IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-15, 16:26   #1
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225

IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory.


Dziewczyny czy macie jakis dobry sprawdzony krem, jakis produkt, ktory w 100%sprawdza sie pod mineraly:Annabel Minerals, Bare Minerals...
Produkt ktory schnie -wchlania sie w miare szybko, ktory nie powoduje ciasta na twarzy, po ktorym podklad mineralny dobrze wyglada, bez efektu suchej skory, bez efektu luszczacej sie skory, bez efektu plaskiej skory.
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 17:09   #2
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory

U mnie sprawdza się tylko konsystencja żelowa, wszystkie kremy na parafinie i olejach robią mi caky face, do którego minerały się lepią i ważą :/ wygląda to fatalnie. Myślałam przez długi czas że przez to minerały nie są dla mnie!!! A tu się okazało, że to wszystko wina kremu. Ja stosuję na co dzień maseczkę do twarzy (używam jej jako kremu, z kolei na noc nic nie nakładam) TAKĄ i jest naprawdę ok.
Filtra pod minerały przez ponad 10 lat też nie znalazłam i sobie odpuściłam.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 20:03   #3
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225
Dot.: IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się tylko konsystencja żelowa, wszystkie kremy na parafinie i olejach robią mi caky face, do którego minerały się lepią i ważą :/ wygląda to fatalnie. Myślałam przez długi czas że przez to minerały nie są dla mnie!!! A tu się okazało, że to wszystko wina kremu. Ja stosuję na co dzień maseczkę do twarzy (używam jej jako kremu, z kolei na noc nic nie nakładam) TAKĄ i jest naprawdę ok.
Filtra pod minerały przez ponad 10 lat też nie znalazłam i sobie odpuściłam.
Rowniez probuje na rozne sposoby, rozne kremy i nic sie nie sprawdza...
Z zelowych konsystencji to probowalam aloes, ale tez nie za bardzo ladnie wyglada na skorze
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.

Edytowane przez WielkaDamaSama1
Czas edycji: 2018-02-17 o 20:07
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 17:56   #4
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez WielkaDamaSama1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie jakis dobry sprawdzony krem, jakis produkt, ktory w 100%sprawdza sie pod mineraly:Annabel Minerals, Bare Minerals...
Produkt ktory schnie -wchlania sie w miare szybko, ktory nie powoduje ciasta na twarzy, po ktorym podklad mineralny dobrze wyglada, bez efektu suchej skory, bez efektu luszczacej sie skory, bez efektu plaskiej skory.
Może najpierw napisz jaką masz skóre...? sucha? mieszana?
Ja mam mieszaną i sprawdziły się na mnie kosmetyki aloes z holika holika, ziaja krem 25+ nawilżający matujący i z yves rocher żel krem przeciw zaskórnikom Aaaa po nałożeniu kremu/żelu czekasz chyba z 10min aż sie wchłonie i nakładasz dopiero minerały? i kwestia jeszcze jak i czym nakładasz te minerały bo to ważne
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-06, 00:01   #5
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225
Dot.: IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Może najpierw napisz jaką masz skóre...? sucha? mieszana?
Ja mam mieszaną i sprawdziły się na mnie kosmetyki aloes z holika holika, ziaja krem 25+ nawilżający matujący i z yves rocher żel krem przeciw zaskórnikom Aaaa po nałożeniu kremu/żelu czekasz chyba z 10min aż sie wchłonie i nakładasz dopiero minerały? i kwestia jeszcze jak i czym nakładasz te minerały bo to ważne
Mieszanka, czasami tlusta, czasami bardziej sucha...
Bardzo kaprysna niezdyscyplinowana:rolley es:
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 11:18   #6
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory

Mi kiedyś kosmetyczka poradziła po kwasach nawilżanie Iwostinem (Purritin rehydrin to chyba był), sprawdzał się do czasu. Miałam wrażenie, że już drugie opakowanie nie nawilżyło jak trzeba, dlatego "skaczę" po kosmetykach nawilżających.

Miałam też z La Roche nawilżający, najgorzej wydane 70 zł w moim życiu

Tak czy inaczej u mnie sprawdza się najprostsze rozwiązanie - Ziaja Aloes albo Nivea Care. Teraz mam odżywczy krem AA, też dobrze sobie radzi, ale też moja skóra aż tak bardzo się już nie przesusza
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 19:47   #7
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225
Dot.: IDEALNY krem, pod MINERALY, bez efektu ciasta, bez efektu suchej plaskiej skory

Ostatnio dostalam do zakupow probke kremu Bioderma perfectur 30spf lekki i chyba nadaje sie pod podkldy, w tym mineralne.

Uriage ma tez nowy krem mega szybko wchlaniajacy sie rozwietlajacy skore, bede musiala wyprobowac.
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-13 20:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.