Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 11:29   #1801
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
nie działa mi link



nie dobijaj mnie


Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
To nie wiem dlaczego... A zdjęcie chociaż widać?

Załącznik 5879929
Działa
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:34   #1802
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

mycha - widać niestety nie moja bajka. Nie wyobrażam sobie obecnie wózka bez skrętnych kół
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:35   #1803
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
mycha - widać niestety nie moja bajka. Nie wyobrażam sobie obecnie wózka bez skrętnych kół
To faaakt. Ale dużo ich jeździ, więc jakoś można
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:35   #1804
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Mnie się te Roany w ogóle nie podobają, taki oldschool.
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:37   #1805
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
To faaakt. Ale dużo ich jeździ, więc jakoś można
no można pewnie, że można ale ja bym się nie zdecydowała lepiej się jednak prowadzi taki wózek ze skrętnymi kołami
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:43   #1806
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dzięki
A jeśli chodzi o ból w połogu? Jest aż tak tragicznie?
Nie pamiętam bólu jako takiego. Zresztą człowiek się wtedy skupia na dziecku i ból jest mało ważny Z bólu to pamiętam ból popękanego sutka, auu!

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Poldzik połóg to nic przyjemnego, taki dłuuuuugi okres i okropny zapach u mnie krwawienia było mało i trwało jakoś tydzień, dwa, pod koniec już bardzo skąpe. Prysznic z podmywaniem brałam kilka razy dziennie teraz mam bidet to będzie łatwiej
Hmmm, zapachu też nie pamiętam. Okropny i wstrętny zapach to miałam po wypalaniu nadżerki, coś okropnego, myślałam, że wszyscy wokoło to czują

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
tu o składach konkretnych chusteczek http://www.srokao.pl/2013/01/analiza...nawilzane.html
przed porodem jak szukałam do szpitala chusteczek to najlepsze były jakieś ze sklepów typu lidl, itp., żadne pampersowskie itp. z markowych chyba tylko któreś huggisy były ok.


mignęło mi jeszcze gdzieś pytanie o podkłady jednorazowe a prześcieradełka na przewijak. używałam jednego i drugiego, tzn. zawsze miałam prześcieradełko na przewijaku żeby kłaść dziecko na materiale (a to wygodne bo wyprofilowane, nie zwija się) a nie zimnej ceracie, a na to miałam rossmannowskie/biedronkowe "jednorazówki". na początku sporo tego szło, bo a to dziecko siknęło, a to kupą się umazało. wygodne to i na wyjścia, żeby na czymś dziecko położyć do zmiany pieluchy, a nie komuś na łóżku czy na przewijaku na którym nie wiadomo co wcześniej było w galerii, w lecie i w wózku przewijałam, więc jakiś podkład zawsze miałam przy sobie.
Na przewijak kładłam pieluchę flanelową. Bardzo często się brudziły wiec szkoda by było kasy na taką liczbę prześcieradełek. Podkłady do przewijania też miałam z ross, a początkowo korzystałam z niezużytych podkładów na łóżko.

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Poczytałam o chusteczkach co wstawiła Monika i jestem w szoku nie wiedziałam, że pampers i nivea to taki shit w życiu bym już tym dziecka nie tknęła, będę teraz polować na te Huggiesy i z Netto
Huggies pamiętam miałam na początku, a potem to już rożnie Teraz będę bardziej świadomie kupować
Chyba też muszę się zagłębić w temat...

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie Bez wątpienia rośnie nam drugi syn i wagę ma już słuszną, bo 420 gram Wg lekarza wszystko ok, mały zdrowy, moja szyjka póki co ładnie trzyma (a bałam się po chorobie Julka czy się nie zmasakrowała od noszenia). Z racji że z twardnieniami brzucha się uspokoiło, mam pozwolenie zejść z dawki magnezu z 3x2 na 3x1 A na bolące spojenie doktorek powiedział, że tak się zdarza i nic nie poradzimy. Muszę wytrzymać do porodu
Wow

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
dziewczyny- gratuluje synów! ale nam sie chłopaków naroiło na forum- coraz więcej ich

właśnie leci na ttv kossakowski- o porodzie sam też bedzie rodził. widziałam kiedyś ale tylko fragment ....lece patrzeć

edit:
obejrzałam.....ooofuck, ja cie ☠☠☠☠a ☠☠☠☠☠☠☠e, ja nie chce rodzić......... to jest jakaś masakra, albo dostane znieczulenie albo umre.......
lepiej nie umierać w takim momencie

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
straszne rzeczy o połogu piszecie
Ale co cię tak przestraszyło? Taka nasza uroda i fizjologia. O połogu nigdy nie myślałam i nie analizowałam go, był i minął.

Cytat:
Napisane przez Selis Pokaż wiadomość
Boję się tego jak nie wiem...ja jestem przerażona lewatywą. Koleżanka która niedawno urodziła mówiła mi jak to się odbywa i jakoś nie przeżyła tego specjalnie źle, ale ja nie umiem w obcym miejscu, a tu jeszcze taka porcja

Od wczoraj boli mnie gardło i w uszach szumi, leczę się herbatą z różnymi specjałami, ale cos nie pomaga, oby przetrwać tą zimę...
W życiu nie miałam lewatywy Przed porodem też nie miałam bo mnie akurat przez parę godzin ładnie czyściło i samoistnie latałam do wc Choć i tak nie wiem czy przy porodzie coś dodatkowego nie wyszło
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:45   #1807
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
no można pewnie, że można ale ja bym się nie zdecydowała lepiej się jednak prowadzi taki wózek ze skrętnymi kołami
Mi skrętne koła niepotrzebne, a są wręcz niewskazane. Jak się wyprowadzimy do nowego domu to zanim dojadę do głównej drogi będę musiała po wertepach, budowach, gruzach się jakoś przedostać bo to osiedle dopiero powstaje... a taki wózek ma podobno dużo lepszą amortyzację.

Jedyne co, to spacerówka wygląda trochę jak... wózek inwalidzki... ale myślę, że będę jej używała z budką, a latem to już całkiem przesiądziemy się w taką lekką.
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 11:53   #1808
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Mi skrętne koła niepotrzebne, a są wręcz niewskazane. Jak się wyprowadzimy do nowego domu to zanim dojadę do głównej drogi będę musiała po wertepach, budowach, gruzach się jakoś przedostać bo to osiedle dopiero powstaje... a taki wózek ma podobno dużo lepszą amortyzację.

Jedyne co, to spacerówka wygląda trochę jak... wózek inwalidzki... ale myślę, że będę jej używała z budką, a latem to już całkiem przesiądziemy się w taką lekką.
na takie warunki będzie idealny mój pierwszy wózek miał właśnie 4 koła pompowane, nieskrętne i na budowlane tereny niezastąpiony
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:58   #1809
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Hej Natalka!

Wczoraj oglądałam z Tż "Jak urodzić i nie zwariować" i była laska, która miała wszystko - plan porodu, zarzekała się, że nie chce znieczulenia (no taka ja), a jak przyszło co do czego to w mordę dała swojemu chłopu żeby to znieczulenie dostać
oglądałam to chyba w pierwszej ciąży i też się naśmiałam

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Mialam bodajze 3 normalne na zewnatrz jakby i 2 rozpuszczalne bardziej w srodku I te normalne zdejmowala polozna na wizycie domowej tydzien po porodzie. O dziwo nic nie bolalo ale na mnie goi sie jak na psie
ja też miałam normalne i rozpuszczalne ale tak mnie podobno poszyli, że położna ściągała mi w domu na dwie raty - po tygodniu i po prawie dwóch. Oj nie było to przyjemne - jak już byłam bez szwów to poczułam mega ulgę i potem już nie odczuwałam jakiś większych niedogodności w czasie połogu



Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie
Ja już po wizycie lekarz mówi że jak na jego oko będzie LASECZKA , więc mam nadzieje że po tylu siurkach rozpoczne wysyp pipek
Połówkowe mam 5.02.2015 możesz dopisać Kaja
Będzie Julcia i jestem szczęśliwa machała do nas i ssała kciuka.
Czekam na kolejne wieści z wizyt mamusie kochane
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Cześć Natalka! Miło spotkać znów kogoś z naszych stron

Dziewczyny wy tak już o tych wózkach, niektóre zamawiają już i kupują. Ja chciałabym to zrobić dopiero w kwietniu, ale od zawsze podobało nam się coś w tym stylu i chyba na taki się zdecydujemy. Z góry uprzedzam, że nie znam się na tych wszystkich firmach itd
Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Mi skrętne koła niepotrzebne, a są wręcz niewskazane. Jak się wyprowadzimy do nowego domu to zanim dojadę do głównej drogi będę musiała po wertepach, budowach, gruzach się jakoś przedostać bo to osiedle dopiero powstaje... a taki wózek ma podobno dużo lepszą amortyzację.

Jedyne co, to spacerówka wygląda trochę jak... wózek inwalidzki... ale myślę, że będę jej używała z budką, a latem to już całkiem przesiądziemy się w taką lekką.

To ktoś jeszcze jest z naszych stron lub konkretnie z miasta?

Dalsza rodzina miała tego Roana i jak na moje oko jest dosyć duży i ciężki. U nich się sprawdził bo chłopczyk urodził się prawie 5kg i potrzebowali dużej gondoli. Ale ze swojej strony zwróciłabym jednak uwagę na te skrętne koła, mutsy pięknie się jeździło np. w sklepach. A jeśli chcesz jechać na prosto to sa takie blokady przy kołach, żeby nie skręcały.
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:00   #1810
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Mi skrętne koła niepotrzebne, a są wręcz niewskazane. Jak się wyprowadzimy do nowego domu to zanim dojadę do głównej drogi będę musiała po wertepach, budowach, gruzach się jakoś przedostać bo to osiedle dopiero powstaje... a taki wózek ma podobno dużo lepszą amortyzację.

Jedyne co, to spacerówka wygląda trochę jak... wózek inwalidzki... ale myślę, że będę jej używała z budką, a latem to już całkiem przesiądziemy się w taką lekką.
no jeżeli masz takie ekstremalne warunki to ok. Bo tak przy normalnych warunkach w mieście to bym się zastanawiała nad praktycznością

ale mnie głowa rozbolała
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:06   #1811
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
ale piszecie okropności o tym połogu, fuuj...a mi sie marzyły wyjazdy z maleństwem na rodziców działke nad jezioro....... a tak....., smrodzik i wielka podpacha między nogami, pewnie bede sie tak ochydnie czuła że wogóle z domu nie bede chciała wychodzić

jak zrobiłam liste według waszych wskazówek to sobie uświadomiłam że chyba pomału trzeba bedzie zacząć to wszystko kompletować, przcież tego jest taka masa że nie ograne na ostatnią chwile......

ale mi sie jakoś smutno zrobiło....to chyba przez te połogi...ide po lody......
Spokojnie pojedziesz na działkę, zanim sama bedziesz gotowa i ogarniesz sie trochę z maluchem to już będzie dawno po połogu

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dziś bez cytowania, bo na telefonie jestem i może mnie to doprowadzić do furii ;-)
Jestem trochę przerażona tym połogiem. Wszyscy wkoło tylko o porodzie i bólu z tym związanym, a o połogu się nie mówi. Nie sądziłam, że można to tak ciężko przechodzić...
Byłam dziś na zakupach spożywczych i wstąpiłam do pepco. Wiem co mówiłyście o jakości ubranek stamtąd, ale nie mogłam się powstrzymać ;-) Kupiłam 3 body na długi rękaw, 3 na krótki rękaw, jeden kaftanik i jeden większy pajacyk. Wszystko w neutralnych kolorach. Taka mała rzecz a jak cieszy, jestem mega szczęśliwa :-D

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Oczywiście zapomniałabym! Gratuluję tym, które ujrzały siusiaki na usg :-*
Ciuszki z pepco szybciej sie zużywają, ale też miałam kilka ubranek stamtąd.

Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie
Ja już po wizycie lekarz mówi że jak na jego oko będzie LASECZKA , więc mam nadzieje że po tylu siurkach rozpoczne wysyp pipek
Połówkowe mam 5.02.2015 możesz dopisać Kaja
Będzie Julcia i jestem szczęśliwa machała do nas i ssała kciuka.
Czekam na kolejne wieści z wizyt mamusie kochane
Super

Chciałam jeszcze dopisać, że biorę witaminy na noc i nic mi nie dolega. Bo może nie pamietacie, ale po pierwszej tabletce to miałam dzień do bani. Potem ponad tydzień nie brałam wcale, ale w końcu spróbowałam na noc i przy tym chyba zostanę.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 12:11   #1812
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

W Mama i Ja na wielkim podwyższeniu na środku sklepu stał ten wózek...

http://www.mamaija.pl/index.php?Prod...odel=Nappa&x=1

Aż mój Tż przystanął przy nim, mimo, że nie jest fanem retro, ale fakt, rzuca się w oczy
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:17   #1813
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie
Ja już po wizycie lekarz mówi że jak na jego oko będzie LASECZKA , więc mam nadzieje że po tylu siurkach rozpoczne wysyp pipek
Połówkowe mam 5.02.2015 możesz dopisać Kaja
Będzie Julcia i jestem szczęśliwa machała do nas i ssała kciuka.
Czekam na kolejne wieści z wizyt mamusie kochane
ooo gratulacje

im bliżej wizyty tym bardziej nie mogę sie doczekać

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
To nie wiem dlaczego... A zdjęcie chociaż widać?

Załącznik 5879929

mnie się podoba
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:17   #1814
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
oglądałam to chyba w pierwszej ciąży i też się naśmiałam



ja też miałam normalne i rozpuszczalne ale tak mnie podobno poszyli, że położna ściągała mi w domu na dwie raty - po tygodniu i po prawie dwóch. Oj nie było to przyjemne - jak już byłam bez szwów to poczułam mega ulgę i potem już nie odczuwałam jakiś większych niedogodności w czasie połogu





Gratulacje






To ktoś jeszcze jest z naszych stron lub konkretnie z miasta?

Dalsza rodzina miała tego Roana i jak na moje oko jest dosyć duży i ciężki. U nich się sprawdził bo chłopczyk urodził się prawie 5kg i potrzebowali dużej gondoli. Ale ze swojej strony zwróciłabym jednak uwagę na te skrętne koła, mutsy pięknie się jeździło np. w sklepach. A jeśli chcesz jechać na prosto to sa takie blokady przy kołach, żeby nie skręcały.
Z tego co wiem to w ogóle z wielkopolski tylko kejtiCe i ja. A Ty skąd dokładnie jesteś?

Dzięki dziewczyny za wskazówki, poszukam jeszcze czegoś bardziej konkretnego pozniej na pewno i podeślę Wam, żebyście pomogły w ocenie ;-) w końcu mamy jeszcze sporo czasu ;-)
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:18   #1815
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

a jest któras z podkarpacia?
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:21   #1816
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
W Mama i Ja na wielkim podwyższeniu na środku sklepu stał ten wózek...

http://www.mamaija.pl/index.php?Prod...odel=Nappa&x=1

Aż mój Tż przystanął przy nim, mimo, że nie jest fanem retro, ale fakt, rzuca się w oczy
oo nieeee... u mnie w mieście babka jeździ z takim, tyle że białym. okropne.

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
a jest któras z podkarpacia?

Ja pewnie jak zwykle sama
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:23   #1817
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to w ogóle z wielkopolski tylko kejtiCe i ja. A Ty skąd dokładnie jesteś?

Dzięki dziewczyny za wskazówki, poszukam jeszcze czegoś bardziej konkretnego pozniej na pewno i podeślę Wam, żebyście pomogły w ocenie ;-) w końcu mamy jeszcze sporo czasu ;-)
z Piły - Ty chyba też o ile dobrze zrozumiałam tak?
chodzę też do tego lekarza co Ty, w pierwszej ciąży też chodziłam i cały czas jestem z niego bardzo zadowolona. Kto wie - może mijamy się na wizytach
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:24   #1818
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja pewnie jak zwykle sama
a ty skąd kaja jesteś
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:25   #1819
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
oo nieeee... u mnie w mieście babka jeździ z takim, tyle że białym. okropne.
Też mi się nie podoba, ale znajomi lubią takie retro (ona sierpniówka), tyle, że coś mówili o wiklinowym Będziemy fajnie razem wyglądać, jak z dwóch światów ona w swoim retro a ja z ufo
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 12:25   #1820
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

szuu, gratuluję wizyty i że w końcu możesz wstać z łóżka Fajne to wozidełko, które kupiliście.

Ja się witam w 20 tc, od 1,5 tyg czuję delikatne ruchy, z dnia na dzień coraz mocniej szczególnie wieczorem mi syn "dokucza"

kaja, dopiszesz mi połówkowe na 26 stycznia?
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:25   #1821
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
oo nieeee... u mnie w mieście babka jeździ z takim, tyle że białym. okropne.




Ja pewnie jak zwykle sama

chyba ja
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:28   #1822
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

przez Was od wczoraj cały czas myślę tylko o wizycie i o tym zy się płeć ukaże mym oczom
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:29   #1823
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
z Piły - Ty chyba też o ile dobrze zrozumiałam tak?
chodzę też do tego lekarza co Ty, w pierwszej ciąży też chodziłam i cały czas jestem z niego bardzo zadowolona. Kto wie - może mijamy się na wizytach
Ja mieszkam w Śmiłowie, także całkiem niedaleko. Może faktycznie juz się kiedyś spotkałyśmy ;-) Zmykam do pracy z uśmiechem na ustach, jaki ten świat jest mały ;-)
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:33   #1824
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a ty skąd kaja jesteś
Ja jestem spod Warszawy, 60km na północ
Trasa na mazury

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Też mi się nie podoba, ale znajomi lubią takie retro (ona sierpniówka), tyle, że coś mówili o wiklinowym Będziemy fajnie razem wyglądać, jak z dwóch światów ona w swoim retro a ja z ufo
hahahah



Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
przez Was od wczoraj cały czas myślę tylko o wizycie i o tym zy się płeć ukaże mym oczom
Ja tak saamooo i juz myślę co zrobie jak mi nie powie płci
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:34   #1825
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja jestem spod Warszawy, 60km na północ
Trasa na mazury
Może kiedyś zjazd mamusiek z WAWY?
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:36   #1826
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja jestem spod Warszawy, 60km na północ
Trasa na mazury



hahahah





Ja tak saamooo i juz myślę co zrobie jak mi nie powie płci
to się trochę rozjechałyśmy.... ja w połowie drogi między Łodzią a Wawą Ty gdzieś bliżej Ciechanowa ??

jak to co
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:40   #1827
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Śmiłowie, także całkiem niedaleko. Może faktycznie juz się kiedyś spotkałyśmy ;-) Zmykam do pracy z uśmiechem na ustach, jaki ten świat jest mały ;-)
oj tak -mały

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja jestem spod Warszawy, 60km na północ
Trasa na mazury
Mam siostrę w Legionowie - może to gdzieś blisko?
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:41   #1828
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Może kiedyś zjazd mamusiek z WAWY?
No pewnie
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
to się trochę rozjechałyśmy.... ja w połowie drogi między Łodzią a Wawą Ty gdzieś bliżej Ciechanowa ??

jak to co
Mhm Dokładnie 40km od Ciechanowa
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:41   #1829
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Dziewczyny, trzymam kciuki za to żeby Wasze dzieciaczki pokazały co mają między nogami.

k a j a nie mogę otworzyć Twojej listy
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 12:42   #1830
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz.III

Cytat:
Napisane przez natallkaa Pokaż wiadomość
oj tak -mały



Mam siostrę w Legionowie - może to gdzieś blisko?
Bliziutko

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymam kciuki za to żeby Wasze dzieciaczki pokazały co mają między nogami.

k a j a nie mogę otworzyć Twojej listy
łoooo... ? Mi się otwiera..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 17:55:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.