Mycie włosów odżywką - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 09:56   #841
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

No i umyłam Waksem. Zachwycona nie jestem. Włosy fakt, są baaardzo mięciutkie i gładziutkie. Ale jednak są obciążone i mniej się skręciły, dlatego jednak nie będę myła włosów Waksem. Ale źle nie było. Wax mógłby podpasować osobie o włosach mniej śliskich i cięższych niż moje (;

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak sprawa sie ma z zagranicznym, ale IMO powinien myc jeszcze lepiej ze wzgledu na SLS w skladzie
No właśnie o to mi chodziło (;
Niedługo spróbuję myć włosy Glorią i balsamem Mrs.Potter's dla włosów przetluszczających się. Ale najpierw muszę jakoś tego Waksa zużyć. Ale nie jest źle, dam radę, bo nieźle się sprawdza jako odżywka na długość, od wysokości ucha w dół.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:21   #842
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mycie włosów odżywką

zaprzestałam mycia odżywką, ale wracam do tego znowu, bo wiem, że naprawdę dobrze działa ta metoda na kondycję (przynajmniej moich) włosów
od dzisiaj znowu przez jakiś czas będę myć tym sposobem swoją czuprynkę, mam nadzieję, że po tym jak ostatnio je prostowałam, wrócą do lepszej kondycji
ja osobiście myję włoski planticą Ziaji i sobie chwalę tani, a wiadomo, że przy tej metodzie taka odżywka sprawdza się najlepiej, bo nie wystarcza na długo
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:38   #843
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No i umyłam Waksem. Zachwycona nie jestem. Włosy fakt, są baaardzo mięciutkie i gładziutkie. Ale jednak są obciążone i mniej się skręciły, dlatego jednak nie będę myła włosów Waksem. Ale źle nie było. Wax mógłby podpasować osobie o włosach mniej śliskich i cięższych niż moje (;
Waks się raczej nie nadaje jako odżywka do mycia włosów, bo zawiera w sobie za dużo składników. Najlepsza będzie raczej odżywka uboga składowo i bez silikonów


Ja kiedyś myłam odżywką cały czas, teraz raczej stosuję metodę OMO bądź raz myję odżywką a raz szamponem. Gdy myję cały czas odżywką, mam wrażenie, że skóra głowy jest nie domyta.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 06:52   #844
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;12118426]Wax się raczej nie nadaje jako odżywka do mycia włosów, bo zawiera w sobie za dużo składników. Najlepsza będzie raczej odżywka uboga składowo i bez silikonów [/QUOTE]

No wiem, że ogólnie Wax się do tego nie nadaje- ale chciałam go jakoś zużyć. Obecnie myję balsamem Mrs.Potter's do przetłuszczających się włosów. Jestem zachwycona. Pięknie pachnie i naprawdę nie obciąża moich włosów. Z silikonów to chyba tylko dimethicone ma w składzie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:24   #845
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 133
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Kissabble Pokaż wiadomość
zaprzestałam mycia odżywką, ale wracam do tego znowu, bo wiem, że naprawdę dobrze działa ta metoda na kondycję (przynajmniej moich) włosów
od dzisiaj znowu przez jakiś czas będę myć tym sposobem swoją czuprynkę, mam nadzieję, że po tym jak ostatnio je prostowałam, wrócą do lepszej kondycji
ja osobiście myję włoski planticą Ziaji i sobie chwalę tani, a wiadomo, że przy tej metodzie taka odżywka sprawdza się najlepiej, bo nie wystarcza na długo
Z tego co wiem Ziaja Plantica ma w skladzie silikon zmywalny lagodnymi szamponami, wiec mycie ta odzywka odpada.
__________________
Zapuszczam włosy
od 1 stycznia 2009


51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:19   #846
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Mycie włosów odżywką

Dziewczyny czy metoda mycia odżywką nadaje się do cienkich, delikatnych włosów lekko falujących. Tak się zastanawiam czy nie obciąży ich za bardzo.
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 16:21   #847
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy metoda mycia odżywką nadaje się do cienkich, delikatnych włosów lekko falujących. Tak się zastanawiam czy nie obciąży ich za bardzo.
Ja mam włosy mocniej falujące, ale też delikatne [ chociaż nie jakoś skrajnie ] i lekkie, a metoda mycia odżywką mi pasuje. Po prostu co któreś mycie najpier używam szamponu, a potem odżywki. I jest świetnie. O dziwo nawet produkty takie jak balsamy Mrs.Potter's z dimethicone mi służą
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 17:16   #848
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Mycie włosów odżywką

No to będę próbować tylko jeszcze odżywkę odpowiednią znajdę i biorę się za mycie odżywką. Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:04   #849
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Mycie włosów odżywką

Moze ktos przypomniec na czym polega metoda OMO?
Pozdrawiam
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:12   #850
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Moze ktos przypomniec na czym polega metoda OMO?
Pozdrawiam
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=701
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 01:48   #851
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Mycie włosów odżywką

Dziekuje. A moze jeszcze cos o dzialaniu? Po co wlasciwie sie tak robi? Osobiscie myje wlosy odzywka na codzien, raz na jakis czas kiedy zaczynaja sie szybciej przetluszczac szamponem a pozniej odzywka ale serio nie wiem co moze dac najpierw nalozenie odzywki:confuse d:
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 10:27   #852
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Mycie włosów odżywką

Mam takie pytanie.. może już o tym było ale zanim ja coś znajdę..
W piątek TŻ przywiezie mi emulsję gloria ale taką:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
Bo jest jeszcze taka:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ow-wlosow.html ale tej nie było w sklepie.

A powiecie mi której Wy używacie do mycia?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:38   #853
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie.. może już o tym było ale zanim ja coś znajdę..
W piątek TŻ przywiezie mi emulsję gloria ale taką:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
Bo jest jeszcze taka:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ow-wlosow.html ale tej nie było w sklepie.

A powiecie mi której Wy używacie do mycia?
Z tego co się orientuję, to tej niebieskiej
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:52   #854
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję, to tej niebieskiej
Czyli tej co będę miała? To dobrze
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:12   #855
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie.. może już o tym było ale zanim ja coś znajdę..
W piątek TŻ przywiezie mi emulsję gloria ale taką:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
Bo jest jeszcze taka:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ow-wlosow.html ale tej nie było w sklepie.

A powiecie mi której Wy używacie do mycia?
Zdecydowanie tej niebieskiej
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:29   #856
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Mycie włosów odżywką

dzięki A tej drugiej w ogole ktoś używał?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 17:39   #857
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

Mnie ostatnio przypasowała do mycia odżywka Joanny z serii z apteczki babuni, ta z serii różowej. Jest jej mało, ale jest też tania. Jako jedna z niewielu według mnie nadaje się bardzo do włosów lekkich, w ogóle ich nie obciążyła. Była o wieeeele lżejsza od balsamów Mrs.Potter's itd. Nie ma też żadnych silikonów
Na stałe to w sumie pewnie mało opłacalna by była, ale jako jedna z wielu odżywke do mycia na pewno nie zrujnuje budżetu :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 18:10   #858
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Mycie włosów odżywką

Od jakiegoś czasu też używam odżywki do mycia. Moje włosy były w bardzo złym stanie i teraz je ratuję.
Używam balsamu Mrs Potters aloesowego. Została jeszcze jedna porcja. Potem chciałam przetestować Yunga, ale w sklepiku osiedlowym zauważyłam Hegrona, więc wzięłam
Po Mrs Potters włosom zaczęło się poprawiać. Wyglądają na zdrowsze, lepiej się układają. Częstotliwość mycia pozostała taka jak wcześniej czyli co drugi dzień. Podoba mi się ten balsam, bo ma wygodną konsystencję do mycia, delikatny zapach. Lekko się pieni więc nie miałam takiego szoku przesiadając się z szamponu
Hegron nie pachnie zbyt ładnie, a jak działa na włosy to okaże się za kilka dni kiedy go wypróbuję.
Włosy jeszcze nie wyglądają idealnie, ale były w złym stanie więc daję im czas. Na razie przestałam je farbować, bo mam wrażenie, że im to szkodziło, chociaż farbowałam henną. Niedługo pofarbuję znowu i zobaczę jak włosy to zniosą. Nie chcę rezygnować z farby. Mam nadzieję, że mycie odżywką trwale poprawi kondycję włosów.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 12:13   #859
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Mycie włosów odżywką

Witam dżywkomaniaczki ) Przeczytałam cały wątek i od paru tyg.myję włosy odżywką. Mam włosy przetłuszczające się przy skórze głowy ale b.wysuszone i rozdwajające się, rozjaśniane, o długości trochę za ramiona. Normalnie włosy myję co drugi dzień. Chciałam się z Wami podzielić spostrzeżeniami nt. tej metody.
Zaczęłam od Hergona z fioletową nakrętką. O dziwo włosy się umyły całkiem dobrze, były mięciutkie i leiste. Efekt mi się b.spodobał. Przetłuszczanie było bez zmian. Na drugi dzień jaby były troszkę oklapłe i "strąkowate", więc kucyk. Potem spróbowałam różowego Yunga. Efekt: lepsze pienienie podczas mycia, włoski ładniejsze niż po Hergonie, mniej obciążone dłuzej świeże. Niestety żeby nie było tak pięknie doszły niepożądane (wielce!) efekty uboczne w postaci wysypu pryszczy na twarzy, zawłaszcza przy linii włosów, szyi, dekolcie. Dodam, że używałam tych samych, sprawdzonych kosmetyków do twarzy co zwykle.
Normalnie, miałam na twarzy najwyżej parę niespodzianek a od kiedy stosuję MO, mam ponad 30 na buzi i kilkanaście nizej!
Aha, głowę myłam i na stojąco i schylając głowę nad kranem. Kuuurczaki, co z tego że włoski wyglądały lepiej skoro na twarzy masakra piłą łańcuchową. Ostatnio więc przerzuciłam się na OMO zmodyfikowane. Najpierw odżywka na mokre włosy, mycie szamponem, potem mycie odżywką i na koniec co 2 mycie maska mleczna. Pryszczole nadal są
Dziś chyba umyję klasycznym OMO i już. Aha, zawsze staram się żeby ani szampon ani odżywka, w miarę nie spływałay po twarzy i po myciu włosów dokładnie myję buźkę, szyję, dekolt i plecy mydłem. Uff, ale się rozpisałam.
Reasumując mycie odżywką, wg mnie chyba nie bardzo nadaje się do cer skłonnych do zapychania, niestety.
I jeszcze jedno. Zauważyłam zmywanie się koloru włosów, niedawno rozjaśniałam odrosty z ciemnego na złoty blond i przy myciu odżywką kolor się wypłukuje! Wrrr. Szkoooda.
Pozdrawiam Was włosomaniaczki cieplutko.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 13:16   #860
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Ania8000 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno. Zauważyłam zmywanie się koloru włosów, niedawno rozjaśniałam odrosty z ciemnego na złoty blond i przy myciu odżywką kolor się wypłukuje! Wrrr. Szkoooda.
Pozdrawiam Was włosomaniaczki cieplutko.
Ale dziwne! Ja po szamponetkowaniu celowo myłam włosy tylko odżywką żeby kolor się od razu nie wypłukał i było dobrze. Zaczął się wymywać dopiero jak wróciłam do szamponu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:01   #861
iza302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Mycie włosów odżywką

gdzie wy te odzywki mrs potters kupujecie bo ja bylam dzisiaj w rossmanie, drogerii natura, stokrotce nawet tecso i nigdzie nie ma
iza302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:23   #862
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 133
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez iza302 Pokaż wiadomość
gdzie wy te odzywki mrs potters kupujecie bo ja bylam dzisiaj w rossmanie, drogerii natura, stokrotce nawet tecso i nigdzie nie ma
Ja kupiłam w Kauflandzie.
__________________
Zapuszczam włosy
od 1 stycznia 2009


51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:33   #863
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

W Carrefourze często są.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:39   #864
iza302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Mycie włosów odżywką

dzieki, wybiorę się jutro może będą w któryms a jak nie to kupie yunga w rosmmanie
iza302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 19:30   #865
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mycie włosów odżywką

U mnie w Carrefourze oczywiście nie było W kauflandzie jeszcze poszukam, ale tam to mam daleeekoooo...

BTW, próbowała któraś tego nowego, białego Yunga? Przedwczoraj go kupiłam, ale jeszcze nie wypróbowałam. Ciekawe, czy lepszy od niebieskiego..
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 11:28   #866
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Mycie włosów odżywką

Szkoda że w Wawie Kauflandów nie ma, bo też szukam Mrs. Potters. Kiedyś były w Rossmannach ale teraz jak chcę kupić to na złość nie ma. Szukałam też w Naturze i małych drogeriach i kioskach lecz nie spotkałam. Muszę zahaczyć o Real, może tam będą, ale nie lubię dużych supermarketów i tak to odkładam.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:45   #867
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Ania8000 Pokaż wiadomość
Szkoda że w Wawie Kauflandów nie ma, bo też szukam Mrs. Potters. Kiedyś były w Rossmannach ale teraz jak chcę kupić to na złość nie ma. Szukałam też w Naturze i małych drogeriach i kioskach lecz nie spotkałam. Muszę zahaczyć o Real, może tam będą, ale nie lubię dużych supermarketów i tak to odkładam.
Szukaj w Carrefourach, ale tych normalnych nie Carrefourach Expres(s?).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:40   #868
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Ania8000 Pokaż wiadomość
Szkoda że w Wawie Kauflandów nie ma, bo też szukam Mrs. Potters. Kiedyś były w Rossmannach ale teraz jak chcę kupić to na złość nie ma. Szukałam też w Naturze i małych drogeriach i kioskach lecz nie spotkałam. Muszę zahaczyć o Real, może tam będą, ale nie lubię dużych supermarketów i tak to odkładam.
a w auchan?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:51   #869
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Mycie włosów odżywką

Wczoraj umyłam głowę Lorysem z awokado i- szok- łeb nadal jest czysty Szok jest z tego, że Lorys nie ma idealnego składu do mycia, ma na początku składu parafinę, mniej więcej w środku ekstrakt z awokado(może szybsze przetłuszczanie wyjdzie dopiero po pewnym czasie?). Włosy są sypkie, nie przetłuszczone, obciążenia większego niż zwykle nie zauważyłam.
Zakrólikuję przez najbliższe kilka dni i sprawdzę, jak dokładnie się sprawuje
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.

Edytowane przez Narek
Czas edycji: 2009-06-09 o 14:53
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:18   #870
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Wczoraj umyłam głowę Lorysem z awokado i- szok- łeb nadal jest czysty Szok jest z tego, że Lorys nie ma idealnego składu do mycia, ma na początku składu parafinę, mniej więcej w środku ekstrakt z awokado(może szybsze przetłuszczanie wyjdzie dopiero po pewnym czasie?). Włosy są sypkie, nie przetłuszczone, obciążenia większego niż zwykle nie zauważyłam.
Zakrólikuję przez najbliższe kilka dni i sprawdzę, jak dokładnie się sprawuje
Koniecznie królikuj [ świetny czasownik ]
Mnie samej widzi się w świetle Twoich zeznań :P mycie włosów aloesowym Lorysem. I od razu mówię, JESZCZE go nie mam :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 19:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.