poprawienie kształtu piersi bez powiększania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-15, 18:44   #1
Wadera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 10

poprawienie kształtu piersi bez powiększania


Panie doktorze, nie chcę powiększać biustu, ale chciałabym poprawić jego kształt. Mam nienaturalnie dużą przerwę między piersiami, co wygląda, jakby były płaskie i obwisłe. Jestem dosyć wysportowana, zawsze coś trenowałam, może to mięśnie klatki piersiowej "rozsunęły" piersi na boki? Co można zobićz takim fantem?
Pozdrawiam
Wadera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 18:44   #2
Wadera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 10
poprawienie kształtu piersi bez powiększania

Panie doktorze, nie chcę powiększać biustu, ale chciałabym poprawić jego kształt. Mam nienaturalnie dużą przerwę między piersiami, co wygląda, jakby były płaskie i obwisłe. Jestem dosyć wysportowana, zawsze coś trenowałam, może to mięśnie klatki piersiowej "rozsunęły" piersi na boki? Co można zobićz takim fantem?
Pozdrawiam
Wadera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 19:11   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: poprawienie kształtu piersi bez powiększania

Witam Panią,

Korekcja kształtu piersi jest możliwa do wykonania. nie jest możliwe zmienienie ich położenia na klatce piersiowej - zbliżenie. Rozstawienie piersi jest zależne od indywidualnej budowy piersi oraz od krzywizny = wysklepienia przedniej powierzchni klatki piersiowej. Im bardziek przednia powierzchnia jest zakrzywiona tym bardziej piersi są rozsuniete. przy klatce piersiowej płasniej leżą blizko siebie. Mięsień piersiowy wiekszy nie ma na to wpływu.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-15, 19:11   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: poprawienie kształtu piersi bez powiększania

Witam Panią,

Korekcja kształtu piersi jest możliwa do wykonania. nie jest możliwe zmienienie ich położenia na klatce piersiowej - zbliżenie. Rozstawienie piersi jest zależne od indywidualnej budowy piersi oraz od krzywizny = wysklepienia przedniej powierzchni klatki piersiowej. Im bardziek przednia powierzchnia jest zakrzywiona tym bardziej piersi są rozsuniete. przy klatce piersiowej płasniej leżą blizko siebie. Mięsień piersiowy wiekszy nie ma na to wpływu.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.