Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 2012! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-10, 21:04   #1651
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Nacytowałam mase postów, ale nie chce mi sie jednak odpisywać, wybaczcie
Jestem masakrycznie zje.butana, mamy te Dni Bohatera Domu (za☠☠☠istą nazwe wymyślili nie? ) dodatkowo jutro sklepy pozamykane, ludzi sie nalazło tyle że nam 14 kas ledwo starczało Normalnie w nd działa 5-7 kas i jest git, więc ju noł generalnie - jestem za-je-bi-ście zmęczona. Aż se pojechałam na makdrajwa po frytki i wrapa I wiecie co? Drwala nadal nie ma
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 21:16   #1652
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
po obudzeniu mm, ale mało, ok 120 ml, więcej Malec nie chce
koło 9 śniadanko (kanapeczki)
koło 11 kaszka
14 zupka
15.30 drugie
17.30 owoc
19 kolacja - kanapeczka
20 mm, 240 ml
w nocy jedna, coraz mniejsza butla (oduczamy się)

pokazuj mi tu szybko

a co się stało
O mamusiu jak Wy wciskacie tyle posiłków

Kupiłam chyba kurtkę widmo bo nie mogę jej znaleźć na stronie a z zamówienia nie można kliknąć w żaden link Poszukam jeszcze. Generalnie jest bardziej sportowa, ortalionowa (po ostatnim spacerze w deszczu to był warunek konieczny), ma kaptur z misiem w środku, tułów khaki a rękawy brąz. O ile dobrze zapamiętałam

A szkoda gadać. Popaprańce A do tego teściu się struł i jak pilnował Ewki podczas naszych zakupów to go dopadło na dwa końce organizmu, że się tak wyrażę. Jak tylko wyszli z M, który go odwoził, od razu poleciałam szorować kibel

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
poka poka kurtałkę
Ja też się za jakąś rozglądam bo nie mam kurtki zimowej żadnej, mam trzy płaszcze ale kurtka to kurtka, taką puchówkę kompaktową bym chciała albo coś...

Oglądałam tę książkę z dziurą wczoraj w empiku, fajna jest bardzo ale na moje oko nasze bobasy są za małe, tam jest sporo szczególików i różnych "zadań" i się obawiam że by tego nie ogarnęły. Aczkolwiek też bym ją chciała i zobaczę, najwyżej kupię i poczeka. Ale idea jest świetna
Z Dotykanek mamy kolory i są hitem Jeszcze zwierzęta widziałam. Zguglam czy jest coś poza tym.

No co Ty, za proste, bawię się w zgadywanki
Jw.
Ja się napaliłam na ten kożuszek ze skórzanymi rękawami, co Wam kiedyś pokazywałam ale czekałam na niego 4 tygodnie, baba napisała, że będzie za kolejne 4 więc takiego wała, coś se musiałam kupić. Kożuszek najwyżej dokupię dodatkowo O dziwo w New Yorkerze widziałam świetną kurtkę zimową, muszę się przespać z myślą. Niby jakąs mam ale taką dziadową a ta taka konkret. Poszukam fotki.

No właśnie taka nie na teraz mi się wydawała dlatego odpuściłam

Ja mam swoje piękne zgrabne i powabne gice na focie
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 21:19   #1653
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
ja chodze prywatnie do endokrynologa. Na pierwszą wizytę czekałam...7 miesięcy teraz jako jego pacjentka mogę częsciej, ale facet ma niezłe oblężenie. Na szczęscie póki co chodzę tylko kontrolnie raz na rok teraz.

hmmm... pierwsze sniadanie butla mleka mm, kolacja hmmm...butla mleka mm
ja to dopiero urozmaicam

ja to napewno byłam mega obolała, ale mnie bolało wszytsko na dole, miałam mega wielkiego krwiaka na pół posladka, giganta hemoroida, no i rany po nacięciach i pęknięciach... ale obkurczania nie pamiętam
hmmm..i ja chcę drugie dziecko

Dziewczyny ile dajecie razy mleka dziennie? bo piszecie o tych kanapkach,kielbaskach,par óweczkach.... ja nie mam tego gdzie wcisnąc w jadłospis, no chyba ,że z kaszki zrezygnuje na rzecz kanapeczki na drugie śniadanie
Ja chodzę na fundusz teraz kontrolnie raz w roku. Pierwszy raz czekałam 2 tyg na wizytę, ale to bylo jakies 3-4 lata temu. Teraz słyszałam, ze się baaaardzo dlugo czeka. A prywatnie to raz raz...



Mi powiedziała lekarka, która mnie szyla, ze z zewnątrz nic nie popekalo tylko jakoś w srodku mloda ręką rozerwala godzinę mnie szyly we dwie - jedna przytrzymywala co tam bylo trzeba a druga szyla

My cyckujemy na żądanie.
Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Ja daję mleko na żądanie, od urodzenia tak samo Jak chce dopchać to dopychamy posiłek, albo w trasie gdzieś bo wygodniej, albo jak widzę że marudny, no nie wiem, na czuja tak, zupełnie bez stałych pór.
Tak samo my
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a zamiast mleka pierwszego kanapki?
u mnie póki co
o 6.30 mleko (ok 240)
9.30 śniadanie
12.30-13 obiad
15.00 - jakiś tam powiedzmy deser typu kisiel lub owoce lub budyń lub jogurt, lub ryż z jabłkami
16.30-17.30 mleko (ok 150)
19.30 mleko (ok 200)
Nie zapomnialas o śniadaniu o 9.30
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 21:37   #1654
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
O mamusiu jak Wy wciskacie tyle posiłków

A szkoda gadać. Popaprańce A do tego teściu się struł i jak pilnował Ewki podczas naszych zakupów to go dopadło na dwa końce organizmu, że się tak wyrażę. Jak tylko wyszli z M, który go odwoził, od razu poleciałam szorować kibel

O dziwo w New Yorkerze widziałam świetną kurtkę zimową, muszę się przespać z myślą. Niby jakąs mam ale taką dziadową a ta taka konkret. Poszukam fotki.

Ja mam swoje piękne zgrabne i powabne gice na focie
jak już napisałam - często ale mało



ja też ostatnio widziałam w NY płaszczyk całkiem całkiem, no ale nie kupiłam bo przecież to NY a tani wcale nie był koło 3 stówek
szukaj

nijak nie pasujące do Twojego ciągłego marudzenia o wyimaginowanej otyłości
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 23:48   #1655
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Lubie jensy z New Yorkera ale za look bo jakosc nie jest powalajace, no ale ja kazde rozwalam szybciutko

KLUCHA SKONCZYLA ROK

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

aha. No to wycisza. Zrelaksowana widać nigdy nie jestem, bo zawesz mnie łatwo podkoorvić

a oczy... zapalenie przeszło, ostrość łapię normalnie, ale wada mi się i tak pogłębiła troszkę.
A jak twoja ręka- przeszło coś? Mnie nadal napieprza z tą różnicą ze nie chodze na rehab bo mi szkoda czasu

clay czas myslalam pokoorwic ale napislam ladnie wkurza
o ile sie pogorszyla? ja nie mialam wady przed ciaza ale w trakcie mi ciut ostrosc siadla i chyba tak jest do teraz

Przeszlo a myslalam ze nie przejdzie Mialam rehabilitacje w Polsce przed samym wyjazdem codziennie ale to nic nie dalo. Tu mialam raz na tydzien jeden zabieg przez chyba 6 tygodni a procz tego personalny usztywniacz na ta okolice( to zalecenie bylo permanetnie bagatelizowane). W trakcie i po zakonczeniu mi nie przeszlo ale sie duzo poprawilo.( mialam isc do lekarza o kontynuacje jakby co)
Minal jeszcze jakis miesiac bez niczego i nie boli mnie
Co mnie niezmiernie cieszy bo raczki manulanie mi sa bardzo w przyszlosci potrzebne

Dzika idz idz bo to samo nie przechodzi tylko sie trwale uszadza

Moni super kubas.
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 09:18   #1656
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
Lubie jensy z New Yorkera ale za look bo jakosc nie jest powalajace, no ale ja kazde rozwalam szybciutko

KLUCHA SKONCZYLA ROK

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

clay czas myslalam pokoorwic ale napislam ladnie wkurza
o ile sie pogorszyla? ja nie mialam wady przed ciaza ale w trakcie mi ciut ostrosc siadla i chyba tak jest do teraz

Przeszlo a myslalam ze nie przejdzie Mialam rehabilitacje w Polsce przed samym wyjazdem codziennie ale to nic nie dalo. Tu mialam raz na tydzien jeden zabieg przez chyba 6 tygodni a procz tego personalny usztywniacz na ta okolice( to zalecenie bylo permanetnie bagatelizowane). W trakcie i po zakonczeniu mi nie przeszlo ale sie duzo poprawilo.( mialam isc do lekarza o kontynuacje jakby co)
Minal jeszcze jakis miesiac bez niczego i nie boli mnie
Co mnie niezmiernie cieszy bo raczki manulanie mi sa bardzo w przyszlosci potrzebne

Dzika idz idz bo to samo nie przechodzi tylko sie trwale uszadza

Moni super kubas.
Sto lat dla Kluchy!: róża:

Dużo mi nie siadlo bo tylko o jakieś pół dioptrii, ale mam teraz ok.-5 i bez okularów albo soczewek niet: nie: ale jutro idę po niu poprawki

Na ten nasz nadgarstek najlepsze są ponoc zastrzyki, ale to dla niekarmiacych

Nie ma to dziecko litości dla mnie. O 6:15 urządziła mi dziś pobudke

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
nijak nie pasujące do Twojego ciągłego marudzenia o wyimaginowanej otyłości
no nie? aż dziwnie sie to czyta

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

WSTAWAĆ!!

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Dalej cisza?? Poszalały czy co?
A może mi sie internet zepsuł
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 09:22   #1657
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Dopiero wstalam ! wszyscy dopiero wstalismy z Frankiem lacznie. Z lozka nadaje jeszcze

wyslane z drogi
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 09:28   #1658
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

hej dziewczyny . ja to właśnie uspałam małą było ciężko z ta ręką ale jakoś wytrzymałam wczoraj było gorzej ale dzis dowiedziałam się rano dlaczego wieczorem tak wyła i w nocy była nie spokojna.Mamy drugiego ząbka
Do tego moje dziecie wczoraj przeszło same siebie. Stała koło fotela i po prostu sobie poszła na środek pokoju
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 09:35   #1659
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Hej!

Dlaczego te weekendy tak szybko zlatują Nadaję jeszcze od rodziców, niedługo się zbieramy do domu.

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
heloł
Adaś przeszedł dzisiaj cały korytarz (jakieś 4 metry) bez trzymanki


Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Mala cala noc goraczkowala, szkoda ze wczesniej nie zaczela
Bo Tom dostal neosine antywirusowy
To jest od roczku i dawkowanie od 10 kg sie zaczyna, nie wiem moze by jej mniejsza dawke zapisala
Nawet nie wiem ile teraz wazy bo waga nie dziala
Zdrówka
Z tym lekiem nie pomogę, nie znam.

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Matki cyckujące wypadają Wam jeszcze włosy? Mi cały czas
Ja już nie cyckuję i nadal lecą

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
no i drugą dolną dwójkę mamy na wierzchu, czyli 6 ząbków w sumie Póki co nie było tak najgorzej, ciekawe jak będzie dalej

Chciałam coś napisać, ale się powstrzymam Bo mnie niedługo będziecie miały dość

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Franek też tak robi Wstaje przy wszystkim od dwóch miesięcy już chyba, a teraz zaczął się puszczać na chwilę. Plus chodzenie za rączkę obowiązkowo


No to super, że wyniki w porządku! Jak mnie się te siniaki latem robiłam i poszłam do hematologa, to też miałam komplet badań i wszystko ok, stwierdził wtedy że mogę mieć kruche ścianki naczyń krwionośnych po ciąży i że minie samo, tylko mam łykać witaminy i żelazo.

A jeśli to pilne, to może prywatnie? Wiem, że to koszt ale może chociaż na USG tarczycy się zapisz żeby sprawdzić czy nie masz guzków żadnych? Takie USG to powinno być 50-80 zł (przynajmniej ostatnio tyle płaciłam za węzły plus tarczycę)...



fuj, u nas to ja mam odruch wymiotny na brudne naczynia i farfocle w zlewie. nie tykam


I od dzisiaj mam urlop Tż jest na ojcowskim 2 tygodnie i będzie pełnił obowiązki rodzica głównego Ja będę pomocniczym i będę relaksować się
To nasze dzieci idą łeb w łeb I mój też się nerwowy zrobił

Mówiła lekarka o jakichś witaminach lub rutinoscorbinie (jak judka pisała), kupiłam witaminy. Przydadzą się, bo od jakiegoś czasu jestem jakaś "rozmemłana"

Ten dopisek "pilne" był tylko po to, żeby szybszy termin dostać. Tak naprawdę nie jest to nic pilnego, bo wyniki tych wszystkich hormonów tarczycowych mam w porządku, chodzi tylko o usg "na wszelki wypadek" ze względu na moją mamę. Jak znajdę chwilę czasu w listopadzie-grudniu, to może pójdę prywatnie, ale obawiam się, że zaraz zacznie się gorący okres (święta, zbliżający się koniec semestru w szkole, itp.) i ten styczeń to w sumie mi pasuje

Ojj tak, farfocle w zlewie są fuuuuj

Fajnie Ci z tym urlopem Obyś dała radę rzeczywiście odpocząć

I jeszcze przez przypadek ucięłam część Twojego posta o urodzinach. Kiedy dokładnie masz? Bo ja też za trochę ponad 2 tygodnie 28.11 (wtedy kiedy Iza Sola'owa )

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
KLUCHA SKONCZYLA ROK
Sto lat

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny . ja to właśnie uspałam małą było ciężko z ta ręką ale jakoś wytrzymałam wczoraj było gorzej ale dzis dowiedziałam się rano dlaczego wieczorem tak wyła i w nocy była nie spokojna.Mamy drugiego ząbka
Do tego moje dziecie wczoraj przeszło same siebie. Stała koło fotela i po prostu sobie poszła na środek pokoju
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:05   #1660
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Spałam do 9 ale za to w nocy było marudzenie. Chyba górne jedynki dają się we znaki.
Zaraz wpada do nas teściowa. Koorva co za weekend, wczoraj teść, dzisiaj ta Po południu jadę się z Ewką relaksować do moich pedałków - kupili małego pieska

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
jak już napisałam - często ale mało

ja też ostatnio widziałam w NY płaszczyk całkiem całkiem, no ale nie kupiłam bo przecież to NY a tani wcale nie był koło 3 stówek
szukaj

nijak nie pasujące do Twojego ciągłego marudzenia o wyimaginowanej otyłości
No rozumiem ale ja jakoś nie umiem sobie wyobrazić zaganiania Ewki do jedzenia 8 razy dziennie I takiego usystematyzowania, tego też nam brakuje

Ta moja kurtałka to też taka płaszczykowata była I też chyba koło 300. Ale jakościowo serio serio wydawała się całkiem dobra. Trzeba pomyśleć

Równiutko 23kg muszę zrzucić. No teraz może troszkę mniej, bo przestałam wpitalać na potęgę

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
KLUCHA SKONCZYLA ROK

a procz tego personalny usztywniacz na ta okolice( to zalecenie bylo permanetnie bagatelizowane).

Dzika idz idz bo to samo nie przechodzi tylko sie trwale uszadza


Ciekawe jak to jest realne do zrealizowania jak się ma małe dziecko Pójdę pójdę, tylko poczekam do grudnia bo od grudnia mi się zaczyna ubezpieczenie u M w pracy.

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
mam teraz ok.-5 i bez okularów albo soczewek niet: nie: ale jutro idę po niu poprawki
Ja też mam mniej więcej -5 Januszu

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
Do tego moje dziecie wczoraj przeszło same siebie. Stała koło fotela i po prostu sobie poszła na środek pokoju


Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Chciałam coś napisać, ale się powstrzymam Bo mnie niedługo będziecie miały dość
Happy, właśnie, bo miałam pytać... a jak tam zęby Tymusia

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Znalazłam moją kurtkę
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...ot-retargeting
Zapłaciłam 139
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:17   #1661
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Happy, właśnie, bo miałam pytać... a jak tam zęby Tymusia
Nijak Bez zmian. A ostatnio jak byliśmy u lekarki, to mu zajrzała dokładnie w paszczę i powiedziała, że jeszcze trochę zanim jakiś ząb wyjdzie Ale jeśli chodzi o zęby, to ja i tak lekarzom nie wierzę - jakieś pół roku temu jeden powiedział, że są już "tuż tuż" i że za jakiś miesiąc coś będzie

P.S. A kurtka fajna
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 10:22   #1662
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny . ja to właśnie uspałam małą było ciężko z ta ręką ale jakoś wytrzymałam wczoraj było gorzej ale dzis dowiedziałam się rano dlaczego wieczorem tak wyła i w nocy była nie spokojna.Mamy drugiego ząbka
Do tego moje dziecie wczoraj przeszło same siebie. Stała koło fotela i po prostu sobie poszła na środek pokoju
a co masz z ręką?
brawo za ząbka i za kroczki


Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Koorva co za weekend, wczoraj teść, dzisiaj ta Po południu jadę się z Ewką relaksować do moich pedałków - kupili małego pieska

Ja też mam mniej więcej -5 Januszu

Znalazłam moją kurtkę
no to baw sie dobrze
zrób fotorelację

hehee nawet ślepniemy tak samo

ładna ja nadal poszukuję butów chciałabym tanie i ze skóry chyba się to wyklucza nawzajem
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:22   #1663
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Nacytowałam mase postów, ale nie chce mi sie jednak odpisywać, wybaczcie
Jestem masakrycznie zje.butana, mamy te Dni Bohatera Domu (za☠☠☠istą nazwe wymyślili nie? ) dodatkowo jutro sklepy pozamykane, ludzi sie nalazło tyle że nam 14 kas ledwo starczało Normalnie w nd działa 5-7 kas i jest git, więc ju noł generalnie - jestem za-je-bi-ście zmęczona. Aż se pojechałam na makdrajwa po frytki i wrapa I wiecie co? Drwala nadal nie ma
Mówiłam, że jeszcze nie ma.

Na głównej stronie wp jest artykuł o big macu: http://finanse.wp.pl/kat,1033691,tit...wiadomosc.html

Wynika z tego, że to samo zdrowie Trochę kłóci mi się z tym, że kiedyś był taki test chyba w dzień dobry tvn, gdzie po miesiącu leżenia bułka z maka praktycznie sie nie zmieniła

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
Lubie jensy z New Yorkera ale za look bo jakosc nie jest powalajace, no ale ja kazde rozwalam szybciutko

KLUCHA SKONCZYLA ROK

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

clay czas myslalam pokoorwic ale napislam ladnie wkurza
o ile sie pogorszyla? ja nie mialam wady przed ciaza ale w trakcie mi ciut ostrosc siadla i chyba tak jest do teraz

Przeszlo a myslalam ze nie przejdzie Mialam rehabilitacje w Polsce przed samym wyjazdem codziennie ale to nic nie dalo. Tu mialam raz na tydzien jeden zabieg przez chyba 6 tygodni a procz tego personalny usztywniacz na ta okolice( to zalecenie bylo permanetnie bagatelizowane). W trakcie i po zakonczeniu mi nie przeszlo ale sie duzo poprawilo.( mialam isc do lekarza o kontynuacje jakby co)
Minal jeszcze jakis miesiac bez niczego i nie boli mnie
Co mnie niezmiernie cieszy bo raczki manulanie mi sa bardzo w przyszlosci potrzebne

Dzika idz idz bo to samo nie przechodzi tylko sie trwale uszadza

Moni super kubas.
sto lat sto lat : jupi:

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość


Chciałam coś napisać, ale się powstrzymam Bo mnie niedługo będziecie miały dość
brawa dla Tymka. Jest nieugięty

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość


I jeszcze przez przypadek ucięłam część Twojego posta o urodzinach. Kiedy dokładnie masz? Bo ja też za trochę ponad 2 tygodnie 28.11 (wtedy kiedy Iza Sola'owa )
Naprawdę masz też wtedy urodziny? A jaka jesteś tak mniej więcej w realu? Może będzie trochę podobna z charakteru No chyba, że jesteś z gruntu zła
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:24   #1664
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj znowu się wkoorwiłam na rodzinę tż i stwierdziłam, że muszę zluzować bo inaczej my się chyba rozstaniemy przez nich. Po prostu oni są tak diametralnie różni od mojej rodziny, że mi się kompletnie w głowie pewne ich zachowania nie mieszczą. A w zasadzie prawie wszystkie Także moje nowe podejście do życia będzie w myśl zasady "nie mój cyrk nie moje małpy" i oby poszłooo z dystansu.
też mam ten problem
wszystko się na mężu potem odbija, bo musi znosić moje pretensje na temat jego rodziny, no a to jednak jego rodzina więc trochę rozumiem że jest między młotem a kowadłem
i próbuję od jakiegoś czasu to zlewać ale kiepsko mi wychodzi
a odkąd Jan się urodził to już całkiem masakra jak do siory męża latałam kiedyś na kawkę raz w tygodniu i miałyśmy super kontakt tak teraz byłam ostatnio w czerwcu
widziałyśmy się w międzyczasie ale u niej nie byłam

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Nacytowałam mase postów, ale nie chce mi sie jednak odpisywać, wybaczcie
Jestem masakrycznie zje.butana, mamy te Dni Bohatera Domu (za☠☠☠istą nazwe wymyślili nie? ) dodatkowo jutro sklepy pozamykane, ludzi sie nalazło tyle że nam 14 kas ledwo starczało Normalnie w nd działa 5-7 kas i jest git, więc ju noł generalnie - jestem za-je-bi-ście zmęczona. Aż se pojechałam na makdrajwa po frytki i wrapa I wiecie co? Drwala nadal nie ma


Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość


Nie zapomnialas o śniadaniu o 9.30
no właśnie zapomniałam, ale już poprawiłam

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
KLUCHA SKONCZYLA ROK


Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
Mamy drugiego ząbka
Do tego moje dziecie wczoraj przeszło same siebie. Stała koło fotela i po prostu sobie poszła na środek pokoju


Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
No rozumiem ale ja jakoś nie umiem sobie wyobrazić zaganiania Ewki do jedzenia 8 razy dziennie I takiego usystematyzowania, tego też nam brakuje

Znalazłam moją kurtkę
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...ot-retargeting
Zapłaciłam 139
to by chodziła chyba cały dzień z czymś w buzi
nie no wydaje mi się że 4-5 posiłków dziennie to ok

fajna tylko ja wolę za dupkę



byłam wypuścić kota a teraz siedzę z kawką
mamy plan podjechać do prababci ale muszę przedzwonić czy siedzi w domu

dużo fajnych książek polecacie
na pewno albo sobie zażyczymy od kogoś albo sama coś kupię na święta

aaaaaaaaaa i Jan dostał na śniadanie kanapeczki

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2013-11-11 o 10:26
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:26   #1665
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

nie mam pojęcia co z ręką kilka dni temu dokładnie na początku tygodnia bardzo kręcił mnie łokieć potem bolał a potem od łokcia po czubki palców.dzisiaj juz nie tak ale mam sztywny palec i jak nie tak ruszę ręką to bardzo boli
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:29   #1666
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

jeszcze taka książka mi wpadła w oko, aczkolwiek nie widziałam jej na żywo
http://2.bp.blogspot.com/-0EYR2raV9Y...zki_XVI-09.jpg
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:25   #1667
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
KLUCHA SKONCZYLA ROK
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:03   #1668
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość

KLUCHA SKONCZYLA ROK


Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

Nie ma to dziecko litości dla mnie. O 6:15 urządziła mi dziś pobudke

WSTAWAĆ!!

Dalej cisza?? Poszalały czy co?
A może mi sie internet zepsuł
dziś spanko prawie do 9 ale żeby nie było tak różowo, to powróciły nocne pobudki od 3.30 do 4.30 przerwa na kręcenie sie więc przejście na jedną drzemkę dziennie nie pomogło

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Chciałam coś napisać, ale się powstrzymam Bo mnie niedługo będziecie miały dość
w końcu poniedziałek, to możesz napisać

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Spałam do 9 ale za to w nocy było marudzenie.

Znalazłam moją kurtkę
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...ot-retargeting
Zapłaciłam 139
no u nas to samo ale zębów żadnych nie widzę

najs
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:18   #1669
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Nijak Bez zmian. A ostatnio jak byliśmy u lekarki, to mu zajrzała dokładnie w paszczę i powiedziała, że jeszcze trochę zanim jakiś ząb wyjdzie Ale jeśli chodzi o zęby, to ja i tak lekarzom nie wierzę - jakieś pół roku temu jeden powiedział, że są już "tuż tuż" i że za jakiś miesiąc coś będzie
Ja myślę, że on wyskoczy z wszystkimi na raz od razu

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
no to baw sie dobrze
zrób fotorelację

hehee nawet ślepniemy tak samo

ładna ja nadal poszukuję butów chciałabym tanie i ze skóry chyba się to wyklucza nawzajem
Zrobię Kupiłam w prezencie zdechłego piszczącego kurczaka

Za to okres nam się chyba rozregulował

O takie to ja też bym chciała
A tak na serio to nienawidzę butów jesiennych i będę pewnie miała z nimi taki sam problem jak z kurtką. Tym bardziej, że kurtka taka bardziej sportowa

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Na głównej stronie wp jest artykuł o big macu: http://finanse.wp.pl/kat,1033691,tit...wiadomosc.html
O mamo, chyba nie zjem nigdy big maca w stanach

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
też mam ten problem
wszystko się na mężu potem odbija, bo musi znosić moje pretensje na temat jego rodziny, no a to jednak jego rodzina więc trochę rozumiem że jest między młotem a kowadłem
i próbuję od jakiegoś czasu to zlewać ale kiepsko mi wychodzi

nie no wydaje mi się że 4-5 posiłków dziennie to ok

fajna tylko ja wolę za dupkę
Boże jaka to ulga, że nie każdy ma tak kolorowo i milutko

Ja to jeszcze inaczej liczę, bo Ewka w nocy na cycku trochę a trochę na butli i nam się to nie usystematyzowało jeszcze. Ale w ciągu dnia 5 posiłków mi się nie udaje wcisnąć za chiny. Najczęściej są 3 plus butla na noc.

Też bym wolała za dupkę ale jak już się tyle naszukałam i nie znalazłam to wzięłam. Zimówkę sobie kupię za tyłek, bo ta to raczej jesienna.


Teściowa przyszła, zjadła ciasto, ponosiła Ewkę i poszła. Uf.
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 12:36   #1670
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Hej dziewczyny
Nie mam sily cytować
Od 4 rano wymiotuję, mam goraczke 39 stopni. Nie moge się podnieść, bo zaraz mnie mdli cala obolala jestem - nawet Meli nie mam sily wziac na ręce

Macie jakieś przyspieszacze zdrowia dla karmiacych? Bo sam paracetamol nie daje rady.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:46   #1671
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie mam sily cytować
Od 4 rano wymiotuję, mam goraczke 39 stopni. Nie moge się podnieść, bo zaraz mnie mdli cala obolala jestem - nawet Meli nie mam sily wziac na ręce

Macie jakieś przyspieszacze zdrowia dla karmiacych? Bo sam paracetamol nie daje rady.
Ojej, zdrówka!
Naczelny lekarz wątku Moonie może Ci coś doradzi Ja się leczyłam czosnkiem ale miałam zwykłe przeziębienie, taki hardkor, odpukać, mnie nie złapał.
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:08   #1672
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Boże jaka to ulga, że nie każdy ma tak kolorowo i milutko

Ja to jeszcze inaczej liczę, bo Ewka w nocy na cycku trochę a trochę na butli i nam się to nie usystematyzowało jeszcze. Ale w ciągu dnia 5 posiłków mi się nie udaje wcisnąć za chiny. Najczęściej są 3 plus butla na noc.

Też bym wolała za dupkę ale jak już się tyle naszukałam i nie znalazłam to wzięłam. Zimówkę sobie kupię za tyłek, bo ta to raczej jesienna.
ile ja razy się już z nimi posprzeczałam odkąd Jan się urodził
ciągle tylko słyszę jak ja to wydziwiam, wymyślam, że się tak nie robiło kiedyś (co mnie to obchodzi ) że ja wszystko muszę inaczej (bo nie jak teściowa i siora P to już znaczy źle ), że teściowa biedna nie wie co wnukowi przynieść i co ten biedny wnuk może jeść (a czy kiedyś wyraziła chęć przyniesienia mu czegokolwiek? a żeby nas odwiedziła potrzeba jej dać specjalne zaproszenie )

jak mnie coś ostatnio martwi/zastanawia to sobie mówię że to się wszystko samo jakoś w końcu unormuje

a to chyba że

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie mam sily cytować
Od 4 rano wymiotuję, mam goraczke 39 stopni. Nie moge się podnieść, bo zaraz mnie mdli cala obolala jestem - nawet Meli nie mam sily wziac na ręce

Macie jakieś przyspieszacze zdrowia dla karmiacych? Bo sam paracetamol nie daje rady.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj zdrowiej szybko


byliśmy u mojej babci
jak one się ładnie z siostrą Janem zajmują
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 16:06   #1673
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Ojej, zdrówka!
Naczelny lekarz wątku Moonie może Ci coś doradzi Ja się leczyłam czosnkiem ale miałam zwykłe przeziębienie, taki hardkor, odpukać, mnie nie złapał.

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
oj zdrowiej szybko

Mam nadzieję, że młoda się nie zarazi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 16:14   #1674
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Klucha Dzinkowa 100 lat. Najlepszego!!!

Kala zdrowka!!!! jedyne co mi przychodzi na mysl to probiotyki i elektrolity dla Ciebie to wirus pewnie wiec musi przejsc w koncu...
miejmy nadzieje, ze sie nie zarazi

moja Mati juz zdrowa noc bez goraczki
takze szybciutko przeszlo
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 17:28   #1675
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Hej Kochane

STO LAT dla Kluchy!!!!

i równoczesnie dziękuję wszystkim ciotkom za zeszło tygodniowe życzenia dla Wiktorii
odnośnie prezentów do dostała ubranka,pchacz, stolik edukacyjny, księżeczki i pieniążki.

u nas ogólnie w porządku, ja tylko zaczęłam się trochę martwić bo od trzech dni ma dziwne zawroty głowy
a poza tym tż mnie wkurza.....niereformowaln y gatunek

Dzika widziałam kurtkę -fajna
idę Was więcej poczytać

ojej Kala duuużo zdrówka!!!

Edytowane przez natallkaa
Czas edycji: 2013-11-11 o 18:12
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 17:54   #1676
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Nie mam sily cytować
Od 4 rano wymiotuję, mam goraczke 39 stopni. Nie moge się podnieść, bo zaraz mnie mdli cala obolala jestem - nawet Meli nie mam sily wziac na ręce

Macie jakieś przyspieszacze zdrowia dla karmiacych? Bo sam paracetamol nie daje rady.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zdrówka
mi się też zdaje ze to wirus więc musi samo przejść

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość

moja Mati juz zdrowa noc bez goraczki
takze szybciutko przeszlo


Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
i równoczesnie dziękuję wszystkim ciotkom za zeszło tygodniowe życzenia dla Wiktorii
odnośnie prezentów do dostała ubranka,pchacz, stolik edukacyjny, księżeczki i pieniążki.

u nas ogólnie w porządku, ja tylko zaczęłam się trochę martwić bo od trzech dni ma dziwne zawroty głowy
a poza tym tż mnie wkurza.....niereformowaln y garunek
super prezenty a gdzie jakieś fotki urodzinowe

hmmm.... ciąża

u nas długi weekend minął pod znakiem: Ja: "pobaw się trochę z Małym" stary: "przecież cały dzień się nim zajmuję" echhh te chłopy na szczęście poszedł do pracy właśnie
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 18:15   #1677
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ile ja razy się już z nimi posprzeczałam odkąd Jan się urodził
ciągle tylko słyszę jak ja to wydziwiam, wymyślam, że się tak nie robiło kiedyś (co mnie to obchodzi ) że ja wszystko muszę inaczej (bo nie jak teściowa i siora P to już znaczy źle ), że teściowa biedna nie wie co wnukowi przynieść i co ten biedny wnuk może jeść (a czy kiedyś wyraziła chęć przyniesienia mu czegokolwiek? a żeby nas odwiedziła potrzeba jej dać specjalne zaproszenie )
Plusem mojej teściowej jest to, że się rzadko widujemy. Tak jak moja mama widzi Ewcię średnio raz na tydzień tak teściowa raz na miesiąc, moooże Teść trochę częściej ale dzięki bogu tż nie z tych, co zapraszają. Jak się sami wproszą to są
A teściowa dzisiaj do Ewci "oj babcia Ci dzisiaj prezenciku żadnego nie przyniosła". Oj... tak jakby kiedykolwiek coś przyniosła Nie no zwracam honor, raz przyniosła huśtawkę

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
i równoczesnie dziękuję wszystkim ciotkom za zeszło tygodniowe życzenia dla Wiktorii
odnośnie prezentów do dostała ubranka,pchacz, stolik edukacyjny, księżeczki i pieniążki.
Ciotki chcą fotorelacji.

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
u nas długi weekend minął pod znakiem: Ja: "pobaw się trochę z Małym" stary: "przecież cały dzień się nim zajmuję" echhh te chłopy na szczęście poszedł do pracy właśnie
Ja właśnie wróciłam od moich pedałków, Ewcia zachwycona pieskiem a piesek zachwycony Ewcią Na zdjęciach nic nie widać, bo piesek ma adhd Tż miał parę godzin, żeby ogarnąć pracę,o której słyszę od tygodni, że jest mega pilna. Pytam się czy skończył a ten, że nawet nie zaczął bo sobie programował A niech se w końcu mózg porządnie zaprogramuje kurna
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 18:22   #1678
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość

super prezenty a gdzie jakieś fotki urodzinowe

hmmm.... ciąża

u nas długi weekend minął pod znakiem: Ja: "pobaw się trochę z Małym" stary: "przecież cały dzień się nim zajmuję" echhh te chłopy na szczęście poszedł do pracy właśnie
no właśnie fotek sama nie mam....jeszcze. Zdjęcia robił głowni mój tata i jeszcze nie mielśmy kiedy od niego zgrać. ale wklęję coś na pewno

oj nieeeee, uwierz mi, że nie ma takiej możliwości.
Poważnie to zastanawiam się czy się do neurologa nie wybrać. Teraz te zawroty a wcześniej częste bóle głowy i do tego mam takie coś, że jak np. w telewizji nagle jest takie jaby migotanie świateł to muszę zamknąć oczy...


mówię Wam faceci są nie wiadomo skąd

Jagnna doczytałam o kowboju....sikam

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Ciotki chcą fotorelacji.



Ja właśnie wróciłam od moich pedałków, Ewcia zachwycona pieskiem a piesek zachwycony Ewcią Na zdjęciach nic nie widać, bo piesek ma adhd Tż miał parę godzin, żeby ogarnąć pracę,o której słyszę od tygodni, że jest mega pilna. Pytam się czy skończył a ten, że nawet nie zaczął bo sobie programował A niech se w końcu mózg porządnie zaprogramuje kurna
będzie ale pewnie dopiero w następnym tyg

oooooo to to i mojemu przy okazji też
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 18:25   #1679
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Ewa z pieskiem w załączeniu. W sumie porządnie nie widać ani pieska ani Ewy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0900.jpg (26,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0901.jpg (26,4 KB, 23 załadowań)
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:16   #1680
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
mówię Wam faceci są nie wiadomo skąd
Mojego akurat muszę dziś pochwalić zajmuje się młodą cały czas prawie dzisiaj. No na zmianę z moja mamą, bratem i tata póki byliśmy u nich a jak wróciliśmy do domu to już caly czas się z nią bawi. A ja w łóżku Bo tej zas.ra.nej temp nie mogę zbić co trochę spadnie to za chwilę znowu ponad 39

Oklaski dla solenizantek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 19:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.