Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 12:03   #4021
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

witam
jeśli pozwolicie- dołączę do wątku
postanowiłam znaleźć odpowiedni filtr dla siebie
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:54   #4022
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
witam
jeśli pozwolicie- dołączę do wątku
postanowiłam znaleźć odpowiedni filtr dla siebie
Powodzenia w szukaniu ideału
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 13:57   #4023
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Powodzenia w szukaniu ideału
dziękuję podobno ideałów nie ma
mam nadzieję, że znajdę taki niezapychający
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 14:11   #4024
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
dziękuję podobno ideałów nie ma
mam nadzieję, że znajdę taki niezapychający
Mnie jakoś, odpukać, żaden nie zapchał. Ale też nie wiadomo ilu nie testowałam. ..Iwostin, Roc, Soraya,eucerin,pollena eva. I jakieś apteczne , ale próbki...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 14:34   #4025
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

coś z nowości w przyszłości

http://kosmetologia.com.pl/wokol-kos...ch-glebin.html
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:50   #4026
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Witajcie dziewczyny
z góry przepraszam, że podnoszę wątek, ale z drugiej strony nie chciałam zakładać nowego..przyznaję sie, że dopiero zaczynam z filtrami, gdyż od niedawna przechodzę kurację differinem w kremie i klindacinem t, unidox doustnie, i to dzięki Wam dowiedziałam się, że filtry są potrzebne, a moja pani dermatolog nie raczyła mnie poinformować..Ale do rzeczy..
mam cerę mieszaną zapychającą się, tony zaskórników( kasza na brodzie), wągry i pojedyncze pryszcze, bolące i ropne, najwięcej przed miesiączką, zaczęłam kurację j.w. ( po czym nastąpił ogromny wysyp bolący guli, ale wyczytałam na Wizażu, że to normalne i trzeba przeczekać..)
Skóra świeci mi się niemiłosiernie, ale czuć, że jest nienawilżona, szczerze przyznam, że podczas tej kuracji nie stosuję żadnego kremu nawilżającego..
postanowiłam odstawić wszelkie kremy matujące, gdyż podobno to jeszcze pogarsza problem, a przerzucić się na nawilżanie..

moje pytanie brzmi, czy przy takiej kuracji wystarczający będzie filtr 30 czy potrzeba większego..generalnie chodzi mi o to, że nie chce się po nim jakoś okropnie świecić.. szukam czegoś lekkiego, nawilżającego i przede wszystkim niezapychającego

Oto kilka jakie wybrałam i prosiłabym o jakąś poradę, który z nich będzie najlepszy

-LRP Anthelios Dermo-pedriatics SPF 50+ czy lrp 30? czy alkohol w tym filtrze nie będzie przeszkadzał?
-Emulsja Avene 50+
-AKN MAT 40 Bioderma
-Avene Hydrance Optimale Legere Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26

Czy te filtry są fotostabilne i czy nie zapychaja?
Nie wiem czy moje propozycje są dobre, więc proszę o poradę..
Jakoś nie mogłam znaleźć nic z niższym filtrem i równie dobrymi ocenami, jeśli tak owe są proszę o podpowiedź..

tak jak pisałam wyżej, zamierzam zakończyć matowanie się a przejść na nawilżanie, czy któryś z wyzej wymienionych nie zaprzecza temu..
Dodam, że w ogóle się nie maluję i czy w takim przypadku lepsze będą dla mnie filtry mineralne..?
Przepraszam za tą ilość pytań, przestiudowałam na pewno połowę tego co piszecie o filtrach, siedzę nad tym już kilka dni, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi, a jeśli już znajde to są sprzeczne..

Proszę o radę
-
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:13   #4027
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
z góry przepraszam, że podnoszę wątek, ale z drugiej strony nie chciałam zakładać nowego..przyznaję sie, że dopiero zaczynam z filtrami, gdyż od niedawna przechodzę kurację differinem w kremie i klindacinem t, unidox doustnie, i to dzięki Wam dowiedziałam się, że filtry są potrzebne, a moja pani dermatolog nie raczyła mnie poinformować..Ale do rzeczy..
mam cerę mieszaną zapychającą się, tony zaskórników( kasza na brodzie), wągry i pojedyncze pryszcze, bolące i ropne, najwięcej przed miesiączką, zaczęłam kurację j.w. ( po czym nastąpił ogromny wysyp bolący guli, ale wyczytałam na Wizażu, że to normalne i trzeba przeczekać..)
Skóra świeci mi się niemiłosiernie, ale czuć, że jest nienawilżona, szczerze przyznam, że podczas tej kuracji nie stosuję żadnego kremu nawilżającego..
postanowiłam odstawić wszelkie kremy matujące, gdyż podobno to jeszcze pogarsza problem, a przerzucić się na nawilżanie..

moje pytanie brzmi, czy przy takiej kuracji wystarczający będzie filtr 30 czy potrzeba większego..generalnie chodzi mi o to, że nie chce się po nim jakoś okropnie świecić.. szukam czegoś lekkiego, nawilżającego i przede wszystkim niezapychającego

Oto kilka jakie wybrałam i prosiłabym o jakąś poradę, który z nich będzie najlepszy

-LRP Anthelios Dermo-pedriatics SPF 50+ czy lrp 30? czy alkohol w tym filtrze nie będzie przeszkadzał?
-Emulsja Avene 50+
-AKN MAT 40 Bioderma
-Avene Hydrance Optimale Legere Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26

Czy te filtry są fotostabilne i czy nie zapychaja?
Nie wiem czy moje propozycje są dobre, więc proszę o poradę..
Jakoś nie mogłam znaleźć nic z niższym filtrem i równie dobrymi ocenami, jeśli tak owe są proszę o podpowiedź..

tak jak pisałam wyżej, zamierzam zakończyć matowanie się a przejść na nawilżanie, czy któryś z wyzej wymienionych nie zaprzecza temu..
Dodam, że w ogóle się nie maluję i czy w takim przypadku lepsze będą dla mnie filtry mineralne..?
Przepraszam za tą ilość pytań, przestiudowałam na pewno połowę tego co piszecie o filtrach, siedzę nad tym już kilka dni, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi, a jeśli już znajde to są sprzeczne..

Proszę o radę
-
Poradzi Ci chłopak. Też przez to przechodzę.

Otóż do Differinu nie poleciła Ci filtra, ponieważ przy Differinie można się opalać ale nie za długo itp. to nowoczesny lek, wszystko w jego instrukcji a producent wie chyba najlepiej.. ale jesli ktoś złuszcza się jeszcze kwasami czy lubi być biały filtry są wskazane, ja używam.

Polecam tylko Biodermę, MAX 50 lub AKN Mat 30 ale ona bieli fest.

Jest opinia, że preparaty matujące de facto wysuszają i że tylko nawilżaniem można się pozbyć świecenia skóry (jest w tym logika) ale ja w najbliższym czasie będę jeszcze testował Biodermę Sebium Mat i Nivea Cool Freeze Mat czy coś takiego for Man.

Bioderma MAX 50, jak pisała jedna wizażanka, ma składniki nawilżające ale daleko w składzie.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 22:28   #4028
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: jakie filtry do kuracji kwasami???

Dzięki serdeczne,w takim razie filtr mi niepotrzebny, przynajmniej tak zrozumiałam
ja słoneczko lubię bardzo i lubię być nim muśnięta latem
ale w tym roku dam odpocząć mojej skórze i trochę ją ochronię..
więc poszukam czegoś z mniejszym filtrem.. choć chciałabym jakiejś porady odnośnie tych konkretnych, jakie wyżej wymieniłam
więc jakby ktoś jeszcze coś napisał byłabym bardzo wdzięczna
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:57   #4029
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dzis byłam w aptece i pan farmaceuta powiedział, że filtry mineralne są do d**y, że bardzo szybko schodzą i że tylko chemiczne sa tak naprawde ok. I zjechał bielende, stwierdzil, ze kosmetyki tej firmy są bezuzyteczne. Zgasilo mnie
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 05:53   #4030
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
dzis byłam w aptece i pan farmaceuta powiedział, że filtry mineralne są do d**y, że bardzo szybko schodzą i że tylko chemiczne sa tak naprawde ok. I zjechał bielende, stwierdzil, ze kosmetyki tej firmy są bezuzyteczne. Zgasilo mnie
jedną opinią bym się raczej nie przejmowała, gorzej gdy usłyszysz to od paru osób
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:03   #4031
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
Zapowiada sie dobry, rozgrzewający filtr na zime
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 18:15   #4032
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czy mogę na filtr Avene, Haute Protection Creme Zones Sensibles [High Protection Cream for Sensible Areas] SPF 50 (Wysoka ochrona przeciwsłoneczna - filtr mineralny) stosować podkłady z EDM?

Skład Avene:
Skład: caprylic/capric triglyceride,titanium dioxide, zinc oxide,bis-diglyceryl polyacyladipate-2, hydrogenated polyisobutene, hydrogenated vegetable oil, mineral oil (paraffinum liquidum),avene thermal spring water (avene aqua), beeswax (cera alba), silica dimethyl silylate, bht, C20-40 pareth -10, cetyl alcohol, cetyl phosphate, glyceryl linoleate, glygeryl linolenate, glyceryl stearate, iron oxides (Cl 77492/Cl77491/Cl77499), methicone, methylparaben, sodium hydroxide, tocopheryl glucoside, triethanolamine, triethoxycaprylylsilane, trimethoxycaprylylsilane.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:36   #4033
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Czy mogę na filtr Avene, Haute Protection Creme Zones Sensibles [High Protection Cream for Sensible Areas] SPF 50 (Wysoka ochrona przeciwsłoneczna - filtr mineralny) stosować podkłady z EDM?

Skład Avene:
Skład: caprylic/capric triglyceride,titanium dioxide, zinc oxide,bis-diglyceryl polyacyladipate-2, hydrogenated polyisobutene, hydrogenated vegetable oil, mineral oil (paraffinum liquidum),avene thermal spring water (avene aqua), beeswax (cera alba), silica dimethyl silylate, bht, C20-40 pareth -10, cetyl alcohol, cetyl phosphate, glyceryl linoleate, glygeryl linolenate, glyceryl stearate, iron oxides (Cl 77492/Cl77491/Cl77499), methicone, methylparaben, sodium hydroxide, tocopheryl glucoside, triethanolamine, triethoxycaprylylsilane, trimethoxycaprylylsilane.
Tak, możesz jest to filtr wyłącznie mineralny, a zatem nie ma w nim niczego co mogłabyś zdestabilizować miką zawartą w podkładach EDM musisz jednak bardzo uważać w trakcie aplikacji podkładu - rób to niezwykle delikatnie, stemplując dokładnie buzię, miejsce po miejscu. Niestety nie możesz sobie pozwolić na "wcieranie" podkładu okrężnymi ruchami pędzla, bo filtry mineralne bardzo łatwo zetrzeć.
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:42   #4034
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
dzis byłam w aptece i pan farmaceuta powiedział, że filtry mineralne są do d**y, że bardzo szybko schodzą i że tylko chemiczne sa tak naprawde ok. I zjechał bielende, stwierdzil, ze kosmetyki tej firmy są bezuzyteczne. Zgasilo mnie
O bielendzie nic nie wiem ale jesli chodzi o mineralne filtry to w pewnym sensie sie zgodze.
Mam filtr mineralny RoC. Uzylam go pare zary. Jest trwaly i nie sciera sie, ale doczytalam na opakowaniu, ze nalezy go nalozyc LYZKE STOLOWA!!!!! Co jest fizyczna niemozliwoscia. Zwyczajnie nie da sie tyle nalozyc.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:46   #4035
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
O bielendzie nic nie wiem ale jesli chodzi o mineralne filtry to w pewnym sensie sie zgodze.
Mam filtr mineralny RoC. Uzylam go pare zary. Jest trwaly i nie sciera sie, ale doczytalam na opakowaniu, ze nalezy go nalozyc LYZKE STOLOWA!!!!! Co jest fizyczna niemozliwoscia. Zwyczajnie nie da sie tyle nalozyc.
Na samą twarz?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 20:06   #4036
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26042696]Na samą twarz? [/QUOTE]
Nawet jesli na twarz i szyje to chtba musialabym nakladac szpachelka i suszyc suszarka,zeby nalozyc kolejna warstwe. A jak wiadomo, filtry mineralnie biela,wiec przy takiej warstwie bylabym jak posag z gipsu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 10:58   #4037
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, czy faktycznie ta Pollena - Eva 50 jest taka świetna? Czy mogę na nią nakładać fluid i puder bambusowy?
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:11   #4038
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

jest dobra - trochę tępa - trzeba szybko smarować lub robić to partiami - uważać na brwi. Na twarzy wygląda bardzo "matowo". Trochę bieli.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:42   #4039
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy faktycznie ta Pollena - Eva 50 jest taka świetna? Czy mogę na nią nakładać fluid i puder bambusowy?

Używam jej od niedawna, u mnie sprawuje się idealnie. Tylko lepiej użyj kremu nawilżającego przed nałożeniem, bo ja miałam trochę ściągniętą skórę. Według mnie nie jest tępa, wręcz przeciwnie, bardzo fajnie się rozsmarowuje, wchłania się do matu, troszeczkę rozjaśnia buzię, ale ogólnie na duży plus. I cena oczywiście Kupiona za ok. 5 zł w promocji
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 14:45   #4040
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Czy mogę na filtr Avene, Haute Protection Creme Zones Sensibles [High Protection Cream for Sensible Areas] SPF 50 (Wysoka ochrona przeciwsłoneczna - filtr mineralny) stosować podkłady z EDM?

Skład Avene:
Skład: caprylic/capric triglyceride,titanium dioxide, zinc oxide,bis-diglyceryl polyacyladipate-2, hydrogenated polyisobutene, hydrogenated vegetable oil, mineral oil (paraffinum liquidum),avene thermal spring water (avene aqua), beeswax (cera alba), silica dimethyl silylate, bht, C20-40 pareth -10, cetyl alcohol, cetyl phosphate, glyceryl linoleate, glygeryl linolenate, glyceryl stearate, iron oxides (Cl 77492/Cl77491/Cl77499), methicone, methylparaben, sodium hydroxide, tocopheryl glucoside, triethanolamine, triethoxycaprylylsilane, trimethoxycaprylylsilane.
jezeli masz cere sklonna do zapychania to uwazaj na pierwszy skladnik
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:36   #4041
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Kamilanet i mikasa5 dziękuję za odpowiedź ;*

Skoro jest taka dobra to spróbuję, w końcu to tylko parę złotych
Gdyby mi odpowiadała, to byłabym w 7 niebie, bo do tej pory używałam Biodermy za 60 zł
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:47   #4042
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Używam jej od niedawna, u mnie sprawuje się idealnie. Tylko lepiej użyj kremu nawilżającego przed nałożeniem, bo ja miałam trochę ściągniętą skórę. Według mnie nie jest tępa, wręcz przeciwnie, bardzo fajnie się rozsmarowuje, wchłania się do matu, troszeczkę rozjaśnia buzię, ale ogólnie na duży plus. I cena oczywiście Kupiona za ok. 5 zł w promocji
gdzie kupiłaś pollenę- ewę? chciałabym kupić w jakimś sklepie stacjonarnym ale nigdzie nie widziałam.
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:35   #4043
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
gdzie kupiłaś pollenę- ewę? chciałabym kupić w jakimś sklepie stacjonarnym ale nigdzie nie widziałam.
ja kupilam w Carrefourze
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:41   #4044
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy faktycznie ta Pollena - Eva 50 jest taka świetna? Czy mogę na nią nakładać fluid i puder bambusowy?
Oooo nieeee znów się zaczynają ochy i achy nas polleną



Cały zachwyt nad nią bierze się stąd, że faktycznie jest leciutka i się ładnie wchłania (potwierdzam, nabyłam w ramach przekonania się).
Z ceną już bym tak nie achała to malusie opakowanie więc jak się przeliczy na większe, to już tak super nie jest.
No i podstawa - to nie jest stabilny filtr nadający się pod makijaż.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:16   #4045
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
gdzie kupiłaś pollenę- ewę? chciałabym kupić w jakimś sklepie stacjonarnym ale nigdzie nie widziałam.

Niestety też u siebie nie znalazłam, musiałam zamówić przez internet.
Co do ceny... kupiłam 3 opakowania, razem z przesyłką zapłaciłam ok. 25 zł. Czyli mam 75 ml polleny-ewy za 25 zł, a 40 ml np. Biodermy kosztuje ok. 55 zł, także jak dla mnie to się opłaca, a nie zaszkodzi spróbować Wystarczy tylko odpowiednio dobrać makijaż, ja akurat nie mam wielkich problemów cerą, także tylko miejscowo trochę korektora i puder bambusowy
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:02   #4046
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam! Ja od pewnego czasu przezuciłam się na filtry,ze wzgledu na przebarwienia.Zakupiłam avene 50,no i mam do was pytanko czy można łączyć go z maceratem marchwiowym? Zakupiłam w mazidłach nie chce uzywać pudrów ale zeby nie być białą na twarzy(szczególnie w lecie) to chciałabym połączyc avene z maceratem.Czy mozna ?Szczególnie ze ma naturalne składniki itd.Proszę o odp.Pozdrawiam!
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 17:06   #4047
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Niestety też u siebie nie znalazłam, musiałam zamówić przez internet.
Co do ceny... kupiłam 3 opakowania, razem z przesyłką zapłaciłam ok. 25 zł. Czyli mam 75 ml polleny-ewy za 25 zł, a 40 ml np. Biodermy kosztuje ok. 55 zł, także jak dla mnie to się opłaca, a nie zaszkodzi spróbować Wystarczy tylko odpowiednio dobrać makijaż, ja akurat nie mam wielkich problemów cerą, także tylko miejscowo trochę korektora i puder bambusowy
Pollena nie ma stabilnego filtra chemicznego anty uva. Filtr mineralny, którego działanie polega na odbijaniu promieniu - po przykryciu go czymkolwiek nie działa.
Cytat:
Napisane przez herbuta Pokaż wiadomość
Witam! Ja od pewnego czasu przezuciłam się na filtry,ze wzgledu na przebarwienia.Zakupiłam avene 50,no i mam do was pytanko czy można łączyć go z maceratem marchwiowym? Zakupiłam w mazidłach nie chce uzywać pudrów ale zeby nie być białą na twarzy(szczególnie w lecie) to chciałabym połączyc avene z maceratem.Czy mozna ?Szczególnie ze ma naturalne składniki itd.Proszę o odp.Pozdrawiam!
Filtrów nie rozcieńczamy niczym.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 18:39   #4048
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Pollena nie ma stabilnego filtra chemicznego anty uva. Filtr mineralny, którego działanie polega na odbijaniu promieniu - po przykryciu go czymkolwiek nie działa.

Filtrów nie rozcieńczamy niczym.
ok nie rozcienczamy dodam tylko 1 krople maceratu do twarzy...moze nic się nie stanie
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 19:17   #4049
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez herbuta Pokaż wiadomość
ok nie rozcienczamy dodam tylko 1 krople maceratu do twarzy...moze nic się nie stanie
Chyba się nie rozumiemy. Co to znaczy ,,dodasz do twarzy"?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 19:40   #4050
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

filtry nałozone w za małej ilości zmniejszaja swój faktor, a czy np. filtr 30 gdy nałozymy go grubą warstwa będzie zapewnial wieksza ochronę?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-04-02 o 19:41
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.