INBOOK .PL - ODRADZAM KUPOWANIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-01, 10:27   #1
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola

INBOOK .PL - ODRADZAM KUPOWANIE


ALE się wkurzyłam!!!!!! Sorki ale póki co nie mogę zrobić nic innego jak obsmarować ich na jakimś forum i odradzić kupowanie tam książek.
Książkę (poradnik makijażu hihih) zamówiłam w ubiegły czwartek i dokonałam przedpłaty na konto przelewem - miałam nadzieję, że w sobotę zapuka listonosz.Wykonałam transakcję krok po kroku zgodnie z instrukcjami, dostałam na maila potwierdzenie zakupu.
W poniedziałek (!!!!!!!) dostałam maila z PRZYPOMNIENIEM o potwierdzeniu transakcji "poprzez kliknięcie na poniższy link, bez czego transakcja nie może zostać zrealizowana"
Wściekłam się, ale ok kliknęam w link w momencie kiedy dawno mieli moje pieniądze i powinam juz mieć przesyłkę.
Ukochany czekał w domu na listonosza .... do niedawna
Przed chwilą otrzymałam maila o treści
" Z przykrością muszę poinformować, iż zamawiane przez Panią pozycje:

* : Make up Nowa szkoła makijażu - Horst Kirchberger

są chwilowo niedostępne .Pragniemy jednak zapewnić, że pozycje te będą dostępne w naszej księgarni z chwilą wznowienia nakładu przez wydawnictwo, za niedogodności przepraszamy. Gdyby Pani była nadal zainteresowana, będzie Pani mogła dokonać zamówienia gdy dana książka będzie dostępna na naszej stronie"

Itp mam podać numer konta to mi oddadzą kasę

No, jestem więcej niż zbulwersowana tym bardziej, że książka nadal widnieje u nich jako dostępna !!

Luudzie co z tym zrobić ???
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 10:49   #2
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: INBOOK .PL - ODRADZAM KUPOWANIE

Ja bym zażądała zwrotu kasy w trybie natychmiastowym, wypisała się z ich listy mailingowej i na przyszłość omijała z daleka. Możesz jeszcze, jak Ci się chce napisac im parę ostrych słów, ale nie sądze by się tym przejęli, więc chyba szkoda nerwów.
A nie mieli opcji zakupu z platnością przy odbiorze? Ja wszystkie książki które zamawiałam przez net kupowałam w taki własnie sposób, moim zdaniem najwygodniejszy.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 10:54   #3
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: INBOOK .PL - ODRADZAM KUPOWANIE

Oczywiście zwrot kasy oczywiście, że mail dla rozładowania napięcia , ale i tak czuję się wściekła i bezsilna...wrrr.... gdzie te stare Książki Skarg i Wniosków!!
Opcja płatne przy odbiorze owszem była, ale chciałam zaoszczędzić parę groszy na przesyłce (i wydać drobne których nie wypłacę z bankomatu ) no i się przejechałam.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 13:31   #4
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
księgarnie internetowe

Zgadzam się, że powinnaś napisać meila do nich, żeby oddali Ci kasę. Jeśli byłaby to w miarę profesjonalna firma to można byłoby ich porprosić zeby przysłali Ci ksiazkę z opóźnieniem[jak już będzie ona dostępna] bez zwrotu pieniędzy, wtedy nie bedziesz musiała urzerać się z odbieraniem kasy. Nie wiadomo tylko jak zareagowaliby na taką propozycję.

A mam jeszcze jedno pytanie: chciałabym kupić ukochanemu ksiazkę wlasnie przez internet - bo taniej ale też nie chciałabym się przejechać, wieć moze już ktoraś z was kiedyś zamawiała i może podać linka do jakies gondej polecenia księgarni on- line
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 13:44   #5
skarbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 128
Re: księgarnie internetowe

Tylko i wyłącznie Merlin (www.merlin.com.pl). Kupiłam tam masę książek, płyt gier komputerowych. NIGDY nie mieli wpadki. Duży wybór, rzetelna informacja, ceny niższe niż w realu. Informacja o stanie zakupów na bieżąco (zamówienie przyjęto - zrealizowano - wysłano). Jeśli płaci się przelewem, to mail z prośbą o przelew przychodzi dopiero po skompletowaniu przez nich zamówienia. Szybka przesyłka. Może brzmi to wszystko jak tekst reklamowy, ale naprawdę wciąż jestem pod wrażeniem. Mieszkam w dużym mieście i teoretycznie mogłabym wszystkie potrzebne książki kupić w tradycyjnej księgarni. Ale kiedy idę po coś konkretnego to albo nie ma i sprowadzą za tydzień, albo cena jest o 5-10 zl wyższa niż w Merlinie. Szczególnie Empik działa mi na nerwy - nie tylko drożyzna (najnowsza płyta Rammstein była tam droższa o 10zl), ale i wypaćkane, pomiętolone przez zwiedzających egzemplarze.
skarbonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 14:04   #6
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: księgarnie internetowe albo allegro

Oczywiście, oni obiecali mi odesłać kasę i ja już wysłałam im numer konta i parę zdań o ich pseudo profesjonaliźmie które pewnie i tak nikogo nie obejdą jak pisała już Kasia , ale ulżyłam sobie . Tyle, że nie chodzi mi o te parę złotych ....ach, lepiej już kupować na allegro przynajmniej można wysmarować komentarz, chociaż ja się jeszcze na allegro nie "przejechałam"
Teraz tylko czekać aż mi wyślą maila po tygodniu z prośbą o potwierdzenie numeru konta ...
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 14:35   #7
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Re: księgarnie internetowe

Ja także w 100% polecam Merlina. Kupuje tam regularnie od paru lat i jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się jakaś niemiła sytuacja, wręcz przeciwnie dwa razy książka, która zamówiłam była chwilowo niedostępna - przesłano ją w póżniejszym terminie na koszt sklepu(kwestia 2 dni - byłam pod wrażeniem). Pozatym kilka razy dostałam książkę gratis, w ramach jakiejś promocji. Podoba mi sie też u nich system zbierania punktów za zakupy - jeżeli w ciągu 300 dni wydam na zakupy ponad 1000 zł - przesyłka gratis Mnie, jako maniaczce książek taką sume bardzo łatwo (niestety) uzbierać
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-06, 11:28   #8
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: INBOOK .PL - ODRADZAM KUPOWANIE - nie mam jeszcze swoich pieniążków ...

No obiecali mi niezwłocznie oddać kasę, a ja nadal nie mam pieniążków na koncie. Zadzwoniłam tam dzisiaj rano i usłyszałam, że Pan pójdzie do księgowości i poprosi żeby mi przelali.
Pyskowałam, ale w czym to pomoże? Na dodatek kiedy wytknęłam, że przedmiotowa książka jest ciągle u nich w sprzedaży usłyszałam, że wcale nie , oczywiście że jest już niedostępna .... hmm powiedzcie mi CZY JA MAM HALUCYNACJE????? Patrzcie pozycja pierwsza jako jedyna dostępna w tym temacie:
http://www.inbook.pl/index.php?PHPSE...ki&g=t&x=5&y=6
(już nawet się nie mam obaw, że zanim któraś wizażanka sprawdzi ten link książka zniknie stamtąd i rzeczywiście wyjdę na idiotkę )
Co ciekawe, na początku przedstawiłam się tylko z nazwiska, a Pan bez prośby o ponowne przypomnienie go i jakiekolwiek dane, nawet nie pytając o tytuł książki którą zamawiałam miał gotową odpowiedź na wszystko.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 12:04   #9
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: księgarnie internetowe

skarbonka napisał(a):
> Tylko i wyłącznie Merlin (www.merlin.com.pl). Kupiłam tam masę książek.... NIGDY nie mieli wpadki. Duży wybór, rzetelna informacja, ceny niższe niż w realu. Informacja o stanie zakupów na bieżąco (zamówienie przyjęto - zrealizowano - wysłano). Jeśli płaci się przelewem, to mail z prośbą o przelew przychodzi dopiero po skompletowaniu przez nich zamówienia. Szybka przesyłka. Może brzmi to wszystko jak tekst reklamowy, ale naprawdę wciąż jestem pod wrażeniem.

Tutaj podpisuje sie obiema rekami i moge dolaczyc jeszcze nogi . Moj maz czesto zamawia w Merlinie i ksiazki przychodza nam do Niemiec. Ostatnio zamawialismy dwa tygodnie temu, zamowienie zrobilismy w sobote, w czwartek przyszly. Z placeniem nie bylo problemu, sami odciagneli sobie z konta i choc zastrzegaja, ze moze z przesylka potrwac do dwoch tygodni, wyslali w ekspresowym tempie. Goraco polecam Merlina.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:59   #10
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Dot.: INBOOK .PL - ODRADZAM KUPOWANIE

Odkopałam stary wątek

Poradzcie mi, bo osiwieje przez tą księgarnie. Ponad miesiąc temu zamówiłam u nich książki, po dwóch tygodniach od daty zakupu łaskawie przysłali mi maila, że nie mają na stanie zamówionych przez mnie książek. Jednak dali mi możliwośc wyboru innych pozycji - tak też zrobiłam. I kolejny tydzień ciszy. Zadzwoniłam do nich z żadaniem anulowania mojego zamówienia i zwrotu gotówki (80 zł piechotą nie chodzi). Dostałam maila, że wkrótce pieniądze znajdą sie na moim koncie - mija drugi tydzień i pieniądzy nie dostałam.
Nie wiem co mam robić, bo kolejne wysyłanie maili nie daje żadnego rezultu. Dodzwonić jest się trudno, a jak już mi się uda to odbiera jakaś osoba z którą nie można się porozumieć.
Jeśli kupowałam coś na allegro i trafiał się jakiś przekręt to mogłam napisać do allegro - a tutaj już nie wiem co mam dalej robić!!
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 20:25   #11
malinacool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: INBOOK .PL - ODRADZAM KUPOWANIE

faktycznie fatalna księgarnia i fatalna obsługa, kupiłam u nich ebooka i również wykonałam wszystkie instrukcje krok po kroku i wiecie co - nie działa. mimo natychmiastowego zgłoszenia problemu czekałam prawie tydzień na jednozdaniową odpowiedź: proszę spróbować pobrać ponownie ....
malinacool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.