycznie cholernie ciężko się wypłukuje zwłaszcza z takich kłaków, jakie ja mam, ale już znalazłam patent na pozbycie się jej - duża ilość odżywki. Po oczyszczeniu peelingiem i szamponem włosy są raczej "tępe" (no nie wiem jak to inaczej nazwać - tak czyste, że jak się za pojedynczy włos pociągnie i palcami po nim przejedzie, to się te palce nie chcą ślizgać i włos aż piszczy) i dlatego resztki kawy nie chcą spływać, ale jak się nałoży trochę więcej odżywki niż zwykle, to później te resztki ześlizgują się razem ze spłukiwaną odżywką. Uprzedzając pytanie - wcale nie trzeba jej nakładać od nasady włosów, bo przy skórze z wypłukaniem nie ma problemu - kawa plącze się w dalszej części włosów.
Jeżeli o mnie chodzi, to cukier w ogóle nie zdał egzaminu. Zanim zdążyłam dobrze wyszorować głowę, już go w ogóle nie było, bo się rozpuścił, mimo że wcale nie dałam go mało... Sól - nieco lepiej (też ilość taka, jakbym na Wieliczkę napad zrobiła), ale nie polecam tym, którzy mają na głowie jakieś ranki, bo może piec.
Ostatecznie dla mnie najlepszy okazał się peeling, którego użyłam pierwszy raz i którego na co dzień używam do twarzy (Avon Clearskin).
jessie_hunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 11:57   #50
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Ja użyłam cukru i muszę przyznać, że moja skóra odetchnęła ;D.
Za to mam pytanie - nie da się szorować cukrem tylko skóry. Czy to nie kaleczy włosów?
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:10   #51
jessie_hunter
Przyczajenie
 
Avatar jessie_hunter
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
garsc cukru aż?czyli jak wy to robicie nakładacie szampon na dłon lekko rozcieńczacie wodą a potem do tego dodajecie cukier i na głowe?

czy moze najpierw kładziecie na głowe cukier i nanosicie szampon i masujecie?

a i jeszcze jedno pytanie jak myjecie głowe z cukrem to potem spłukujecie i myjecie jeszcze raz normalnie czy to jest tyo jedno wasze mycie?
Wg mnie najlepiej namoczyć głowę, wymieszać szampon z cukrem (albo czymś innym, czego chcesz użyć) na średniej gęstości pastę - tak, żeby po połączeniu z wilgocią głowy szampon był w stanie lekko się spienić. Po spłukaniu dobrze jest użyć jeszcze raz szamponu, żeby oczyścić resztę włosów (bo z peelingiem się masuje tylko przy skórze), chociaż jeżeli ktoś ma króciutkie włosy i normalnie przy myciu nakłada szampon tylko raz, to chyba nie musi.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Ja użyłam cukru i muszę przyznać, że moja skóra odetchnęła ;D.
Za to mam pytanie - nie da się szorować cukrem tylko skóry. Czy to nie kaleczy włosów?
Osobiście nie mam pojęcia, ale to dlatego, że moja edukacja w zakresie fizyki skończyła się kiedyś-tam w podstawówce... Ale myślę, że jest z tym tak samo jak ze skórą - coś z powierzchni włosa zostanie zdrapane, coś nadszarpnięte itd., więc wskazane jest wygładzenie włosów po wszystkim. Przy samej skórze nie powinno być problemu, bo sebum zrobi swoje, zwłaszcza, że po peelingu skóra pracuje bardziej intensywnie, ale na resztę włosów odżywka zamykająca łuski jest chyba obowiązkowa.
jessie_hunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 16:20   #52
M jak Monisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Dziś pierwszy raz usłyszałam, że można zrobić peeling skóry głowy ;P
Od razu postanowiłam wypróbować.

Ogólnie zaszalałam dzisiaj z cukrem...Zrobiłam peeling twarzy, rąk i skóry głowy ^^

Włosy jeszcze mam mokre, więc niewiele mogę napisać. Tylko tyle, że straciłam trochę włosów podczas peelingowania i trochę piecze mnie skóra.

Cukier mi się nie rozpuścił i jestem pewna, że idealnie dotarł do skóry.
A zrobiłam to tak: Wzięłam odżywkę i wtarłam w dłonie, żeby nie szorować suchym cukrem po głowie. Później nasypałam na dłoń trochę cukru i wmasowałam w skórę głowy. A włosów wcześniej nie myłam, były suche. Na koniec spłukałam, umyłam szamponem. No i później odżywka i kuracja do włosów zniszczonych.

Włosy troszkę przeschły przy skórze i muszę przyznać, że są bardzo miłe w dotyku...i czuję taką świeżość na głowie ;P
M jak Monisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 14:32   #53
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Podbijam wątek, bo fajna sprawa z tym peelingiem. Niby wydawało mi się, że cukier tak całkiem do skóry nie doszedł. A tu niespodzianka Farbowałam włosy ostatnio na czarno i po kilku myciach dalej miałam skórę głowy w kolorze czarnym - widoczne gdy się np. podrapałam. Jeden peeling i śladu po farbie nie ma, co więcej włosy faktycznie bardziej puszyste, lśniące i lepiej mi się układają. Warto wypróbować
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:27   #54
tadyszka
Raczkowanie
 
Avatar tadyszka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 79
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

ja znalazlam na www cos takiego

Peeling do wlosow

Taki scrub możesz kupić w aptece albo przygotować samodzielne w domu z łatwo dostępnych składników. Do jego przygotowania będziesz potrzebować:
  • ½ szklanki zmielonych płatków owsianych (albo brązowego cukru),
  • odżywka do włosów,
  • wyciąg z rozmarynu, szałwii albo tymianku,
  • olejek z drzewa herbacianego.
Taki peeling najlepiej stosować raz w tygodniu.
__________________
Ale tylko nieliczni mają cos do powiedzenia,
bo tylko nieliczni potrafią zniesc ciszę,
i napiecie, konieczne, kiedy się
myśli.
PANIE POMÓŻ MI
TRZYMAC JEZYK ZA ZEBAMI,
DOPOKI NIE BEDE WIEDZIALA
CO CHCE POWIEDZIEC. AMEN
tadyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 10:42   #55
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Podbije watek bo interesuje mnie taki peeling, myje wlosy mydlem i nie chce wracac do szamponow czy moge spienic glowe mydlem a pozniej wetrzec w napieniona skore glowy cukier i robic masaz?? bo raczej nie bardzo dam rade spienic rece i wymieszac z cukrem na dloni i dopiero na glowe

Czytalam tez ze mozna zrobic peeling rozpuszczona w wodzie aspiryna
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:19   #56
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Ksenka ja też najpierw nakładam szampon na włosy a później na skórę głowy wcieram cukier. W ogóle strasznie dużo piany się wtedy robi
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:41   #57
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Wczoraj wieczorem zdecydowalam sie zrobic taki peeling, strasznie ciezko bylo masowac skore glowy tym cukrem bo krysztalki spadaly w dol, co moge przyznac to napewno mniej takich skorek mi zostalo na wlosach po wysuszeniu wlosow czyli pewnie pozbylam sie jakiegos starego naskorka, co ile moge robic takie cos co kilka tygodni?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 08:30   #58
~iwcia~
Zakorzenienie
 
Avatar ~iwcia~
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 5 236
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

ja znalazłam w necie takie oto sposoby na peeling skóry głowy
Oczyszczanie po swojemu – domowe sposoby
Naturalny peeling lub szampon oczyszczający możemy wykonać sami, wykorzystując komponenty, które znajdziemy w domowej spiżarce.
Jednym z przykładów domowego oczyszczania włosów jest wykorzystanie mieszanki delikatnego szamponu i łyżeczki sody oczyszczonej lub zwykłej aspiryny w tabletkach.
Inną receptą na peeling skóry głowy i włosów jest połączenie ulubionego szamponu lub odżywki z cukrem, kawą mieloną, zmielonymi płatkami owsianymi lub solą morską. W przypadku gęstych włosów lepiej nie ryzykować wykonania peelingu kawą, która może okazać się trudna do wypłukania.
Możemy też wykonać peeling z kilku suchych składników, łącząc je na przykład z odżywką i odrobiną olejku z drzewa herbacianego, który zmniejsza wydzielanie sebum. Sporządzoną mieszankę nanosimy na lekko zwilżone włosy i wykonujemy ok. 2 minutowy delikatny masaż. Następnie obficie spłukujemy peeling własnej roboty ciepłą wodą.


większość była już podawana w wątku ale myślę, że komuś może się przydać wszystko w jednym
__________________
WYMIANA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=545273
PROSZĘ ODPISUJ U MNIE
DOKŁADKA 24.09
~iwcia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 08:09   #59
Kamila Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

peelinguję od jakiegoś czasu (dodaję cukier na oko), zauważyłam, ze po takim myciu moje włosy bardziej się kręcą
mam też wrażenie, że są bardziej podniesione, czystsze (może dziwnie to brzmi, bo mycie jest mycie, ale tak jest), nie są obciążone

ja polecam
Kamila Ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 17:09   #60
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Cukrowy peeling skóry głowy...

Wypróbowałam i polecam . Włosy po peelingu były takie bardziej czyste i świeże, podniesione i zdecydowanie wolniej się przetłuszczały .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-25 01:13:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.