Ważne ogłoszenie Nowy KWC - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 14:01   #61
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Może jakoś w podobny deseń?? Pierwsze zdj. - tak jest teraz, drugie - może jakoś tak?
Wiedziałem, że ktoś to zacznie rysować
Zastanowię się, ale nie potwierdzam - dobrze?

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Proszę jeszcze raz, tak bardzo miło

Złosiu jest juz lepiej, przyjemniej
Już biegusiam poprawić, kilka minut i będzie zrobione
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:08   #62
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Już biegusiam poprawić, kilka minut i będzie zrobione
Dziękować
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:29   #63
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Zrobione - w zakładce Staty jest już link do recenzji kosmetyków
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:35   #64
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
A propos nicków po lewej stronie.

Mamy wiele bardzo długich nicków, przykłady znamy wszyscy

Jeśli powrócimy do układu kolumnowego, to będziemy mieć

StraszliwieDługiNickOrygi nalnejOsóbki | ***** | 2009-03-03 | i tutaj tekścik recenzji

Właśnie tego chcieliśmy uniknąć zmieniając układ na poziomy. Dodam, że oczywiście poprawimy nieco stronę wizualną recenzji, ale sam układ raczej nie będzie zmieniony.
A nie można zrobić tego tak jak jest np. z linkami na forum? Nie raz są bardzo długie, ale w postach wcina jakby środek i widzi się tylko początek i koniec adresu w linku.
To tutaj też możnaby ściąć końcówkę takiego mega długiego nicku i wstawić ewentualnie 3 kropki.

Ja nadal obstaję, żeby ilość gwiazdek i nick recenzentki był po lewej, a recenzja po prawej jak w starej wersji (taka tabelka). To było bardzo czytelne i wątpię, żeby jakiekolwiek inne rozwiązanie było od tego lepsze.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:45   #65
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Może jakoś w podobny deseń?? Pierwsze zdj. - tak jest teraz, drugie - może jakoś tak?
Świetnie! Tak by było IDEALNIE

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

I jeszcze jedno Złosiu - prosiłabym, żeby daty w KWC były w pełnej wersji tj np. 10-03-2009 a nie tak jak teraz 09-03-10 Nie muszę tłumaczyć chyba ;P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:05   #66
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Zrobione - w zakładce Staty jest już link do recenzji kosmetyków
Dziękuję
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:50   #67
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A nadal obstaję, żeby ilość gwiazdek i nick recenzentki był po lewej, a recenzja po prawej jak w starej wersji (taka tabelka). To było bardzo czytelne i wątpię, żeby jakiekolwiek inne rozwiązanie było od tego lepsze.
Zgadzam się Obecnie recenzje są absolutnie nieczytelne. Bardzo utrudnia to korzystanie z KWC. Jeśli problem długich nicków jest aż tak wielki to może te długie nicki zaczynałyby się w jednej linijce, a kończyły w drugiej? To też jakieś rozwiązanie. No i avatary obok nicku użytkownika też byłyby mile widziane
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 19:23   #68
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Nowy KWC

Złosiu a z tymi fotkami cos da rade?? wyglądają kiepsko taakie wielkie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 20:12   #69
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Oki
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29250
fotka normalnie ma dobre parametry, jednak ten system je troche zamazuje ale miniaturka na str. głównej KWC jest oki i stad mój pomysł by fotki były jak w poprzednim systemie: klikasz i pojawia sie całe zdjecie a tak to w zgłoszeniu tylko miniaturka jak na str. głownej
rózne rozmiary fotek i przez to KWC wyglada jakby nie poskładanie, hmm amatorsko?? (przepraszam, chodzi mi o zwrot ze nie doszlifowane)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=299550
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=299535

to na przykład
Przyjęliśmy inne założenia - nie chcemy, aby użytkowniczka KWC musiała klikać w miniaturowe zdjęcie, chcemy pokazać od razu ładne zdjęcie produktu - lub przynajmniej udawać, że takie mamy
Program teraz każde zdjęcie skaluje do szerokości 200 pikseli. Wysokość może być różna, bo matematyka tak każe Owszem, znam ograniczenia tego rozwiązania, szczególnie przy kiepskich zdjęciach, ale zaleta prezentacji produktu przeważa naszym zdaniem



---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Zgadzam się Obecnie recenzje są absolutnie nieczytelne. Bardzo utrudnia to korzystanie z KWC. Jeśli problem długich nicków jest aż tak wielki to może te długie nicki zaczynałyby się w jednej linijce, a kończyły w drugiej? To też jakieś rozwiązanie. No i avatary obok nicku użytkownika też byłyby mile widziane
Nie będzie avatarów i nie było.
Obecny układ jest skoncentrowany na treści, a nie na osobie piszącej recenzję. Podkreśliliśmy nicka recenzentki, jest możliwość posortowania wg naz użytkowniczek, daty recenzji, wartości recenzji... Wiem, że dawniej było lepiej, ale proszę mnie przekonać innymi argumentami ponad autorytarne stwierdzanie prawd ostatecznych "wcześniej było lepiej" - bo nie było i wielu speców od informacji mówiło nam, że przekaz informacji w KWC był u nas popaprany.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:43   #70
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nie będzie avatarów i nie było.
Obecny układ jest skoncentrowany na treści, a nie na osobie piszącej recenzję. Podkreśliliśmy nicka recenzentki, jest możliwość posortowania wg naz użytkowniczek, daty recenzji, wartości recenzji... Wiem, że dawniej było lepiej, ale proszę mnie przekonać innymi argumentami ponad autorytarne stwierdzanie prawd ostatecznych "wcześniej było lepiej" - bo nie było i wielu speców od informacji mówiło nam, że przekaz informacji w KWC był u nas popaprany.
Wiesz, że było lepiej, ale jednak nie było ?
A tak serio to w KWC najważniejsza jest liczba gwiazdek i ewentualnie tytuł recenzji i to powinno być uwidaczniane. Nicki i treść jest właśnie drugoplanowa, bo nikt w końcu nie przeczyta 200 recenzji co do słowa, tylko te wybrane, które są złe i takie które mają coś przydatnego w tytule. I właśnie gwiazdki i tytuł recenzji (choć to trochę mniej) są teraz mało widoczne i trzeba się mocno skupić, żeby szybko wyłuskać co się chce (a wcześniej było wszystko na tacy ). Jeśli już koniecznie nie chcecie zrobić tabelki, o którą tak marudzę, to może chociaż zwiększycie trochę rozmiar gwiazdek przy recenzjach? I np. żeby tytuły recenzji były pogrubioną czcionką?
A ci spece chcą jak na mój gust po prostu sprzedać swój projekt za wszelką ocenę, nie są więc obiektywni.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 22:17   #71
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Przyjęliśmy inne założenia - nie chcemy, aby użytkowniczka KWC musiała klikać w miniaturowe zdjęcie, chcemy pokazać od razu ładne zdjęcie produktu - lub przynajmniej udawać, że takie mamy
Program teraz każde zdjęcie skaluje do szerokości 200 pikseli. Wysokość może być różna, bo matematyka tak każe Owszem, znam ograniczenia tego rozwiązania, szczególnie przy kiepskich zdjęciach, ale zaleta prezentacji produktu przeważa naszym zdaniem


Złosiu rozumiem tylko ciężko jest podziwiać w pełnej krasie jak produkty najczęściej są z"zamazane" jak tu np. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29274
wiec moze te parametry jakos inaczej ustawic?? Inaczej jak będziemy musiały szukac jak najlepszych jakościowo zdjec by dobrze od razu wyglądały w zgłoszeniu to zajmie nam to kupe czasu ( w sensie z ete parametry jakby determinują wygląd zdjecia w zgłoszeniu. A tak to w starym typie to zdjecie sie ładnie duze wyświetlało. Mam nadzieje ze jakoś ujmuję w słowa o co mi chodzi )

Dziękuję za odpowiedzi
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2009-03-10 o 22:21
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 07:09   #72
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Wiedziałem, że ktoś to zacznie rysować
Zastanowię się, ale nie potwierdzam - dobrze?
Dobrze, dobrze Jakby co, to jeszcze coś mogę narysować
Ewentualnie.. chodzi o to, żeby nieco rozdzielić samą recenzję od innych informacji, to może wystarczyłoby samą recenzję przesunąć nieco w prawo, żeby nie była równo z tymi innymi informacjami? Tak mniej więcej o 3-4 znaki całość recenzji w prawo.. eee..narysować?

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno Złosiu - prosiłabym, żeby daty w KWC były w pełnej wersji tj np. 10-03-2009 a nie tak jak teraz 09-03-10 Nie muszę tłumaczyć chyba ;P
Również proszę o pełną wersję daty w takim formacie, jak podała mOna01: dzień-miesiąc-rokczterocyfrowy

Acha, bardzo duża jest czcionka opisu produktu, obok zdjęcia.. może o jeden stopień ją w dół?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2009-03-11 o 07:23 Powód: :)
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 07:56   #73
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Nowy KWC

Złosiu o to mi tez chodzi
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29225
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:43   #74
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Nowy KWC

A może by tak zmienić tło na KWC...? Może nawet nie całej strony a tylko recenzji,byłoby trochę czytelniej no i ładniej... Np. na takie szarości jak na forum... ?

Bo ta biel strasznie surowa jest...

Edytowane przez justynalenka
Czas edycji: 2009-03-11 o 09:46
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 10:07   #75
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Poprawiłem

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
A może by tak zmienić tło na KWC...? Może nawet nie całej strony a tylko recenzji,byłoby trochę czytelniej no i ładniej... Np. na takie szarości jak na forum... ?

Bo ta biel strasznie surowa jest...
Coś wymyślimy

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Dobrze, dobrze Jakby co, to jeszcze coś mogę narysować
Ewentualnie.. chodzi o to, żeby nieco rozdzielić samą recenzję od innych informacji, to może wystarczyłoby samą recenzję przesunąć nieco w prawo, żeby nie była równo z tymi innymi informacjami? Tak mniej więcej o 3-4 znaki całość recenzji w prawo.. eee..narysować?



Również proszę o pełną wersję daty w takim formacie, jak podała mOna01: dzień-miesiąc-rokczterocyfrowy

Acha, bardzo duża jest czcionka opisu produktu, obok zdjęcia.. może o jeden stopień ją w dół?
Datę zaraz przerobię
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 10:30   #76
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A nie można zrobić tego tak jak jest np. z linkami na forum? Nie raz są bardzo długie, ale w postach wcina jakby środek i widzi się tylko początek i koniec adresu w linku.
To tutaj też możnaby ściąć końcówkę takiego mega długiego nicku i wstawić ewentualnie 3 kropki.

Ja nadal obstaję, żeby ilość gwiazdek i nick recenzentki był po lewej, a recenzja po prawej jak w starej wersji (taka tabelka). To było bardzo czytelne i wątpię, żeby jakiekolwiek inne rozwiązanie było od tego lepsze.
O właśnie, czy taka opcja z przycinaniem nicka jest możliwa? Jest to wykonalne?
Dla mnie układ KWC jako tabeli był bardziej czytelny.
Przy takiej ilosci recenzji na KWC wyłapywałam znajome mi nicki Wizażanek które cenię z forum, wiem że recenzują obiektywnie, mają podobne cery, podobne gusta zapachowe itp.
Widzę że nicki zostały trochę powiekszone, ale nadal są zlane z recenzją.

Może przeniesienie gwiazdek pod nick, a powyżej tytułu recenzji trochę by wpłynęło na oddzielenie i uwidocznienie nicku. Dopiero pod gwiazdkami tytuł recenzji.

Chociaż przycinanie długich nicków byłoby super rozwiązaniem.

Poprzedni układ tabeli na KWC i nicki po lewej stronie wyróżniał KWC, było tam przejrzyście, recenzje były zwarte. A dla osób szukających recenzji znanych im osób o wiele bardziej czytelny.

Np. przeglądając recenzje zapachów wyszukuję opinii dziewczyn które mają podobne upodobania zapachowe jak ja, szukam tych nicków bo wiem że dziewczyny dla których perfumy są pasją, opiszą zapach, nuty, trwałość ( a nie że, mój chłopak je lubi bo są pyszniusie, kwiatuszkowe i mniam).

Myślę że na podobnej zasadzie Wizażanki z innych for, wyszukują znajomych nicków, np. włosomaniaczki itp.

Przy takiej ilosći recenzji myślę że większość sortuje czytane recenzje, raczej nikt nie czyta już wszystkich przy danym kosmetyku, nie to co 3 lata temu

Według mnie nick powinien być jakoś wyróżnony od całej recenzji.
Albo nick zostawić tak jak jest, a gwiazdki, tutuł i całą treść recenzji przesunąć w prawo o 3cm? Wtedy nick byłby bardziej z lewej, a nadal treść recenzji miałaby sporo miejsca.

Treść ważna jest, ale to kto pisze recenzje też. Recenzentkę można by też wyróżnić nie zlewając ją z całą opinią.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2009-03-11 o 10:34
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:11   #77
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Nowy KWC

A ja wciąż mocno popieram pomysł naili. Wg mnie doskonałe rozwiązanie, jeszcze przy lekkim powiększeniu/pogrubieniu nicków

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1236692586
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:15   #78
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
A ja wciąż mocno popieram pomysł naili. Wg mnie doskonałe rozwiązanie, jeszcze przy lekkim powiększeniu/pogrubieniu nicków

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1236692586
Ja już tytułu recenzji nie odrywałabym od całej treści. Tytuł Super zostawiłabym powyżej recenzji. Co do miejsca gwiazdek nie mam pomysłu, ale lokalizacja nicku jest OK ma on dużo miejsca do popisu, z tym że Więcej receznji ... raczej nie mogłoby być nicka, bo ramka by się rozjechała przy długim, musiałoby być Więcej recenzji użytkownika
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2009-03-11 o 11:18
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:37   #79
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 1 327
Question Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
A może by tak zmienić tło na KWC...? Może nawet nie całej strony a tylko recenzji,byłoby trochę czytelniej no i ładniej... Np. na takie szarości jak na forum... ?

Bo ta biel strasznie surowa jest...
Mam identyczne odczucia i prośbę bo wszystko zlewa mi się w jedną recenzję, oddzielić recenzje jakąś ramką wyraźną no i super by było jakiś kolorek stonowany dodać.
Rzeczywiście opisy produktów zdecydowanie za duże, może dałoby sie je zmiejszyć, skoro już te zdjęcia tak muszę zostać...

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

To moja pierwsza zmiana na wizażu i jestem w szoku bo to moje ulubione forum i nie mogę się pozbierać szczególnie z KWC, które wyłącznie używam na wizażu.
To moje sugestie:
1. Brak daty, imienin w lewym górnym rogu, było przez to bardzo przytulnie teraz jest zimno.
2.Brak informacji również w lewym górnym ile dokładnie jest kosmetyków na wizażu, ile ocenionych, ilu producentów i ilu użytkowników ogółem.
3.W wyszukiwarce u góry po prawej brak możliwości wyboru użytkownika, nie można znaleźć więc nikogo.
4.Błąd: gdy klikam na użytkownika pojawia się w opisie, że jest to profil producenta,a nie recenzentki. Poza tym brak odnośnika do dokładnego profilu recenzentki ze wszystkimi danymi.
To na razie tyle. Mam cichą nadzieję, że coś się uda zrealizować. Trzymam kciuki i wyczekuję jakichś zmian w tym nowym wizażu bo nie wygląda tak super jak poprzedni niestety.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

5. I jeszcze jedno ktoś już to gdzieś zauważył, dlaczego jako ostatnio zgłoszone pokazują się tylko szminki. I dlaczego tylko przy wejściu na KWC, a nie jak kiedyś także przy ostatniej setce po prawej nie pokazywany jest skrót do ostatnie recenzje, ostanio dodane i najlepsze, to było fajne. Jest szansa na powrót do tego?
annaboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 14:48   #80
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Nowy KWC

Zauważyłam jeszcze, że jak się wchodzi w "Ostatnią setkę" to strona ma tytuł "Dodawanie recenzji do". Zresztą załączam zdjęcie, żeby było wiadomo o co mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaż.jpg (90,5 KB, 16 załadowań)
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 15:33   #81
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Zauważyłam jeszcze, że jak się wchodzi w "Ostatnią setkę" to strona ma tytuł "Dodawanie recenzji do". Zresztą załączam zdjęcie, żeby było wiadomo o co mi chodzi
Cytat:
Napisane przez annaboo Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia i prośbę bo wszystko zlewa mi się w jedną recenzję, oddzielić recenzje jakąś ramką wyraźną no i super by było jakiś kolorek stonowany dodać.
Rzeczywiście opisy produktów zdecydowanie za duże, może dałoby sie je zmiejszyć, skoro już te zdjęcia tak muszę zostać...

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

To moja pierwsza zmiana na wizażu i jestem w szoku bo to moje ulubione forum i nie mogę się pozbierać szczególnie z KWC, które wyłącznie używam na wizażu.
To moje sugestie:
1. Brak daty, imienin w lewym górnym rogu, było przez to bardzo przytulnie teraz jest zimno.
2.Brak informacji również w lewym górnym ile dokładnie jest kosmetyków na wizażu, ile ocenionych, ilu producentów i ilu użytkowników ogółem.
3.W wyszukiwarce u góry po prawej brak możliwości wyboru użytkownika, nie można znaleźć więc nikogo.
4.Błąd: gdy klikam na użytkownika pojawia się w opisie, że jest to profil producenta,a nie recenzentki. Poza tym brak odnośnika do dokładnego profilu recenzentki ze wszystkimi danymi.
To na razie tyle. Mam cichą nadzieję, że coś się uda zrealizować. Trzymam kciuki i wyczekuję jakichś zmian w tym nowym wizażu bo nie wygląda tak super jak poprzedni niestety.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

5. I jeszcze jedno ktoś już to gdzieś zauważył, dlaczego jako ostatnio zgłoszone pokazują się tylko szminki. I dlaczego tylko przy wejściu na KWC, a nie jak kiedyś także przy ostatniej setce po prawej nie pokazywany jest skrót do ostatnie recenzje, ostanio dodane i najlepsze, to było fajne. Jest szansa na powrót do tego?
Ad 1 - nie przewidujemy powrotu tych informacji
Ad 2 - dobry pomysł, dodałem już po prawej stronie głównej, pod logo SMG.
Ad 3 - pomyślę nad szukaniem użytkowników
Ad 4 - poprawiłem, już widać
Ad 5 - to był mój błąd, już poprawiłem

W sumie celne strzały, gratuluję oka

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
Zauważyłam jeszcze, że jak się wchodzi w "Ostatnią setkę" to strona ma tytuł "Dodawanie recenzji do". Zresztą załączam zdjęcie, żeby było wiadomo o co mi chodzi
Poprawiłem, dzięki za wypatrzenie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

W sumie będziemy jeszcze pracować nad poprawieniem wyglądu pojedynczej recenzji, dajcie mi kilka godzin na to
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:30   #82
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 1 327
Smile Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez annaboo Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia i prośbę bo wszystko zlewa mi się w jedną recenzję, oddzielić recenzje jakąś ramką wyraźną no i super by było jakiś kolorek stonowany dodać.
Rzeczywiście opisy produktów zdecydowanie za duże, może dałoby sie je zmiejszyć, skoro już te zdjęcia tak muszę zostać...

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

To moja pierwsza zmiana na wizażu i jestem w szoku bo to moje ulubione forum i nie mogę się pozbierać szczególnie z KWC, które wyłącznie używam na wizażu.
To moje sugestie:
1. Brak daty, imienin w lewym górnym rogu, było przez to bardzo przytulnie teraz jest zimno.
2.Brak informacji również w lewym górnym ile dokładnie jest kosmetyków na wizażu, ile ocenionych, ilu producentów i ilu użytkowników ogółem.
3.W wyszukiwarce u góry po prawej brak możliwości wyboru użytkownika, nie można znaleźć więc nikogo.
4.Błąd: gdy klikam na użytkownika pojawia się w opisie, że jest to profil producenta,a nie recenzentki. Poza tym brak odnośnika do dokładnego profilu recenzentki ze wszystkimi danymi.
To na razie tyle. Mam cichą nadzieję, że coś się uda zrealizować. Trzymam kciuki i wyczekuję jakichś zmian w tym nowym wizażu bo nie wygląda tak super jak poprzedni niestety.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

5. I jeszcze jedno ktoś już to gdzieś zauważył, dlaczego jako ostatnio zgłoszone pokazują się tylko szminki. I dlaczego tylko przy wejściu na KWC, a nie jak kiedyś także przy ostatniej setce po prawej nie pokazywany jest skrót do ostatnie recenzje, ostanio dodane i najlepsze, to było fajne. Jest szansa na powrót do tego?

Mam jeszcze raz pytanie odnośnie 2, już jest fajniej, ale czy ta informacja może być też widoczna gdy otwiera się setkę, bo tam zwykle była pomocna.
Dzięki.
annaboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:45   #83
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
[...]W KWC najważniejsza jest liczba gwiazdek i ewentualnie tytuł recenzji i to powinno być uwidaczniane. Nicki i treść jest właśnie drugoplanowa, bo nikt w końcu nie przeczyta 200 recenzji co do słowa, tylko te wybrane, które są złe i takie które mają coś przydatnego w tytule. I właśnie gwiazdki i tytuł recenzji (choć to trochę mniej) są teraz mało widoczne i trzeba się mocno skupić, żeby szybko wyłuskać co się chce (a wcześniej było wszystko na tacy ). Jeśli już koniecznie nie chcecie zrobić tabelki, o którą tak marudzę, to może chociaż zwiększycie trochę rozmiar gwiazdek przy recenzjach? I np. żeby tytuły recenzji były pogrubioną czcionką?
A ci spece chcą jak na mój gust po prostu sprzedać swój projekt za wszelką ocenę, nie są więc obiektywni.
Dobrze mówisz KWC jest teraz po prostu nieczytelne. Ocena miesza się z nickiem, nick z gwiazdkami, gwiazdki mieszają się z resztą. I wychodzi z tego groch z kapustą. Wszystko nie wiedzieć czemu jest pod sobą, naprawdę. Niech chociaż recenzje będą wyraźnie oddzielone od siebie grubą kreską, albo coś w tym stylu. Bo teraz to przypomina ładnie sformatowany teskt... wklejony do notatnika... ;/
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:18   #84
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Nowy KWC

Jeżeli chodzi o kosmetyki ostatnio zgłoszone, na stronie głównej KWC wszystko wyświetla się prawidłowo, niestety gdy wejdziemy pod "Najlepsze" bądź "Najgorsze" w danej kategorii, po prawej stronie w Ostatnio zgłoszonych wciąż wyświetlają się te nieszczęsne szminki...


Chochlik nadal grasuje...


Oto przykłady:
lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:26   #85
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: Nowy KWC

Moim zdaniem większość zmian jest in plus, ale zgadzam się z tymi, którzy optują za przywróceniem starego układu recenzji (nick z jednej strony, a recenzja z drugiej), bądź jakimś innym bardziej przejrzystym rozwiązaniem. Teraz niestety ciężko się to wszystko czyta - całość jest jakby przytłaczająca i taka "rozlazła" ...
__________________
K
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:42   #86
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Nowy KWC

Czy można byłoby pod podkreślonym zdaniem zrobić przerwę/wolny wers i dopiero po tym dać tę kreskę oddzielającą od znalezionych produktów? Byłoby jeszcze czytelniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KWC.jpg (44,0 KB, 19 załadowań)
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:47   #87
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Nowy KWC

Mam jeszcze pytanie odnośnie okienka załączników - przyciski przeglądaj i czcionka w nich użyta są moim zdaniem trochę za duże - chyba, że takie miały być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg załączniki.jpg (56,7 KB, 20 załadowań)
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:17   #88
Blink Of An Eye
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 49
Dot.: Nowy KWC

Tu marudzic nie bede ALE zdjecia niby sa powiekszone tylko strasznie zamazane NIC sie nie da zobaczyc, praktycznie oprocz koloru opakowania.. Plus to to nie jest.
__________________
"Wszystkie te chwile przepadną w czasie, jak łzy w deszczu.


Pora umierać"

http://www.pomoczwierzakom.pl/
Klikaj, czytaj, pomagaj.
Blink Of An Eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:33   #89
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Nowy KWC

A mi brakuje przycisku "zobacz więcej" (czy coś w tym stylu) przy ostatnich recenzjach KWC na stronie głównej. Wcześniej widocznych było kilka nowych recenzji (3 chyba), a po kliknięciu pojawiało się więcej, a teraz muszę wchodzić na KWC a potem dopiero "Ostatnia setka". A może jest jakiś sposób na dotarcie do nowych recenzji z poziomu strony głównej, ale z mnie ciapa gapa i nie widzę ?
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:45   #90
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nowy KWC

a może by ocenę dać na prawą stronę na wysokości nicka?
albo ocenę nad tytuł - wydaje mi się że lepiej by się czytało gdyby tekst był 'razem', a tytuły pogrubić, bo są mało czytelne.

i jeszcze mam pytanko o torebkę: czy dało by się zrobić żeby się pokazywały kategorie produktów? fajnie by było gdyby można było też sortować produkty wg kategorii i wg daty dodania. mam dużo produktów w torebce i ciężko mi jest je wszystkie ogarnąć. przegródki nie do końca załatwiają sprawę, bo nie można otworzyć kilku na raz i produkty znikają z głównej torebki.

mam nadzieję że torebka też będzie unowocześniona z okazji nowego wizażu
simeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.