Telefon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 15:23   #1
mysia007
Raczkowanie
 
Avatar mysia007
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 55
Smile

Telefon


Witam was drogie wizazanki

Mam do was ogormna prosbe otoz nauczycielka zadala nam prace mamy zadac pytanie osoba na temat "telefon - wynalazek bez ktorego nie da sie zyc " mam zapytac sie kilku osob czy potrafia zyc bez telefonu jesli tak to dlaczego a jesli nie to tez dlaczego , maja to byc konkretne argumenty dlaczego uwazacie ze telefon jest potrzebny? co daje co ludzie maja dzienki niemu jaki mial wplyw na ozoj ludzkosci itp. prosze o pomoc nie mialam czasu zeby chodzic i szukac konkretnych osob wybaczcie ze umieszczam to na tym forum Licze na wasze komentarze w tej sprawie
mysia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:02   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Telefon

Od razu widać, że nie czytałaś regulaminu. Na Wizażu prac domowych nie odrabiamy. To Twoje zadanie, nie nasze. Ty nie miałaś czasu, to dlaczego my go mamy mieć?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:10   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Telefon

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;3915750]Od razu widać, że nie czytałaś regulaminu. Na Wizażu prac domowych nie odrabiamy. To Twoje zadanie, nie nasze. Ty nie miałaś czasu, to dlaczego my go mamy mieć?[/quote]

__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:28   #4
Natucha24
Raczkowanie
 
Avatar Natucha24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 64
Dot.: Telefon

Ale gdyby dziewczyna nie napisała, że Pani w szkole kazała zadać to pytanie to pewnie odpowiedzi by się posypały. Jest różnica między rozwiązywaniem zadania domowego np. z matematyki czy j. polskiego a taką bzdurką. No ale cóż. Dla mnie dziwne.
A odpowiadając na pytanie - to owszem ciężko by mi było bez telefonu komórkowego, ale myśle, że to kwestia przyzwyczajenia. Dobrze byż cały czas w zasięgu, bo to wygodne z wielu powodów. Mam nadzieję, że nie dostanę upomnienia za rozwiązanie zadania domowego
Natucha24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:36   #5
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Telefon

Cytat:
Napisane przez Natucha24 Pokaż wiadomość
Ale gdyby dziewczyna nie napisała, że Pani w szkole kazała zadać to pytanie to pewnie odpowiedzi by się posypały. Jest różnica między rozwiązywaniem zadania domowego np. z matematyki czy j. polskiego a taką bzdurką. No ale cóż. Dla mnie dziwne.
A odpowiadając na pytanie - to owszem ciężko by mi było bez telefonu komórkowego, ale myśle, że to kwestia przyzwyczajenia. Dobrze byż cały czas w zasięgu, bo to wygodne z wielu powodów. Mam nadzieję, że nie dostanę upomnienia za rozwiązanie zadania domowego
Może i nie jst to zadanie matematyczne.
Ale wystarczy kilka wypowiedzi i wypracowanie naisało się -samo .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:38   #6
Natucha24
Raczkowanie
 
Avatar Natucha24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 64
Dot.: Telefon

Nie przesadzaj, a jaka jest różnica między prośbą mysi007, a tym, że dziewczyny zakładają wątki prosząc o udział w sondzie do jakiejś tam pracy. Równie dobrze mogą to załatwiać inaczej. Kiedyś nie było internetu i materiały do pracy np. magisterskiej zbierało się inaczej - osobiście chodząc i prosząc o o dpowiedz.
Natucha24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:44   #7
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Telefon

Wnosek z tego taki ze mogłas skłamać to byś miała zadanie odmowe z głowy A co do zadania to...gdyby mi ktos wziął komórke to tak jak by mi reke odciął Poza tym sama mozesz cos wymyslic. Nauczycielka sie nie skapnie
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 16:54   #8
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Telefon

Cytat:
Napisane przez Natucha24 Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj, a jaka jest różnica między prośbą mysi007, a tym, że dziewczyny zakładają wątki prosząc o udział w sondzie do jakiejś tam pracy. Równie dobrze mogą to załatwiać inaczej. Kiedyś nie było internetu i materiały do pracy np. magisterskiej zbierało się inaczej - osobiście chodząc i prosząc o o dpowiedz.
Nie do jakiejś tam pracy ,tylko do magisterskiej .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 16:59   #9
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefon

No i co z tego. Miało nie być prac domowych, aby forum nie zalała szczyleria ze swoimi podręcznikowymi problemami.
A studiuje połowa młodzieży w naszym kraju.
I oni wszyscy (teoretycznie ) oczywiście mogą zalewać forum ankietami, bo są już duzi i mają ''poważne'' zapotrzebowanie..?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 17:01   #10
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Telefon

A tak BTW -ankiety nie są zabronione w regulaminie-ale odrabianie prac domowych-tak.
Co stoi/stało na przeszkodzie,żeby autorka wątku zrobiła ankietę ?
Nic .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 17:08   #11
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: Telefon

Zadanie jest jasno określone- ma zapytać kilku osób, nie ma sama sobie tego wymyślić. Mała różnica, czy spyta na forum czy w hmm "realu".
Żadne odrabianie pracy domowej

Hmm, ja bez telefonu mogłabym życ. Wystarcza mi możliwość porozumienia się na GG.
__________________

ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 17:10   #12
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Telefon

Bez względu na wzgląd, czyli to, co sobie myslę o poście Mychy - odpowiadając na pytanie Tobie, Freso.
Nie zrobiła ankiety, za to zadała kilka pytań.
To też nie była dotąd zbrodnia, z tego co wiem.
A przemycane tematy maturalne to przypadkiem nie są takie wielkie 3-letnie prace domowe..?

eot
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 17:14   #13
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Telefon

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Bez względu na wzgląd, czyli to, co sobie myslę o poście Mychy - odpowiadając na pytanie Tobie, Freso.
Nie zrobiła ankiety, za to zadała kilka pytań.
To też nie była dotąd zbrodnia, z tego co wiem.
A przemycane tematy maturalne to przypadkiem nie są takie wielkie 3-letnie prace domowe..?

eot
W wątku maturalnym były rrozmowy o źródłach ,poza tym,jak zapewne pamiętasz-moderator ma na ten wątek oko .

Natomiast "konkretne argumenty" -to ani źródło ,ani ankieta.
Moim skromnym zdaniem ofkors.

Cytat:
Napisane przez mysia007 Pokaż wiadomość
Witam was drogie wizazanki

Mam do was ogormna prosbe otoz nauczycielka zadala nam prace mamy zadac pytanie osoba na temat "telefon - wynalazek bez ktorego nie da sie zyc " mam zapytac sie kilku osob czy potrafia zyc bez telefonu jesli tak to dlaczego a jesli nie to tez dlaczego , maja to byc konkretne argumenty dlaczego uwazacie ze telefon jest potrzebny? co daje co ludzie maja dzienki niemu jaki mial wplyw na ozoj ludzkosci itp. prosze o pomoc nie mialam czasu zeby chodzic i szukac konkretnych osob wybaczcie ze umieszczam to na tym forum Licze na wasze komentarze w tej sprawie
EOT
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 18:03   #14
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Telefon

Postanowiłyśmy pójść na kompromis.

Tymczasowo zamykam wątek.
Jeśli autorka opracuje odpowiednią ankietę to wątek zostanie ponownie otwarty, a pierwszy post edytowany (zostanie w nim zamieszczona treść ankiety)

Proszę o kontakt na PW
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.