Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2012 Ma - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 22:16   #1951
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez nini_b Pokaż wiadomość
Więcej kupek może być na ząbka. A te nitki to nie wiem...

4+ normalnie we wszystkich hipermarketach
Ale na ząbki to raczej luźne. Te były takie... konkretne
Zguglałam te nitki, głupia ja, że wcześniej nie pomyślałam. Od banana się zrobiły. To by się zgadzało, bo 3 dni z rzędu dawałam jej po 1/3 banana do kaszki, uffff. Ale że ja to dopiero dzisiaj zauważyłam... hmm... albo jestem matka dupa albo ich nie było.

Super! Dzięki.

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
przepraszam, nie wiem czemu ale mnie to strasznie rozsmieszyło....

ja kupuję +4 i są u nas ogólnodostępne...
A niech Cię bozia skara takimi nitkami to się nie będziesz śmiała

Dziękować


Lecę spać, jak już się nie musze martwić, że moje dziecko ma robaki
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 06:54   #1952
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Dzięu dobry
od rana buczenie i jęki

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

wstawać!!
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 06:58   #1953
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Odp: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 20

Wstalysmy 10 minut temu

Się zastanawiam czy do rodziców nie jechać na weekend...ostatnio jesteśmy tam co tydzień Ale szczerze mówiąc to po całym tygodniu z młodą muszę trochę do ludzi, bo oszaleje. A tylko z tżtem ileż można siedzieć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Mela zgrzyta zębami brrrr... zauważyła że tak można

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 07:09   #1954
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Hej Mamuśki

Wiecie dobrze się stało że tę umowę na neta i kablówke rozwiązaliśmy neta nie mam od lipca a kablówka do końca sierpnia jest no to akurat.
Wzieliśmy od rodziców internet z cyfrowego polsatu no ale wiecie w Inowrocławiu taki zasięg że aby wejść na strone to muszę trochę czekać.

Kala a gdzie konkretniej mieszkasz na tym Przylesiu ?

Wiecie w ogóle jesteśmy już po chrzcinach pisałam Wam że 17 sierpnia robiliśmy wszystko się udało Adaś nie płakał a później w restauracji spał.
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 07:15   #1955
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Dzięu dobry
od rana buczenie i jęki
wstałam ależ to oduczanie karmienia nocnego jest męczące, od 4 się kręcił bąbel, niby spał ale nie spał butlę dałam ok 6.30, teraz padł
jak dziś też tak będzie to chyba się poddam i dam butlę wcześniej, bo nie pociągnę tak dłużej

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość

Wiecie w ogóle jesteśmy już po chrzcinach pisałam Wam że 17 sierpnia robiliśmy wszystko się udało Adaś nie płakał a później w restauracji spał.
a gdzie zdjęcia
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 07:17   #1956
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Odp: Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Kala a gdzie konkretniej mieszkasz na tym Przylesiu ?

Wiecie w ogóle jesteśmy już po chrzcinach pisałam Wam że 17 sierpnia robiliśmy wszystko się udało Adaś nie płakał a później w restauracji spał.
Na Łabendzińskiego to jest koło kortów

To młody już święty My chrzciny w kwietniu mieliśmy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 07:35   #1957
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Dzięu dobry
od rana buczenie i jęki

nawet nie mów...Adas wstal o 3 rano i ani mysli spac,jęczał, płakał, za chwilę się smiał i bawił, i tak w kółko...wrrrr.... jest teraz jakiś skok?? bo zdarzylo mu się to chyba drugi raz w życiu...i oczywiscie po 6 pobudka......
wogóle ma jakiś marudny ten tydzień

mam dzis napięty grafik bardzo, musze isc kupic torebkę, rajstopy i chyba majtki odchudzające ale lepszej jakosci niz kupilam po ciązy,pózniej do zabawkowego po jakis drobiazg dla małej kolezanki,pózniej spotkanie z kolezanką, pozniej porządki bo tesciowie przyjezdzają, potem na manicure bo paznkocie mam koszmarne i nie jestem w stanie nad nimi zapanowac i cos tam jeszcze mialam zrobic ale juz nie pamiętam.

Jutro wesele na które nie chce mi się isc nie przepadam za tego typu imprezami bo nie lubię( tzn nie umiem) tanczyc. Więc bede siedziec przy stole i się obzerac i pić....

i wogóle wstaam dzis w jakims bojowym nastroju
goba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 07:36   #1958
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Odp: Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamus

dobry my nie śpimy od 7:15, tzn. ja, bo dzieciory to jużwcześniej gadały ze sobą
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:04   #1959
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

heloł!
Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
wstałam ależ to oduczanie karmienia nocnego jest męczące, od 4 się kręcił bąbel, niby spał ale nie spał butlę dałam ok 6.30, teraz padł
jak dziś też tak będzie to chyba się poddam i dam butlę wcześniej, bo nie pociągnę tak dłużej
dzis w nocy to i ja sie poddalam, bo o 4 butle zrobilam, tak jeczal i sie krecil, ze sie calkiem wybudzil i zasnal dopiero kolo 5
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:13   #1960
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość
heloł!


dzis w nocy to i ja sie poddalam, bo o 4 butle zrobilam, tak jeczal i sie krecil, ze sie calkiem wybudzil i zasnal dopiero kolo 5

no to widzę że my na tym samym etapie a ile Czaruś zjada mleka, tzn w ogóle, w ciągu całego dnia?
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:14   #1961
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

kurczę teraz dwie kolejne dziewczyny odcyckowały swoje dzieciaczki, tak się zastanawiam czy oprócz mnie i moonie85 jest tu ktoś jeszcze kto jest tylko na cycu bez mm?
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 08:30   #1962
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Kala szczerze to nie kojarzę takiej ulicy a korty znam dwa jedne na osiedlu Bajka koło szkoły a drugie na osiedlu Bohaterów między Piwnika ponurego a Bołtucia.

Ja będe mieszkać na osiedlu Eskulapa

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość




a gdzie zdjęcia
Z chrztu nie mam jeszcze wszystkich więc nie pokarzę na razie, jak dostanę zdjęcia z drugiego aparatu to wtedy przejrzę i na pewno coś wybiorę.

Ale tak czy siak 3 nowe fotki w albumie Adasia.
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:33   #1963
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
kurczę teraz dwie kolejne dziewczyny odcyckowały swoje dzieciaczki, tak się zastanawiam czy oprócz mnie i moonie85 jest tu ktoś jeszcze kto jest tylko na cycu bez mm?
Jeszcze Jagienka i chyba Judka
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:33   #1964
mmm12345
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 518
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
kurczę teraz dwie kolejne dziewczyny odcyckowały swoje dzieciaczki, tak się zastanawiam czy oprócz mnie i moonie85 jest tu ktoś jeszcze kto jest tylko na cycu bez mm?
Jeszcze my
mmm12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:36   #1965
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość

hola hola takie czary wymagają dużych pokładów energii i póki co starczyło tylko dla Izuni ale ładuję baterie i przyjdzie czas na Tymka......a potem na Ewę




Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Opowiedz nam o tym
Już za bardzo nie pamiętam. Oglądałam to bardzo dawno i nie chcę za bardzo namieszać, ale generalnie jakoś tak, że różne czynniki ( np. kanciaste rury) mogą zmienić ułożenie atomów (chyba chodziło o atomy - nie jestem chemikiem także wybacz ) w cząsteczce. Niby jest taka sama, ale inaczej wygląda. Ma to podobno wpływ na organizm. Przegotowanie wody czy zamrożenie wody podobno przywraca normalne ułożenie.


Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki

Wiecie dobrze się stało że tę umowę na neta i kablówke rozwiązaliśmy neta nie mam od lipca a kablówka do końca sierpnia jest no to akurat.
Wzieliśmy od rodziców internet z cyfrowego polsatu no ale wiecie w Inowrocławiu taki zasięg że aby wejść na strone to muszę trochę czekać.

Kala a gdzie konkretniej mieszkasz na tym Przylesiu ?

Wiecie w ogóle jesteśmy już po chrzcinach pisałam Wam że 17 sierpnia robiliśmy wszystko się udało Adaś nie płakał a później w restauracji spał.
To super, że wszystko się udało

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm12345 Pokaż wiadomość
Jeszcze my
Kogóż to widzą me oczęta.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:48   #1966
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy to we wszystkich kauflandach? jutro jadę sprawdzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to zerknij na swój na stronce

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

A orientujecie się czy rozmiar 4+ można powszechnie dostać? Bo tż kiedyś kupił przez przypadek i przez jakiś czas były sporo za duże a teraz są idealne i wolałabym te od samych 4.

tak
one też w kauflandzie teraz w promocji tyle że 61 groszy sztuka


dziewczyny, wy już używacie 4+



zaprowadziłam Jana do dziadków a że jedli śniadanie to się cały zaczął trząść i musieli mu coś dać do ręki
a już pod blokiem spotkaliśmy kota dziadków to mało z wózka nie wyskoczył
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:54   #1967
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Kala szczerze to nie kojarzę takiej ulicy a korty znam dwa jedne na osiedlu Bajka koło szkoły a drugie na osiedlu Bohaterów między Piwnika ponurego a Bołtucia.
to jest boczna od berlinga (nie wiem czy kojarzysz ) blisko kleina (tam jest przychodnia nasza), blisko jest blm i powerzone siłownia i klub enklawa

Cytat:
Napisane przez mmm12345 Pokaż wiadomość
Jeszcze my
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:56   #1968
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Wiecie w ogóle jesteśmy już po chrzcinach pisałam Wam że 17 sierpnia robiliśmy wszystko się udało Adaś nie płakał a później w restauracji spał.
o no to fajnie
czekam na fotki

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
wstałam ależ to oduczanie karmienia nocnego jest męczące, od 4 się kręcił bąbel, niby spał ale nie spał butlę dałam ok 6.30, teraz padł
a ja chyba nie będę oduczać póki co, może sama sie oduczy Zobaczę jak to będzie jak wrócę do pracy, bo na razie te 3 pobudki w nocy mi nie przeszkadzają AŻ TAK

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
i wogóle wstaam dzis w jakims bojowym nastroju
uuu no to szalone plany masz
ja czekam na moją mamę, ma mnie wymienić przy Uli koło 13 i jade na wosk A potem może podskocze na jakiś szoping szybciutki..

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dobry my nie śpimy od 7:15, tzn. ja, bo dzieciory to jużwcześniej gadały ze sobą
ee no ta fajnie, że się sobą zajmują
a jak lala, nie jest zazdrosna o młodego?

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
kurczę teraz dwie kolejne dziewczyny odcyckowały swoje dzieciaczki, tak się zastanawiam czy oprócz mnie i moonie85 jest tu ktoś jeszcze kto jest tylko na cycu bez mm?
jeszcze ja

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Ale tak czy siak 3 nowe fotki w albumie Adasia.
uu ale pomaga

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Jeszcze Jagienka i chyba Judka


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
różne czynniki ( np. kanciaste rury) mogą zmienić ułożenie atomów (chyba chodziło o atomy - nie jestem chemikiem także wybacz ) w cząsteczce. Niby jest taka sama, ale inaczej wygląda. Ma to podobno wpływ na organizm. Przegotowanie wody czy zamrożenie wody podobno przywraca normalne ułożenie.


Ula już drzemie, a ja ide obierać ziemniaki na placki ziemniaczane
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:02   #1969
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
jeszcze ja
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 09:04   #1970
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
ee no ta fajnie, że się sobą zajmują
a jak lala, nie jest zazdrosna o młodego?

Ula już drzemie, a ja ide obierać ziemniaki na placki ziemniaczane
jest zazdrosna, ale młody coraz większy, może się z nim bawić i jest trochę lepiej

mój też drzemie, a ja z lalą malujemy paznokcie posprzątałam rano, a obiad od wczoraj mam jeszcze inną robotę, ale może poczekać, są priorytety
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:07   #1971
mmm12345
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 518
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość



Kogóż to widzą me oczęta.
hihi podczytywałam ale nie pisałam. pojechałam do rodziców na tydzień, a siedziałam im na głowie prawie 3 mama na emeryturze to trochę odciążyła mnie w opiece nad młodym, bo tu zupełnie nie mam kogo poprosić, nawet na kwadrans
mmm12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:09   #1972
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
to jest boczna od berlinga (nie wiem czy kojarzysz ) blisko kleina (tam jest przychodnia nasza), blisko jest blm i powerzone siłownia i klub enklawa


berlinga kojarze, Blm również i przychodnie na kleina do której znów będę musiała sie zapisać również ale ulicy Łabendzińskiego w ogóle nie kojarze.

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
o no to fajnie
czekam na fotki




uu ale pomaga
szczerze więcej się psoci niż pomaga
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:37   #1973
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Tż właśnie pracuje zdalnie i wisi z klientem na telefonie a młoda na macie urządza arie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
o mosz, współczuje.. ja sie spodziewam że w przyszłym tygodniu, na samiuśkie wesele dostane

ooo fajnie. Ja może jutro koleżanke wydre na żarcie.. ona jeszcze nie wie ....

No i 3pary leginsów w pepco w tym jedne w panterke
O żesz fak, zapomniałam, że teraz se trzeba znowu zapisywać i liczyć

Właśnie... Masz u mnie wpitol za wspomnienie o makflury z magnum. Żarłam już. I na pewno nie ostatni raz

Ładniejsze w panterkę znalazłam w c&a. Po 14,99 Ale te pepcowe też dają radę

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
od rana buczenie i jęki
Ciesz się, że od rana. U nas od 23
Nawet tż znowu marudził, że go młoda budziła a zwykle przecież śpi jak kamień.

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
mam dzis napięty grafik bardzo, musze isc kupic torebkę, rajstopy i chyba majtki odchudzające ale lepszej jakosci niz kupilam po ciązy,pózniej do zabawkowego po jakis drobiazg dla małej kolezanki,pózniej spotkanie z kolezanką, pozniej porządki bo tesciowie przyjezdzają, potem na manicure bo paznkocie mam koszmarne i nie jestem w stanie nad nimi zapanowac i cos tam jeszcze mialam zrobic ale juz nie pamiętam.

Jutro wesele na które nie chce mi się isc nie przepadam za tego typu imprezami bo nie lubię( tzn nie umiem) tanczyc. Więc bede siedziec przy stole i się obzerac i pić....
To po co Ci majtki

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
no to widzę że my na tym samym etapie
Się zawzięłyście. A ja się nie umiem jakoś zebrać. Tak mi jej szkoda, cyculinki mamusi małej No ale zobaczymy co dzisiaj będzie...

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Ale tak czy siak 3 nowe fotki w albumie Adasia.
Jaki mobilny

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Już za bardzo nie pamiętam. Oglądałam to bardzo dawno i nie chcę za bardzo namieszać, ale generalnie jakoś tak, że różne czynniki ( np. kanciaste rury) mogą zmienić ułożenie atomów (chyba chodziło o atomy - nie jestem chemikiem także wybacz ) w cząsteczce. Niby jest taka sama, ale inaczej wygląda. Ma to podobno wpływ na organizm. Przegotowanie wody czy zamrożenie wody podobno przywraca normalne ułożenie.
Czyli mówisz, że przegotowana woda jest szczęśliwa

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy już używacie 4+
Tż kiedyś kupił jak przechodziliśmy z 3 na 4 bo nie zauważył plusa. Przeleżały w szafie dość długo a teraz jak się nam kolejna paczka 4 skończyła są idealne. Moje dziecko ma konkretne udko także teges

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
A potem może podskocze na jakiś szoping szybciutki..

Ula już drzemie, a ja ide obierać ziemniaki na placki ziemniaczane
Ty masz chyba jakieś nielegalne źródło dochodów tak szopingujesz i szopingujesz

Placki


A w ogóle to moje dziecko z rana zapodało kupsko na plecy, że aż wanienka poszła w ruch. A smród jeszcze gorszy niż normalnie. Ja nie wiem skąd to się bierze
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:49   #1974
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość


Tż kiedyś kupił jak przechodziliśmy z 3 na 4 bo nie zauważył plusa. Przeleżały w szafie dość długo a teraz jak się nam kolejna paczka 4 skończyła są idealne. Moje dziecko ma konkretne udko także teges


A w ogóle to moje dziecko z rana zapodało kupsko na plecy, że aż wanienka poszła w ruch. A smród jeszcze gorszy niż normalnie. Ja nie wiem skąd to się bierze
to chyba Jan ma jednak szczupłe uda

szkoda że nie widzisz mojego męża
ostatnio pakowałam nas nad jezioro - nas, Jana plus żarcie i biegam jak opętana a mąż krzyczy że kupa
no to się wściekłam czy raz na 2 miesiące przebrać nie może skorom zajęta no to się wziął ale
"o matko jak śmierdzi"
"o boże jak cuchnie"
"o rany Jasiu"
"chyba się porzygam"
"weź tu chodź chociaż to wynieść bo zaraz zwrócę!"
czy ja przy każdej kupie też mam taki lament robić
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:53   #1975
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
A w ogóle to moje dziecko z rana zapodało kupsko na plecy, że aż wanienka poszła w ruch. A smród jeszcze gorszy niż normalnie. Ja nie wiem skąd to się bierze
z maminowych cycuniów

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

aaa i mamy nową umiejętność, celowe upuszczanie rzeczy na podłogę/ziemię i patrzenie jak spadają, później sępienie żeby podnieść i od nowa
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 10:00   #1976
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

no oszalała no pospała mi niecałą godzinę A potem będzie ryk i marudzenie Na razie chodzi po salonie i robi mi test białej rękawiczki. A konkretniej to test białego body

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy już używacie 4+
mam jedną paczkę, a;e czeka na swoją kolej

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mój też drzemie, a ja z lalą malujemy paznokcie posprzątałam rano, a obiad od wczoraj mam jeszcze inną robotę, ale może poczekać, są priorytety
e no tak.. pazurska na pierwszym miejscu

Cytat:
Napisane przez mmm12345 Pokaż wiadomość
pojechałam do rodziców na tydzień, a siedziałam im na głowie prawie 3


Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Tż właśnie pracuje zdalnie i wisi z klientem na telefonie a młoda na macie urządza arie

Masz u mnie wpitol za wspomnienie o makflury z magnum.

Ładniejsze w panterkę znalazłam w c&a. Po 14,99

Nawet tż znowu marudził, że go młoda budziła a zwykle przecież śpi jak kamień.

Ty masz chyba jakieś nielegalne źródło dochodów tak szopingujesz i szopingujesz

Ja nie wiem skąd to się bierze
Ewka jest w deche! a swoją drogą fajnie to musi współbrzmieć. Spokojny, wyważony i profesjonalny głos M z ariami Ewy w tle

ooo makflery już wiem co dziś zjem

pepcowe o 2 zyle tańsze

bidulek no

Kupno pieluch i papieru sralnego w rosmanie to dla mnie też szoping Ale dziś będzie bardziej "łoczing" A może skocze do C&A bo potrzebuje spodni. Czarnych, najlepiej bojówek do pracy


Ulka liże podłogę jak po niej pełza. Zatrzymuje się co jakiś czas, poliże, i lezie dalej
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 10:09   #1977
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
berlinga kojarze, Blm również i przychodnie na kleina do której znów będę musiała sie zapisać również ale ulicy Łabendzińskiego w ogóle nie kojarze.
od blm jakbyś szła berlinga w stronę bajki to druga ulica w prawo

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Tż właśnie pracuje zdalnie i wisi z klientem na telefonie a młoda na macie urządza arie

O żesz fak, zapomniałam, że teraz se trzeba znowu zapisywać i liczyć

Właśnie... Masz u mnie wpitol za wspomnienie o makflury z magnum. Żarłam już. I na pewno nie ostatni raz

Ciesz się, że od rana. U nas od 23

To po co Ci majtki

Się zawzięłyście. A ja się nie umiem jakoś zebrać. Tak mi jej szkoda, cyculinki mamusi małej No ale zobaczymy co dzisiaj będzie...

Czyli mówisz, że przegotowana woda jest szczęśliwa

Tż kiedyś kupił jak przechodziliśmy z 3 na 4 bo nie zauważył plusa. Przeleżały w szafie dość długo a teraz jak się nam kolejna paczka 4 skończyła są idealne. Moje dziecko ma konkretne udko także teges


ciekawe kiedy ja dostanę

gdzie to można zjeść? w Macu?

u nas od urodzenia



mi też

ja tam jak widzę ile z tego się kamienia robi to mi słabo chyba, że to chodzi o to żeby gotować taką z butelki?

a my jeszcze na 3 ale chyba czas na 4 przejść

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
z maminowych cycuniów

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

aaa i mamy nową umiejętność, celowe upuszczanie rzeczy na podłogę/ziemię i patrzenie jak spadają, później sępienie żeby podnieść i od nowa


my też już umiemy upuszczać i się gapić jak leci i spada
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 10:12   #1978
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość


aaa i mamy nową umiejętność, celowe upuszczanie rzeczy na podłogę/ziemię i patrzenie jak spadają, później sępienie żeby podnieść i od nowa
o to u nas to od jakiegoś już czasu

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość


Kupno pieluch i papieru sralnego w rosmanie to dla mnie też szoping


Ulka liże podłogę jak po niej pełza. Zatrzymuje się co jakiś czas, poliże, i lezie dalej
to ja też szoping w drodze z pracy
muszę po mleko zajść ale tylko po mleko mąż zezwolił

Jan zjada dywan i moje klapki raz dorwał
i krzesła liże
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 10:19   #1979
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
to chyba Jan ma jednak szczupłe uda

szkoda że nie widzisz mojego męża
ostatnio pakowałam nas nad jezioro - nas, Jana plus żarcie i biegam jak opętana a mąż krzyczy że kupa
no to się wściekłam czy raz na 2 miesiące przebrać nie może skorom zajęta no to się wziął ale
"o matko jak śmierdzi"
"o boże jak cuchnie"
"o rany Jasiu"
"chyba się porzygam"
"weź tu chodź chociaż to wynieść bo zaraz zwrócę!"
czy ja przy każdej kupie też mam taki lament robić


mój od urodzenia małej przewijał pieluchę z kupą aż DWA razy, bohater normalnie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Na razie chodzi po salonie i robi mi test białej rękawiczki. A konkretniej to test białego body

Ulka liże podłogę jak po niej pełza. Zatrzymuje się co jakiś czas, poliże, i lezie dalej
też ostatnio miałam test białego body............i nie zdałam

kurczę własnie moją wczoraj przyuważyłam, że liże podłogę

u nas pobudka o 5.40 dziwna sprawa, dopiero przed 7 udało mi się ją uśpić aż do 7.40
w ogóle to obudziła się z małą chrypką, trochę się zestresowałam i już chciałam isć do lekarza ale stwierdziałam, że może lepiej nie bo zamiast z lekką chrypka wrócimy z czymś gorszym zaczerpniętym z poczekalni
oby jej przeszło
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 10:28   #1980
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Już do raczków rwie się dziatwa, choć to sztuka jest niełatwa. Mamusie XI-XII 2

Jan ostatnio tak pełzał po pokoju że mu spodnie spadły i zostały gdzieś na dywanie

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
w ogóle to obudziła się z małą chrypką, trochę się zestresowałam i już chciałam isć do lekarza ale stwierdziałam, że może lepiej nie bo zamiast z lekką chrypka wrócimy z czymś gorszym zaczerpniętym z poczekalni
oby jej przeszło
Jan miał ostatnio 2 dni, sama przeszła
za długo go dzień wcześniej w basenie najwidoczniej trzymałam
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.