nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 09:59   #961
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Revlon colorstay

A dziewczyny mogłybyście wkleić zdjęcia np. na kartce papieru z kroplą podkładu albo na dłoni jakie macie kolory? Nadal szukam dla siebie podkładu i nie wiem jaki kolor wziąć. Do tej pory byłam zadowolona z Ideal Balance (nr 16) L'oreala, ale zbladłam pod wpływem kwasów i filtrów i jest za ciemny. Po zdjęciach na aukcjach nie umiem się zdecydować na nic ;( Szukam czegoś w odcieniach jasnych, ale bez różu czy przesadnej ilości żółtego.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:30   #962
joamie
Raczkowanie
 
Avatar joamie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
A dziewczyny mogłybyście wkleić zdjęcia np. na kartce papieru z kroplą podkładu albo na dłoni jakie macie kolory? Nadal szukam dla siebie podkładu i nie wiem jaki kolor wziąć. Do tej pory byłam zadowolona z Ideal Balance (nr 16) L'oreala, ale zbladłam pod wpływem kwasów i filtrów i jest za ciemny. Po zdjęciach na aukcjach nie umiem się zdecydować na nic ;( Szukam czegoś w odcieniach jasnych, ale bez różu czy przesadnej ilości żółtego.
ja od ponad roku używam Sand Beige, jest to bardzo ładny raczej jasny odcien, choc nie najjaśniejsy, i nie ma on w sobie ani rózu ani przesadnej ilosci zołtego... nie mam ciemnej karnacji ani tez porcelanowej...raczej taka standardowa, choc czasem wydaje mi sie ze jestem starsznie blada i ten kolor jest idealny
joamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 17:39   #963
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a czy ktoras z was uzywala obu wersji colorstaya? chodzi mi o to czy ten z softflexem jest faktycznie lzejszy, bardziej naturalny i latweij sie rozprowadza. bo ja mialam klasycznego no i fakt trwalosc i krycie super ale strasznie tepo sie rozprowadzal a poza tym twarz wygladla jakos tak ,,ciezko",. teraz szukam czegos co dorwna trwałoscia colorstayowi ale jednoczesnie bedzie naturalnie wygladac. choc nie wiem czy nie oczekuje niemozliwego
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:43   #964
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a czy ktoras z was uzywala obu wersji colorstaya? chodzi mi o to czy ten z softflexem jest faktycznie lzejszy, bardziej naturalny i latweij sie rozprowadza...
Ja posiadam wersje z softflex i moge powiedziec ze kryje przyzwoicie ale nie jakos super(korektor sie przydaje). Nie tworzy maski i ladnie wtapai sie w skore, ale polecam nawilzajacy/tlustszy krem pod spod, bo troche wysusza (poza tym lepszy poslizg).

Dzis macalam colorstaya bez softflex zeby obadac odcien buff i wydawal sie nawet na rece ciezszy i bardziej kryjacy. Chyba rzeczywiscie jest bardziej tepy.
Ja bym zaryzykowala, bo ciepljesze klimaty sie zblizaja, a ciezki podklad jest malo komfortowy w takich sytuacjach. Oczywiscie jesli chcesz krycia na podobnym poziomie, bo jesli nie koniecznie to poszukalabym czegos calkiem lekkiego.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:04   #965
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

bardziej zalezy mi na trwalosci. niz na kryciu(i tak na wypryski czy cienie pod oczami zawsze stosuje korektor). moim idealem byloby cos jednoczesnei lekkiego i trwalego ale nie wiem czy takie podklady istnieja. bo colorstay na wiosne/lato faktycznie troche za ciezki
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:37   #966
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez joamie Pokaż wiadomość
ja od ponad roku używam Sand Beige, jest to bardzo ładny raczej jasny odcien, choc nie najjaśniejsy, i nie ma on w sobie ani rózu ani przesadnej ilosci zołtego... nie mam ciemnej karnacji ani tez porcelanowej...raczej taka standardowa, choc czasem wydaje mi sie ze jestem starsznie blada i ten kolor jest idealny
ma masz revlona do cery normalnej/tłustej czy normalnej/suchej ? bo podobnokolorki ich się różnią od siebie :/ dlatego tak trudno się zdecydować
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:46   #967
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Revlon colorstay

kurcze juz mi sie namieszalo:P
czesc dziewczyn pisze ze uzywa sand beige do lekko opalonej buzi, ze nadaje ladny kolor opaleniznie:P
a druga czesc dziewczyn pisze ze jest w sam raz to jasnej, ale nie za jasnej :P , karnacji
i juz sama nie wiem do jakiej karnacji on jest :P
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 20:48   #968
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Revlon colorstay

http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=15
tutaj mozemy lepiej zobaczyc jakies sa dane kolorki:P
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:04   #969
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Revlon colorstay

aha i jeszcze jedno:P czy ktoras z wizazanek mogla by podzielic sie odlewka podkladu??? za cholere nigdzie nie moge dostac probki
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 07:22   #970
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez joamie Pokaż wiadomość
Jakiego kremu używacie pod ten podkład?
U mnie po nałozeniu Revlona i pudru sypkiego twarz wygląda na strsznie zasuszona A wcale nie używam matującego kremu.
Nie używam żadnego, na wieczór nakładam tylko summer glow do buzi i rano nic nie musze dawac; Dziewczyny pisały kiedyś o nivea soft
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 08:22   #971
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez junona1 Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno:P czy ktoras z wizazanek mogla by podzielic sie odlewka podkladu??? za cholere nigdzie nie moge dostac probki
pójdź do drogerii w której sprzedają revlon i na pewno tam będą mieć testery. Możesz poprosić, by odlali ci w przyniesiony słoiczek odrobinę, żebyś mogła rano nałożyć i zobaczyć jaki odcień ci najbardziej odpowiada
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 08:56   #972
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Revlon colorstay

Naczytałam się o colorstay i jestem na niego w 100% zdecydowana chciałabym go jednak zamówić na allegro (wiadomo cena inna niż w sklepie). I teraz pytanie: czy macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce, który sprzedaje oryginalne podkłady? nie chciałabym się naciąć :/ ewentualnie gdzie jeszcze w necie można dostać ten podkład?

a i 2 pytanie: mam prawdziwy misz-masz cerowy: blizny potrądzikowe i skłonność do wyprysków, ale skórę mam raczej suchą, do tego z naczynkami na policzkach czy colorstay do cery mieszanej będzie ok? czy on nie wysusza i jednocześnie nie nabłyszcza?
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:46   #973
joamie
Raczkowanie
 
Avatar joamie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
ma masz revlona do cery normalnej/tłustej czy normalnej/suchej ? bo podobnokolorki ich się różnią od siebie :/ dlatego tak trudno się zdecydować
Ja mam tego klasycznego Revlona bez tego Softlexu czy jak mu tam.

Cytat:
Napisane przez junona1 Pokaż wiadomość
kurcze juz mi sie namieszalo:P
czesc dziewczyn pisze ze uzywa sand beige do lekko opalonej buzi, ze nadaje ladny kolor opaleniznie:P
a druga czesc dziewczyn pisze ze jest w sam raz to jasnej, ale nie za jasnej :P , karnacji
i juz sama nie wiem do jakiej karnacji on jest :P
hmmm....no to rzeczywiscie troche namieszane ale moze do lekko opalonej buzi uzywaja go te mocno blade jak juz sie opala
ja mam raczej jasna karnacje, ale te rózne buffy i te kolory z poczatku byłyby dla mnie zdecydowanie za jasne, wygladałabym trupio

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Nie używam żadnego, na wieczór nakładam tylko summer glow do buzi i rano nic nie musze dawac; Dziewczyny pisały kiedyś o nivea soft
raz czy dwa uzyłam bez zadnego kremu i jakos nie spodobał mi sie efekt, buzia była jakas taka sucha i strasznie ciezko było mi rozsmarowac a ta nivea to wydaje mi sie ze bedzie bardzo tłusta na twarzy

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Naczytałam się o colorstay i jestem na niego w 100% zdecydowana chciałabym go jednak zamówić na allegro (wiadomo cena inna niż w sklepie). I teraz pytanie: czy macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce, który sprzedaje oryginalne podkłady? nie chciałabym się naciąć :/ ewentualnie gdzie jeszcze w necie można dostać ten podkład?

a i 2 pytanie: mam prawdziwy misz-masz cerowy: blizny potrądzikowe i skłonność do wyprysków, ale skórę mam raczej suchą, do tego z naczynkami na policzkach czy colorstay do cery mieszanej będzie ok? czy on nie wysusza i jednocześnie nie nabłyszcza?
wiesz, jesli chodzi o blizny potradzikowe to musze Cie zmartwić, u mnie niestety ich nie zakrywa hmmm nawet nie wiem czy koloryt jest tak do konca wyrównany, chyba nie ma podkładów odealnych, niestety
joamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 12:53   #974
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez joamie Pokaż wiadomość


raz czy dwa uzyłam bez zadnego kremu i jakos nie spodobał mi sie efekt, buzia była jakas taka sucha i strasznie ciezko było mi rozsmarowac a ta nivea to wydaje mi sie ze bedzie bardzo tłusta na twarzy
Nivea soft nie jest tak tłusta, jak zwykła nivea. Spróbuj. Laski tu polecały.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 14:09   #975
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Revlon colorstay

bylam w douglasie i pani zrobila mi makijaz i jak mowilyscie odpowiedni dla mnie jest sand beige. tylko zastanawiam sie czy nie wziasc sobie troszke ciemniejszego bo idzie lato i napewno moja twraz bedzie ciemniejsza.
Ktory nr jest troszke ciemniejszy od sand beige??
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:11   #976
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Revlon colorstay

junona a w którym douglasie robiłaś makijaż? trzeba sie tam wcześniej umawiać, coś kupić? może warto wcześniej umówić się właśnie na makijaż z użyciem CS?
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:19   #977
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Revlon colorstay

ja robilam w katowicach
poprostu poszlam i poprosilam o probke ale nie mieli to pani zaproponowala mi wlasnie makijaz nie trzeba sie umawiac powinni miec w douglasie takie specjalne stanowisko.
Wydaje mi sie ze wystarczy poprsic
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 17:00   #978
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez junona1 Pokaż wiadomość
bylam w douglasie i pani zrobila mi makijaz i jak mowilyscie odpowiedni dla mnie jest sand beige. tylko zastanawiam sie czy nie wziasc sobie troszke ciemniejszego bo idzie lato i napewno moja twraz bedzie ciemniejsza.
Ktory nr jest troszke ciemniejszy od sand beige??
jeśli piszesz o sand beige dla cery tłustej/mieszanej, to spróbuj sand beige dla suchej/normalnej- jest ciemniejszy odrobinę
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 19:33   #979
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
a i 2 pytanie: mam prawdziwy misz-masz cerowy: blizny potrądzikowe i skłonność do wyprysków, ale skórę mam raczej suchą, do tego z naczynkami na policzkach czy colorstay do cery mieszanej będzie ok? czy on nie wysusza i jednocześnie nie nabłyszcza?
Ja właśnie kupiłam colorstay do skóry suchej/normalnej (ten z softflexem). Mam cerę suchą, używam lipolanu który baardzo dobrze nawilża a jednak ten colorstay mocno wysusza (chyba będę musiała podwoić dawkę kremu ). Więc obawiam się że ten do mieszanej może wysuszać jeszcze bardziej.

A teraz wskazówki dla tych wybierających kolor :
Wybrałam kolor buff , chociaż zwykle wybierałam najjaśniejsze odcienie. Ostatnio używałam Fair (100) Lasting Performance i był OK (tylko odrobinkę za jasny, ale ładnie się wtapiał) a 100 Rimmela Renew & Lift była troszkę za ciemna. Ale mam też tester Infaillible 015 Porcelain no i okazało się że podkład może być dla mnie za jasny :P Więc z uwagi na zbliżające się lato zaryzykowałam buff. I chyba był to dobry wybór Dzisiaj dopadłam w drogerii Ivory i jest dość różowy a buff to faktycznie bardzo ładny beżyk Nadaje ładny koloryt i nie jest ani trochę pomarańczowy.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
hej!
potrzebuje pomocy. strasznie 'napaliłam' się na podkład revlon właśnie. z tym, że potrzebuję do cery suchej, normalnej ( nie tego do tłustej). niestety zleciałam całe miasto żeby wybrać kolor, (bo chce na all kupić) i nic, nigdzie nie było... teraz używam rimmel recover nr 103 true ivory. potrzebuje kolor w miare jasny, wpadający raczej w beż... jak myślicie, czy kolor Natural Beige nr 220 będzie za ciemny?? kurcze, nie wiem co mam zrobić dodam, ze używam też dermacolu jako korektora, lub na specjalne okazje na całą twarz - kolo 117 i od jest dla mnie kolorem idealny...
Używasz dermacolu 117?(nie maogłam takiego znależć). Może chodzi ci o 217? Jeśli tak, to buff jest od niego odrobinę ciemniejszy. Używam dermacolu 217 (ale tylko punktowo i jako domieszka do innych podkładów) i uważam że cokolwiek ciemniejsze niż buff będzie dla ciebie za ciemne.

Edytowane przez miss.didi
Czas edycji: 2008-04-12 o 19:45 Powód: odp. do inutil
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 23:51   #980
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez miss.didi Pokaż wiadomość

Używasz dermacolu 117?(nie maogłam takiego znależć). Może chodzi ci o 217? Jeśli tak, to buff jest od niego odrobinę ciemniejszy. Używam dermacolu 217 (ale tylko punktowo i jako domieszka do innych podkładów) i uważam że cokolwiek ciemniejsze niż buff będzie dla ciebie za ciemne.
dzieki za odpowiedz. oczywiście uzywam 217 a nie 117. to zamawiam chyba wlasnie buff jelsi jest troche ciemniejszy niz dermacol to moze bedzie idealny. mam nadzieje
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 10:02   #981
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Revlon colorstay

A ja się zaczęłam zastanawiać nad tym nowym podkładem, który ma 5 kolorów w jednym. Na KWC pojawiła się już jedna opinia i jest pozytywna. Tylko znowu mam problem, który wziąć - fair/light czy light ;D
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 10:06   #982
junona1
Zadomowienie
 
Avatar junona1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 041
Dot.: Revlon colorstay

podklad 5 w 1?? pierwszy raz slysze :P
__________________
najnowszy watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post20476079

junona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 10:09   #983
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Revlon colorstay

http://www.revlon.com/ProductCatalog...&ProductID=134
O to. W Polsce jeszcze nie dostępny, ale na allegro już można kupić.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:25   #984
cleer
Raczkowanie
 
Avatar cleer
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny poleccie mi szybko jakiegoś allegrowicza, bo chcę zaraz kupić ten podkład , najlepiej żeby był najblizej wrocławia-szybciej przyśle
cleer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 21:28   #985
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam was dziewczyny
Mam bardzo wazne pytanie. Otoz od pewnego czasu nosze sie z zamiarem kupna Revlona ale troche przeraza mnie cena, bo kosztuje kolo 70zl.
Pomyslalam wiec, ze na Allegro moze byc taniej. Z tego co widze to te podklady chodza tam po okolo 25-35zł.
Powiedzcie mi czy to nie jest podejrzane? Bo nie chce kupic bubla.
Ale mysle, ze jak na jednej aukcji kupuje np. 25 osob to chyba musi to byc zaufany sprzedawca, co?
Np. ta aukcja ---> http://allegro.pl/item342050991_podk...y_make_up.html

Jak myslicie?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:34   #986
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Up!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:02   #987
talk-a
Raczkowanie
 
Avatar talk-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
GG do talk-a
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

kupowałam na allegro revlona, kilka razy, od różnych sprzedawców i zawsze wszystko było ok
__________________
To co proste w oczach dziecka,
Zawiłe stało się. . .
talk-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:12   #988
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Juz mnie troche pocieszylas
A jak z cenami? Tez tak tanio byly?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 23:59   #989
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
Mam bardzo wazne pytanie. Otoz od pewnego czasu nosze sie z zamiarem kupna Revlona ale troche przeraza mnie cena, bo kosztuje kolo 70zl.
Pomyslalam wiec, ze na Allegro moze byc taniej. Z tego co widze to te podklady chodza tam po okolo 25-35zł.
Powiedzcie mi czy to nie jest podejrzane? Bo nie chce kupic bubla.
Ale mysle, ze jak na jednej aukcji kupuje np. 25 osob to chyba musi to byc zaufany sprzedawca, co?
Np. ta aukcja ---> http://allegro.pl/item342050991_podk...y_make_up.html

Jak myslicie?
ja kiedys pytalam o to, dziewczyny pisaly ze w USA ten podklad kosztuje troche ponad 10$. wiec nasze perfumerie sobie narzucaja "drobna" marze...
Ja bym Ci proponowala po wybraniu np. kilku sprzedawcow wrzucic icch nicki w wyszukiwarke wizazu, mysle ze bedziesz miala jakies rezultaty, czy mozna im ufac
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 10:47   #990
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a czy ktoras z was uzywala obu wersji colorstaya? chodzi mi o to czy ten z softflexem jest faktycznie lzejszy, bardziej naturalny i latweij sie rozprowadza
Ja miałam obydwie wersje, z tym że tą bez softflex już dość dawno. Z tego co pamiętam to starsza wersja revlona faktycznie dużo gorzej sie rozprowadza, podkład jest trochę tepy, szybko zastyga na twarzy i nic go już nie ruszy Ale to skutkuje tym, że jest trochę cięzki. Wersja z softflex to juz inna bajka, nie ma zastygania, jest duzo, dużo lżejszy. Z kryciem i trwałością jest może odrobinkę gorzej.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.