Chanel, Solution Destressante - zastosowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-21, 09:13   #1
monisia_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 37

Chanel, Solution Destressante - zastosowanie


Dziewczyny! Zastanawiam się nad zakupem tej emulsji czytałam na KW, że ta emulsja jest świetna dla cery wrażliwej. Jak ja stosować? Na dzień pod krem? Czy może emulsję na dzień, a krem sotsować na noc? Nie chcę przesadzić z nadmiarem kosmetyków. Moja skóra jednak ma ogromną skłonność do podrażnień. Czy możecie mi pomóc?
monisia_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 09:16   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel, Solution Destressante - zastosowanie

Witaj, ja stosuję emulsję 2 x dziennie, zawsze pod krem! Zresztą producent pisze wyraźnie, że należy zastosować po nałożeniu emulsji swój zwykły krem. Powiem Ci, że emulsja jest diabelsko wydajna, ja mam swoją od czerwca, i chyba jeszcze połowa została! Bardzo dobrze "poprawia" i "odwrażliwia" skórę, choć zapach ma okropny... Polecam, moja kosmetyczka widzi u mnie zdecydowaną poprawę. Dawniej rumień, krostki, wypryski pojawiały się codziennie, teraz cerę mam gładką, zdrową.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 09:19   #3
monisia_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 37
Re: Chanel, Solution Destressante - zastosowanie... do Anja

Czy emulsja faktycznie ma działanie matujące. Mam cerę mieszaną i jeśli nałożę emulsję a na nią jeszcze krem to boję się, że będę się świecić!
monisia_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 09:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel, Solution Destressante - zastosowanie... do Anja

Ja też stosowałam tę emulsję [img]icons/icon7.gif[/img] Z dużym powodzeniem, buxkę mam mieszaną i nie zauważyłam, żeby emulsja+kremik powodowały świecenie. Aczkolwiek nie przypominam sobie aby w ulotce producent pisał coś o matowieniu
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 09:34   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel, Solution Destressante - zastosowanie... do Anja

Emulsja + krem na pewno nie spowodują świecenia! Wręcz przeciwnie, skóra jest idealnie nawilżona, zrelaksowana, a więc nie przetłuszcza się. Spokojnie możesz wypróbować, ja mam cerę mieszaną, dawniej bibułki itd. były w ruchu już po 2 godzinach od wyjścia z domu, teraz nakładam emulsję + krem + podkład + puder sypki, a buzia wymagania zmatowanienia dopiero po ok. 8 godzinach.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 10:08   #6
monisia_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 37
Re: Chanel, Solution Destressante - zastosowanie... do Marghot

Producent nie, ale na KW czytałam, że emulsja powoduje matowienie. To byłoby idealne dla mojej cery. Czasem przetłuszcza mi się nos, a w kącikach pojawiają zaczerwienienia. Krem Chanel, którego uzywam doskonale nawilża i wygładza moja cerę, ale nie likwiduje podrażnień na tyle na ile bym sobie tego życzyła. Stąd plan zakupu emulsji...
monisia_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 10:11   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Chanel, Solution Destressante - zastosowanie... do Monisi

Zanim zaczęłam sotować emulsję zima miałam ogromne problemy z podrażnioną i zaczerwienioną buźką. Po kilku dniach stosowania te problemy zniknęły. [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
teraz wcieram w pyszczek kremik "anty zaczerwieniowy" firmy Lierac i bardzo go sobie chwalę - również matuje a nie wysusza [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.