Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 08:33   #31
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Cześć
A więc i ja witam Ja również po t5estowaniu- ostatnia miesiączka 30.09 ,wczoraj robiłam testy i wszystkie 3 pozytywneDruga krecha pojawiła się dosłownie w kilka sekund. I powiem Wam dziewczyny,że nie potrafię się cieszyć. Tzn nie mogę w to uwierzyć, ciągle wydaje mi się że zaraz distane okres a testy mnie oszukały. . .
Zapomniałam dodać że t.p. mam na 07.07.2012 - wg kalkulatora ciąży. Do ginekologa idę albo jutro albo we wtorek
trzymam kciuki za wizytę
Cytat:
Napisane przez aagula Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.. czytałam wiele wątków byłam na wielu forach ale wybrałam jednak wizaż... mam nadzieję, że również będę lipcową mamuśką choć na ta wiadomość muszę poczekać!Przedstawię się może mam na imię Agnieszka 29l .. o dziecko długo się nie starałam za pierwszym razem się udało.. jej jaka ja szczęśliwa byłam jak zobaczyłam 2 kreski..
Teraz od tyg leżę w łóżku biorę Duphaston na podtrzymanie ciąży (zaczęłam plamić w srodę) od razu mąż zadzwonił do lekarza - miałam wizytę na 10.11.2011 powiedział co jest i wcisnęli mnie.. wizyta była ok... lekarz zrobił USG - które wykazało, że ciąża jest młodsza o 2 tyg ( z kalendarza wychodził 7 tydz a z USG 5 tydz) przepisał leki, kazał leżeć i być dobrej myśli... USG pokazało wczesną ciążę ale na tą chwilę było widać tylko pęcherzyk... 24 mam następną wizytę i wtedy się wszystko wyjaśni..... staram się być dobrej myśli gadam do brzuszka i fasoli żeby rosła... mam nadzieję, że pozostanę tutaj z wami kolejne kilka miesięcy
wszystko będzie dobrze ja też jestem dobrej myśli,my staraliśmy się 2lata i teraz o wszystko się boje,dzisiaj byłam na badaniu krwi i wszystkie wyniki za tydzień,a wizytę mam 17.tego najchętniej to co chwile latałabym do lekarza sprawdzać czy wszystko ok
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 08:54   #32
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Aagula rozumiem, że się boisz, ale leż, odpoczywaj, dbaj o siebie a będzie dobrze. Cały czas plamisz? Ja też plamiłam w okolicach spodziewanej @, też dostałam dupka ale bez nakazu leżenia. Na USG również widoczny tylko pęcherzyk. Trzymaj się
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:16   #33
aagula
Raczkowanie
 
Avatar aagula
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 169
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Aagula rozumiem, że się boisz, ale leż, odpoczywaj, dbaj o siebie a będzie dobrze. Cały czas plamisz? Ja też plamiłam w okolicach spodziewanej @, też dostałam dupka ale bez nakazu leżenia. Na USG również widoczny tylko pęcherzyk. Trzymaj się
Od środy do dziś... nie wiem nawet jak to nazwać bo takie plamienie większe było raz w sobotę nawet nie wiem czy duże czy nie w zasadzie nie taka plama wielkości zakrętki od buteli frugo (tez dałam przykład).. a tak to jest to widoczne jedynie w czasie robienia siusiu!! widoczne brązowe, różowe plamki na papierze( nie duże).. nie wiem kiedy stosując lek powinno to ustać czy ustanie.. czy powinnam panikować i lecieć kolejny raz do lekarza lub szpitala...czuję się bardzo dobrze.. nie ma bóli brzucha itp.. ale martwię się jak głupia..leże plackiem dobrze, że mam jeszcze komputer i mogę z kimś pogadać.. (mąż w pracy)...na prawdę staram się być dobrej myśli ale jest również wiele pytań w głowie, obawy....
aagula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:52   #34
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Jak masz wątpliwości to zadzwoń do gina najlepiej i dopytaj.
U mnie na szczęście plamienia ustały i póki co, odpukać, cisza.
Ale z tego co czytałam, to różowe, brązowe plamienia nie są zagrażające (zwłaszcza jak dupek bierzesz), najgorsze są jak żywa krew leci (mi tak raz poleciała, ale skąd to nie wiadomo, przyczyny mogły być różne, włącznie z implantacją zarodka czy oczyszczaniem organizmu z pozostałości poprzedniej @)
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2011-11-07 o 09:54
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:53   #35
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Asia to ja już trzymam za wizytę
Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za wizytę

wszystko będzie dobrze ja też jestem dobrej myśli,my staraliśmy się 2lata i teraz o wszystko się boje,dzisiaj byłam na badaniu krwi i wszystkie wyniki za tydzień,a wizytę mam 17.tego najchętniej to co chwile latałabym do lekarza sprawdzać czy wszystko ok
Dzięki dziewczyny za kciuki
Jedynym plusem jest to,że wyczytałam że te4sty nie mylą się w drugą strone (podobno). Oby.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:03   #36
aagula
Raczkowanie
 
Avatar aagula
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 169
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Jak masz wątpliwości to zadzwoń do gina najlepiej i dopytaj.
U mnie na szczęście plamienia ustały i póki co, odpukać, cisza.
Ale z tego co czytałam, to różowe, brązowe plamienia nie są zagrażające (zwłaszcza jak dupek bierzesz), najgorsze są jak żywa krew leci (mi tak raz poleciała, ale skąd to nie wiadomo, przyczyny mogły być różne, włącznie z implantacją zarodka czy oczyszczaniem organizmu z pozostałości poprzedniej @)
dziękuję za tą wiadomość... podniosłaś mnie trochę na duchu z tym kolorem plamień ... a długo plamiłaś??
aagula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:33   #37
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

3 dni tylko na szczęście
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 10:49   #38
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Życzę spokojnej ciąży, lekkiego porodu i przespanych nocy
Mama sierpniowa 2010
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:58   #39
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Dziewczyny, macie mdłości? Mnie męczą od dnia zrobienia testu Do tego tż teraz zrobił sobie kawę, od której zapachu naprawdę jest mi niedobrze... Powiedzcie, że nie tylko ja tak mam
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:04   #40
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Hanjah mnie momentami jakieś leciutkie dopadają, mam gorszy problem ze zgagą
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:12   #41
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

W pierwszej ciąży zgaga dopadła mnie, jak mdłości przeszły (w drugim trymestrze) i niestety trzymała mnie do końca Kiepska perspektywa, gdyby teraz miało się to powtórzyć
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 11:33   #42
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

ja mam mdłości popołudniami,piję wtedy dużo wody z cytyną dziewczyny na innym wątku doradzały wodę z imbirem i miodem
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:39   #43
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Wszystkiego dobrego dla wszystkich przyszłych mam lipcowych i sierpniowych
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:13   #44
cos tam
Przyczajenie
 
Avatar cos tam
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

hej, to i ja się dołączę, test zrobiłam w czwartek, z jednej strony przeżyłam szok, z drugiej śmiałam się sama do siebie. Nie staraliśmy się specjalnie. Ale bardzo się cieszę, bo wiem że gdybym miała sama zdecydować to nawet za 20 lat nie czułabym się gotowa. Mam nadzieje że mnie tu przymniecie Mam na imię Natalia i mam 25 lat. Wszystkim przyszłym mamą gratuluję, tym bardziej, że niektóre z was długo czekały na swoje fasolki.
cos tam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:14   #45
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

A więc dzisiaj o 18:45 mam wizyte. Jednak nie u tego ginekologa u którego chciałam. . .no ale trudno. No i głupia,nie wytrzymałam i kupiłam czwarty test ciążowy
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą



Edytowane przez asia665
Czas edycji: 2011-11-07 o 12:15
asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:45   #46
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego dla wszystkich przyszłych mam lipcowych i sierpniowych
dziękujemy
Cytat:
Napisane przez cos tam Pokaż wiadomość
hej, to i ja się dołączę, test zrobiłam w czwartek, z jednej strony przeżyłam szok, z drugiej śmiałam się sama do siebie. Nie staraliśmy się specjalnie. Ale bardzo się cieszę, bo wiem że gdybym miała sama zdecydować to nawet za 20 lat nie czułabym się gotowa. Mam nadzieje że mnie tu przymniecie Mam na imię Natalia i mam 25 lat. Wszystkim przyszłym mamą gratuluję, tym bardziej, że niektóre z was długo czekały na swoje fasolki.
Witaj!gratuluje i cieszę sie razem z Tobą!
Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
A więc dzisiaj o 18:45 mam wizyte. Jednak nie u tego ginekologa u którego chciałam. . .no ale trudno. No i głupia,nie wytrzymałam i kupiłam czwarty test ciążowy
Asia koniecznie daj znać po wizycie jak było!ja zrobiłam dwa testy, jeden wieczorem a drugi rano,jak mówiłam o tym gin to się śmiał że jeden w zupełności wystarczy
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:49   #47
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
A więc dzisiaj o 18:45 mam wizyte. Jednak nie u tego ginekologa u którego chciałam. . .no ale trudno. No i głupia,nie wytrzymałam i kupiłam czwarty test ciążowy
Spokojnie, znam takie co i po dziesięć robią i ze trzy bety Oczywiście za wizytę
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:12   #48
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Ja też zrobiłam dwa testy Pierwszy miałam "przeterminowany"-został mi po poprzedniej ciąży. Wyszedł pozytywny. A na drugi dzień rano zrobiłam drugi, nowo kupiony i też pozytywy wyszedł
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:15   #49
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

A ja jutro wybieram się na betkę, miałam mieć ją w sobotę zrobioną razem z morfologią, ale lekarz coś namieszał i nie wystawił skierowania, dzisiaj dzwoniłam i odkręcałam no i jutro czeka mnie kolejne pobieranie krwi...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 13:18   #50
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
dziękujemy

Witaj!gratuluje i cieszę sie razem z Tobą!

Asia koniecznie daj znać po wizycie jak było!ja zrobiłam dwa testy, jeden wieczorem a drugi rano,jak mówiłam o tym gin to się śmiał że jeden w zupełności wystarczy
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Spokojnie, znam takie co i po dziesięć robią i ze trzy bety Oczywiście za wizytę
Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Ja też zrobiłam dwa testy Pierwszy miałam "przeterminowany"-został mi po poprzedniej ciąży. Wyszedł pozytywny. A na drugi dzień rano zrobiłam drugi, nowo kupiony i też pozytywy wyszedł
Dziewczyny dzięki za wsparcie, ja po prostu czuje się jak wariatka Stresuje się przed wizytą. . .zastanawiam się czy ginekolog coś zobaczy. . ,czy będzie w stanie potwierdzić ciąże.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:21   #51
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Ja miałam ostatnią miesiączkę 01.10, więc później niż Ty, a w piątek lekarz już był w stanie stwierdzić ciążę, więc moim zdaniem spokojnie już potwierdzi
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:00   #52
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cześć dziewczyny.Mam na imię Kasia i mam 27lat. Nieśmiało się dołączę Od piątku robię testy, już chyba z pięć, i nie mogę uwierzyć w te dwie kreski (dziś to już krechy). Za chwilę jadę odebrać betę a później na umówioną wizytę u ginekologa. Wg kalkulatorów internetowych mój termin to 2.07, ale jestem pewna, że będzie później, bo i poczęcie było w 25dc! Mój organizm zbzikował i tak to się skończyło A nawet nie planowaliśmy..no a teraz się cieszymy. A jak wyniki wyjdą ok, to jeszcze dziś powiemy pierwszym przyszłym dziadkom

Buziaczki i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!

Edytowane przez perelka-20
Czas edycji: 2011-11-07 o 14:03
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:29   #53
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Perelka- witaj
Ja też dzisiaj ide do gina.
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:37   #54
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość

Authentic, mam nadzieję że już diedługo się przekonasz i z całą pewnością u nas pozostaniesz przezolejne kilka pięknych miesięcy
Dziękuję za wsparcie Jutro idę na b- hCG i na pewno się wszystkim pochwalę! Póki co czuję delikatne napięcie w dole brzucha i co jakiś czas kłucie, więc mam nadzieję, że to jest to. I na samą myśl o tym, że mogę być w ciąży cieszę się z bolącego "krzyża" i (co jakiś czas) mdłości
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:56   #55
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

witaj perełka!
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:17   #56
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Kiedy to zleciało ?
Dopiero nosiłam pod sercem, a teraz tylko na rękach swojego małego łobuza
Wam też tak minie, zobaczycie !
Mamusie życzę Wam radosnej, spokojnej ciąży !

Mamusia lipcowo-sierpniowa 2011 ( chociaż dzieciątko z czerwca )
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:57   #57
Norniczka
Rozeznanie
 
Avatar Norniczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość

Tak w ogóle jestem Kasia mam 25 lat i to nasze pierwsze dzieciątko

Norniczka a właściwie Gabrysiu, z tego co piszesz to masz za sobą prawie rok starań i oczekiwania jestem pewna że wszystko będzie dobrze u Ciebie i innych lipcowych mam
a który to byłby tydzień u Ciebie? u mnie wg kalkuatora http://parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html 4 tygodnie i 2 dni i termin porodu wychodzi mi na 14 lipca, ale zobaczymy co na to Pani ginekolog, co ona wyrachuje

Nie mam doświadczenia w prowadzenia wątku, ale postaram się robić to jak najlepiej i wzrorując się na innych wątach wproawadzę listę mamusków, bo coś czuję że zaraz zacznie nam się tu gęsto robić
Ja test robiłam już w piatek i był pozytywny. Termin porodu mam na 16 lipca (o ile wszystko pójdzie dobrze), wiem dokładnie bo miałam robiony monitoring w tym cyklu i co do dnia wiem kiedy miałam owulację.
Co do prowadzenia wątku napewno sobie poradzisz

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Wiecie, może to zabrzmi dziwnie, ale jak w środę zrobiłam test i zobaczyłam dwie krechy, to się nie cieszyłam, tylko spanikowałam. Cholernie się bałam, że znowu skończy się jak poprzednio, nie potrafiłam się cieszyć. Dopiero po tej wizycie, i jak plamień nie było już kilka dni, uspokoiłam się.
Ja jak zrobiłam test to najpierw się popłakałam ze szczęścia a zaraz potem pomyślałam że pozytywny test nie znaczy jeszcze że zostanę mamą . Też strasznie panikuje ale to dlatego że raz juz poroniłam. Na dodatek pobolewa mnie brzuch i strasznie boli mnie kręgosłup. Dzisiaj obudził mnie ostry ból brzucha i już myslałam że dostanę okres ale na szczęście tylko pognało mnie do kibelka.
Z jakichkolwiek objawów to czysci mnie od paru dni, bolą mnie krzyże i kregosłup i jedna pierś sie powiększyła . Ale była mniejsza od drugiej więc się wyrównały
__________________
14 kwiecień 2011
AMELIA
Norniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:19   #58
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Odebrałam wyniki, beta powyżej 113 Pani doktor potwierdziła- będę mamą! Teraz czekam na usg, jutro dzwonie się umowić.
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:39   #59
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez Norniczka Pokaż wiadomość

Ja jak zrobiłam test to najpierw się popłakałam ze szczęścia a zaraz potem pomyślałam że pozytywny test nie znaczy jeszcze że zostanę mamą . Też strasznie panikuje ale to dlatego że raz juz poroniłam. Na dodatek pobolewa mnie brzuch i strasznie boli mnie kręgosłup. Dzisiaj obudził mnie ostry ból brzucha i już myslałam że dostanę okres ale na szczęście tylko pognało mnie do kibelka.
Z jakichkolwiek objawów to czysci mnie od paru dni, bolą mnie krzyże i kregosłup i jedna pierś sie powiększyła . Ale była mniejsza od drugiej więc się wyrównały
Będzie dobrze, jak to mi koleżanka powiedziała, wyczerpałaś już swój limit nieszczęścia

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki, beta powyżej 113 Pani doktor potwierdziła- będę mamą! Teraz czekam na usg, jutro dzwonie się umowić.
Noo to super
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:03   #60
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Agunia 82, nie dziwię się wcale Twojej reakcji na pierwszej wizycie... chyba kążda kobieta mająca na koncie poronienie dwukrotnie bardziej się zamartwia i nasłuchuje każdego kujnięcia itd. Ale dobrze że jesteś już spokojniejsza, uważaj na siebie i się nie przemęczaj, choć raz w życiu masz prawo bezkarnie się pobyczyć to korzystaj powodzenia w walce ze zgagą

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Jak już się zdecydowałam żeby założyć taki wątek to znalazłam ten Dobrze, że najpierw sprawdziłam bo byłby dubel
... i obie byśmy dostały ochrzan od moda
Jak widać przeterminowane testy też się sprawdzają Ja o zgadze się nie wypowiem bo chyba nigdy nie mialam i nie wiem jak to jest, mam nadzieję że nie będzie mi to dane w ciąży poznać
Mdłości to za dużo powiedziane, ale niedobrze mi się zrobiło dzisiaj jak się wody mineralnej samej napiłam się... teraz mieszam z sokami i jest ok


perelka-20
witamy mamusię! i gratuluje fajnie mieć taką niespodziankę ja mialam nadzieję że wpadniemy, ale się nie udało hehe dopiero jak zabraliśmy się do roboty


Norniczko
wreszcie ktoś z późniejszym terminem niż ja,choć nie wiadomo jak mi gin wyliczy, bo to na razie kalkulator
hihi nieźle z tymi piersiami że się wyrównały mi utrzymuje się rozmar przedokresowy, czyli powieszone z bolącymi sutkami

Marina1, _agata, anuszka1401 - dziękujemy Wam!!


Baobabek
dziękujemy i życzymy powodzenia


Authentic
jak pięknie coraz nas więcej widzę że ciąża dodaje Ci skrzydeł


aagula
dabaj o siebie i maleństwo, na pewno będzie wszystko dobrze a do gadania masz nas hihi

muminek82 muszę sprawdzić ten patent na wodę skoro bezsmakowa mnie mdli a z cytryną,imbirem i miodem brzmi pysznie a i zdrowe chyba
Po dwóch latach starań to dopiero będzie rozpieszczony dzieciaczek chyba każda z nas teraz by chętnie do lekarza chodziła... albo żeby mieć domowe usg hehe


asia665
koniecznie zdaj relacje po wizycie u gina testy na pewno się nie pomyliły i nosisz bombla, pewnie nawet go zobaczysz


coś tam
witaj Natalia ja znów od dawna czułam się gotowa, ale nie miałam odwagi zaryzykować, od dnia ślubu (ponad 4 lata) miałam nadzieję na wpadkę ale się nie udało


Chyba wszystkie mamusie zapisałam na listę, jeśli kogoś pominęłam proszę o upomnienie!



Dziewczyny bierzecie jakieś tabletki-witaminki??Ja nie miałam zamiaru, chciałam tylko zdrowo jeść, ale mam niskie żelazo i zrobiły mi się zajady więc sobie dziś kupiłam Prenatal. Mam nadzieję że na takich sztucznych witaminkach nie wychoduję wielkoluda hmm może jeszcze odstawie
A i pytanie do dziewczyn które pierwszą wizytę mają za sobą... na jakie badania dostałyście skierowanie??
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.