szukam bohaterów reportażu - par mieszanych narodowościowo Z WARSZAWY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 15:36   #1
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Exclamation

szukam bohaterów reportażu - par mieszanych narodowościowo Z WARSZAWY!!


NIEAKTUALNE

Zaczynam swoją przygode z pisaniem, i szukam bohaterów mojego pierwszego, powiedzmy - reportażu. Muszą to byc osoby mieszkające w Warszawie.
Ogólny temat - jak pary mieszane narodowościowo spędzają Święta Bożego narodzenia.
Materiał ma się ukazać w grudniowym wydaniu jednej z bezpłatnych, fajnych gazet warszawskich. Oczywiście bez podawania danych osobowych, zdjęć -no chyba, że będziecie chcieli
Byłabym niezmiernie wdzięczna za pomoc! Jeśli jesteście w takim związku, albo znacie parę, która byłaby chętna do wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu - prosze, piszcie pw!
Liczę na Was, Kobiety!
Pytania przesłałabym mailem, odpowiedź na nie nie zajmie więcej jak 20 min.

Nie mam pojęcia, czy umieściłam ten post na właściwym forum, jesli nie - prosze o litościwe nie kasowanie go, acz przeniesienie

Edytowane przez edynka
Czas edycji: 2008-11-09 o 20:45
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:43   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: szukam bohaterów reportażu - par mieszanych narodowościowo Z WARSZAWY!!

No to przenoszę
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 22:20   #3
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: szukam bohaterów reportażu - par mieszanych narodowościowo Z WARSZAWY!!

Cytat:
Napisane przez edynka Pokaż wiadomość
Zaczynam swoją przygode z pisaniem, i szukam bohaterów mojego pierwszego, powiedzmy - reportażu. Muszą to byc osoby mieszkające w Warszawie.
Ogólny temat - jak pary mieszane narodowościowo spędzają święta, czy obchodza je 2 razy, jeśli sa jednego wyznania, jak to między soba ustaliły, jak godzą różne tradycje, święta w 2 różnych krajach itd, itp.
Materiał ma się ukazać w grudniowym wydaniu jednej z bezpłatnych, fajnych gazet warszawskich. Oczywiście bez podawania danych osobowych, zdjęć -no chyba, że będziecie chcieli
Byłabym niezmiernie wdzięczna za pomoc! Jeśli jesteście w takim związku, albo znacie parę, która byłaby chętna do wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu - prosze, piszcie pw!
Liczę na Was, Kobiety!

Nie mam pojęcia, czy umieściłam ten post na właściwym forum, jesli nie, pokornie prosze o nie kasowanie, acz przeniesienie

szkoda ze tylko z Wawy
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 22:34   #4
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731
Dot.: szukam bohaterów reportażu - par mieszanych narodowościowo Z WARSZAWY!!

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość

szkoda ze tylko z Wawy

Też żałuję! Powód jest taki, że gazeta dotycz ścisle warszawskich spraw, i dlatego mam pisać o tym, co mozna robić w święta w W-wie, jak się nie jest Polakiem. A znam trochę takich par, tylko właśnie nie mieszkają w stolicy
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.