Miłośniczki H&M cz. 20 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 21:34   #3211
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Dziewczyny, to wprawdzie Mohito nie h&m, ale może któraś z Was widziała te skórzane szpilki na żywo i może coś o nich powiedzieć ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MN897-33X-001.jpg (38,7 KB, 9 załadowań)
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 21:36   #3212
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Moje ostatnie
- spodnie polarowe od pizamy panterka- w ten wzor panterki wplatane jakies rozowe ciapki ktore psuja efekt. Zwrot

-koszula w krate czerwona (ta co ostatnio morelle dostala)- dostalam chyba jakis felerny model bo strasznie krotka i ogolnie niewymiarowa. Zwrot

-body w prazek z wiazaniem przy dekolcie- swietne! Zdecydowanie polecam.

-baletki za 14- wygodne, przydadza sie w szafie. Rozmiarowka standardowa.

-dzersejowy top z koronka 0328180006- jak dla mnie za duzo polaczonych wzorow- koronka, kropki. Cienki material. Zwrot

-spodnie od pizamy z polaru- rozowe w biale kropki- sliczne!

-spodnie od pizamy z polaru- czarne sniezynki- fajne-zostaja

-brelok do kluczy puszek- cukierkowy roz- ladnie sie prezentuje. Za 15 zl jak najbardziej polecam

-kaszmir w serek karmelowy- mam szary i bardzo przypadl mi do gustu. Karmelowy ma brzydki odcien- zwrot

- pizama w jaskolki 0340877003 bardzi cienki material, wychodzi ogromna

-szalik z fredzlami 0313355002- duzy, cieply, ladny kolor. Polecam

- sweter z domieszka welny 0331809003 cieplutki, bez- bardzo ladny kolor. Wychodzi wiekszy
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 21:40   #3213
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to wprawdzie Mohito nie h&m, ale może któraś z Was widziała te skórzane szpilki na żywo i może coś o nich powiedzieć ?
Ja niestety z mohito mam tylko 2 pary butów. Ogólnie ok.ale z każdą parą jest coś nie tak. Tak mi się trafiło


Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Moje ostatnie
- spodnie polarowe od pizamy panterka- w ten wzor panterki wplatane jakies rozowe ciapki ktore psuja efekt. Zwrot

-koszula w krate czerwona (ta co ostatnio morelle dostala)- dostalam chyba jakis felerny model bo strasznie krotka i ogolnie niewymiarowa. Zwrot

-body w prazek z wiazaniem przy dekolcie- swietne! Zdecydowanie polecam.

-baletki za 14- wygodne, przydadza sie w szafie. Rozmiarowka standardowa.

-dzersejowy top z koronka 0328180006- jak dla mnie za duzo polaczonych wzorow- koronka, kropki. Cienki material. Zwrot

-spodnie od pizamy z polaru- rozowe w biale kropki- sliczne!

-spodnie od pizamy z polaru- czarne sniezynki- fajne-zostaja

-brelok do kluczy puszek- cukierkowy roz- ladnie sie prezentuje. Za 15 zl jak najbardziej polecam

-kaszmir w serek karmelowy- mam szary i bardzo przypadl mi do gustu. Karmelowy ma brzydki odcien- zwrot

- pizama w jaskolki 0340877003 bardzi cienki material, wychodzi ogromna

-szalik z fredzlami 0313355002- duzy, cieply, ladny kolor. Polecam

- sweter z domieszka welny 0331809003 cieplutki, bez- bardzo ladny kolor. Wychodzi wiekszy
Jak oceniasz rozmiarówkę body w prążek?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 21:55   #3214
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Do pracy się nadaje Gruby materiał. Tylko dotykałam.

Nie mam kochana, ale jutro pójdę do hm bo mam przestój 1.5h. Mogę zmierzyć sukienkę i jakieś spodnie.
Chciałam tą bluzkę zmierzyć.
Sukienka jest stacjonarnie w regularnej cenie.
Jeśli będziesz pamiętała to super Ja od początku stycznia codziennie robię nadgodziny, chciałam iść obadać parę rzeczy, ale szybszy powrót do domu wygrywa

Cytat:
Napisane przez PoppyHoney Pokaż wiadomość

Jutro po pracy zrobię, bo akurat będę pakować zwrot.
Super
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:08   #3215
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz pamiętała to super Ja od początku stycznia codziennie robię nadgodziny, chciałam iść obadać parę rzeczy, ale szybszy powrót do domu wygrywa



Super
Ok. Jakiś konkretny model spodni?

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Jednak poległam z tą sukienką
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:09   #3216
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Co tam dziś naklikalyscie? Ja myślę czy odbierać body sznurowane s i xs. Chyba tak zrobię i zdecyduje w domu co dalej. Może jedne siostrze dam na imieniny
Ja nic

A odebrałam:
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0317371004.html fajny, tak samo jak szary
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0234510007.html świetne
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0341720004.html nie są tak fajne i ładne jak szare, materiał nie jest taki milutki, zwrot
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0183800024.html mam gdzieś na dnie szafy nienoszoną jedną eSkę, która mi nie podpasowała, tym razem wzięłam XS, do noszenia po domu raczej i jest ok



I dziękuję, że patrzysz za piżamą, Morelle
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:13   #3217
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Trzymasz się
Nie ma za co Dodałam do zakładek także może się uda.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 22:18   #3218
myszmoni
Zadomowienie
 
Avatar myszmoni
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 666
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Ja nic

A odebrałam:
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0317371004.html fajny, tak samo jak szary
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0234510007.html świetne
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0341720004.html nie są tak fajne i ładne jak szare, materiał nie jest taki milutki, zwrot
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0183800024.html mam gdzieś na dnie szafy nienoszoną jedną eSkę, która mi nie podpasowała, tym razem wzięłam XS, do noszenia po domu raczej i jest ok



I dziękuję, że patrzysz za piżamą, Morelle
masz rozm S??
myszmoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:23   #3219
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Trzymasz się
Nie ma za co Dodałam do zakładek także może się uda.
Poza piżamą nie mam na ten moment żadnych chciejstw i nie czekam już na żadne paczki

Cytat:
Napisane przez myszmoni Pokaż wiadomość
masz rozm S??
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 22:37   #3220
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

ale naskrobałyście byłam w pubie ze znajomymi i dobrze jest się tak zresetować a teraz idę Was nadrabiać

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam
Kilka dni temu dorzucili majty takie co mi się bardzo podobały to szybko klikłam bo wcześniej nie zdążyłam się zalogować a już kupili nic więcej nie potrzebowałam to nie kupowałam. Dzisiaj przyjeżdża kurier z pretensjami, że ja takie tanie rzeczy zamawiam, coraz tańsze i zaczął mi wymieniać ceny ostatnich zamówień jakieś staniki po 20 czy 30 zł i z pytaniem za ile będzie następna paczka za 2 czy 3 zł ? i dodał, że kiedyś zamawiałam po 80 czy 100 zł ale się wkurzyłam ktoś tu kiedyś zamawiał serwetki za 2 zł za tyle to bym się nie wygłupiała pojedynczo zamawiać może dziesięć złoty to nie jest o wiele więcej ale co komu do tego ?? przecież ja za to płacę, niestety przy odbiorze bo kartą się nawet nie męczę bo wiecznie mi nie przechodzi... aż mi się klikać odechciało jak mam na niego znowu patrzeć
co za burak nawet gdybyś zamówiła za 1zł to jego obowiązkiem jest doręczyć tę paczkę olej go

Cytat:
Napisane przez PoppyHoney Pokaż wiadomość
te histersy bracć w swoim rozmiarze? nie wbijają się w tyłek?
hmmm portki z h&m mam wszystkie w rozmiarze 34 a majtki zamawiam 36, a jak nie ma z gaci 36 to biorę 34 i też są dobre

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Myślę nad tą sukienką i sama nie wiem. Gdzie ja ją ubiore.
jak to gdzie, na randkę z mężem

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
i dowiedzialam sie dzis, ze czeka mnie kanalowe leczenie, wiec chyba nadszed samoistny koniec wyprzedazy
odbijesz sobie
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2016-01-20 o 22:40
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 01:17   #3221
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Hej Dziewczyny! Trochę Was wcześniej podczytywałam, ale mam sprawę niecierpiącą zwłoki, bo zachorowałam na pewną rzecz, oczywiście po tym jak się wyprzedała . Jak to jest w H&Mie, dorzucają coś czasem, czy jak jest wyprzedane to tak na amen? No i kiedy się czaić na dorzutę?
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 03:01   #3222
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze od siebie zeby to nie bylo nic zapinane z tylu (bo niewygodnie jest). Rowniez jestem za body, spodniami, legginsami, skarpetkami i pajacykami .
dziękuję za radę

Cytat:
Napisane przez blackberry09 Pokaż wiadomość
polecam jeszcze te komplety z nk:
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0369345002.html
są świetne, z kuponem wychodzi dobra cena a maluszki super w nich wyglądają.

wszystkie kupują te hipstery to mi się też zachciało jak już nie ma
faktycznie świetne te komplety, cena super, dziękuję

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Moja córka urodziła się 3,5kg i 56cm i pierwsze 2msc nosiła rozmiar z hm 50.
Moim zdaniem rozmiarówka z hm dziecięca jest duża.
Jako pierwsze polecam legginsy z szeroką gumką i body kopertowe
dziękuję, dziewczyny wiedziałam, że mi doradzicie

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja miałam 1.5kg i wydawało mi się, że tak dzieci ważą. Jednak chyba nie bo coraz częściej słyszę, że maluszki mają 3 kg-3,5kg.
jeju kochana jaką Ty byłaś malutką kruszynką! ja byłam przy Tobie grubasem 3,2 kg

Cytat:
Napisane przez honesty1983 Pokaż wiadomość
Ja w tych kwestiach jestem strasznie asekuracyjna i nie odważyłabym kupić czegoś przed ciążą a nawet na jej początku...

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------




Dziewczyny daj Wam Panie Boże, żebyście zrealizowały swoje plany odnoście "daty" porodu ale czasami to nie jest: robisz i masz...
Moja koleżanka czekała 10 lat i naprawdę nie miało to znaczenia czy Ona urodzi na wiosnę czy na zimę...
Ona się cieszyła, że jest w ciąży...
I takich kobiet jest więcej dlatego jak czytam takie rzeczy to sobie od razu myślę: to nie koncert życzeń...
Ważne, żeby zajść w ciążę i żeby urodziło się zdrowe dziecko...
Reszta nie ma znaczenia...
Ale często kobiety starają się długi czas... i z planów nici...
Ale życzę Wam, żeby Wam się udało.
ja jeszcze nie myślę o dzieciach, chociaż może powinnam, bo robię się już stara, nie ma co się oszukiwać, ale moje preferencje też są takie, żebym zaszła w ciążę bez jakichś ogromnych problemów i żeby dzieciątko było całe i zdrowe, reszta mi obojętna

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Myślę nad tą sukienką i sama nie wiem. Gdzie ja ją ubiore.
wszędzie po domu można nosić przecież jak urodzisz dzidzię to na spacery z wózkiem a tak na serio to mam w rodzinie dziewczynę, która ma 3 dzieci (jedno już do szkoły, drugie ze 2 lata i trzecie jeszcze w wózku) i prawie codziennie ją widzę jak pcha ten wózek żeby zaprowadzić dziecko do szkoły i obraz zawsze wygląda tak - jedno dziecko po jednej stronie, drugie za ręke po drugiej, trzecie w wózku, ona przeważnie w mini albo obcisłych spodniach + szpilki plus 10 cm, nienaganny wygląd, zawsze ja podziwiam

widzę, że kliknęłaś, daj znać jak dostaniesz

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3762 tutaj moj post ze starego watku z wymiarami wosków r.38

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0222154016.html to te majtki ktorych szukas?



Koszule tez widziałam, potwierdzam bardzo fajna i ma rozciecie z tyłu


Przyszła mi dziś sukienka, piekna i znizka 117 zl od pierwotnej ceny wiec wychodzi za 33 zl ladnie odszyta, grubszy material, z tylu zapinana na zamek wyszczupla http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0322535004.html

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0245275004.html ladny, ale na male piersi, zamowilam 40, o rozmiar wiekszy, a i tak mi sie wszystko wylalo do zwrotu

kliknelam dzis tylko majty http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0316799002.html

i dowiedzialam sie dzis, ze czeka mnie kanalowe leczenie, wiec chyba nadszed samoistny koniec wyprzedazy
dziękuję! tak to te majtki, trzeba polować współczuje leczenia kanałowego

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
ale naskrobałyście byłam w pubie ze znajomymi i dobrze jest się tak zresetować a teraz idę Was nadrabiać

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------


co za burak nawet gdybyś zamówiła za 1zł to jego obowiązkiem jest doręczyć tę paczkę olej go

hmmm portki z h&m mam wszystkie w rozmiarze 34 a majtki zamawiam 36, a jak nie ma z gaci 36 to biorę 34 i też są dobre


jak to gdzie, na randkę z mężem


odbijesz sobie
oj cherry coś nas zaniedbujesz, czyżbyś bała się, że coś klikniesz?

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Trochę Was wcześniej podczytywałam, ale mam sprawę niecierpiącą zwłoki, bo zachorowałam na pewną rzecz, oczywiście po tym jak się wyprzedała . Jak to jest w H&Mie, dorzucają coś czasem, czy jak jest wyprzedane to tak na amen? No i kiedy się czaić na dorzutę?
w h&m dorzucają dość często, tylko niestety nigdy pora nie jest znana, ale w ciągu dnia, nie w nocy jak w niektórych sklepach
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 05:49   #3223
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
dziękuję za radę



faktycznie świetne te komplety, cena super, dziękuję



dziękuję, dziewczyny wiedziałam, że mi doradzicie



jeju kochana jaką Ty byłaś malutką kruszynką! ja byłam przy Tobie grubasem 3,2 kg



ja jeszcze nie myślę o dzieciach, chociaż może powinnam, bo robię się już stara, nie ma co się oszukiwać, ale moje preferencje też są takie, żebym zaszła w ciążę bez jakichś ogromnych problemów i żeby dzieciątko było całe i zdrowe, reszta mi obojętna



wszędzie po domu można nosić przecież jak urodzisz dzidzię to na spacery z wózkiem a tak na serio to mam w rodzinie dziewczynę, która ma 3 dzieci (jedno już do szkoły, drugie ze 2 lata i trzecie jeszcze w wózku) i prawie codziennie ją widzę jak pcha ten wózek żeby zaprowadzić dziecko do szkoły i obraz zawsze wygląda tak - jedno dziecko po jednej stronie, drugie za ręke po drugiej, trzecie w wózku, ona przeważnie w mini albo obcisłych spodniach + szpilki plus 10 cm, nienaganny wygląd, zawsze ja podziwiam

widzę, że kliknęłaś, daj znać jak dostaniesz



dziękuję! tak to te majtki, trzeba polować współczuje leczenia kanałowego



oj cherry coś nas zaniedbujesz, czyżbyś bała się, że coś klikniesz?



w h&m dorzucają dość często, tylko niestety nigdy pora nie jest znana, ale w ciągu dnia, nie w nocy jak w niektórych sklepach

Ja innych butów niż szpilki nie biorę pod uwagę

Dziś będę pakować zwrot na pn. Muszę się zastanowić co oddać

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
ale naskrobałyście byłam w pubie ze znajomymi i dobrze jest się tak zresetować a teraz idę Was nadrabiać

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------


co za burak nawet gdybyś zamówiła za 1zł to jego obowiązkiem jest doręczyć tę paczkę olej go

hmmm portki z h&m mam wszystkie w rozmiarze 34 a majtki zamawiam 36, a jak nie ma z gaci 36 to biorę 34 i też są dobre


jak to gdzie, na randkę z mężem


odbijesz sobie
Stwierdziłam, że będzie fajna pod marynarkę na mniej formalne wyjścia z pracy. Mój biust wygląda dobrze w takim dekolcie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 06:29   #3224
Oshinka
Zadomowienie
 
Avatar Oshinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 051
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Odebrałam marynarkę smokingową: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0341727003.html (morelle - dziękuję za radę odnośnie rozmiaru ) Jestem zachwycona ładnie odszyta, fajny materiał i leży idealnie. Rękawy mogłyby być ciut dłuższe, ale i tak jest ok. Przy moim wzroście i długości kończyn w końcu trafiłam a tyle się namierzyłam w różnych sklepach. Co najlepsze zamówiłam jeszcze dwie w innych sklepach, z myślą, że może choć jedna będzie dobra i co? Zostawiam wszystkie trzy Każda inna, w innym stylu, ale każda mi się podoba
__________________
Comparison is the thief of joy.
-Theodore Roosevelt
Oshinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 06:40   #3225
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Oshinka Pokaż wiadomość
Odebrałam marynarkę smokingową: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0341727003.html (morelle - dziękuję za radę odnośnie rozmiaru ) Jestem zachwycona ładnie odszyta, fajny materiał i leży idealnie. Rękawy mogłyby być ciut dłuższe, ale i tak jest ok. Przy moim wzroście i długości kończyn w końcu trafiłam a tyle się namierzyłam w różnych sklepach. Co najlepsze zamówiłam jeszcze dwie w innych sklepach, z myślą, że może choć jedna będzie dobra i co? Zostawiam wszystkie trzy Każda inna, w innym stylu, ale każda mi się podoba
Super Bardzo się ciesze, że pomogłam
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 06:59   #3226
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Czy ktoś jest chętny na body wiązane 36 S?
Doszłam do wniosku, że nie odbieram. Odbiorę xs. Więc jak ktoś jest chętny to czekam na znak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod (91).jpg (24,5 KB, 18 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 07:38   #3227
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Jest dostępny szary golf merynosowy S
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 07:53   #3228
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0322535004.html
Czy któraś posiada może tą sukienkę w rozmiarze 38/40 i mogłaby podać jej długość? Plus, jak duży ma ona dekolt z tyłu?

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie zwrotów. Oddałam 4 rzeczy, 2 za pobraniem, 2 kartą. Te płacone kartą zmieniły statusy na zrealizowane/zwrócone + dostałam maila. Te dwa pozostałe bez zmian. To u nich normalne? :P
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 07:56   #3229
jadzkap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 182
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Oshinka Pokaż wiadomość
Odebrałam marynarkę smokingową: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0341727003.html (morelle - dziękuję za radę odnośnie rozmiaru ) Jestem zachwycona ładnie odszyta, fajny materiał i leży idealnie. Rękawy mogłyby być ciut dłuższe, ale i tak jest ok. Przy moim wzroście i długości kończyn w końcu trafiłam a tyle się namierzyłam w różnych sklepach. Co najlepsze zamówiłam jeszcze dwie w innych sklepach, z myślą, że może choć jedna będzie dobra i co? Zostawiam wszystkie trzy Każda inna, w innym stylu, ale każda mi się podoba
Też mam tą marynarkę i ciągle myślę co z nią zrobić. Najpierw przymierzyłam i od razu spakowałam do zwrotu, bo mam zbyt krótkie i (jak dla mnie) szerokie górą rękawy. Ale później przymierzyłam ją kolejny raz, i jeszcze jeden i zaczyna mi się podobać. Może przecierpię te rękawy, bo jest bardzo dobrze uszyta i ładna, więc szkoda mi się jej pozbywać.

Z kolei ta http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0236491001.html też ma krótkie rękawy i chyba źle wszytą poduszkę, bo jedna poduszka dziwnie odstaje. Ale poza tym super. Rękawy bardziej dopasowane niż w smokingowej, więc można je podciągnąć do góry i nie opadną.
jadzkap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 08:00   #3230
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez honesty1983 Pokaż wiadomość
Ja w tych kwestiach jestem strasznie asekuracyjna i nie odważyłabym kupić czegoś przed ciążą a nawet na jej początku...

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------




Dziewczyny daj Wam Panie Boże, żebyście zrealizowały swoje plany odnoście "daty" porodu ale czasami to nie jest: robisz i masz...
Moja koleżanka czekała 10 lat i naprawdę nie miało to znaczenia czy Ona urodzi na wiosnę czy na zimę...
Ona się cieszyła, że jest w ciąży...
I takich kobiet jest więcej dlatego jak czytam takie rzeczy to sobie od razu myślę: to nie koncert życzeń...
Ważne, żeby zajść w ciążę i żeby urodziło się zdrowe dziecko...
Reszta nie ma znaczenia...
Ale często kobiety starają się długi czas... i z planów nici...
Ale życzę Wam, żeby Wam się udało.
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Ale każdy ma swoje preferencje.
Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Rowniez naleze do grupy kobiet starajacych sie pare lat i od tych paru lat juz staram sie zycia nie planowac az tak bardzo...

Co do kompletowania wyprawki jestem za tym zeby to robic przed porodem bo po porodzie nie ma sie do tego glowy. Przynajmniej na poczatku.

Ale nie bede moralizowac bo kazda z nas jest inna i ma prawo do wlasnego zdania, decyzji.
Dziewczyny zgadza się z Wami, że najważniejsze jest doczekanie się swojej małej kruszynki i żeby była zdrowa.
Sama starałam się kilka miesięcy, więc wiem że nie można zaplanować daty porodu. Ale można spróbować i może uda się za pierwszym razem
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:04   #3231
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0322535004.html
Czy któraś posiada może tą sukienkę w rozmiarze 38/40 i mogłaby podać jej długość? Plus, jak duży ma ona dekolt z tyłu?

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie zwrotów. Oddałam 4 rzeczy, 2 za pobraniem, 2 kartą. Te płacone kartą zmieniły statusy na zrealizowane/zwrócone + dostałam maila. Te dwa pozostałe bez zmian. To u nich normalne? :P
Cherry proszę dodaj to też w pierwszym poście. 100 razy padało już to pytanie

Normalne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:11   #3232
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0322535004.html
Czy któraś posiada może tą sukienkę w rozmiarze 38/40 i mogłaby podać jej długość? Plus, jak duży ma ona dekolt z tyłu?

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie zwrotów. Oddałam 4 rzeczy, 2 za pobraniem, 2 kartą. Te płacone kartą zmieniły statusy na zrealizowane/zwrócone + dostałam maila. Te dwa pozostałe bez zmian. To u nich normalne? :P
Mam rozmiar 38 z tej sukienki, wieczorem będę w domu to będę mogła podać wymiary mam 165 cm, sukienkę mam przed kolano chyba wczoraj mierzyłam ją na szybko z tyłu dekolt jest w szpic, taki do wysokości paska do zapinania od stanika stanik miałam schowany pod sukienka i z tyłu zapinana jest na gruby srebrny zamek

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość

odbijesz sobie
Mam nadzieje, po cichu ale skonczą się już wyprzedaże, potem zamieszkam z TŻ i skonczy się szalenstwo

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość

dziękuję! tak to te majtki, trzeba polować współczuje leczenia kanałowego
Poluj, poluj, dodają co jakiś czas, więc jest duża szansa na komplecik

BTW, nie chce być wscibska, ale ile macie lat? Pytam odnośnie tematu ciąży, tez się zastanawiam nad nia .. odstawiłam tabletki, a brałam je 10 lat.. i czuję się staruszką :P
__________________

Edytowane przez Paulinaaa_
Czas edycji: 2016-01-21 o 08:13
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:18   #3233
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość

BTW, nie chce być wscibska, ale ile macie lat? Pytam odnośnie tematu ciąży, tez się zastanawiam nad nia .. odstawiłam tabletki, a brałam je 10 lat.. i czuję się staruszką :P
rodziłam jak miałam 27 lat
Po odstawieniu tabletek miałam bardzo nieregularny okres
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:18   #3234
honesty1983
Zadomowienie
 
Avatar honesty1983
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 439
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Mam rozmiar 38 z tej sukienki, wieczorem będę w domu to będę mogła podać wymiary mam 165 cm, sukienkę mam przed kolano chyba wczoraj mierzyłam ją na szybko z tyłu dekolt jest w szpic, taki do wysokości paska do zapinania od stanika stanik miałam schowany pod sukienka i z tyłu zapinana jest na gruby srebrny zamek

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



Mam nadzieje, po cichu ale skonczą się już wyprzedaże, potem zamieszkam z TŻ i skonczy się szalenstwo



Poluj, poluj, dodają co jakiś czas, więc jest duża szansa na komplecik

BTW, nie chce być wscibska, ale ile macie lat? Pytam odnośnie tematu ciąży, tez się zastanawiam nad nia .. odstawiłam tabletki, a brałam je 10 lat.. i czuję się staruszką :P
Ja mam rocznik w nicku.
Ale synka urodziłam mając 29 lat...
Trochę żałuję, że tak późno...
W tym wieku to powinno być moje 2 dziecko...
Ale cieszę się, że jest...
I chcę więcej.
honesty1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:19   #3235
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Mam rozmiar 38 z tej sukienki, wieczorem będę w domu to będę mogła podać wymiary mam 165 cm, sukienkę mam przed kolano chyba wczoraj mierzyłam ją na szybko z tyłu dekolt jest w szpic, taki do wysokości paska do zapinania od stanika stanik miałam schowany pod sukienka i z tyłu zapinana jest na gruby srebrny zamek

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



Mam nadzieje, po cichu ale skonczą się już wyprzedaże, potem zamieszkam z TŻ i skonczy się szalenstwo



Poluj, poluj, dodają co jakiś czas, więc jest duża szansa na komplecik

BTW, nie chce być wscibska, ale ile macie lat? Pytam odnośnie tematu ciąży, tez się zastanawiam nad nia .. odstawiłam tabletki, a brałam je 10 lat.. i czuję się staruszką :P
25

cześć wszystkim
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:22   #3236
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Mam rozmiar 38 z tej sukienki, wieczorem będę w domu to będę mogła podać wymiary mam 165 cm, sukienkę mam przed kolano chyba wczoraj mierzyłam ją na szybko z tyłu dekolt jest w szpic, taki do wysokości paska do zapinania od stanika stanik miałam schowany pod sukienka i z tyłu zapinana jest na gruby srebrny zamek

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



Mam nadzieje, po cichu ale skonczą się już wyprzedaże, potem zamieszkam z TŻ i skonczy się szalenstwo



Poluj, poluj, dodają co jakiś czas, więc jest duża szansa na komplecik

BTW, nie chce być wscibska, ale ile macie lat? Pytam odnośnie tematu ciąży, tez się zastanawiam nad nia .. odstawiłam tabletki, a brałam je 10 lat.. i czuję się staruszką :P
Ja mam prawie 31

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
25

cześć wszystkim


---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez honesty1983 Pokaż wiadomość
Ja mam rocznik w nicku.
Ale synka urodziłam mając 29 lat...
Trochę żałuję, że tak późno...
W tym wieku to powinno być moje 2 dziecko...
Ale cieszę się, że jest...
I chcę więcej.
Niestety u mnie będzie jeszcze później.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:24   #3237
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cherry proszę dodaj to też w pierwszym poście. 100 razy padało już to pytanie

Normalne.
Dziękuję
Tak mi się wydawało, że mówiłyście o różnych terminach. Tylko przy okazji mówiłyście też coś o zmianie koloru, co u mnie nie nastąpiło i trochę mnie to zbiło z tropu

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Mam rozmiar 38 z tej sukienki, wieczorem będę w domu to będę mogła podać wymiary mam 165 cm, sukienkę mam przed kolano chyba wczoraj mierzyłam ją na szybko z tyłu dekolt jest w szpic, taki do wysokości paska do zapinania od stanika stanik miałam schowany pod sukienka i z tyłu zapinana jest na gruby srebrny zamek

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------



Mam nadzieje, po cichu ale skonczą się już wyprzedaże, potem zamieszkam z TŻ i skonczy się szalenstwo



Poluj, poluj, dodają co jakiś czas, więc jest duża szansa na komplecik

BTW, nie chce być wscibska, ale ile macie lat? Pytam odnośnie tematu ciąży, tez się zastanawiam nad nia .. odstawiłam tabletki, a brałam je 10 lat.. i czuję się staruszką :P
Dziękuję
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:26   #3238
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ok. Jakiś konkretny model spodni?
:

Chodzi mi o te modelujące skinny shaping regular. Dziewczyny pisały, że się mocno rozciągają a ja mam wąskie biodra i płaski tyłek i nie wiem czy brać 24/30 czy 25/30. Normalnie 34 noszę
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:26   #3239
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0322535004.html
Czy któraś posiada może tą sukienkę w rozmiarze 38/40 i mogłaby podać jej długość? Plus, jak duży ma ona dekolt z tyłu?

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie zwrotów. Oddałam 4 rzeczy, 2 za pobraniem, 2 kartą. Te płacone kartą zmieniły statusy na zrealizowane/zwrócone + dostałam maila. Te dwa pozostałe bez zmian. To u nich normalne? :P
Mam ja.. rozm standard.. Nosze 38 i taka wzielam.. Długość jak na modelce.. ale ja niska(160cm) Mogę zmierzyc jak z pracy wroce po 16.
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:29   #3240
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20




Ale się rozkręciłyście w temacie dzieciaczków Ja wczoraj skończyłam 26 lat i chciałabym już dziecko. Ale póki co nie mam z kim Na szczęście mam wspaniałego chrześniaka i lada moment "urodzi mi się" malutka chrześnica
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 20:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.